Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
Група није ни мало наивна, мада сам ја уверен у пролазак даље... Једини овде који је реално јачи од нас је Шахтјор, са Брижом можемо да се носимо, док је Тулуз нашег ранга...
ако одиграмо срчано, можемо бити други, што да не...
са навијачког аспекта јако тешка група, далеко брате... Украјина, Белгија и Француска... мада ко што каже песма :"Где год ти да играш..."
ИДЕМО ДАЉЕ!
 

rista grobar

Početnik
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
6
Reaction score
0
Nije tuluz toliko jaka ekipa,naj opasniji napadac im je Larsen...
A za briz sta da kazem kad im je prvi spic djokic ...:pickaciganska

Idemo dalje:ziveli
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Sahtjor je zaista prejak ,a ostale bi mozda mogli da dobijemo ako bi doslo do promene na klupi.....
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
433
Reaction score
1.560
Grupa nije toliko losa, imamo sansi za prolaz, mada nam ovaj tuluz iz cetvrtog sesira nije nimalo trebao kada smo vec dobili premiju iz drugog....

Zna li neko, da necemo mozda dobiti neko pojacanje za grupnu fazu, posto je Jokan rekao da se razmatrala i ta mogucnost?
 

zaka

Guest
teska grupa! jedini Sahtjor(sa onim njegovim brazilcima) odskace,dok su ostale ekipe tu negde! imamo sanse! :napred Partizan
 

nikolapfc89

Grobar
Учлањен(а)
22.10.2008
Порука
420
Reaction score
7
Локација
Novi Beograd
posle zreba ide odredjivanje termina i meceva do popodneva cemo znati kad,gde...taj 4 sesir nas sjebo i to je to.
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
Ппрве утакмице се играју 17.9.2009 и та групна фаза траје до 17.12.2009..
што се тиче противника једино је Шахтјор објективно јачи од нас док се са Брижом и Тулузом можемо носит(и побиједити) уколико будемо играли како треба.. ако будемо играли као против АПОЕЛА или као против Жилине код куће лоше нам се пише...
Али ја вјерујем у најбоље:D
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Имали смо квалитет за ЛШ, што не би за ову групу! Са Шахтјором тешко, али друга два клуба су негде ту нашег ранга отприлике, па ћемо са њима морати да се ''кољемо'' за то друго место! Мада ништа није искључено и са Шахтјором! Мора да се одигра храбро, максимално и паметно, једино тако можемо нешто да урадимо! Као што сам рекоа и пред утакмицу са Жилином, мени би било довољно и да видим да они желе и да гину на терену, па макар не урадили ништа, ако дају максимум и то није довољно јбг, шта ћемо! Мада ја сам оптимиста! ИДЕМО ДАЉЕ!
 

zaka

Guest
evo termina ako se ne varam:

1.коло: четвртак, 17.09.2009.
2.kоло: четвртак, 01.10.2009.
3.коло: четвртак, 22.10.2009.
4.коло: четвртак, 05.11.2009.
5.коло: среда / четвртак, 02/03.12.2009.
6.коло: среда / четвртак, 16/17.12.2009.
 

Pedjazz

Banned
Учлањен(а)
30.07.2009
Порука
24
Reaction score
0
Na 2 nedelje se igraju utakmice a prva je 17-og septembra.
Mogli bi i Sahtjor da dobijemo u Bg-u, sve zavisi od nase taktike i izbora igraca. Svi timovi ce doci u Beograd da se brane tu nema dileme. Ne verujem da ce neko ici na pobedu u gostima!
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
Што се тиче Брижа не знам точно њихов квалитет али сам видио да су једва прошли Лех Познан и да су у гостима изгубили 1:0 и неки пешко им забио гол:buhaha.. а код куће су побиједили 1:0 и добили 4:3 на пенале... ако нетко зна нешто више о Брижу и Тулузу нека нас информише:D
 

TheGreatOne

Banned
Учлањен(а)
04.11.2006
Порука
53
Reaction score
0
Moze ovde sa svakim da se igra i to je najvaznije...Sahtjor jeste najjaci i bice sigurno favorit, ali ako igramo kako se nadam da cemo igrati Tuluz i Briz mogu da padnu. NAPRED PARTIZAN!
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
354
Reaction score
1.387
Локација
Novi Sad
Inače šahtjor je ispao od temišvara u kvalifikacijama za ligu šampiona ove godine...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top