Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ајде стручњаци, мало о`ладите са вашим теоријама...ко би могао а ко не на десном беку. :banghead Утакмица је данас, све је већ свакако речено, па мало да затворимо тему пошто се у последњих пар сати ништа паметно није рекло...

LOCK до завршетка утакмице!
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Boze taj Bogunovic...blagi uzas.
Koliko samo prostora imaju slovaci... neverovatno.
Bravi Ilic tako treba SVI da se bore.
Kad ce Ljajic da nauci da digne tu loptu iz kornera?

Jokane ...vreme je... idi...
 
Последња измена:

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Strasno...Bez preterivanja,al sve ih treba najuriti...Od igraca do strucnog staba...Kakva je bre ono igra?Mislio sam da ne moze gore nego protiv Apoela,ali sad vidim da itekako moze...
 

south_kengur

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
57
Reaction score
0
Локација
australia
Sta reci posle ovakve igre...blagi uzas,nezelim da mracim ali vreme je za promene i to podhitno.:banghead
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Ni kroz sredinu ni po bokovima. Ni kratki ni dugi pasovi. Ni na pobedu ni na poraz ni remi. Sve se svodi na slucajnosti i individualne bleskove pojedinaca, ljudi pa mi vec 1.5 sezonu nemamo smislen nacin igre, ponavljam jos jednom : " Na teren izlazi Lepa Brena. A onda? Onda si jeb*te mater" na to se svodi nasa igra (neigra) izadjite na teren i sutirajte loptetinu.

Ja sam misljenja da ova ekipa ima mnogo mnogo vise potencijala no sto pokazuje ali da nam je potreban trener koji zaista to jeste (trener!). Ti trci tamo ti trci ovamo, ovo je tvoj zadatak Bogune ovo tvoj Moki. I ukoliko neko od igraca ne cini ono sto se od njega ocekuje izderi mu se brate dok ne ispadne iz kopacki. Jednom da vidim trenera takticara u Partizanu pa onda mogu da umrem (u stvari kada me nije ubila vecerasnja Fejsina partija mislim da sam besmrtan :))
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Ne znam šta da kažem ,teže mi je nego posle apoela.Jedno znam:

JOKANE ODLAZI!

Bolje što nisam bio na stadionu.Sigruan sam da bi skočio na atletsku stazu i ubio boga u igraču koga uhvatim(sem Moreire!!!
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Vreme je otkucalo Jokane,hvala ti na svemu ali bolje je na vreme odes.
Jednom prilikom je Jokan rekao kada bude cuo Jug da trazi njegovu smenu da ce da podnese odkaz i sigurno ce je podneti.
Bogun-cist promasaj veceras
Mo-svaka cast
 

TheGreatOne

Banned
Учлањен(а)
04.11.2006
Порука
53
Reaction score
0
Da imam snage, nekog bih mozda i kritikovao. Ovako, braco Grobari, sledi nam PAKLENA sezona...
 

Shamai

Početnik
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
39
Reaction score
0
NEK JE SRAMOTA SVE KOJI SU SKANDIRALI JOKANE ODLAZI , COVJEK VAM JE DOBAR KADA UZME DUPLU KRUNU 2x ZA REDOM A KAD IZGUBI 2MECA ODMAH HAJKA TAKOZVANIH VJERNIH NAVIJACA....NIJE VAM EVROPA SRBIJA DA IGRATE PROTIV BORCA I UZIMA SE 5:0 , LICNO MISLIM DA SU NAVIJACI POSTALI RAZMAZENI I NAVIKNUTI NA VELIKE POBJEDE , PA NE ZNAJU STA ZNACI TRNJE...MLADOG TRENERA KOJI JE URADIO NESTO STO U NASOJ ISTORIJI NI JEDAN NIJE VI BI DA OTJERATE , SRAMOTA VAS BILA

Moram sam caps lock za prethodno jer se vidilo koliko su odani pojedini navijaci , a sad drugo...opet nam se desava da se mucimo u organizaciji ,sto je rezultat lose kondicione pripremljenosti igraca i njihovog slabog i tromog kretanja , to je moja jedina zamjerka za mec jer od toga sve pocinjem , i sto se tice kondicije tu je kriminalan rad ljudi zaduzenih za taj dio , tu je takodje kriva i uprava zbog loseg rada u zakazivanju pripremnih utakmica gdje nismo imali jakog protivnika , a bez jakih utakmica u nogama nema ni jake igre....
 

zaka

Guest
slavisa jokanovic tema u kojoj mislim da cemo imati sto sta da napisemo!!!!!

Almami Samori Da Silva MOREIRA :respect :respect

onakva licnost se vise ne radja!!!
 
Последња измена од уредника:

Kosjerac

ex alcz
Учлањен(а)
28.02.2009
Порука
344
Reaction score
0
Au jebote,pa mozemo li jos gore??Bolje da ne pitam,jer sigurno mozemo...Ovo veceras je katastrofa!!!Neznam sta da mislim za Jokana,sa jedne strane bi voleo da ode,pa da vidimo sta bi bilo sa novim trenerom,a sa druge strane duple krune i karanje cigana su mi vazniji od lige evrope...stvarno neznam sta bi bilo najbolje za Partizan...
 

GROBAR_BORCHA

Banned
Учлањен(а)
10.07.2007
Порука
16
Reaction score
0
Локација
AMSTERDAM
Znaci ovim ,jokane odlazi i zvizdanjem u momentima kad je najteze grobari su pokazali koliko umeju da budu jadni!!!!
Kad je bilo naj potrebnije oni su zvizdali,na kraju su vikali jokane odlazi,SRAMOTA!!!!Zar se Partizan ne BODRI do kraja tekme i posle toga!!!!Pa nije jokan kriv sto klub nije sposoban da izstrese 30 000 000 za pojacanja!!!!Sta ste ocekiovali braco GROBARI!!!!!???
Najlakse je sad upropastiti jokana kao sto smo i vermeza i djuku!!!!!!
I dalje verujem!!!A i ako ih ne dobijemo i ne udjemo u grupu ja cu Partizan voleti i bicu trealan ,necu ga pljuvati!!!!!!A to da i zeka i dalje vuce konce i to je ocigledno samo sto eto nekim slucajem sadasnje vodje nemaju problema sa tim!!!Volim partizan!!!!

Vredjanje Grobara hladjenje
 
Последња измена од уредника:

ima*jedan*tim

Grobar
Учлањен(а)
16.08.2008
Порука
489
Reaction score
0
Локација
partizan.net
Šta da kažem sem da se složim sa porukom Juga Jokanoviću.

Nek nam je Bog u pomoći što se tiče ove sezone. :pop
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
uzas od igre!! ljajic najgori udavi loptu,a nijedan korner nije izveo kako treba!doktor kao i uvek najboli medju losima!
nadajmo se boljem za osam dana ali nesto mora da se promeni u nasem fk...........
 

Pekmen

Početnik
Учлањен(а)
19.04.2008
Порука
17
Reaction score
0
Igra nam je bila jako slaba. Vec od 1. minuta nismo krenuli kako treba. Mislim da je doslo vreme za odlazak Jokanovica. No, daleko od toga da je sve gotovo. Sad treba prvo pobediti Javor, a onda na pobedu u Slovackoj.
 

kursula

Grobar
Учлањен(а)
01.04.2007
Порука
225
Reaction score
0
Локација
South Side Edmonton,Canada
Nemamo igru,ne moze sam Moreira da trci i da se bori za ostale.Rastimovani totalno,bez akcije,bez ideje...ma nista....sudija uzasan ali to ne opravdava ovakvo (ne)zalaganje igraca na terenu.Nemam snage ni da komentarisem.
 

GROBAR_BORCHA

Banned
Учлањен(а)
10.07.2007
Порука
16
Reaction score
0
Локација
AMSTERDAM
slavisa jokanovic tema u kojoj mislim da cemo imati sto sta da napisemo!!!!!

Almami Samori Da Silva MOREIRA :respect :respect

onakva licnost se vise ne radja!!!
Druze ti ako ti se otvaraju teme da lincujes partizanove LEGENDE idi na drugi sajt tamo gde pripadas a to jr de-li-je.net!!!Tamo si verovatno domaci!!!!
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Dobro takticki odigrano. Strucni stab dobro pripremio ekipu za mec. Odlicno smo stajali u vecem delu utakmice, uz male propuste, naravno. Konacno probijali po krilima i uputili dosta centarsuteva. Nisu bili najidealniji ali sta da se radi a i realno nismo, u svakom slucaju, imali srece.

Izmene ne bih previse komenarisao jer je svaka bila na svom mestu. Mislim da je poboljsanje igre pred kraj meca doneo, u svakom slucaju, Srdja Knezevic ulaskom u igru. Uz Srdju najbolji na terenu bio B. Jovanovic i mislim da je taj decko nepravedno zapostavljen ali ima vremena za njega i realno treba da bude prva opcija na poziciji zadnjeg veznog u nastavku sezone.

Ni malo mi se ne svidjaju povici sa tribina na kraju meca. Zar onako oterati coveka koji je nosio sveti dres i dao toliko toga nasem klubu? Ali dobro, ne pitam se ja nego tribina, jelte. Ovu utakmicu, kao sto rekoh, je klupa dobro odradila i zasluzna je za ovaj remi.

U revansu bi trebali u prvom poluvremenu da se zatvorimo i igramo klasican bunker bez spiceva i na kontru damo gol i odemo dalje. Pa nece valjda tamo neka Zivina da izbaci klub kakav je Partizan. Imamo istoriju, tradiciju, igrace, navijace a da ispadnemo od Zivine, ne ide.

Sta da se radi, idemo dalje. Moramo da podrzimo Jokana i igrace i i dalje budemo dvanaesti igrac kao sto smo uvek bili.
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
neverovatno sta mediji mogu da ucine
pritisak od pocetka sezone de ono ne valja de ono nevalja i iskobise losu igru evo i publika juri jokana
strasno
prvo gospod nam nije bio na nasoj strani i padala je kisa nismo se pripremili kako treba
na pripremama smo igrali sa seljackim timovima i vezbali u teretani
onda nesretna velika pobeda protiv rila koja je opustila igrace i digla im cenu
sledece igraci su bili pod medijskim pritiskom (zvezdin dzelat) ce da presudi partizanu i nisu izdrzali
sledece na domacem terenu igrali smo sa knezevicem po desnom boku i uveden wash u igru umesto ljajica(greska jokanovica)
sledece nedosudjen penal za nas 1-1 i mozda je bolje mozda je gore jer jokan je postao specijalista za jelen super ligu ali za evropu ?
da smo sad pobedili sa 2-1 sta bi bilo, prosli bi mozda u ligu evrope i kao lane prosecni evropski timovi da nam ne daju da mrdnemo
ja sam dosta grdnje dobijao od grobara kad sam govorio da je greska sto je djukic otisao jer je mnogo agresivnu igru forsirao i kontrolisao igrace u toku meca(ako neko sumnja u njegov uspeh ondak 7 boda prednosti na kraju jesenjeg dela prvenstva i 2go mesto u evropu sa omladincima sve govori, ali su ga neki ljudi izbrisali znamo koji)
sad ti isti ljudi su naterali navijace da jure jokana, zapravo vec su najurili batu mirkovica
Pocetak sezone je, loso odradjene pripreme, ko i da dodje sad dok se snadje u situaciju koja vlada u klubu nisto necemo da napredujemo, JOKAN mora da ostane po mene svako ima pravo na svoje misljenje. Jer i alex ferguson nije osvajao svaku godinu titulu i igrao sjajno pa koliko vremena sedi na klupi mancestera.
Sa masom se mnogo lako manipulise i ja mislim da se treba razmisliti o tome i da jokan treba da ostane jer cemo i domace prvenstvo upropastiti ako dovedemo drugog trenera.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top