Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Holden

Početnik
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
28
Reaction score
0
jao ljudi pustite igru makar veceras prosli smo jebes mi sve odoh da pijem
 
Учлањен(а)
08.06.2007
Порука
507
Reaction score
80
Локација
Београд
"Gledajući period od kada sam došao u Partizan pa do danas, u klubu smo ostali samo Nenad Đorđević, Lamin Dijara, Moreira i ja. Ali svi znate kako klub živi - prodaja je naša realnost", zaključio je Slaviša Jokanović.

Па чекај мало, оба голмана су иста - Младен и Дарко Божовић, а од играча који су и тада конкурисали за први тим ту су Срђа Кнежевић и Марко Јовановић. А гледајући тим од прошле сезоне, нама су у овим квалификацијама фалили само Жука и Стевановић.

Како год било, преживели смо. Надам се да ће сада играчи добити на самопоуздању, а такође и да су људи у клубу схватили да нешто не штима и да игру немамо. Да ли су нам потребна појачања, промена тренера или нешто треће - то нека одлуче они који су одговорни. Ја мислим да потребе за неким великим резовима нема (на пример ангажовање новог тренера), а да је за довођење корисних појачања сада вероватно касно.

Остаје нам да се надамо да ће Јокан моћи са постојећим играчким кадром и овим новим тренерским искуством добијеним из ове утакмице успети да се у Европи покаже у бољем светлу него прошле сезоне. Одбрана титуле је наравно обавезна, а и куп би био добродошао.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Igra je bila pravo davljenje, i hvala Bogu da smo ih na kraju udavili! Jeste da smo ludeli tokom utakmice, al' kad pogledas, bolje je i ovako proci i jos pobediti - nego kao na Kipru sto smo igrali... Da se ne vracamo na to zlo, al' dva zadnja vezna su majka za evropske utakmice na strani!

Danas mi neko rece vrlo interesantan info... Od nasih protivnika prosle godine iz Lige UEFA-e, Sevilja, Standard i Stutgard igraju ove godine Ligu Sampiona! Info koji je za dodatnu analizu... A ove godine - Liga Evrope po imenima jos jaca - tako da mislim da moramo mnogo angazovanije, brze i nadasve, jednostavnije da igramo.

Al' da slavimo mi veceras, a ima vremena za pametovanje!
 

zaka

Guest
ema li gde da se nadje da znam koga mozemo da dobijemo,koga ne i te stvari?
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Mnogo bitna pobeda.Mozda ne toliko zbog UEFA Lige,najvise zbog srpskog prvenstva.Da smo danas izgubili,otislo bi sve u pm.O igri(pogotovo do 0-1) ne bih prokomentarisao nista,sami znamo kako smo prosli dalje.
PS Ja sam prenos gledao na Slovackoj TV.Trajao je malo duze nego prenos RTS-a.Da mi na JNA uradimo ono sto su desetak njihovih navijaca uradili posle utakmice(dosli do Grobara da se tuku,na terenu,bez ijednog dzandara!??),nas bi kaznili minimum 3 godine zabrane.FK Partizan treba uloziti zalbu,pa neka one indijance izbace iz UEFE.Znam da ih nece izbaciti,al cisto da se zna.
 
Последња измена:

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
12884594.jpg


Neki timovi su ispali tako da ovo nije potpuno tacno.
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Ova pobeda je melem na ranu...
Dosla je u pravi cas, kada je bilo najpotrebnije.
Obradu veliko HVALA i puno srece u daljoj karijeri.
Ovima sto su ostali zelim bolje dane i nove uspehe kako kuci takodje i u evropi.

:ziveli
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Uh al je bilo zajebano.
Igra ista kao i dosada, nema tu napredka.
Jokan igrao kao da mi imamo rezultat a oni treba da ga jure.
Prosli smo na suvi kvalitet dva igraca, Obrada koji odlazi i Brane Ilica koji je prakticno dobio ovu utakmicu (glavom izbacio Obrada u sansu kod prvog gola i sam pretrcao pola terena i dao odlican drugi gol.)

Ipak POBEDA I LIGA UEFA!!!!
Kako biti nezadovoljan posle pobede jel tako?

Igraci:
Golman uradio domaci zadatak i osim mozda jednog propusta kad je nesto istrcao na stranu (mozda bio i fauliran) i malo kiksnuo ostalo je bilo odlilcno. Ona odbrana fenomenalna.

Centralna odbrana (Djole,Krle) dobra mada se videlo da izlaskom Krleta nemamo skok (Gavran je je usao na mesto desnog beka?) i svaka nabacena lopta cak i one koje idu idealno na glavu odbrane za izbacivanje su skoro uvek bile njihove i pravile nam problem.

Obrad odlican, sve bolji verovatno jer je skinuo psihicku barijeru koju su mu nametnuli iz uprave (ide/ne ide), zasluzan za prolaz i na najlepsi nacin se oprostio.

Stevanovic desno odlican takodje. Svaka cast lepo napreduje ali ako je trebalo da ispadnemo iz LS da bi on stekao iskustvo onda je mozda mogao kasnije da ga stekne.

Raca nije nesto odigrao,mnogo vracenih lopti nazad (jednom cu da izbrojim ako me ne bude mrzelo)

Jovanovic mozda i najslabija partija jer mu lopte nisu isle gde treba i nije ga htelo ali cini mi se da je pogresno igrao previse ofanzivno jer nije mu to mesto.

Tomic opet los, nema snage za duel i odbija se od igraca i gubi lako lopte i ne znam sta je trazio u timu celu tekmu? (Tomicu ako ovo procitas, nauci nesto od saigraca Brane, pitaj ga da ti objasni kako da udjes u duel, nije sramota bar imas koga da pitas).

Ljajic nije bio los, osim kad je i on bespotrebno vracao lotu, ostalo nije bilo lose i jedini ima tehnike i snage da izdrzi duel kad je na mestu prednjeg veznog i doda loptu precizno.

Ilic fenomenalan, po meni igrac utakmice, iako se nije mnogo istakao u prvom poluvremenu ali zato je sa dva poteza resio utakmicu u nasu korist (posebno drugi gol). Borben i agresivan, svaka cast, posebno se to videlo kod drugog gola kad se nije predao zato sto je sudija oprostio domacinu ocigledan faul i oduzeo je loptu i sjurio se napred. Pun snage za razliku od ostalih. Momenat koji sam zapamtio koliko je snazan i spreman je pred kraj utakmice kad u duelu sa jednim igracem ostaje na mestu a ovaj iako se zaleteo sa ledja na njega, se odbio i jos popio po njokavici.

Dijara los, petlja sa loptom dribla u mestu i okrece se, nece da doda, nije agresivan, nonsalantan je itd itd ali je ipak dao taj gol, umuvao ga nekako i svaka mu cast za to jer bio je na pravom mestu kad je trebalo. Trebalo je posle toga da izadje jer zasluzio je dnevnicu i dao svoje i bilo je dovoljno. Trebalo je da bude "aj sad majstore na odmor"

Knezevic nije za centralnog beka jer je slab u skoku ali odradio zadatak.
Fejsa jel igrao? A da napravio par faulova i jednom sutnuo kao da nije jeo dva dana (doduse i ostali su tako sutirali).
Gavran je igrao desnog beka???


Jokan je uspeo da nas uvede u LE na jajarski nacin ali niko mu ne bi zamerio da je to uradio za LS. Igra je ista ona od pre toga, samo je sad igrao svoju poznatu taktiku sa jednim napadacem.
Ocigledan je pecat naseg strucnjaka kad vidite kako nema presinga i kako svi trce nazad i kako nasi veznjaci posebno zadni vezni stalno vracaju loptu bekovima a onda bekovi kreiraju igru. Jokane hvala ti do neba na 2 duple krune i ulasku u LE a sad idi sam jer ovo nije onaj Partizan koji svi mi zelimo da gledamo. Bio bi pravi kad bi sad otisao posle uspeha a ne da te teraju i da ti pevaju da ides.

Ipak liga uefe za Partizan i poslata poruka kumu ciganu "tako blizu a uvek tako daleko"- neprocenjivo!!!!


ps. a mediji ciganski mogu svi redom da se naredjaju da nam popuse
 
Последња измена:

Pedjazz

Banned
Учлањен(а)
30.07.2009
Порука
24
Reaction score
0
Bravo Jokane, bravo Diara i bravo Ilicu!

Verovao sam u prolaz dalje iako posle apoela prve utakmice sa zilinom i mec u ivanjici nije bas ulivao realne nade u prolaz dalje. :)

Stevanovic je odigrao najbolju utakmicu od kad je u prvom timu Partizana, svaka cast majstore!

Jel zna neko kad ce krenuti prodaja karata za Ligu Evrope?
Nadam se sto laksoj grupi i pojacanjima na bocnim pozicijama (Ljajic ide, Obradovic otiso vec a Moreira ne moze sam uz Jovanovica koji je moj prvi pik uz njega).

Sve u svemu jako lepo vece za sve nas Grobare!
 

Pufta

Početnik
Учлањен(а)
28.09.2007
Порука
55
Reaction score
0
Rekoh ja,4-5-1 sa Diarrom u napadu i mi smo tim,4-4-2 sa 2 spica,mi smo suplji na sredini i nemamo cemu da se nadamo.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Br.1 - Verder, Viljareal, Roma, PSV, Šahtjor, Sporting, Hamburg, Benfika, Valensija, Panatinaikos, Ajaks, Steaua

Br.2 - Fenerbahče, Bazel, Lil, Seltik, Everton, Briž, Herenven, Galatasaraj, Anderleht, Austrija, Kopenhagen, Lacio

Br.3 - Herta, Sparta Prag, Dinamo Bukurešt, AEK, Slavija Prag, Levski, Atletik Bilbao, Partizan, Hapoel Tel-Aviv, Tvente, Dinamo Zagreb, Fulam

Br.4 - CSKA Sofija, Tuluz, Kluž, Đenova, Rapid Beč, Temišvar, BATE Borisov, Nacional, Salcburg, Šturm, Ventspils, Šerif


Evo sesira , drugar odradio stvar.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.393
Uhhhh... utakmica za preokret! Totalni! Jos 2-3 dobre vezane partije u prvenstvu i samopouzdanje se vraca. A, onda nema nazad!
Hvala ti Partizane za ovo veceras, necu ni da pomislim kako bi se svi osecali da se ovo nije desilo.
 

Pedjazz

Banned
Учлањен(а)
30.07.2009
Порука
24
Reaction score
0
Najaca grupa: Viljareal, Lil, PARTIZAN i BATE Borisov
Najslabija grupa : Steaua, Herenven(ili Briz), PARTIZAN i CSKA Sofija

Jel zna neko koliko se boduju pobede u grupi? Jel kao i u kvalifikacijama jedan bod ili je sad sve duplo, pobeda dva a remi jedan bod?

Racunao sam nesto, nama da bi bili povlasceni treba preko 11 boda. Mi vec imamo 4 pobede (dve protiv rila jedna protiv apoela i ova protiv ziline) i jedan remi. To je 4 ipo boda. Jos ce nam na to dodati onaj koeficijent koji cela zemlja vuce kad se na kraju saberu uspesi svih timova u toj sezoni i podeli na 4,5 ili kako to vec ide.

Ako se pobeda racuna 2 boda (u sta se iskreno nadam), ocekujem da obezbedimo tih 11 boda i ako Bog da prezimimo u Ligi Evrope i probamo neki trag da ostavimo u istoj.

NAPRED PARTIZAN!
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Kako god , i sta god, pobedili, i prosli, igra i dalje ne valja,komplikovanje do sudnjega dana, nama treba bre Okamova ostrica, nadam se da ce to igraci uskoro shvatiti, primis loptu, , das ,potricis, po neki dribling, jednostavno zar ne?! No , proslost ostavljamo iza nas , sadasnjost zivimo, buducnosti stremimo. MIR I LJUBAV
 

Baraba

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2008
Порука
156
Reaction score
0
Локација
Raski okrug
Cestitke svima na ulasku u grupe LE! Svaka cast i Grobarima koji su bodrili tim na mecu u Zilini! Igru ne zelim da komentarisem...

Stevanovic desno odlican takodje. Svaka cast lepo napreduje ali ako je trebalo da ispadnemo iz LS da bi on stekao iskustvo onda je mozda mogao kasnije da ga stekne.

Slazem se u potpunosti. Stevanovic je zaista odigrao dobro, ali mislim da nas je njegov nastup protiv APOEL-a indirektno izbacio iz kvalifikacija za LS.

I da se osvrnem na Tomica - ja ne znam sta se desava sa tim deckom! Poceo je da se ponasa kao onaj maneken iz Reala...
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
Steaua,Austrija,PARTIZAN i Serif to bi po meni bila najbolja varijanta.2-0 je dobar rezultat i nasi ce se "probuditi iz mrtvih",ali me brine igra naseg kluba.Ne razumem zasto Jokanovic pusta Dijaru samog u napadu,u toj poziciji se ne snalazi bas najbolje. Siguran sam da je imao pored sebe Klea ili Washingtona,usli bi u LE sa ubedljivijom pobedom.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Idemo dalje! 27.08.2009. - 12:22
634.jpg
Crno-beli su ušli u Ligu Evrope, posle 90 minuta velike taktičke borbe u Žilini, koju je na kraju dobio Slaviša Jokanović. U ovim trenutcima odmah posle meča, igrači pevaju u svlačionici poznatu pesmu: Mogu da ti **** Jokane....

A mi da se vratimo onome što se dešavalo na terenu stadionu "Pod Dubnom" u 90 minuta odlučujućeg meča za plasman u Ligu Evrope.

634_0.jpg

Počelo je oprezno na obe strane, Jokanović je prethodnih dana na treninzima snimio gde je Žilina najjača i na tome se dosta radilo i vežbalo, da se u prvih 45 minuta onemogući igra po bokovima i izmena pasova, a za drugo poluvreme je ostavljeno da se krene i postigne koji gol. Tako se i desilo, a kao i uvek vrata je otvorila "Crna Mamba" u 59', posle prodora Ilića po levoj strani, pasa ka Obradoviću, a ovaj je idealno uposlio Diaru na drugoj stativi i Mamba je ujela.

Samo 6 minuta kasnije, "Mighty Mouse" (Kevin Kigen) Brana Ilić oduzeo je jednu ničiju loptu na sredini terena, stuštio se ka golu, sklanjao loptu igračima Žiline i onda kao u Jagodini proletos, kada je došao na 16 metara zakucao je u mrežu.

634_1.jpg

Iako nije mogao da računa na povređenog Moreiru (krilo se iz taktičkih razloga da neće igrati), srednji red crno-belih je ovoga puta odradio posao bez greške, doduše sa malo "ručne", zbog velikog tereta na leđima, ali tako najbolje sazrevaju mladi momci kao Jovanović, Petrović Ljajić i Fejsa.

Time je ova priča bila završena, a do kraja se videlo da je momcima u crno-belom spao "ranac sa ledja" i krenula je tečna igra do noge i održavanje prednosti, koja je i odvela u Ligu Evrope.

Žreb za grupe lige Evrope je sutra u Monaku, kada ćemo biti u prilici da saznamo sa kim će crno-beli igrati ove jeseni.

Posle meča našem izveštaču u Žilini trener Jokanović je izjavio u svom nonšalans stilu: - Pa evo, ipak smo uspeli da prođemo u Ligu Evrope, iako SMO BILI ELIMINISANI...Uspešno smo završili 22. utakmicu u Evropi u poslednjih godinu i po dana!

Posle svih dešavanja ovih dana i pritisaka koji su pali na ledja momaka u crno-belim dresovima, oni su pokazali da su napravljeni od materijala, koji im omogućuje da sa pravom nose crno-beli dres. A juče je napravljena još jedna taktička zamka - naime, vratio se Bora vozač privremeno iz penzije kao talija, da odveze ekipu na aerodrom i to se pokazalo kao pun pogodak...

Opšširnije o dešavanjim iz Žiline, po povratku naših izveštača tokom noći...

634_2.jpg


634_3.jpg


634_4.jpg


634_5.jpg
















www.partizan.rs
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top