Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
378
Reaction score
2.547
Локација
Pozega
Nije loše ni ovo što u Ukrajni igramo u oktobru, zamislite tamo gostovanje u decembru.:s
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Uh, sta reci ?!

Svi smo naravno srecni sto smo u ligi evrope, ali svima je u glavi ocajna igra , samo neki to hoce da priznaju , a neki ne.

Kakav bre Briz i Tuluz ???

Mi smo klasa za njih ,makar igracki i navijacki.

Ukoliko se nesto u strucnom stabu nepromeni, nema nam leba.
 

Otto Mann

Grobar
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
435
Reaction score
3
Pre svega cestitke ekipi na prolazu u LE! Ja sam presrecan!

Sto se grupe tice mozemo dalje. Ako krenemo u prvoj tekmi sa pobedom mozemo da prezimimo. Neko mi se cini da ce nam Tuluz biti glavni konkurent za prolaz dalje, tj za drugo mesto u grupi.
 

Leksa

Grobar
Учлањен(а)
16.10.2008
Порука
229
Reaction score
2
haha..raspored ide na ruku.
o Boze,kao da je prosao jedan vek od utakmice sa Doriom a ne godinu dana.
Ta utakmica nam je prosle godine bila prva,odma kiks koji je odredio nas kasniji put u Evropi,a ne treba podsecati kakav je bio.
U svakom slucaju,sa onom igrom od sinoc mi nemamo sta da trazimo u Evropi.
Ako se nesto radikalno ne promeni u pristupu svakog pojedinca ocekujem jos jednu evropsku nulu.
 

Кајафа

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
674
Reaction score
4
Локација
Поносна Србија
Један од ривала српског шампиона у групи Ј је украјински Шахтјор из Доњецка у коме игра наш интернационалац Игор Дуљај. Бивши фудбалер Партизана тренутно се налази у Монаку, где Шахтјор вечерас игра утакмицу Суперкупа против Барселоне.

-Драго ми је што ћу имати прилике да дођем у Београд и поново се видим са мојим пријатељима из Партизана, али ми није уопште драго што играм против Партизана. Стално сам причао мојим саиграчима из Шахтјора о Партизану, његовим навијачима и Београду, па сад имају прилику да се увере у то. Моја жеља је да ми и Партизан освојимо прва два места у групи и прођемо у даље такмичење - рекао је Дуљај за званични сајт Партизана.

Пријатељ и саиграч Игора Дуљаја, Даријо Срна у коментару исхода жреба је био доста опрезан:

-Група је доста тешка, сви имају шансе за пролаз, а ја изузетно поштујем Партизан, пошто о њему доста знам из прича Игора Дуљаја. Што рече Дуки, нека прођу Шахтјор и Партизан и сви ће бити задовољни.

Дуљај је на крају додао да Шахтјор сутра увече отвара свечано нов стадион и Партизан ће имати прилику да игра на овом велелепном објекту свој меч у Доњецку.
http://www.sportal.rs/news.php?id=8691
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Realno mi smo aucajderi...ja sam zadovoljan sa 3 boda Da odigramo sa svima nereseno kuci je puna kapa.Nije sramota izgubiti od bilo koga,ali bila bi sramota ako igraci konacno ne krenu da igraju srcem i nateraju navijace da ispune stadion u svakoj utakmici.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Dobar zreb.Ne moze neko da me ubedi da je bolje da smo iz 4.sesira dobili Ventspils ili Sturm a iz 2. npr Everton,Galatu,FenerLacio...Prosli smo fenomenalno!

Sahtjor:Ekstra ekipa ali ekipa koja nam svakako najvise lezi iz tog 1.sesira.Steaua bi nam jedino vise legla ali da ne preterujemo, ne moze iz svakog sesira najlaksi rival.Kljuc uspeha u dvomecu sa Sahtjorom je ne plasiti ih se.Nema Partizan tu sta da izgubi i treba da odigra jednu otvorenu utakmicu.Igra na nulu protiv njih nece proci jer ce nas oni na vreme otvoriti.Sa nima mozemo da igramo samo spustenog garda i na go vise pa sta nam bog da.Da se uzdamo da ce Moreira par puta da zalomi nekog na centru proigra Mambu koja ce da ih ujede.Protiv njih cekalicu kao sinoc ponovicu jos jednom ne vredi igrati jer to nece proci

Briz:Ekipa velikog imena i tradicije.Medjutim samo to je ostalo od njih.rezultati i igre u belgijskom prvenstvu dovoljno govore sami za sebe.Pobeda protiv njih kuci ne treba da dodje u pitanje.Njih opasno treba napasti kuci jer su busni pozadi i pobeda je zagarantovana.U gostima sa njima recept je jasan:isto kao sinoc sa Zilinom.Nista vise nista manje.Samo cvrsto,igramo cekalicu,sansa ce doci a kada dodje zna se.Iskoristiti je

Tuluz:Klasicna Francuska ekipa.Moze od svakog da izgubi ali moze svakog da dobije.Mislim da protiv njih treba igrati oprezno obe utakmice i bez srljanja.Da nam se ne obije o glavu.Samo cvrsto i protiv njih ce bodovi da kapnu iz obe utakmice.Da se osvrnem i na igraca koji je ovde najvise spomenut : Zinjak! Ja sam odusevljen Krstajicem.Jednostavno covek ubija kako igra.Da zalepimo mi flastera(Krleta) na Zinjaka...nema tu trava da susne...ima Krle 20-tak dana da se odmori i spremi za Tuluz.Potreban nam je tog 1.meca svih 90min.Ajde Krle zatezi te tetive i misice da izdrze 90min...srce znamo da hoce samo jos telo da poslusa

Kljuc uspeha i prolaza dalje bice vera u sebe kako igraca tako i navijaca.podrska na stadionu mora da bude kao na kosarci od 1. do poslednjeg mnuta bez obzira da li vodimo ili gubimo.Bez obzira da li je neki igrac zajebo ili ne podrska mora da traje!Samo zajedno mozemo da uradimo nesto.srecno nam bilo...trebace nam
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Ma zreb je sasvim zadovoljavajuci...taj Sahtjor nije ista ona ekipa od prosle sezone i mozemo da se nosimo sa njima,samo da se igraci malo srede...Tuluz ko Tuluz nista specijalno,vidim da su neki prizeljkivali Djenovu,a italijani su za ove tim sveta...A Briz ako ne tucemo bar kuci nije nam ni mesto u evropi...
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Moglo je bolje, ali moglo je i mnooogo gore... Sve u svemu moze da prodje! Nama ko god da je pao rekli bismo moglo je i bolje! Moje misljenje je da nam je grupa bas po meri... Uz to imamo i sasvim solidan raspored! Samo hrabro:BB
 

Dr.Hofmann

Guest
Neće nam niko skinuti gaće i reći izvolite jebite ako se ponovi pristup iz drugog poluvremena u Žilinama onda možemo nečemu da se nadamo.
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
jos jednom napominjem da ne treba da se zalecemo sa izjavama tipa,bolji smo od Briza i Tuluza,a sa Sahtjorom mozemo da se nosimo...sve su to timovi za respekt,Briz je ako se ne varam tri puta u poslednjih 5-6 sezona igrao u Ligi Sampiona,Sahtjor je redovan ucesnik LS i aktuelni osvajac Uefa Kupa,oni ni jednoj Barsi nisu bili lak plen...Tuluz je jedna od najneugodnijih ekipa u Francuskoj,koji na svom terenu dobijaju Lion,PSG i ostale favorite,dok su na strani ipak nesto losiji,a ne treba zaboraviti da su i oni pre 2 godine igrali kvalifikacije za LS,nisu imali srece jer su naleteli na Liverpul...neko je vec rekao da bi bilo bolje da smo npr sa Romom,Ajaksom ili Seltikom u grupi jer bi se za te utakmice trazila karta vise...ovako nisam siguran da li ce ljudi toliko pohrliti da gledaju utakmicu protiv Tuluza ili Briza,ali nadam se da ce se ponoviti slika sa pocetka prethodnog naseg izdanja iz Lige Uefa kad se protiv Sampdorije trazila ulaznica po bilo kojoj ceni...cak se Jug prodavao po 4-5 vecoj ceni
 

Pedjazz

Banned
Учлањен(а)
30.07.2009
Порука
24
Reaction score
0
Igore ti sto nece da dolaze protiv Tuluza i Briza nam nisu ni potrebni i ja ih uopste ne smatram navijacima pravim. Valjda se dolazi na stadion da se bodri Partizan bez obzira protiv kog igrao! Uostalom ti navijaci (simpatizeri) nek sede kuci i gledaju jace timove i grupe preko tv-a...

Jel zna neko kad krece prodaja karata za Ligu Evrope? Najavljivali su nesto da vlasnici sezonskih karata imaju neki poseban broj koji zovu i sticu pravo 72 sati pred utakmicu rezervisu karte...
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
UFFFF,dosta kasnim ,ali ebvo da cestitam nasem Partizanu na prolazu.Jokan je macka sa 9 zivota:D,opet je prezivio i vodi protiv nekih likova iz uprave sa 2:0 jer je vec jednom bio pred smjenom.Momci su se u poslednji trenutak trgli i prestali da se kockaju sa ugledeom Partizana.Ne treba da bude euforije jer smo uradili ono sto smo morali i sto je bio minimum ocekivanog,prosli smo simpaticne Slovake.Ne treba sada praviti euforiju.Nadam se da ce ovo da doprinese da se uprava dozove pameti i da ne kopamo sami sebi grobove.Zna se da smo mi majstori zanata svog,ali hajde da to radimo drugima:D.
Sad sto se tice zreba ,mislim da smo dobili jaku grupu,nema price,ali sa svima mozemo da igramo,samo hrabro i bez kompleksa.Uoprava bi konacno mogla da se otvori,da ne kukaju stalno kako nemaju para i da dovedemo jos bar jednog igraca,na sredini i mozda lijevog beka,jwer Mladen je ,realno tu prisilno rjesenje.neka im ne bude toliko zao para,lako je napadati Jokana za rezultate,anista ne uciniti da se piojaca tim.Muka mi je opd raznih kreatura iz uprave koji bi da smjenjuju,a nisu donijeli dinara u klub da se dovede i neko pojacanje,pa onda da se prica o Evropi.Ne,oni bi prvo Evropu,pa onda pare:banghead.Mislim da je Briz glup tim i da cemo da se koljemo sa tuluzom i sahtjorom za jedno od prva dva mjesta
@Igor Ru
Varas se ,Briz nije vise od eventualno jednom vidio LS u oslednjih 5-6 godina,dost6a su slabiji od Anderlehta ,a posebno Standarda,mada naravno ne smije biti nikakvog potcjenjivanja
 
Последња измена:

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
i ja kazem da nam ne trebaju seljaci koji idu da gledaju samo "zvezde" fudbala,ali opet verujem da nas ima dovoljno normalnih da opet ispunimo stadion do poslednjeg mesta...
dobro bi bilo da klub nesto zaradi,a i atmosfera je neuporedivo lepsa kad su tribine krcate...
 

kursula

Grobar
Учлањен(а)
01.04.2007
Порука
225
Reaction score
0
Локација
South Side Edmonton,Canada
Ja bez nekih pojacanja ne vidim neku sansu.Obradovic je otisao,Ljaljic i nije nas igrac pa zbog toga igra toplo-hladno,nadam se samo da ce Dijara da pokaze maksimum posto zeli da se otisne u Evropu.Nisam veliki optimista,igra nam je jos uvek daleko od one koju bismo zeleli da vidimo.Sta je tu je.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Ne mogu da vjerujem sta neki pisu:pop.Sahtjor je da se razumijemo odlicna ekipa,ali neki vec spustaju gace.Jebote kakav smo narod:banghead,ili smo najjaci na svijetu ili najslabiji na kugli zemaljskoj,kad nas nema sredine.Alo ljudi,Sahtjor je ISPAO iz kvalifikacija za LS od TEMISVARA,ekipe koju smo prosle sezone relativno rutinski prosli,sta je vama?!!Znaci sa sahtjorom moze da se igra ,ako,ponavljam AKO se ima muda i AKO se odigra borbeno sa minimumom respekta.Nema razloga da se sada mraci atmosfera.Jasno je da mi nismo jos na gornjoj granici forme iz nekog razloga,ali to moze da se promjeni i ja ne vidim cemu ovakav defetizam.Potpuno smo ravnopravni sa svima iz ove grupe,ali ako nasi igraci budu razmisljali kao neki na forumu,onda jbga...Naravno neka pojaqxcanja su nam potrebna i to je jasno,red je da se uprava trgne malo iz totalne letargije i borbi za vlast i da pocnu konacno da rade nesto za Partizan,posto se vecina manekenise...
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Sve zavisi od nas,i nijedna ekipa nije toliko jaka da bi igraci vec mogli da poloze oruzje (HSV,Celtic,Roma...).Sve zavisi od naše forme!Neću komentarisati šanse za prolaz ,zato što ekipe osim Šahtjora ne poznajem mnogo.
 

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a
Iskreno ljudi zabole me za statistiku i rezultate nasih protivnika, za analize... Neka ovi momci odigraju muski, neka odigraju sa srcem pa makar i sve izgubili ja cu biti zadovoljan jer su se borili, a vjerujte kada bi svaki nas igrac odigro hrabro kao juce Brana, gdje bi nam bio kraj, mozda u Hamburgu u finalu :D
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Sve zavisi od nas,i nijedna ekipa nije toliko jaka da bi igraci vec mogli da poloze oruzje (HSV,Celtic,Roma...).Sve zavisi od naše forme!Neću komentarisati šanse za prolaz ,zato što ekipe osim Šahtjora ne poznajem mnogo.

Zasto mislis da se npr.od Seltika spustaju gace?!.Pa to je ekipa koja GODINAMa ne moze NIKOGA da pobjedi na strani,cak ni jedan Alborg.Mi imamo jedan problem koga nikako da se oslobodimo.Ili patimo od kompleksa nize vrijednosti ili od komleksa vise vrijednost,nema sredine ,sto je lose.Dajte ljudi da ne pretjerujemo,nisu ni Roma ni HSV ni bilo ko drugi u LE timovi ranga Mancestera,Barse,Reala od kojih bi mogle da se tresu gace,ne budimo smjesni
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top