Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Тражили смо срце на терену и ви сте га вечерас оставили.СВАКА ЧАСТ!!!
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Hvala bogu! Sjajna borba nasih igraca. Mora nama stoper da daje golove pa da ga jebem. I samo jos jedno:
HVALA TI SALE KAPITEN STO POSTIJIS!!!
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Nezvanično, međutim, kako Sacayak javlja, Partizan je u 3. šeširu!!!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Dobro je, sta reci, precke, stative, sutevi su zvrjali pored gola, morala je jedna i uci... O'ladio sam se na onom njihovom slobodnjaku... Odbrana osim par gresaka odlicna, Stojkovic je celu ovu utakmicu radio ono sto je trebao i u Norveskoj, izlazio na centarsuteve stalno, jbt, sve oko gola mora da se cuva,vezni red takodje. Mitrovic i Zubija posle su igrali koliko su mogli. Kompletna ekipa je ginula za svaku loptu i svaka im cast. Obradovao me je neverovatno "huk" sa tribina na pocetku, ali ono zvizdanje na kraju prvog poluvremena me je stvarno iznerviralo... Pravac na cmarakanu pa tamo zvizdite ganferima... Sada smo valjda u trecem sesiru i valjda se i koji bod uzme... Sve u svemu dobro se zavrsi :D
E da, posebne cestitke Sasi Ilicu. A ko se pitao sta radi Sasa Markovic u ekipi mislim da je sam odgovorio veceras.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Mene malo falilo da strefi srcka...kod onog slobodnog udarca na 16 metara u nadoknadi ali PROSSSSSSSSSSLIIIIIIII SSSSSSMOOOOOOO
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Oleee, fala kurcu vise! Uzelio sam se Evropee! :D Ne bas dobra igra, ali ipak zasluzen prolaz dalje, niko posebno dobar, ali Ostojic posebno los. Malo srece na zrijebu i fino da se uzme koji bod... Iskreno, jos bi srecniji bio da su cigani prosli dalje, nikad ovo nisam rekao ali eto... :D
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Je l' moguce ovo uf
Kako se odvijalo sve mislio sam da ce biti potpuni mrak...

Sa Partizanom u Evropu i djurom u zatvoru:partizan_fan:
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Ko je proglasio Ostojica talentom da mi je znati..ovo sto sam video u ovoj utakmici je katastrofa..ako nam on igra prvog stopera mozemo da se oprostimo od svega..Decko samo zna da gresi i nista vise..Mitrovic i Ninkovic nase nade za bolje sutra..Samo neka treniraju i nastave ovako..Kapiten, kapitenski..Borba, igra eh Sale legendo Partizana ti si igrac, pravo dete Partizana..

Пет минута након овога успјеха, ти си нашао не да честиташ нашој екипи и тиму, већ да опљунеш нашега играча без икаквог разлога:prekrsti.А то вечерас више говори о теби него о Остојићу:puke
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
Mitrovic ce biti strasan napadac!!! Sasa Markovic...svaka rec je suvisna! Svaka cast momci!!!
 

Unkrauter

Grobar
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
418
Reaction score
75
Локација
Budva
Mislio sam da jedino rušenjem i spaljivanjem stadiona možemo da skinemo prokletstvo skupljano zadnjih godina. Bravo brate Ivanove.

Predlažem da ovu pobedu posvetimo Baboviću.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Мени је вечерас можда и понајбољи био Волков, претрчао километре, имао добрих центаршутеве, пар корнера изборио.Надам се да ће наставити у овоме ритму.И да не буде забуне и даље стоји само једна парола УПРАВА НАПОЉЕ!
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
S.markovic konacno je odigrano dobru utakmicu a Saletu LEGENDI NAKLON DO PODA :respect:respect:respect:respect:respect
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
Oleee, fala kurcu vise! Uzelio sam se Evropee! :D Ne bas dobra igra, ali ipak zasluzen prolaz dalje, niko posebno dobar, ali Ostojic posebno los. Malo srece na zrijebu i fino da se uzme koji bod... Iskreno, jos bi srecniji bio da su cigani prosli dalje, nikad ovo nisam rekao ali eto... :D

prespavaj jos jednu noc, procitaj jos jednom ovo boldovano sto si lupio i sutra ces videti da ti je ustvari drago sto su ispali...pogotovo na ovakav nacin :D

izvinjavam se za off, naravno cestitke na borbenost...pogotovo Zabiji, Stojketu, Ivanovu, Neci, Mitrovicu,Saleta i netreba da pominjem u ovom kontekstu,jer se podrazumeva.. nadam se da ce Sretenovic biti dobar, Ostojic mi je nekako jos malo zelen za evropu...

Edit. Jbt ladno zaboravio da spomenem Volkova, S.Markovica i pogotovo Medu...i eto...desilo se da se skoro ceo tim pohvali...pa i Miljkon...
 
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Moram da napisem nesto. Rekoh vec da sam mrzeo dok sam isao na utakmice da neko ko nije bio na stadionu komentarise navijanje, ali moram. Dok smo jos imali rezultat koji nas ne vodi dalje, gledam matorog. Covek je gledao sjajne ekipe Partizana. I dan danas mi oci vadi sa Plavom Cigrom i kako je covek bio bolji od Pelea. Kapiram da njemu ovi antifudbaleri sigurno teze padaju nego meni, koji sam odrastao u usrano doba. Ali pocinju zvizduci, iako smo i tada po meni igrali maksimalno borbeno, a to je sve sto trazim. Cale gleda u zemlju i baca komentar u stilu "jebem ti drugu generaciju sa njive, zasluzujemo mi djurica kao predsednika i da nas jebu tamo neki ruzici, kakvih sam se ja govana nagledao u upravi pa mi nije palo na pamet da zviznem igracu na jna, ali tada je jna bio domaci teren, sada je gostujuci". I stvarno kapiram, gde je logika, koji je cilj, napadati ih? Posle utakmice ih spali pucaj, boli me tukson, podrzi ih da udju vise negde makar i u mitropa kup. Volimo li taj Partizan vise nego sto mrzimo djuru i politicare? Jebem ti zivot, stvarno ih zasluzujemo u upravi.
Gledam u poluvremenu bordo ciganlija, ljudi gube od 10 klase evropskog fudbala, francuzi koji nisu bas u vrhu ultras evropske price, stadion se ori, mi se dicimo nekom fanaticnoscu, bre drzali bi nam casove navijanja etiopljani.
Sto se tice igre, samo sam ovo trazio i nista vise.
Ko prati forum zna sta mislim o Miljkonu. Ali nije mi problem da kazem, kapa dole. Limitiran je u tri picke materine, ali kidaj, grizi, udaraj, trci, bori se i to je to.
Borba bre! Pozrtvovanost, trcanje, krljanje, svega mi da nismo prosli isto bih napisao. Svaki igrac se borio. To sto mnogi ne znaju, nebitno.
Znamo svi ko je bio i sa one strane i da smo mi slaba ekipa. Ali dok se bore nasi su.
To sto ce nas napujdati u grupi, ma jebes ga, ako se budu ovako borili, nek igraju.
Ali mislim da necemo biti napujdani, velika verovatnoca da ni boda necemo uzeti, ali nece nas niko demolirati.
I jos nesto cale meni prica o Milutinovicu, ja cu sinu o Ilicu. I nikad u buducnosti za mene nece postojati bolji igrac, makar bio bolji od Mesija.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Prodjosmo nekako! Uffff! Dve stative, precka, propustene sanse - poceo je da mi prividja revans sa Samrokom. :) Sad mi je bas svejedno kakva ce grupa da nam bude, gori od poslednjeg ne mozemo da budemo. :)
Najjaci mi je utisak bio Ivanov koji proslavlja gol sa tri prsta i Stojkovic koji peva "...k´o oka dva" sa natpisom posvecenom pokojnoj majci.
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Konacno jedan borben Partizan i zasluzena pobeda i prolaz. Opet pored toliko nesrece (precka, stativa) imali smo veceras i puno srece, naprimer ona kontra posle kornera 5 na 2 je nasa neverovatna pocetnicka greska i mogla nas skupo kostati. Srecom su ovi bili ribari, ali lepo je i da mi nekoga mozemo da pobedimo u evropi!
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
232
Reaction score
581
Локација
Bijeljina
Dobro je da tema ostaje otvorena.
Nego, nekako smo opet spori, ali kompaktniji, ako je to prava rijec, iako fali jos mnogo toga.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Bravo momci... Posle dužeg vremena smo ličili na nešto!

Medo mora da igra na svakom meču ovako i za nas nema zime!

Elem, navijam da dobijemo dva zvučnija protivnika u grupi, ali sa kojim može da se igra (Liverpul i Genk recimo) i jednog lakšeg (Nefči).

Napred Partizan!
 

Commando

Grobar
Учлањен(а)
03.11.2007
Порука
237
Reaction score
215
Локација
Gde god ti da igras
Prizor sa pocetka utakmice gde nasa LEGENDA Sale peva "da volim crno bele" je za mene najlepsi momenat veceras definitivno. Prolaz uz ne tako dobru igru, al' hajde mozda nam i krene na bolje od veceras.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top