Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr.Hofmann

Guest
Dobro je da nekako pobedismo ove, drugo poluvreme je ono što priželjkujemo od ovih igrača, borite se majku mu jebem , trčite, grizite pa šta bude, morali smo da damo i ono gde je Ivanov bio alav, ali nema veze!

Bitno je da smo uspeli da se plasiramo u Le,a tamo pomozi bože...


Gazda, meni je izuzetno drago da si ti dobio lovu,ali smo zaista žalosno delovali u poslednjih 5 ili 6 utakmica, ovo drugo poluvreme je pozitivno iznenađenje za sve nas, pre sveg azbog pristupa i htenja, pa to tražimo ništa više, to vam valjda ne mogu zabraniti sunce vam jebem splavarsko...


Dajte nam Bordo:D
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Mi kakvi smo baksuzi pasce nam atletiko madrid, napoli i anzi :lol:
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Odavno nisam video ovoliko borben Partizan, bilo je lepo što se trude. Dobro je i što se nismo libili da šutnemo iz daljine a vala zamalo nam se isplatilo to. Na kraju potpuno zasluženo smo prošli i potpuno sam zadovoljan igrom sem par praznih minuta ali u odnosu na obe sa Kipranima i prvu u Norveškoj ovo je odlično! Svaka čast momci! Jedan je Ilić kapiten!!!
 

pepsi

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
104
Reaction score
44
Nas trenutni koeficijent: (za sledecu sezonu)...ne mislim na komsinicu :D

99 Partizan Belgrade Srb 4.6000 2.6000 4.7000 1.9250 2.4500 16.275
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Zabija kralj opet promasio prazan gol i pogodio stativu ali dobro bila je i teska situacija lopta je brzo isla :D Mi moramo da dovedemo jos par pojacanja inace ce nas stvarno nakantati u grupi .
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.444
Reaction score
2.210
Svaka cast momcima na prolaz dalje, Cika Crni reko si ako u cetvrtak prodjemo dalje slede bolje dane za FK Partizan mi smo prosli a za ostalo drzim te za rec. Nemoj molim te od nedelje opet toplo hladno. Raspalu upravu bih zamolio da reaguje sa jos neko pojacanje ima fore jos nesto manje od 25 sati
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.626
Reaction score
5.400
Iz cetvrtog meni su pozeljni kao sto rekoh i jedni i drugi Svedjani bez obzira sto su eliminsali CSKA, zatim Rapid, Videoton, Maribor, sve blizu i moze da se ode. Nefci izbacio Apoel, ali njih je lagano ova Shmona izbacila, ali daleko u pm. Iz drugog Udinese, Hapoel Ta, PAO, Briz i to je to. Iz prvog obavezno Inter :)
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Stoperi Ostojic i Ivanov odigrali sjajno utakmicu bas me zanima mesto koga ce sretenovic igrati i koliko ce ko dobijati sanse ...
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Ajde da cujemo zelje Gazde za LE.

Moje zelje su: po jedno pojacanje u sva 3 dela tima (odbrana-sredina-napad)

-Liverpool ( spektakl Partizan-Liverpul da jebemo crvene )
-Hapoel
-Partizan
-Shmona (ako moze 2 izraelca u istoj) ako ne Maribor
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
Prelepo je bilo danas na stadionu JNA i pre svega bih čestitao svima koji su bili na stadionu na odličnoj podršci. Konačno se osetila ona neka lepa euforija, osmesi na licima navijača, podrška 90 minuta i gol sa potpunu rapsodiju u 75 minutu, bio je tu i po koji zvižduk ali to nije moglo da pokvari sve lepo sa večerašnje utakmice.

Igrači nošeni publikom konačno su bez straha igrali, grizli za svaku loptu, borili se stvarno lavovski. Nadam se da je ovo nagoveštaj nekih lepših i boljih dana.

Odavno neki igrač nije odigrao tako dobru utakmicu kao večeras Medo. Čovek je pokupio sve živo, i moguće i nemoguće, otvarao je odlično napade i apsolutno zaslužuje epitet najboljeg igrača utakmice.

Ne znam šta bih napisao za Saleta kapitena, a da već nisam rekao, genije na terenu.

Za Miljka naklon do poda i nek samo nastavi ovako.

Uprava napolje - NAPRED PARTIZAN :partizan_fan:
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Mesec dana da pali svecu Cika glupi za ovaj prolaz!Prodjosmo uz cupanje kose,guzenje,cevtanje,drhtanje,gledanje kroz prste.

Znali smo da ce biti ovakva utakmica.Igraci konacno malo zaigrali borbenije i muskije ali nazalost videlo se da smo jako limitirani i tanki,trude se a ne znaju puno.

Sve u svemu,cujemo se ujutru.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.931
Локација
Žrnov
Auuuuh... stigla .... pa ovo sam jebeno jedva preživela... poslednjih pet minuta sam sedela na naslonu stolice sa rukama na ušima i očima čvrsto zatvorenim... i pokušavala da potisnem iz glave slike sa one Artmedije i Šamroka prošle godine.... i samo molila boga da izdržimo još 5 minuta.... tako nisam videla zadnji slobodni udarac :D

Na kraju me gospodin stariji jedan pita: gospođo, jel vam sad dobro?

I poluvreme su odigrali pičkasto i zato su dobili zvižduke na kraju (ne opravdavam zvižduke, tek da se zna)....

Drugo poluvreme su poginuli... P-O-G-I-N-U-L-I!!!!

I šta će nam štoper i napadač... imamo mi našeg Tutu Bugarina :buhaha:

Mnooooogo sam srećna ...
 

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
Uuh,dobro je prodjosmo.Ljudi ja nisam mogao da gledam onaj slobodan udarac,izasao sam iz sobe.Tanki smo jos za neke jace protivnike ali dobro,cuvamo jos kakav -takav ugled jedinog srpskog predstavnika u evropi.djuric u zatvor-Partizan u LE.
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
SVAKA CAST MOMCI!
Odavno nisam video ovoliko borbenosti!
Puno mi je srce kada vidim kako uklizavaju, kako se bore, kako daju sve od sebe da prodju dalje!
Nije bila neka igra, nisu ni oni nek isuper igraci, ali su veceras bili kao lavovi!
Miljkovica sam cesto spominjao u negativnom smislu, ali decko za ovo veceras- MOJ NAKLON.
Medo je bio svuda po terenu, jeste da tu i tamo pogresi u dodavanju, ali je bilo mnogo vise dobrih stvari u njegovoj igri nego losih.
Ostojic me je iznenadio dobrom igrom u nekim delovima utakmice, ali ipak je mlad i normalno je da se nekada zbuni pa napravi kiks. Nema veze, ne mogu da zaboravim par dobrih intervencija.
Ilic je prava legenda kluba! Toliko zara i borbe nisam video u mnogim svetskim igracima! Daje se kao Gatuzo, a opet u napadu deli lopte i stabilizuje igru. Za njega poseban naklon :respect.
Da ne nabrajam dalje igrace, za svakog imam da napisem da je bio u 80% utakmice dobar i da tako treba igrati u kontinuitetu, ali greske se kod mladih i neiskusnih (za Evropu) timova desavaju.

Iskreno, nisam ocekivao ovakvu borbu, stvarno su me iznenadili!
Njihovo radovanje na kraju utakmice pokazuje koliko im ovo znaci i koliko su svi to zajedno hteli da postignu.
Za mene je ovo uspeh. Mozda se ja zadovoljavam malim stvarima, ali mislim da je ovo liga za nas, da je LS samo pusta zelja, nerealna...

Iznenadio me je Vermezovic kada je ostavio dva napadaca u igri, nisam to od njega ocekivao. Neki ce reci- budala, trebao je da menja napadaca za Smiljanica, ali ispostavilo se da mu je odluka na mestu jer ovi do kraj utakmice nisu stvorili priliku, i dalje smo ih pritiskali. Tako da za ovu odluku- bravo :clap.

Generalno: prijatno su me iznenadili i igraci i trener veceras! Nisam ocekivao ni ovakvu borbenost ni zalaganje. Drago mi je sto sam pogresio!

Ova utakmica ne treba da nas zavara, uprava sada MORA da pojaca ekipu, jer bi sve ostalo bilo neozbiljno.

BORBA SE NASTAVLJA! UPRAVA NAPOLJE!
IGRACI: :clap:respect
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Nadam se da je Tumbakovic u ove kasne sate zaposlen i da pregovara s potencijalnim pojacanjima, kad nije radio NISTA 3 meseca , nocas nek radi, treba nam pothitno neko pojacanje sa ovim igracima to je mnogo tanko u Evropi.

Voleo bih da budemo s Bilbao u grupi , mnogo su jaki al nema veze ....

Edit : nek zadrze onog s brojem 2 Karu kod nas :D
 

shomy87bgd

Banned
Учлањен(а)
26.01.2011
Порука
311
Reaction score
10
Локација
Beograd
Kurton smo od tima.

Prošli smo jedva, mogli su da nam daju gol komotno... Na momente dobra igra.

Ne razumem čemu euforija, da, dobro je plasirali smo se, sve je to lepo, ali da se spustimo na zemlju jer nismo izbacili neki moćan tim pa da ovako letite. Tromso je popušio od Pakšija prošle godine, treći put ponavljam (to mu je neki nivo) a ovakva staklena igra našeg Partizana neće moći da prolazi u grupnoj fazi.

Nadajmo se dobrom žrebu i nekom bodu u grupi. Napred Partizan.
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Mi moramo da dovedemo jos par pojacanja inace ce nas stvarno nakantati u grupi .
Видим доста људи потенцира ово, али до краја прелазног рока има 24 сата и 4 минута. :wink:

Плус, сви знамо ко седи у управи.

Да се момци сваку утакмицу боре овако како су се борили вечерас. То је све што тражим од њих.
:BB

Едит: Нисам видео да је неко прокоментарисао Стојкетову посвету. Свашта је превалио преко главе, али је увек излазио јачи. Надам се да ће доминирати на голу на мечевима у групи.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top