Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ima li smisla biti optimista pred večerašnji duel, kada se sve činjenice iznesu na stol teško da ima smisla , pre će biti da taj "optimizam" koji pojedinci poseduju deluje više kao neko zavaravanje samog sebe i žmirenje na oba oka. ...

A možda neko nešto i zna. Nisam ja džabe stavio lovu na PFC pre prve utakmice, a posle nje poduplao! Jednostavno, kvalitet je na našoj strani. Problem je što su naši igrali pičkasto do danas. Danas su se iskupili.

Čuvaćemo 0-0 do 75 minuta, i onda će da se ubaci 2 špic.

Tačnije, čuvaćemo 0:0 do 75. minuta i onda dati gol :D

prespavaj jos jednu noc, procitaj jos jednom ovo boldovano sto si lupio i sutra ces videti da ti je ustvari drago sto su ispali...pogotovo na ovakav nacin :D.

Ćuti, i ja sam ih javno pohvalio na sajtu, ali budite sigurni da je ovo bio najboljniji poraz. Da su pukli 5:0 ne bi se gore osećali :D
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Posto je neko pitao za sesire, evo trenutne projekcije (Twente jos uvek igra produzetak, vodi 4-1 protiv Burse, ako Bursa da gol, sve ovo pada u vodu, pa molim moderatore da izbrisu post ako se to desi, napravicu ja u tom slucaju novu projekciju)
Edit: Twente dobio, definitivno izgleda ovako:

Pot 1:

Atletico Madrid
Inter
Liverpool
Lyon
Marseille
Sporting Lisboa
PSV Eindhoven
Tottenham
Bayer Levercusen
Bordeaux
Twente*
Stuttgart

Pot 2:

Basel
Metalist Kharkiv
Panathinaicos
Athelic Bilbao
Kobenhavn
Fenerbahce
Rubin Kazan
Napoli
Udinese
Club Brugge
Hapoel TA
Hannover

Pot 3:

Lazio
Steaua
Sparta Praha
Rosenborg
Newcastle
Young Boys
Levante
Genk
Borussia M'gladb
PARTIZAN
Vitoria Plzen
Dnipro

Pot 4:

Helsingborg
Academica
NK Maribor
AEL Limassol
Hapoel K. Shmona
Maritimo
AIK
Anji
Neftchi
Rapid Wien
Molde
Videoton

Da prvi izlicitiram - Sporting, Hapoel TA, Partizan, Neftchi :D
 
Последња измена:

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.627
Reaction score
5.404
Svaka cast...kako smo se nadali...bitno mi je da su svi trcali i borili se...mali mitrovic mi uliva nadu u bolje sutra..sale kapiten,legenda...ma svaka cast svima...Cika igrao sa dva spica...PA SRECNO NAM BILO U LE...

P.S. GDE MOGU DA NADJEM SESIRE ZA SUTRASNJI ZREB,DA VIDIM POTENCIJALNE PROTOVNIKE,AKO NEKO NADJE NEK POSTAVI,MOLIM VAS...

Jos nisu zavrsene utakmice sto kaze Peki. Brzo ce da bude. Uglavnom sigurno smo u trecem sesiru, cak i ovi ispod nas Plzen i Dnjepar. Jos nesto sam zaboravio, da li je bio ono penal nad Zabijom ? Nekako mi se cinilo da je vise gledao kako ce da padne nego da sutne, ali isto bih rekao sa istoka da ga je ovaj srusio.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Igračima svaka čast, tako se bori...
Uz to bih dodao i UPRAVA NAPOLJE i mislim da je ovo sasvim dovoljan komentar. A ovi klinci iz Teleoptika nisu zasluzili zvizdanje, da je Šnajder bar malo normalan i da nije pokrao 70 miliona, oni bi jos uvek skupljali lopte, a ovako su prerano baceni u vatru, kako god da odigraju, nije njihova krivica- tu mislim na DŽigija, Markeca, Ostoju, Mitrovića, Aksenta...
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
au...koje azdaje (za nas) ...ja se sad jako plasim neke bruke...majke mi...znajuci kakvi smo baskuzi na zrebu...ali nema mnogo razlike,prva dva sesira svi razvaljuju...
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
Bravo momci ! Sve čestitke prvenstveno za borbenost koja u našim redovima nije vidjena već neko vreme... A onaj kolega što malopre spomenu da bi voleo da su i cigani prošli dalje samo jedna opaska: da su cigosi prošli dalje ne bi moglo da se živi od njih(a i ovako ne može) tako da ću sad biti miran neko vreme o hvalospevima o maloj "barsi".... Sad na žrebu kako nam bude,vidim da smo u trećem šeširu... Ima tu i zalutalih ekipa u četvrtom šeširu ali i pravih aždaja u prva dva šešira!
Sve u svemu krećemo nadam se ka nečemu boljem... Još kad se priključi Sretenović valjda neće biti takva promaja pozadi + još neka "bomba" u zadnjim sekundama prelaznog roka i to nam je - što nam je za ovu sezonu...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.641
Ето, вечерас вам се не може замерити на борбености, жељи, хтењу... уз те особине сте остварили повољан резултат и заслужили аплауз.

Наставите тим путем и у наставку такмичења и домаћем првенству и нећете имати чега да се стидите.
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Konacno...
U drugom poluvremenu smo igrali onako kako zelim da igraci Partizana ginu za svoj klub. Nije bilo takticki savrseno,cak sta vise,lose zamisljeno ali raduje sto smo prebrodili neugodnog protivnika na snagu,iako su jaci od nas,fizicki.
Nadam se da krecu bolji dani za nase fudbalere.

Da su nam sipali gol iz onog slobodnjaka hitna bi me nocas vozikala po gradu.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Ale ale, ale ale Partizane volim te:D:!
Momci su se borili, imali masu prilika, dali gol. pobijedili , prošli u Ligu Evrope tako da red je i da malo slavimo posle toliko loših stvari koje nam se dešavaju.
A kao dodatno cigani su ispušili tako da sreći nema kraja:šal
Sjutra pratimo žreb i uživamo! :napred Partizan
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
More i ovaj cetvrti sesir opasan AIK izbacio CSKA , nefci izbacio APOEL bice zeznuto ali sta je tu je nek nam padne ko oce bitno da smo mi u LE :)
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.252
Reaction score
3.717
Ovako bi trebalo da bude

1

Atlético Madrid (TH) Esp 100.837
Internazionale *3 Ita 104.996
Liverpool *3 Eng 90.882
Olympique Lyon Fra 94.835
Olympique Marseille *3 Fra 85.835
Sporting CP Lisbon *4 Por 82.069
PSV Eindhoven *4 Ned 76.103
Tottenham Hotspur Eng 66.882
Bayer Leverkusen Ger 60.037
Girondins Bordeaux *4 Fra 58.835
FC Twente Enschede * Ned 57.103
VfB Stuttgart *4 Ger 55.037


2

FC Basel @4 Sui 53.360
Metalist Kharkiv *4 Ukr 52.526
Panathinaikos @4 Gre 50.920
Athletic Bilbao *3 Esp 47.837
FC København @4 Den 46.505
Fenerbahçe @4 Tur 41.310
Rubin Kazan Rus 40.566
Napoli Ita 39.996
Udinese @4 Ita 38.996
Club Brugge *4 Bel 35.480
Hapoel Tel-Aviv *4 Isr 31.400
Hannover 96 *3 Ger 31.037

3
Lazio Roma *4 Ita 29.996
Steaua Bucuresti *3 Rom 26.764
Sparta Praha *3 Cze 25.570
Rosenborg BK * Nor 20.935
Newcastle United *4 Eng 16.882
Young Boys ** Sui 16.860
Levante UD *4 Esp 16.837
Racing Genk *3 Bel 16.480
Borussia Mönchengladb @4 Ger 15.037
Partizan Belgrade *4 Srb 14.350
Viktoria Plzen ** Cze 14.070
Dnipro Dnipropetrovsk *4 Ukr 14.026

4
Helsingborg IF @4 Swe 12.680
Maritimo Funchal *3 Por 12.569
Rapid Wien *3 Aut 12.265
Académica Coimbra Por 11.069
Anzhi Makhachkala ** Rus 9.566 NK Maribor @4 Slo 6.424
AIK Stockholm ** Swe 5.680
AEL Limassol @4 Cyp 5.099
Hapoel Kiryat Shmona @4 Isr 4.400
Molde FK @3 Nor 3.935
FC Fehérvár ** Hun 3.450
Neftchi Baku @3 Azb 2.241
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Срце смо тражили срце и добили! Победа и пролаз даље су дошли као награда сами од себе!

Кад сам видео КАПИТЕНА ИЛИЋА како пева химну пре меча црце ми било као Русија!

И даље не верујем ништа Вермезу, Тумби, Шнајдеру, Управи . . .
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
BABOVIC OUT - LIGA EVROPE IN. Toliko

Iskren da budem nisam ocekivao prolaz ali potajno sam se nadao cudu. Svaka cast za prolaz, mnogo ce znaciti ove evropske utakmice mladim igracima. Sale kapiten je objasnio kako se bori za svoj klub,a onaj kadar kada peva Da volim crno bele je nesto sto cu uvek pamtiti kada je on u pitanju. Posle Saleta na redu je Ivanov koji nas je i odveo dalje. Bugarin je pokazao da mu je skok igra najjace oruzje. Bravo Ivane! Dobri su bili i Medo i Volkov. Pohvale i ostalima. Ova pobeda i plasman je trebala ekipi da se trgne iz one apatije i letargije. Steta sto onaj projektil mladog Markovica nije usao u prvom polvremenu. Plasman i bodovi za koeficijent su fenomenalna stvar ali za nesto vise ovaj tim je i dalje tanak. Fali iskusan napadac i to je minimum,a videcemo kakav ce biti ovaj Sretenovic na stoperu. Bravo crno beli!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top