Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Čestitke svima na pobjedi i ulasku u LE! Ovo je danas bio Partizan kojeg priželjkujemo - borbeno do kraja, agresivnošću prikriti nedostatke, sa mnogo trčanja pokriti sporost. Mislim da je i prvo poluvrijeme bilo dobro, nedostajala je mrvica sportske sreće pa da im ga zavučemo u prvih 45. Činjenica je i da igramo bolje u 442 jer su igrači proveli većinu svojih karijera igrajući istu. Ivanov ponajbolji i bez da je postigao gol. Svi ostali vrlo dobri, borbeni, a trenutno samo to tražimo od njih. Potpuno je nebitno koga ćemo izvući sutra u grupama, kao i to što smo u trećem šeširu, kada vidiš ko te može zapasti iz četvrtog, a prvi i drugi su tu negdje. Pošto sam vjerovatno jedini ovdje koji navija za PAO a ne PAOK, eto, ne bih njih volio. Šta ću kad sam Osimovac. Tek sad, kad smo se plasirali u grupu, pošteno je reći da je prvenstvo prioritet. Drago mi je što nije izveo špica kad je uveo Lolu, izraslo mu je bar malo muda u posljednjih nekoliko dana. Realno, prepoznao je situaciju, da smo mi bliže drugom golu nego oni izjednačenju. Stojković izlazio na centaršutave i kupio ih, Miljković vrlo dobar, Volkov neumoran, Ostojić dobar (opet na momente nonšalantan, obiće mu se o glavu), Medo napokon u ulozi koja mu odgovara (uzmi im loptu i daj prvom do sebe koji zna, i tako sto puta), povremeno opasan naprijed, Kapiten još uvijek nezamjenjiv, S. Marković se lijepo snašao igrajući više naprijed nego inače, L.Marković zreo za klupe ako ne i vršnjaka, Tomić dobar, Mitrović će biti dobar. Zabija čudan, ali dobar, Ninković će biti dobar. I zaboravite na pojačanja, doveli su stopera, prizdaviće napadači (pa ćemo silom prilika igrati sa dva), u sredini smo ih nagomilali.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Не памтим кад су се играчи Партизана онако борили. Све похвале! Позитивна атмосфера је владала на стадиону, навијало се заједно 90мин. и то нам је донело победу! Честитке свима. Види се да нисмо никако у форми али јуче смо на зној и мишиће добили утакмицу.

Поново се показало да Лазара безвезе форсирају, дечко је у тоталном ауту. од 8 додавања је имао 6 грешака. Јесте да лошији од овога сад не може да буде али ипак, сњим смо тренутно играч мање на терену.

Сад чекамо групе па шта бог да!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Dobro jutro braco moja! Osecaj isti kao i sinoc, osecaj srece. Smireniji sam....sa manje emocija nego sinoc i zato moram da kazem: ovo je OGROMAN uspeh posrnulog srpskog fudbala! Najdraze mi je sto smo opet JEDINI koji imamo rezultat u Evropi. Meni je ovo sasvim dovoljno da kazem, titula je potvrdjena igrama u Evropi. Vidim da vecinu idalje drzi euforija medjutim treba biti realan bas u trenucima ovog velikog uspeha i reci da ce Partizan tesko ali jako tesko, uprkos ma kakvom zrebu uraditi nesto znacajnije u Ligi Evrope. Ono sto mora da uradi to je borbenost od sinoc. Nije Mitrovic Hulk, niti je Miljkovic Zaneti ali ona borba, ona zelja mora se pokazati u svakoj utakmici! Hvalimo ove momke...hvalimo ih da bi nam opet odigrali ovako. Da znaju da ce biti nagradjeni i vise i bolje ako odigraju sa istim zarom kao sinoc. Kazem opet hvalimo ih i dajmo im energiju jer zasluzili su, u krajnju ruku nas nije u LE uveo ni Djuric ni Jovicic ili pak Ruzic...uveli su nas igraci Partizani sami samcati!

Zreb za grupnu fazu? Sta reci, poslastica za fudbalske sladokusce. Prvi sesir, zagarantovan nam je velikan. Najmanje ime koje mozemo gostiti jeste Lisabonski Sporting! Ma ko da dodje bice to spektakl! Iz drugog sesira ima ekipa protiv kojih uz onakvu borbenost od sinoc mozda i moze nesto da se desi. Panatinaikos ili Hapoel, svakako su neuporedivo laksi od ostalih. Ja bih licno voleo ili Pao ili Fenerbahce zbog nekih drugih stvari! Poslednji sesir je kljucna stvar, tu nam je potrebna sreca jer itekako ima rivala sa kojima mozemo da se nosimo. Valjalo bi izbeci Anzi u svakom slucaju, po mogucstvu ne bih da igramo ni sa Mariborom ni AEL-om ali zato Akademika,Maritimo,Rapid Bec,Videoton i naravno najpozeljniji Nefci su rivali protiv kojih ima nade za bodovima...lako nece biti ni protiv koga...hocemo srce na teren, da se dresovi dobro oznoje a bodovi ce u tom slucaju sami doci kao nagrada, videcete!
 

c. maltese

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
157
Reaction score
5
Локација
ko ce to znat moj profesore
ljudi,o kakvom igri vi pricate....pa mi smo super igrali protiv zvezde zadnjih 3 puta,protiv genka,samroka...nama nije trebala igra,trebao nam je prolaz uz ovakvu borbenost igraca i podrsku navijaca...sve se poklopilo,u poslednjem trenutku po nas klub svi smo shvatili ozbiljnost...sada je i nama i igracima pao teret sa ledja...igrace opet evropu,utakmice gde ce se dokazivati za prodaju,a ni tu nama nece biti potrebna igra neko neki evropski bod da osvojimo...pa ja bi se ubio da smo igrali tecno a ovi nas jednom naskocili i da smo ispali...docice i igra(ne sa vermezom).
Sada je jako bitno da se danas pojacamo barem sa 1,2 igraca(i ja sanjarim :) ) pale su i cene igraca...afirmisan je mali Mitrovic al nam treba prvi spic,Markec je pao,Ostojic nije jos uvek za 11,Tomic se dize....mi ljudi mozemo svakog da dobijemo kada ne igraju lovre,babaginda i slabiji scepovic.....zasluzili su momci da se ispuni karaburma za vikend...

u nedelju da grmi UPRAVA NAPOLJE !!!
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Dobro jutro braćo i sestre.
Jutros još uvijek malo mamuran mogu da kažem samo: svaka čast momci!
Mnogo bolje sve izgleda kada se uloži trud, kada trener stoji pored aut linije i daje instrukcije, kada se na razglasu čuje i pank pjesma i u tom slučaju prolazak je bio siguran.
 

c. maltese

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
157
Reaction score
5
Локација
ko ce to znat moj profesore
u da....oanj trenutak kad su nasi izasli u drugom poluvremenu 4,5 minuta ranije,okupili se na centru a sa razglasa pustili pesmu dajte gol od grupe JNA,publika je jos uvek nije naucila ali pevusila.....nije moglo drugacije

UPRAVA NAPOLJE
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Da rezimiram,hladne glave.

Utakmica na granici da im opet jebemo mater da nije Ivanov dao gol.

Igralo se konacno borbeno,sa zeljom,trudom,za razliku od dosadasnjih meceva i to je pozitivna stvar,tj pozitivan pomak.

Takodje jasno je kao dan da Cika glupi nema pojma sa zivotom,utakmica je dobijena na cistu borbu ,tj. na silu uz veliko guzenje.

Cika glupi je odmah nakon meca dao jos jednu skandaloznu izjavu,sad kad je prosao kurci se a da je ispao pitam se sta bi rekao?

Medo odigrao odlicnu utakmicu,Volkov se borio,kao i Miljkon koji nije kriv sto igra vec Falji-Djura.
Sale kapiten pokazao da jedini na terenu zna da igra fudbal u pravom smisl ute reci.

Sve u svemu prosli jesmo ali sem borbenosti ja ne vidim neku vecu pozitivnu stvar,sem ako nas ne usere grupa Nefci,Sporting i neki Hapoel pa mozda i ubodemo koji bod,povecamo koeficijent.
Ako nista makar da igraci dobiju neko samopouzdanje.

Takodje konacno da na svom stadionu stignemo neku prednost i prodjemo......

Utakmica pokazala da je Scepa treci spic sa tendencijom da bude cetvrti.Zabija nije dao gol jer je Ivanov poslao prejaku loptu umesto da lagano dobaci do njega.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Prvi sesir:
Atletiko M, Inter, Liverpul, Lion, Marsej, Sporting, PSV, Totenhem, Leverkuzen, Bordo, Studgart, Tvente


Drugi sesir:
Bazel, Metalist, PAO, Kopenhagen, Hanover, Bilbao, Fenrbahce, Rubin, Napoli, Udineze, Briz, Lacio

Treci sesir:
Steaua, Sparta P, Rozenburg, Njukasl, Jang Bojs, Levante, Genk, Menhengladbah, PARTIZAN, Plzen, Dnipro, Helsingburg

Cetvrti sesir:
Akademika, Anzi, Maribor, Maritimo, AEL, Nefci, Shmona, Molde, Videoton, AIK, Rapid W.

Šeširi VAše mišljenje grobari
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Bez nagađanja, želja i sličnih stvari!
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Konačno je na nešto ličilo. Hvala baboviću što je otišao, vidi se napredak u igri bez njega. Prvih 30 minuta je bilo baš dobro, mislim da se ona prečka i dalje trese, 30-45 min. je bilo katastrofa, ko da su igrači čuli da cigani vode pa se smorili. Drugo je bilo sasvim dobro. Markec je stvarno u krizi, ali njemu se barem na zalaganju ne može prigovoriti, biće bolje valjda. Saletu spomenik ako ne dignemo, ništa nismo uradili, čovek je iz nekog drugog vremena. Uh kada su ga zumirali na početku, a on peva Da volim crno-bele...

Volim da gledam Partizan gde su pretežno igrači iz naše škole, Mitrović, oba Markovića, Ninković, Aksentijević, Ostojić, momci se trude pa i kad pogreše lakše mi je da im oprostim. I meni je glupo ovo da pišem ali mi kada bi sredili govna u upravi, ili bar za početak govna na 2 tribine, i FK bi ličio na nešto lepo.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Браћо и Сестре честитам свима пласман у Лигу Европе! :)

Као што сам написао после меча са Јагодином, кад се узме у обзир целокупна ситуација у клубу и тиму, победи се у зубе не гледа!
Остварен је наш циљ, прошли смо даље и то је сада најважније.

Игра мора да буде боља, после пролаза даље надам се да ће играчи бити растерећенији, мирнији, надам се да им се вратио део самопоуздања и да ће временом, како сезона буде одмицала, дизати квалитет игре.

Могло је синоћ све много раније да буде решено, али могли смо и све да проспемо.
Могао је мали Остојић све да нас закопа на крају оним фаулом у 94. минуту, не знам како се Смиљанић суздржао да га не удари.
Да смо примили гол, цела Београдска Хитна Помоћ би радила до јутра у Хумској 1.
Такве глупости су неприхватљиве, не поновило се више, посебно сада у групној фази.

Не гајим никакве илузије за групну фазу. Једва смо се пласирали у такмичење по групама, наша игра је далеко од озбиљне европске приче која гарантује иоле запажен успех. "Феноменалан" рад управе у прелазном року која је довела "многа појачања" нам гарантује тренирање живаца у сваком мечу групне фазе.
Бићу пресрећан ако успемо да освојимо неки бод и ако не доживимо ниједну резултатску бламажу.

Браво Фудбалери, честитам на пласману у Лигу Европе!

Смрадовима из управе честитам то што су извукли 3 јесења концерта јебања њихове лоповске мајке са трибина Стадиона ЈНА.
УПРАВА НАПОЉЕ!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Nije mu ovo neko opravdanje za nesto losiju igru, ali ipak...
Ostojić imao samo jedan trening pred Trumso

31 avgust 2012 | 08:21(2)
Twitter
00081631.jpg
Kada je bilo najpotrebnije, Miloš Ostojić se vratio u tim Partizana. Pred revanš meč protiv Trumsa, momak iz Kosovske Mitrovice je zauzeo mesto kraj Ivana Ivanova u centralnom delu odbrane i u potpunosti zaustavio Zdenjeka Ondrašeka i Aleksandra Prijovića.

Ipak, dan pred revanš sa Norvežanima bilo je veliko pitanje hoće li defanzivac uopšte zaigrati, jer je bio rovit.

- Imao sam samo jedan trening pred meč, ali sam baš želeo da igram. Nije mi smetalo to što sam posle povrede praktično odmah zaigrao i zajedno sa saigračima zaustavio napade rivala. Morali smo svi da stisnemo zube i odigramo maksimalno.

Ostojić je preneo i šta je igračima rekao trener Vladimir Vermezović na poluvremenu kada su crno-beli imali nepovoljan rezultat.

- Kazao nam je da moramo da nastavimo strpljivo i da ne srljamo. Video je da možemo da damo gol i bilo je samo pitanje trenutka kada će se to dogoditi. Posle ovakvog rezultata porašće nam samopouzdanje koje je neophodno pred nove izazove koji nas očekuju - zaključio je Ostojić.
Sportal

Iz istog izvora
Partizan poklonio loptu sudiji

31 avgust 2012 | 00:27(0)
Twitter

Za razliku od nekih ranijih utakmica kada je Branko Vučićević, ekonom Partizana, morao da konstatuje gubitak velikog broja lopti posle duela crno-belih, koje publika nikada nije vratila, protiv Trumsa je i popularni Gavran morao da bude zadovoljan.

- Ma, ovo je bila milina. Ostali smo bez samo pet-šest lopti, ali je publika bila fer. Vraćali su ih skoro svi. Na kraju sam i sudiji Seržu Žimeniju poklonio jednu - rekao je Vučićević.

Zanimljivo je da je na poslednjoj utakmici pred Trumso, protiv AEL-a, Partizan ostao bez više od 15 lopti, koje su završile kao "suveniri" u publici.
 

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
240
Reaction score
24
Igra tužna , ne vidim šta je tu za pohvalu ... Da Ivanov nije zašio onaj projektil u mrežu , jebali biste im milosnu majku svi i pljuvali... Glavu dajem ako nije tako...Sad smo nekako na jedvite jade prošli i odma euforija...Uopšte nisam zadovoljan igrom , ali rezultatom moram da budem imajući u vidu trenutno stanje u klubu i oko njega... Da mora bolje - MORA!

Apsolutno se slažem s tobom.
Kurton smo od ekipe.
Moram reći da me malo nervira apostrofiranje neke borbenosti...i to kao "samo u drugom poluvremenu".
A da Ivanov nije ubo gol...sad bi ih sve pljuvali jer se uopšte nisu borili.
A da je ušao onaj šut Markovića u prvom poluvremenu...onda bi se pisalo kako su se lavovski borili celu utakmicu.

Super je što smo prošli, svi se radujemo...ali treba biti realan...meni je bilo pomalo žalosno sinoć gledati kako panično branimo minimalac do poslednje sekunde, napucavamo loptu što dalje od našeg gola i na kraju se svi radujemo kao da smo Real Madrid pobedili.

Nema nikog da stane i zadrži loptu u poslednjim minutima, da pas igrom dodjemo do još koje šanse u trenucima kad oni bezglavo jurišaju napred...svi se povukli nazad, puštaju ih da organizuju napad, a kad uzmemo loptu ne znamo šta ćemo s njom pa je gruvaj što dalje od svog gola...
I da smo dobili gol, a realno mogli smo...već vidim Vermezovića kako kaže da ne zna zašto su se igrači povukli nakon vodjstva.

Nisu nama problem napadači...niti broj napadača s kojim igramo.
Problem je što mi nemamo nikakvu igru.
Napadi su nam bezidejni, spori i stihijski...Stvorimo najviše dve-tri šanse za celu utakmicu.

Mateus je u vreme dok nas je trenirao, jednom prilikom rekao jednu suštu istinu:
"Nije važno sa koliko napadača igramo, već sa koliko igrača se pojavljujemo u završnici".

E u tom segmentu igre nam i ovi norveški balvani drže lekciju, jer se sinoć u par navrata dešavalo da oni u kontri imaju pet igrača, naspram naših četiri.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Izuzetno sam zadovoljan zalaganjem svih igraca.Pojacanja pod hitno ako ocemo
neki bodic u Evropi da uzmemo!
 

baksinisa

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
36
Reaction score
24
Nije se skoro videlo ovoliko htenja i borbenosti za svaku loptu.
Hvala
 

Zagor

Guest
Леп бре дан бре данац бре! Ем ми прошли, ем ови поједини форумаши роне сузе што су цигани испали. :D А сви знате да је мени најдраже кад неко од форумаша пати!

Лепо темпирана утакмица, у првом се играло сталожено, да се не прими гол који би окончао нашу европску сагу, у другом се ризиковало, то се исплатило и морамо бити задовољни.

Ови су нам ривал по мери, очекивао сам да можемо да им га мунемо, добро је што нисмо примили гол за самопоуздање целе екипе. У групи не очекујем много, али огромна количина жеље не сме да изостане!

Капитен одиграо као на голиће, јасно се видело да је изашао на терен као да му је ово можда последња европска утакмица у каријери, било је дивно гледати како пљује пасове наоколо. Иначе ми се чини да је спремнији него икада!

Наклони и за Меду, Иванова, Стојкета и малог Митра, који је орао терен као Краљевић Марко друмове. Свака част!
 
Последња измена од уредника:

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Čestitke našim igračima na prolazu i pre svega fanatičnoj borbenosti, zaista su me prijatno iznenadili. Ništa im ne big zamerio i da smo ispali, jer su igrali maksimalno požrtvovano i borbeno. Iako sam rekao sebi da se neću nervirati oko FK više, ipak sam strepeo i drhtao, kao onomad kod penala protiv Anderlehta. Neka ovako igramo i u LE i ja sam zadovoljan. Još jednom, bravo!
Nisu mi jasni navijači koji su zviždali večeras, stvarno nije bilo povoda za to.
E sad, Djuriću, jebem li ti sve po spisku! Kakva bi ovo ekipa bila sa Stanojem na klupi i još par dobrih igrača, ne mogu ni da zamislim. Dovedite danas neko pojačanje goveda jedna, pošto ćete ponovo biti nagradjeni
kintom za svoj nerad i javašluk.
 

Ranko Simic

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2008
Порука
20
Reaction score
0
Локација
Bitola/Sweden
Prosek godina jucerasnjeg Partizana je bio 23,6, a bez Saleta Kapitena i Stojketa je bio 21,9!

Mislim da je previse traziti nesto vise od ovog sto pokazuju ovi momci, neiskustvo je ogromno, a pola od njih jos nisu gotovi kao fudbaleri jos se grade i edukuju.

Utisak je da onaj tzv. "travnjak" na JNA umnogome doprinosi da nam tim izgleda kao poluamaterski, tvrd, neravan, to je uzas za pas-igru
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.210
Reaction score
18.793
Локација
U Kinšasi
Hvala kurcu da vidim da napadamo protivnika u talasima na JNA. Svaka cast svima na borbi.

Nemojte da pljujete klince Markovica, Ostojica, niti su oni krivi sto igraju, niti su specijalno losiji od mnogo iskusnijih kolega.

Kolega Stojance da dobije nobelovu nagradu za knjizevnost za onaj esej o S.Markovicu pre neki dan.

Stariji Scepovic ce da pukne, ona sprdnja na poluvremenu nije zdrava.

Mitrovic najvece iznenadjenje za mene, ako se ozbiljno bude radilo sa njim momak ce biti top klasa. Stasom me podseca na Stojanoskog, nadam se da Tumba nece prepoznati vrsnog stopera u njemu.

Uprava nastavlja da nas kara, i treba kad smo stoka.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top