Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

Vladoste

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
87
Reaction score
2
AEL pobedio 2:1 Anderleht, ocigledno nije tako slab tim kakvim ga mi predstavljamo, a verujem da je Tromso za bar 30% slabiji, taman onoliko koliko je AEL bio jaci od nas, tako da je ovde sansa nekih 50%. Napred Partizan!
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana
A kakav je odnos snaga na ralaciji Tromso vs. Donji Srem?
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.659
Reaction score
5.525
Donji Srem bi usao u LS prostom linearnom racunicom. Sutra hrabro pa sta bude. Mada, mislim da je svaki poraz pa i 3:4 jednak nasoj eliminaciji s' obzirom na formu(da li tako to da nazovem) i atmosferu koja ce biti na Jna.
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Mi ako odigramo makar nereseno,sa postignutim golom prolazimo.U revansu,ako jurimo rezultat smo popusili,i zbog atmosvere i zbog tradicije.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.028
Reaction score
26.108
Локација
ante portas
Idealno bi bilo kada bi Vermez mec protiv Norvezana poceo sa Kamarom i Smiljanicem na poziciji zadnjeg veznog. Isto bih voleo da vidim Mitrovica u napadu jer je jak ko zemlja a bice rvanja sa Norveskim stoperima. Svaka sansa ce nam biti dragocena i treba je maximalno iskoristiti jer necemo tako cesto dolaziti u sanse. Nadam se da ce nas sutra malo pogledati sreca.
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Za Ael sam mislio da ne mozemo da prodjemo, potajno se ipak nadao, a na tekmu sam isao kao na robiju jbg.
Ali za ovo sutra, proradio grobarski optimizam opet.
Ok, znam da smo u problemu, ali je sad momenat da se sve preokrene u nasu korist.
Nisu valjda zaboravili da igraju fudbal za par meseci pauze.
Igraci, stisnite m*da, naostrite se i ne brukajte se sutra.

P.S. Nismo izgubili do sad kad nas je prenosila Prva Ciganska TV.
P.S.S. Babovic igrac utakmice. :D
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Prilo ima da ga zavuce sutra :lol: Ako budu stisnuli mu*a i izginuli na terenu siguran sam da mozemo da ostvarimo povoljan rezultat! Srecno crno-beli !!! :napred Partizan
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.659
Reaction score
5.525
To smo pricali i pred Ael tj. prizeljkivali, pa se nije video. Sada razmisljam ako bude igrao da ne gledam uopste. Postacu seceras zbog njega.
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
A ko kaze da je Mile Burekdzic los covek.
Jasno se vidi zelja da motivise trenera i ekipu! :D
I da se upoznaju naravno jer Crni nikog nezna.
trening_0013.jpg
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
AEL pobedio 2:1 Anderleht, ocigledno nije tako slab tim kakvim ga mi predstavljamo, a verujem da je Tromso za bar 30% slabiji, taman onoliko koliko je AEL bio jaci od nas, tako da je ovde sansa nekih 50%. Napred Partizan!
Kojih 50, alo to su Norvezani, ekipe koje su pravile uspehe kakve i mi, ali konkretno ova ekipa protiv koje igramo je dosta losija od nas i generalno gledano osrednji su klub i u norveskom prvenstvu koje je bar istog kvaliteta kao nase ako ne i slabije.
Mozemo mi pricati ovako ili onako, ali da je Vermezovic skupio muuuu, mi bi izgledali mnogo bolje protiv AELa, ne kazem da bi prosli ali bi izgledali bolje, agresivnije, borbenije.
Ovi nasi ako ne prodju pa slobodno neka komplet sa sve trenerom uzmu ispisnice i lepo pocnu da se bave amaterskim fudbalom, za eventualni neuspeh protiv ribara nema opravdanja.
Ja iskreno ocekujem mnogo laksu pobedu nego sto vlada atmosfera generalno kod nas Partizanovaca trenutno.

Sutra ocekujem da pocepam grlo zbog pojedinaca, ali ja padam u veci delirijum od Ace Stanojevica kad mi damo gol.:pfc:
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
ma sta preteruje? pa zar ne postoji opcija da izgubimo tamo? pa cak i sa 2-0? pa ja mislim da nikad nismo imali ekipu za koju se bukvalno na svakoj utakmici sumnja da ce mozda, ako ne i sugurno, napraviti neki glupavi kiks, poput nasih nekoliko bisera u zadnjih par utakmica..(a sve to s'obzirom na odbranu kakvu imamo, i kakvu igramo..)

sutra mozemo da ih odvalimo (bez preterivanja), ali mogu oni i nas!
pritom ne mislim da su sanse 50-50, vec da smo mi bolji, ali da imamo mnogo vece sanse da iskiksiramo i sami se useremo!

dakle ne pada mi na pamet nikakav moguci scenario za sutra - ne pada mi jedan vec milion..prosto ne znam sta da ocekujem! odavno nije bilo tako protiv neke ekipe (ipak) "manjeg kvaliteta" (teoretski) od nas..

sto kaze gazda, sve ce biti mnogo jasnije kada jedna ekipa postigne gol..jer go ga prvi umuva - taj ode u ligu Jevrope 90%, ovi nasi definitivno ne mogu da se izdignu ako ga prime, ali zato mogu strasno da se napale ako ga umuvaju..
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
– Урадили смо максималну анализу, момци знају шта их очекује и без обзира што нисмо навикли да играмо на вештачкој подлози уверен сам да неће бити проблема. Они имају одличан везни ред и сигуран сам да ће се ту водити пресудна битка.

1. uradjena je ponovo maksimalna analiza kao pred mec sa Aelom..Jedva cekam da cujem kako ce pricati posle meca...
2. ...ali i pored maksimalne analize, dao nam je i alibi za neuspeh u vidu vestacke travice
3. i treci alibi...Koja bitka, crni covece, koji mi vezni red njima suprotstavljamo, alo??

Elem, 80 posto sam siguran da ne prolazimo, ali se kao grobar ipak potajno nadam svom klubu da prodje dalje, ne bi bio covek kad bi mislio suprotno..

Ako gubimo onda neka izgubimo znajuci da smo dali maksimum i krv i znoj...nego da pobedimo a da opet vidimo neku kilavu mrsimuda igru... Srecno sutra, ali sam pesimista!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Dobro jutro braco Grobari...ajde neka nam je sa srecom danas i da nas ogreje sunce :)
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Ocekujem da neko dete iznenada i bez najave pokaze da je pravljeno od grobarskog granita, u inat svemu, i da prodjemo ove skijase. O Djuri se pitaju jaci ''timovi'' od Tromza.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Ogrejace obasjace sunce iznad HUMSKE ulice..... na na nan ana ajmo ajmo bre grobari,idemo na pobedu,koga da se bojimo,sta smo mi? Sampioni,Grobari su uz vas!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top