Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Zasluzena pobeda i velika borbenost, pozrtvovanost nasih igraca. Svaka im cast za sinoc i tako treba odigrati svaku utakmicu i necemo imati sta da im zamerimo.

E sad, vidim neki kazu da nije bila nikakva igra i tu se ne mogu sloziti.Igrali smo dobro, stvarali sanse i borili se ... Naravno bilo je i nekih propusta ali stvarno im se nema sta zameriti za sinoc. Ne treba praviti euforiju od ovoga, slazem se jer ipak smo igrali sa prosecnom evropskom ekipom i takve ekipe bi Partizan trebao lagano da prolazi ali svi znamo kakva nam je situacija u klubu.

Jako bitno, napokon smo razbili taj "maler" domaceg terena i pobedili. Nadam se da cemo i u buducnosti znati da iskoristimo taj nas domaci teren. Pojedinacno o igracima necu, vec svima kolektivno cestitam za prolaz dalje. Sledi nam zreb, neka bude kako bude i ako budemo igrali kao sinoc mozda i osvojimo neke bodove u grupi. Srecno crno-beli !!!
 

Deroko

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
51
Reaction score
1
Ja ne kapiram zasto smo se mi onoliko trudili da dovedemo ovog Zabiju, kad se on bre brate juce nije video, nema ga...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Наравно, без коментарисања тока жреба, можете да постујете тек по завршетку извлачења група!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.178
Reaction score
18.468
Локација
U Kinšasi
Lele, al ce ovi nasi da jure Martinsa po terenu. Vrh!
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
au jebt, pa mi ustvari igramo LŠ (doduše za manje para)
 

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a
Inter
Rubin ( opet daleka Rusija, sranje )
Nefči ( usrani azerbajdžan, nikad ne znaš s njima šta da očekuješ )

Uglavnom loše, osim Intera ovo ostalo bezveze, ako ništa biće jedno prejako gostovanje u Milanu :)
 

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
Al ce da se u pravom agentskom stilu udaraju klempe za Milano...
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
moglo je i bolje i gore, sve u svemu ja sam zadovoljan. imacemo dva atraktivna protivnika, a mozda uzmemo i koji bod.
 

Zagor

Guest
Какво срање од жреба... Једино у милано може да се оде, недовољно атрактивно а бод за нас би био интерпланетарни инцидент... Но, хајде, шоу маст го он, па шта буде...
 

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
240
Reaction score
24
Pa i nije moglo biti mnogo bolje...
Bar ja nisam očekivao mnogo lakši žreb.
Tu su nam najgori protivnik Rusi. Oni ć će nas sigurno omlatiti obe utakmice.
 

Sirius

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
317
Reaction score
3
Локација
Rohan
Dajte ljudi sta ste ocekivali, da jurimo prolaz dalje ?? Inter ce da nas otalja do 2 komada, Rubin isto tako a Nefciju mozemo da uzmemo 4 boda sto je za koeficijent odlicno ... Al kad smo trebali u onu grupu sa PSV-om i Napolijem presekao sam se :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top