Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Zivim za dan kad ce neko da nas kupi jer ovo vise nema smisla, a bio mutavi snajder, a bio bik ili tole lopov sve je to isti kurac. Gubljenje vremena i zivaca. Radije cu da trosim zivce na kosarkasku sekciju jer tamo rade normalni ljudi nego na ovim idiotima koji su unistili FK. I da se zahvalim tumbakovicu koji je uspeo da se posere na svoje ime i ugled slizavsi se sa taksistom.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
De,de,de ...Uzeli smo bod
Imamo 1 bod!!:D:
Šalu na stranu čekam ovu pišljivu taktiku da vidim na delu protiv Aždaja...Pa da popljujem i ja.
Ne verujem da nas neće otresti kao toplomer,
Mada kad već verujem da će Đura biti nekada najuren,mogu i pišljiv povoljan rezultat u ovom zatrovanom grobarskom mozgu svariti
 

Vladan_SD

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
187
Reaction score
6
Локација
Smederevo
Auuu koliko vi ljudi menjate misljenje posle svake utakmice to je strasno ..
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Trebao bi Zvone da pljune u facu bradatu jajaru,cak i kada bi ga pozvao da igra i spasava stvar.Ali sujetno govedo ide kroz zid,tvrdoglavost je inace karakteristika ogranicenih ljudi.Da,jedan veliki naklon za nase asove Milanica i Zahovica..:respect
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
@Macak
Upravo to. Spali smo toliko nize da se sa nama sprdaju jebeni Azerbejdzanci, a do ne tako davno bili smo poznati kao "dzelati" za Engleze (i ostale Ostrovljane)!? Eto koliko su nas nazadovali ova bagra u nasoj upravi!?:punch
@Vlad
A sto, kao da smo zasluzili pohvale?
I ja isto osecam, kao da smo izgubili, posto realno ocekivao sam pobedu, ili bar dobru igru uz dosta zalaganja, recimo kao protiv Tromzoa, zato sto smo mi realno favoriti bili. Veceras nisam video ni jedno ni drugo, vec taktika da odbranimo nas gol, pa ako damo gol jupiiii, ako ne OK, bar smo se odbranili.:prekrsti Dok ganci su bili apsolutni autsajderi protiv Bordoa, zato su bili i hvaljeni.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Necu da replicirma crno-belom post ,jer ovi igraci nisu vredni bana sa ovako kvalitetnog foruma ,na kome nisam samo zbog fudbala ,tako da je ovo moj poslednji post na ovom delu foruma dok se ne promeni barem trener ,a bogami i uprava. Kada vidim Vukica u 11 , kada budu igrali fudbal ,a ne ziherasili kuci protiv Azerbejdzanaca i ako znaju da je to jedina utakmica u kojoj realno mogu da pobede , mozda cu se vratiti na ovaj deo foruma . Svima vama koji ostajete da komentarisete dalji tok prvenstva zelim pre svega celicne zivce jer ce vam biti neophodni .Adios amigos.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Dinamo je preksinoc oborio rekord u zadnih 10 godina po broju navijaca,mi smo veceras verovatno oborili rekord po broju suteva u okvir gola i dosadnosti igre.
Vermezovic tipicna ziheraska picketina, uvideo da sa 4-2-3-1 retko ko moze da mu da vise od 2-3 gola,i onda se toga drzi kao pijan plota,umesto da je od starta krenuo sa 2 spica on se steka protiv ovih dunstera. E pa sad picketino kad si vec ovako lepo zapoceo ligu evrope,u Kazanju postavi 5-2-2-1, da se ne bi obrukali i primili 7+.

Mitrovic decko tipicna sirovina, veze taj sa fudbalom nema. Bitno da je napravio cirokanu. Kako bi mi svi bili oshishani na keca da sam vam trener jebem li vam seme istripovano!

Tacno su BBB najpametniji sa onim ispadima sto su pravili,treba UEFA lepo sve timove sa Balkana da izbaci iz Evrope na jedno 5 godina, olosh bi napustio klubove jer ne bi imali kome da pokazu igrace za prodaju i kraj price.
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Nesreca nosata se poziva na brojnost. Budaletina traktorska, ja da sam se na to lozio kao klinac, istetovirao bi 91u... Govna ista bili i ostali i ostace..
Utakmicu necu da komentarisem, tek je prvo kolo.
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Gospodine Vermezovicu ako citas ovo ikad mada cisto sumnjam (ipak nisi ti Stanojevic pa da ti je stalo i do misljenja Grobara) podnesi ostavku momentalno, ako obraza imas bar malo!
Pa tebe niko od igraca, cak ni ovi klinci ne jebu ni 5 posto!
Ovo sto ti igras, ove tvoje taktike i picke materine su tacno ubijanje fudbala, sve sto je rekao trener Nefcija covjek je u pravu!
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Невероватно је да ми немамо играче да дамо гол... Када дођете до 16 метара, схватите да НИСТЕ Барселона и да у тој ситуацији треба да шутирате, па од 10 шутева један ће ући...

Мада, ко нам је тренер, друго се ни не може очекивати. Реално, свако на трибинама је могао да предвиди кретање наших играча вечерас...
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Ne branim Mermeza, niti me boli tuki, al sta je on u pravu ? A da mi to ne znamo. Mi smo ocajni to stoji, ali zasto se sisa, taj trener radovao, ako je toliko jaci od nas, pa cak i onaj traktorista. Jebote raduju se remiju, pored svih tih nadmenih izjava i pre i posle utakmice. Stoji da smo ocajni i mi to znamo, al da potvrdjujem reci nekog licemera NE !!!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
I treba da nas jebe nosata nakaza kad nemamo klub, upravu i slozne navijace.

Нема потребе остављати постове са провокацијама оног носатог малоумника који лечи своје комплексе које су му набили играчи Партизана. Није вредан било какве пажње. Дискутујте о нашим проблемима и нашем клубу.

WebCrew edit
 

Jimmy Floyd

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
62
Reaction score
2
Kapiram da ce ispasti da se inatim i namerno kontriram, ali meni nije ovo bilo toliko razocaravajuce, ima tu toga da, ne mogu vise da me razocaraju, ali video sam svasta dobro, borbu, zelju, pritisak, mladost koju treba sacekati, kad se krene bilo je dobrih stvari.
Sto se tice TI Vermeza, ne mogu ni njemu mnogo da zamerim, izuzev Lazevski Volkov izmena, ne znam sta mu se moze zameriti u prvoj postavi.
S tim sto bih ja vecu minutazu dao Scepovicu dok je Ilic svez, posto on od njega vise zavisi nego Mitrovic, ali jbg. Ubacivanje Jojica me prijatno iznenadilo, mada bih voleo da je i Ninkovic zaigrao.
U principu u vezi Tomic je kao i do sada veci deo utakmice duh, a cekamo da bljesne, to i nije losa stvar posto on ima kvalitet da resi, i sut i solidan centarsut, pas, ali to je vise za ekipe koje vec imaju vezu koja funkcionise, razradjenu, i tamo takav igrac ima bitnu svrhu, a nama treba da svaki igrac ucestvuje u gradjenju akcije i da se rastereti Kapiten.
Mitrovic ne moze trenutno lepo da saradjuje sa Ilicem recimo posto ne zna da cita te pasove po zemlji i da reaguje, dok je tata za primanje na grudi, bunarenje, i centarsuteve sa strane, te mi zato nije jasno zasto Volkov nije igrao, Lazevski je bio stelt. Ironija dok je bio Mitrovic imali smo par odlicnih pasova kroz sredinu, kad je usao Scepovic par odlicnih centarsuteva, promasen tajming skroz.
Siguran sam da bi Scepovic bolje reagovao na neki od onih pasova, ne kazem da bi ga dao, ali bar bi stigao da sutne.
Moram da pohvalim preko kurca i Vermeza jos jednom sta je uradio sa Miljkovicem, ovo je 3 puta bolji igrac nego onaj od proslog leta i stvarno je decko napredovao.
Vidi se neki napredak i kod S Markovica, manje stegnutosti, a Lazar mi uvek ostavlja isti komentar, prvih par sekundi "bravo" posle toga psovanje rodbine. Uvek zajebe ono sto dobro uradi preteranim davljenjem.
Ipak mislim da ako ne bude bilo nekih kikseva(crveni, penal, dodavanje protivniku u noge) da nas ni rubin ni inter nece demolirati, razvaliti ili sta vec.
Ono sto se meni cini da nam najvise od svega treba uigranosti (naravno i par igraca, ali ajmo o realnim stvarima) da taj zavrsni pas bude vise mehanicki, s manje razmisljanja vise rutine, a nije ni za ocekivati s obzirom da su napadaci novi da ozbiljniju ulogu imaju ovi novi klinci itd.
Da se razumemo, ne misliim ja da je ovo nesto posebno dobro i blistavo naravno, ali nije ni tako strasno i crno.
Naravno o prednosti domaceg terena ni govora, mislim da cemo bolje odigrati tamo.
Zvizduci u 10 minutu :respect, u 20. vec ozbiljni zvizduci kad je lopta bila vracena Stojkovicu, zvizdanje Kapitenu kada nije mogao da se oslobodi lopte par trenutaka :respect
Djuro ziv ti nama bio za bolje nismo.
Jebem li ga s brdom razocarenja smanjila mi se ocekivanja i povecalo strpljenje, mozda je to i dobra stvar.

Retko kad citiram celokupan nečiiji post ali sa ovim tvojim se slažem od slova do slova. Da je Vermez vrhunski trener ne bi mogli da ga dovedemo u Partizan, mislim da je čak i kvalitetniji od tima koji ima na raspolaganju. Jokan je npr. sa duplo boljim timom imao još bezidejniju igru.


Najcrnje na celoj utakmici što sam video jeste očajna podrška navijača, dok traje utakmica treba da nosimo igrače, kad se završi možemo da im zviždimo do prekosutra.
 

19Jerković70

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
196
Reaction score
2
Локација
Вождовац
Тотални очај вечерас,мртвило,сивило...Не знам ни сам како оно да опишем.Искрено,мислио сам да је Нефчи јача екипа,нисам се надао некој победи пре почетка,јер знам са чиме ми располажемо а и кажем,од њих сам више очекивао.Али када сам видео да су они на нивоу једне просечне ЈСЛ екипе,тада сам већ почео да мислим да можемо нешто да урадимо.Али не вреди,ми немамо тим,ми немамо тренера,ми немамо управу....Ми немамо ништа,случајно смо дошли до овде,и овај бод који смо узели је максимум максимума,ето бар нећемо имати кромпир.
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Predosecam da cemo mi tek da osetimo svu gorcinu muke i bede, zbog mutavog u klubu...ovo jos nije nista
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
Ono sto je najzanimljivije u celoj ovoj prici je to sto su ciganski mediji stvorili sliku u javnosti kao da smo mi veceras izgubili odnosno stvorila se atmosfera kao da je Neftchi veceras odneo pobedu , a posle jalovog ciganskog remija sa Bordoom stvorila se prica kao da su pobedili sa 3:0 :banghead .
Serem vam se u novinarsku profesiju i objektivnost bagro novinarska !
Kolko god mrzeo cigane; Bordo je za Nefci izmislio fudbal. Ovi indijanci ne umeju 2 pasa da sastave, nijedan napad iz igre nisu uspeli da izvedu.

Ovo danas se oseca kao da smo izgubili, ove smo morali da dobijemo...
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Све ово више нема никаквог смисла... Нека нам је Бог у помоћи!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Nesto nema vesti na tviteru i fejsbuku? I ne treba, da ima! Bruka bre! O cemu i da pisu! Bolje i da ne igraju protiv Rubina i Intera. Petarde u najavi. Od Rusa minimum 3-4 gola u Kazanju.
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Не знам шта да мислим. Да смо могли боље, могли смо сигурно, али са обзиром на стање у клубу и на трибинама... Ми смо ове једноставно морали да добијемо.

За понашање искомплексираног идиота немам речи, имао је среће што га неко није патосирао, мада би тада вероватно више нас погодило то (нека суспензија) него њега.

Управа напоље!
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
И даље остаје питање, кад ће народ да реши да се терају говна...Ваљда никад.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top