Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Не потцјењујте Марибор, никако! Они имају свјесну управу за разлику од нас. Тбилиси изгледа као најлакши противник, али питање је да ли можемо од ових 5 тимова икога избацити.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Slazem se sa Centurionom.
Prvo skoci, pa recI OP.
Cini mi se da su svi potencijalni protivnici pomalo podbacili u prvim utakmicama,kao uostalom i mi.
I to mi daje neku nadu.
Niko nije nesto narocito odskocio.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Maribor je ocito u krizi, napustili su klub Zahovic i Milanic.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.137
Reaction score
26.644
Локација
ante portas
Maribor bi nam u ovom slucaju i najvise legao .Blizu su,trenutno nisu u nekoj super formi,nas Partizan bi imao veliku podrsku tamo .Posle njih severnjaci Molde nesto slicno kao Trumse .
Posle toga najmanje pozeljan Tbilisi ,zbog udaljenosti,klime ,a vidimo kako su ovi nasi mucenici disali u Jermeniji . Posle toga najmanje pozeljni Slovan-Ludogorec, jer Cesi igraju fudbal .Razvukli bi nas kao kore za pitu .Posle njih isto tako ne bih voleo madjarskog sampiona Djer i izraelski Tel Aviv.Ni jedni ,ni drugi nam ne bi legli .Protiv Izraelaca se nismo proslavljali igraju tvrd i zilav fudbal, a madjarski sampion ne bi bio lak zalogaj .
Dakle Maribor,Molde,Tbilisi najpozeljniji .
Ostali nepozeljni .

Ovo pisemo mi navijaci,a igraci i strucni stab nek se maksimalno koncentrisu na Sirak.Tu jos nista nije gotovo ! Oprez,oprez,oprez !
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.441
Reaction score
10.649
Локација
okupirana Srbija
@Aco-Berane

Al' zato FKP nije u krizi, evo svi potencijalni rivali se usrali od straha.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Дајте, сачекајте жреб, која је поента анализирати шансе против 5 евентуалних ривала од којих ће нам само један заиста бити противник? :confused
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Da mi ipak sačekamo da prođe revanš, jer ako budemo igrali kao prije 2 dana i Bog će dići ruke od nas.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Nego,...koga mozemo dobiti u 4. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope? :D mislim da je to realnije da gledamo :)
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.255
Reaction score
2.869
Ma bolje i to nego da treba da igramo protiv Bazela, Apoela, Steaue i Legije koji su u tom odnosu izraziti favoriti :D
 

PFC_SO

Super Moderator
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Јел има пренос жреба негде на тв-у или само уефин сајт ?

@Sony PFC Хвала :ziveli
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Samo Maribor :( i tu ce biti povuci potegni. Kakav Tbilisi, a o drugima da ne pricamo.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Partizan je ekipa koju svi žele da izvuku!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.521
Reaction score
41.752
Локација
Žrnov
Ne znam što se zamarate kad nećemo ni da prođemo ove Jermene
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.441
Reaction score
10.649
Локација
okupirana Srbija
Žrebe, nemoj da nam okreneš leđa,
jer to mutavog i klempavog vređa!
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Ne znam što se zamarate kad nećemo ni da prođemo ove Jermene

Разумем лоше расположење проузроковано "сјајном" игром наших фудбалера, разумем резигнираност стањем у клубу, али не разумем црне прогнозе унапред, посебно не од тебе, озбиљног навијача.

Могли су да нас унаказе у првом мечу са пар комада разлике, можда ћемо испасти у реваншу, али не треба и ми сами да још више мрачимо ионако тешку и црну ситуацију.

Мрзим управу, не могу очима да их видим, више волим Човићево говно од наше управе, али Ширак морамо да избацимо како знамо и умемо, или ћемо тек бити у тешком каналу.

Јацо, главу горе, истина је да је много тога лошег, али барем нећемо унапред да кукамо и отписујемо сами себе.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.521
Reaction score
41.752
Локација
Žrnov
Očigledno da mi je ugled opao kad me drugari više ne razumeju :wink:

Naravno da sam ubeđena da ćemo ih proći samo sam htela komentarom da skrenem pažnju na to kako su dva dana postovi bili u stilu "ključ u bravu", a sad se ipak razmatra koga ćemo PROĆI u sledećem kolu :D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Dobili smo neuporedivo težu podgrupu..."ujke" će se recimo prošetati do plej ofa za LŠ (i do sigurne LE u najgorem slučaju)...

Što se potencijalnih rivala tiče, zapamtite - SAMO NE JEVREJI!
Sa svim ostalima imamo manje-više realne šanse (Maribor npr. nije "onaj" Maribor od pre sezonu-dve-tri).

Nismo ni sa čim zaslužili da nas Bog pogleda danas, sa ovakvom podgrupom kao da je već krenuo da nas kažnjava, ali...hajde da vidimo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top