Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

E utakmice i govana...
Ilicu svaka ti cast kad trpis pojedine nezainteresovane rekreativce sa buducom blistavom internacionalnom karijerom. Da sam na tvom mestu ne bih izdrzao da ne isamaram iste na terenu.

No,iidemo dalje.
Da ne zelimo da gubimo zdravlje,godine,kosu i zivce, navijali bi za Barselonu a ne za nas nepredvidivi Partizan. :D

Sad nam sledi rat u toj ludoj sumi,a opste je poznato da nama taj teren lezi.
Sto kaze nas narod,kad ne znas po kome ti udri po Bugarima,neces pogresiti.
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Super smo prosli:

1.)Idemo dalje!
2.)Stadion peva "UPRAVA NAPOLJE", neznam brojku ali poseta je bila sasvim dobra.
3.)Grubor bacio flasu na navijaca.
4.)Valjda ce se dozvati pameti i nece prodati Mitrovica.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Da nije bilo Aksentijevica i sto je spasao direktan pogodak ovo bi bila katastrofa. Ja ga samo zbog toga necu pljuvati vise pa kako god da odigra.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
gde se igra prva utakmica ? kod nas ili u bugarskoj.. ? ja ne znam kako cemo mi u prvom mecu postici gol,nemamo mitrovica a sada ni volkova ?!?! jedino ivanov da ga pogodi..
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Da nije bilo Ivanova, bilo bi svašta... Vidim da se piše da nas je Aksentijević spasao, jeste, ali on je danas realno bio najgori (uz Šćepovića). Nit' prijema, nit' pasa, prodora, beži mu lopta, defanziva nula, oni mučenici njihovi mu loptu guraju kroz noge... Užas, verujte! Baš sam obratio pažnju na nega...

Kojić je bio loš, Luka, S. Marković i naravno Šćepović... Lukač je možda dobar golman, ali je paničar kad loptu dobije u noge. On je krajnje panično gruva, čini mi se da je u drugom poluvremenu uspeo i Ivanova da napuca tu negde oko našeg 16-erca. Kada ispucava povratnu loptu, uopšte ne gleda gde su nam igrači... Da se razumemo, nemam ništa protiv njega, samo sam to zapazio...

Moram još kapitena da pohvalim, grize na terenu i u 35-oj.

P.S. Video sam da je neko govno iz lože odgovorilo na gađanje navijača, sad vidim da je to govno Grubor.:prekrsti
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Izgubljenih sat ipo života za džabe. nama je šatro napad bolja linija tima? nije čudo, s obzirom na šta nam liči odbrana, čak i sa ivanom. Rašović je totalno usrao taktički obe tekme, igrači su nepripremljeni psihički, fizički, taktika i plan b ne postoje. Sale, ivanov i lukač jedini zaslužili aplauz, ostali totalna dubioza i apatije.

Šćepčenko će sad verovatno opet da se zapita zašto mu navijači zvižde. evo slobodno neka uslede poeni, boli me kurac za navijačko vaspitanje i kulturu, svaki zvižduk, svako jebanje mame i napušavanje kurcem je zaslužio, i sve dok ne počne da kida, da trči i da se bori, treba mu jebati mater i zviždati, na svakoj tekmi, dok malo prepotentno govance ne nauči da poštuje grb koji nosi. Jedno je da si loš igrač, da si kao ostojić koji nije za fudbal, ili da si limitiran kao luka, ali drugo je da vučeš kao prebijan raga po terenu i zajebavaš sve ljude na tribinama. pičketina mala, nadam se da će ga prodaju što pre i što dalje od Partizana.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Bravo Djuro legendo! Fantasticna igra, na momente cak briljantna!

Jebote, pa mene je sramota.

Sreca pa smo prosli, inace ne bih izlazio iz kuce sem na putu za Pionir.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.107
Локација
Žrnov
Sve mi je ličilo na jednu utakmicu protiv tima čije ime počinje na Š, ali sva sreća nije se završilo kao tada....

Ne znam da li smo istu utakmicu gledali, ali po meni, nijedan igrač osim Lukača i Ivanova ne zaslužuje prelaznu ocenu.

Jojić - hvala mu do neba za onaj gol na derbiju, ali on ni pre, a ni posle odigrao ništa nije..... udario ga plavi čuperak, izgleda..... prodati ga, dok niko još nije shvatio da dečko ne zna...

Kapiten - tragičan noćas, osim poslednjih 10 minuta kada je poslednje atome snage iscedio iz sebe.

Sve u svemu, vezni red ne postoji!!!! Ovo ne znam šta je bilo noćas, ali fudbal nije!

Doneti neki zakon, dekret, šta li i ZABRANITI DA IGRAČI KOJIMA JE R.STOJIĆ MENADŽER DOĐU I DO KAPIJE HUMSKE 1.

Ne mogu da pišem o ostalima, muka mi je :puke:

Pozdrav za drugare forumaše....
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Aksentijević dečko zalutao načisto.
Stanković pod hitno da batali fudbal.
Kojić da se vrati u Rad.
Marković na pozajmicu u Begaljicu.
A ŠĆEPOVIĆ da se nosi u tri lepe !!!!!!!!!
Da li ima još neko ko misli da je on dobar igrač ??????!!!!!!!
Za ove prethodne nesretnike se može reći "nisu oni krivi što su tu" , ali ovakva ljudska gromada skoro nije bitisala na JNA .
Marko , molim te ,predji u zvezdu. I posle se neki pitaju, što mu zvižde ?!
Bem ti i fudbal i nerviranje.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Šćepčenko će sad verovatno opet da se zapita zašto mu navijači zvižde

А, добио је спонтани аплауз скоро целог стадиона тамо негде око 89. минута када је успео да главом захвати лопту поред оног што је 30 цм нижи од њега. Ко не зна, и не долази на све утакмице - то је Шћепакадабри био први добијени ваздушни дуел у каријери. Од срца му честитам, није лако скакати када имаш скоро метар и деведесет, а око тебе све неки зли кепеци од метар-шездесет-и нешто.
 

SVART_OG_HVITT

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
184
Reaction score
14
Vazno je da smo zivi i zdravi. Taman kad pomislimo da smo dotakli dno i da necemo moci gore da odigramo mi iznenadimo i sami sebe pa nas Shirak sabije u 16-eraca dobar deo utakmice. Rankova grla izgleda moraju da igraju pa nije ni cudo sto nas klinci ucenjuju i odbijaju ugovore, smradina grubor daje sebi za pravo da gadja nekog ko je platio kartu da bi podrzao voljeni klub e smradino pa ti od tih ljudi zivih. Sto se tice Djembe Djembe koga ovde najavljuju kao Essiena treba istaci da on ide u Kamerun i vraca se u ponedeljak pa je neozbiljno ocekivati da ce igrati, ostaje nam Markovic na DM a to ce biti cirkus. Ako nas je istorija necemu naucila to je da uvek moze gore od ovoga sto smo videli.
Pozdrav i NAPRED PARTIZAN
 

brzomimi

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
80
Reaction score
2
Бункер прву, па ако прође...
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Sta li meni ovo treba u zivotu...Djemba pobegao na poluvremenu verovatno.
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Ljudi, mi NEMAMO IGRU!!!!! Kada smo pretrpeli bruku sa Samrokom,imali smo sanse koje nismo realizovali i igracki smo ih sabili. Ovo sada je tuga. Mi smo prosli na njihovo ne znanje u napadu. Sve stoji za Djuru i mornare, ali bi ovde trebalo i Vuk malo da se zapita. Zasto ne mozemo 2-3 pasa da povezemo? Zasto je Kojic (koji je usao u drugom poluvremenu) mrtav i jedva dise u 80. minutu???

Nemojte me samo napadati da branim upravu i slicno,po sto se slazem sa vama za sve izreceno u vezi njih, ali ovde je i pitanje sta su oni radili na pripremama. Sada je tu bio i Ivanov i Kapiten i svi koji su bili na pripremama i nisam video nista pozitivno.
Plasim se utakmice sa Bugarima... pa oni su jedan solidan Slovan nakantali 3:0 , a mi ovima ne mozemo gol da damo.
Ostaje nada,da ce ova pojacanja nesto promeniti i da ce se vecina konsolidovati do te utakmice...
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
UPRAVA NAPOLJE!!!
Moramo vise da ih oteramo, mora vise da se vidi sta je i kako je. Istina, osvajamo titule ali je ovo kriminal, u redu bi bilo da nemamo zivu banku i da osvajamo titule, ali, posle svake titule prodamo igrace od minimum 10 milki i ne dovedemo igrace za barem milion.... Strasno!!!
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Ilić: "Ovako ne ide", Lukač: "Teško sa igračem manje"

Nakon remija bez golova koji je Partizan odveo u treće kolo kvalifikacija za LŠ kapiten crno-belih priznao je da je igra bila jako loša dok sportski direktor Albert Nađ nije želeo da daje izjave svestan da bi u afektu izrekao "teške reči".

Kapiten fudbalera Partizana Saša Ilić rekao je da je najbitnije da se tim plasirao u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, ali je priznao da je ekipa bila loša u oba duela sa jermenskim Širakom.

"Najbitnija i najbolja stvar je da smo uspeli da se plasiramo u sledeću rundu. A ako u trećem kolu budemo na ovakvom nivou, neće biti dobro. Tražili smo razloge za lošu igru u prvoj utakmici, ali su oba meča bila mnogo loša. Videćemo kako ćemo dalje. Moraćemo da popričamo i definitivno budemo mnogo bolji", rekao je Ilić novinarima.

Partizan je večeras odigrao 0:0 protiv Širaka, a u prvom meču bilo je 1:1. Crno-beli su od 55. minuta igrali bez isključenog Vladimira Volkova.

Ilić je kazao da je ekipa posle meča u svlačionici imala sastanak sa sportskim direktorom Albertom Nađom i trenerom Vukom Rašovićem, koji su im poručili da treba da se mobilišu.

Nađ je odbio razgovor sa novinarima, rekavši da je još "vruć" i da bi "svašta rekao", tako da je odložio to za sutra.

Najbolji igrač Partizana u ovom dvomeču bio je golman Milan Lukač.

"Moje je da odbranim sve što mogu. Utakmicu je trebalo da rešimo u prvom poluvremenu, a u drugom nam je bilo teško posle crvenog kartona. Idemo dalje, imamo sedam dana da analiziramo ovo i da se što bolje pripremimo za Ludogorec", rekao je Lukač.

Prvi meč trećeg kola kvalifikacija za LŠ Partizan igra u Razgradu 30. jula protiv šampiona Bugarske.

Izvor: www.sportske.net

P.S. Pa analizirali ste vi svoju igru i predhodnih 7 dana, pa sam video kako ste je izanalizirali! Strašno...:banghead

UPRAVA NAPOLJE!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top