Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr.Hofmann

Guest
Mozda je resenje u bratimljenju sa lokalnim stanovnistvom Razgrada i okoline, ali da se to odradi pre prve utakmice, kako bi Bugari bili sto nezniji prema nasim igracima.

Ako smo u necemu strucnjaci to su onda bratimljenja, pa sto onda ne iskoristiti ovo oruzje koje posedujemo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Ovo psihicko stanje koje vlada medju navijacima i igracima se zove kompleks nize vrednosti....iz tog psihickog problema proizilazi xxx ostalih problema koji nas srozavaju....u nasem prvenstvu i derbiju smo resili taj problem ali kad su evropske utakmice u pitanju tu imamo velike psiholoske oziljke tako da je tesko funkcionisati u takvom stanju. Igraci treba da budu puni sebe, puni samopouzdanja jer samo tako mogu da daju svoj maksimum i ja sam ubedjen da ovaj zadnji dvomec nije ni 30% od njihovog maksimuma. Dzabe im savrsena takticka priprema i svo znaje koje imaju, a koje im je dovoljno da prodju bar jos ovo kolo, ako nisu mentalno jaki da izdrze sve sto ide uz to. U glavi je sve i pobeda i poraz, a nas mentalitet je takav da nam je u ovom sportu glava nasjlabija strana ali i to moze da se promeni.
Kao sto rekose u onom filmu "300" - "Ne osecam strah vec samo pojacano osecanje stvari"....
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.887
Reaction score
8.005
Evo i sa zakasnjenjem da analiziram utakmicu. Gledao sam sa zapada, vikao sam i uprava napolje, mada sam bio svestan da bar taj dan treba ostaviti lopurde na miru i paznju usmeeiti na ove sa terena.
Sta mogu reci o dojmu, osim mucnine i gadjenja posle utakmice.
Utisak posle ovog dvomeca je nedvosmislen, ekipa je nespremna i fizicki i mentalno...ne nespremna, vec razbijena.
Utakmicu pocinjemo sa 2 krila izuzetno siroko postavljena (koja sa loptom ne znaju nista da urade), bez klasicnog spic igraca, sa Saletom iz njega i sa rupama od 30 m na svakom delu terena??!! Kakav apsurd i disbalans. Drugo, kretnje igraca cak i tako losoj postavci igre za profil nasih igraca ne postoje, imam utisak da ni sami ne znaju gde biju. Linearni disbalans je takodje bi uocljiv. Scepovic ne jebe zivu silu, a Kojic se fizicki raspada posle 20 minuta. Lukac ponovo fantastican. Da sve za mene bude jos konfuznije, na pripremama bejase sve kako treba. Mislim da nam pojacanja nece mnogo pomoci ako ne promenimo postavku i pristup igre. Ne znam koliko je to sada moguce, prakticno mislim da nije, ali mi smo Partizan, pa nikad se ne zna..
Mi treba da igramo uzano, sa dosta kretanje, otvaranja, ubacivanja, zamena pozicije, sa posedom. To je ono sto smo mi i sto odgovara nasem profilu igraca. Ne mogu verovati odakle ideja da se igra tako siroko, sa 2 krila zalepljena na aut liniju, kao da imamo Riberija i Robena....Pri tom za takvu postavku ti treba da imas razbijaca i golgetera gore, a mi imam Scepovica, fizicki nismo spremni, a sva ta sirina nam pravi rupe u defanzivnom bloku, a da trcimo ne mozemo....danima se vrtim u krug sa tim istim pitanjem i nije mi jasno...
Sa totalnom promenom i zaokretom, sa ovim timom, pregazili bi Bugare kao plitak potok !!

Potpis.

Ma sta pricali i kako nam igraci bili slabi nas je sirak taktiicki pojeo.. a pre svega zbog vukove lose postavke. Bilo je i vise nego ocigledno da imamo rupe izmedju linija tima..
 

mighty91

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
258
Reaction score
11
I ovako nam se tresu gace pred Ludogorec, i jos ako ode Ivanov, DjDj ako ne bude igrao bice neverovatno tesko izbeci poraz.
Iz Bugarske minimum neresen rezultat...Ako hocemo da se nadamo prolazu u revansu.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ja sam za to da mi kao Jagodinci budemo samouvereni u prolaz, ma koliko god to zvucilo tesko u ovom trenutku. Njima je pomoglo.
Treba im usaditi u glavurde da su bolji od njih i da je realno da udjemo u ligu sampiona.

Ni sam ne verujem sta sam sad napisao :D.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Ispravno razmisljanje, uz pretpostavku da se to odradi u svlacionici, a ne preko Vecernjih novosti.
Mislim da Ostojic, Luka, Sasa Markovic i druzina nisu pogodan medijum za motivacione govore.
Ne znam za sta su uopste pogodni.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
I na sve to dodaj 4 mjeseca neprimanja dohodka...Divan mix.

Ако има истине у овоме да због кашњења плата, намерно кваре игру и не пружају максимум, онда нек се колективно гоне сви у три лепе, част изузецима.

Јесу ли они уопште свесни у каквој држави живе.Да просечан радник ради за пишљивих 200-300 евра и да им притом и то касни.А да ли радник у Србији има право на штрајк и бојкот?Има али тек после пар година не примања плата, кад дође у ситуацију да нема пас за шта да га уједе.Пре тога може само да добије радну књижицу, па ако ти се не свиђа тражи боље.

Већина тих играча игра за пар хиљада евра месечно.И чим им то мало касни одмах дигну нос.Јеботе које су они звезде, да смеју да раде тако нешто.Шта су то направили у својим каријерама, чиме су нас то екстра обрадовали.

Добро освојили су тих 6 узастопних титула, побеђивали у дербијима.Али исто тако смо због њих знали да губимо нерава и нерава, знали су и на домаћој сцени да нас брукају а о Европи и да не причамо.

Али без обзира на то подршка навијача није изостајала.А како нам то враћају, те "мега звезде".

Нек мало погледају своје колеге из осталих клубова ЈСД Партизан.И њима касне плате, и то много мање, па ћуте и тренирају и не пада им напамет да опструирају игру.

Нек погледају кошаркаше.Нек се сете ватерполиста, који су освојили ЛШ а да буквално нису примили плату за ту целу сезону а иста прича је и годинама и пре а и после тога.
Није ништа боље и код рукометаша и одбојкаша.Ови други играју за бурек и јогурт, било је година кад нису имали више од 3 тренинга током седмице.


Добро, сад ће неко рећи, нема сврхе упоређивати фудбал са осталим спортовима.Нема али мало сутра, ти фудбалери не само шти имају веће плате и боље услове за тренинг, што током летње и зимске паузе ладе дупета по Емиратима и где већ не, имају и знатно већу пажњу и подршку од ватерполиста, рукометаша или одбојкаша.Са кошаркашима је наравно у том навијачком сегменту друга прича.


Јесте логично, да фудбал као најпопуларнији спорт буде и највише плаћен и највише испраћен.Али то не значи да разни фудбалерчићи могу да серу по навијачима и клубу својим понашањем.

Јебе ми се што већина не зна да игра фудбал.Нису ни први, ни последњи.Али да не пружају максимум, да не озноје дрес поштено, да бојкотују игру због неисплаћених зарада... за то нема никаквог оправдања.

А то смо гледали и против Ширака, то гледамо годинама уназад.

Сале Илић, може комотно да не претрчи ниједан метар током меча, може да скине гаће и да покаже ону ствар целом стадиону.Може да прескаче тренинге, да не игра разне пријатељске утакмице.
Али он има пуно право на то.Ипак, у 36-ој је наш најборбенији играч, не одбија да игра против разних Пичковаца у тотално небитним мечевима.И да му одузмеш капитенску траку, не би се бунио.

Остали нек добро размисле шта раде.Нек једном покажу муда и поштено изгину за Партизанов дрес.У среду је идеална прилика, па и ако изгубе неће бити толика штета.
 

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
240
Reaction score
24
Ja sam baš naprotiv za varijantu da im se jasno stavi do znanja da se od njih ne očekuje ništa jer su gomila lelemuda i neznalica.
Sve osim katastrofe u dva duela, biće smatrano uspehom.

Ako se desi nekakvo čudo pa prodju lude Bugare...neka slobodno Šćepović izadje na konferenciju za štampu i kaže "Pobedili smo u inat nevernim Tomama i pljuvačima" :)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.275
Локација
Žrnov
ja mislim da mi preventivno, tamo u razgradu, u svečanoj loži žrtvujemo mutavog, protiv uroka..

ne mora baš nabijanje na kolac, ali bar ritualno spaljivanje .. eto ne mora ni u loži, može ispred stadiona... ili bar izbacivanje iz aviona u letu :D
 

Dr.Hofmann

Guest
Jasmina tebi su samo okultne radnje na pameti, jel to ostalo u genetskoj memoriji ili je profesionalna deformacija :D?
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Значи Бугари су бити ил' не бити за Вука... Лепота!
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ne znam odakle mnogi vuku optimizam.

Mi pesimisti nismo pesimisti slucajno,kao sto je vec receno iznad problem je u nama i tu lezi zec.

Fizicki nismo dovoljno spremni,vec je to 10 puta apsolvirano.Plasimo se,psiha u qrcu.Nemamo igracki popunjenu ekipu.

Trener ocajno vodi tim,ne zna gde udara i jos ga jebu sa transferima.....

Ludogoreca se niko ozbiljan ne plasi,plasimo se nas samih,znamo kakve smo rupetine....

edit:aha znaci ipak je najveci problem Rasovic,imamo strasan sastav i ako rasprodamo sve samo trenera da promenimo....
 
Последња измена:

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Kakav pesimizam,znaci najbolje da skinemo gace,pa neka pune,ej Ludogorec,do pre 3 godine nije postojao kao klub,sad treba da se plasim...Pobedio Slovan 3:0,mos mislit',ujedaj,grizi od prvog minuta,veruj u pobedu,a ne da im se tresu noge kao protiv Siraka...
Mada donekle razumem Vuka,i i grace,oni preko dana grade kucu,a uprava dodje nocu,i krade cigle,ne moze se u ovom haosu ostati mirne glave,a onaj hemoroid Albert samo proziva igrace preko medija,pa sta si ti usranko uradio da doprineses kvalitetu ekipe,sto se nisi bunio za ovaj cirkus oko Ivanova...
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Реално ове бугаре једино да сморимо са неким анти-фудбалом, да им преседне дан када су морали нама на мегдан. Анти-фудбал играмо одлично, тако да то бар није проблем
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Kada je Vermez prosle godine rekao da je ovo nasa realnost i da ce svake sledece godine biti sve gore, meni je doslo da skocim sa mosta od tolikog pesimizma. Sada je jasno koliko je bilo istine u tim recima. Svake godine smo sve slabiji, srozavamo se iz sezone u sezonu i malo nam fali da dodjemo do samog dna. Sada smo jedva na nivou Jermenskog prvoligasa.

To da danas svi igraju fudbal vise nije fraza. Svi su poceli da ulazu i da rade planski i u takvoj konstalaciji snaga su se sprski klubovi, Partizan, najgore snasli. Jednostavno vise nismo konkurenti.

Ono sto smo videli protiv Siraka nije cak ni losa fizicka pripremljenost(iako je i toga bilo), nije ni losa taktika(iako je i toga bilo) neko je jednostavno odsustvo kvaliteta.

Dodajte na sve to i izgledne prodaje Mitrovica i Ivanova, i ja stvarno ne znam na cemu pojedinci temelje optimizam.

Uprkos svemu, uvek sam se radovao evro kvalifikacijama i uvek sam verovao da mozemo do Lige Sampiona. Mislim da je ovo prva godina kada jedino sto ocekujem je potpuna katastrofa.
 

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
240
Reaction score
24
Реално ове бугаре једино да сморимо са неким анти-фудбалом, да им преседне дан када су морали нама на мегдан. Анти-фудбал играмо одлично, тако да то бар није проблем

Dobro razmišljenje.
Gledao sam malo Bugare protiv Slovana.
Ni slučajno ne bi smeli krenuti nešto kao ofanzivno u našem stilu...a pogotovo ne izlaziti sa štoperima visoko do centra.

Imaju dosta brze igrače sredine terena, koji su ubacuju u napad na neke duge lopte otpozadi. A znamo da Ivanov i Obradović nisu neki sprinteri.

Znači..samo defanzivno, prvi blok na 40 metara od našeg gola, zadnja linija što bliže Lukaču...kvairiti im igru, praviti što više faulova...dok se ne smore ko tetrebi.

Ali pitanje je da li mi imamo igrače za takvu igru.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top