Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ja sam zadovoljan igrom obzirom na nasu fizicku spremu i igracki kadar igrali smo solidno, ali sreca nam je ovoga puta okrenula ledja.
obradovic objasnio kako se bori za klub, grbic odlican, ostojic nam pobi pola ekipe, a rupcaga je pozadi nevidjena.
sale vise definitivno ne moze, morace neko da se uvodi umesto njega.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
180 minuta protiv Siraka i Ludogoreca na JNA bez gola i bez prave 100% sanse za gol do one Scepakadabrine. Ne znam, danas smo dali sve od sebe, ali jednostavno smo ko izgledali ko kokoska bez glave. Djemba (osim nekih 15ak minuta) i S. Markovic su, od igraca, glavni krivci za bezglavlje. Jednostavno nista nisu uradili da bi oni bili ti koji imaju loptu u nogama, a ne ivanov, ostojic, obradovic i gulan...

Lepo bi bilo da ovim redom nekoliko ljudi napusti Partizan:

1) Djura
2) Bane, Bureci, Grubori...
3) Scepakadabra i Vuk Rasovic
 

ackonish

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
234
Reaction score
3
Локација
Nis
Ostojic... ne znam sta bih rekao o njemu a da ne dobijem ban.
Covek je onesposobio golmana, slomio glavu Mitrovicu a igraci Ludogoreca pored njega prolaze kako zele, Obradovicu svaka cast , Ninkovicu isto.

Odigrali su zaista dobro u drugom meču i mnogo mi je žao zbog ispadanja.
Gulan mislim da nije zaslužio crveni, bilo je i oštrijih startova u šesnaestercu, pa nije bilo sankcija, jebi ga.

Preživeli su Grobari i mnogo gore stvari, pa cemo i ovo.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Ne znam sta bih pametno napisao posle ovako ocajne partije. Igramo bez zara, zelje i volje. Nemam ruzne reci o novopridoslim igracima, bili su najkorektniji veceras, ali je veliki problem u igracima koi su tu od ranije. Neznanje ili nedisciplina, a izgleda kombinacija i jednog i drugog je prisutna i tolerise se vec duze vreme, tako da se to sigurno nece promeniti preko noci. Ko je kriv zbog toga? Pa, svi smo mi krivi zbog toga. I igraci, i uprava , i navijaci. Da smo neki navijaci, ne bi se sve ovo desavalo sto se desava godinama u nazad, ni u klubu, ni oko kluba. Ovako, rasulo na svakom koraku i zaista ne vidim spas. Tuga...
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Jesmo odigrali borbenije u odnosu na prethodne mečeve al ako zbog toga treba da se radujemo onda u kurac. Loše prvo poluvreme, prolete bez realne šanse. Doduše i onaj linijski peder sudio čini mi se dva nepostojeća ofsajda.
Drugo poluvreme bolje mnogo, borbeno. Grbić pokazao da može. Al mi nemamo sredinu, oni kad nam oduzmu loptu ispred njihovih 16 oni su u tri poteza kod našeg gola i pred našim štoperima. Sredina ne postoji. Nemamo kretnju bez lopte, mislim da će Đemba da se samoubije. Niko bre da se otvori svi se kriju. Očaj. Jeste da nam je i falilo sreće al što kaže DV sreću treba zaslužiti a po svemu prikazanom u ovom dvomeču mi je realno nismo zaslužili.
Ninković konačno odigrao nešto u seniorskoj konkurenciji. Obradović ozbiljan igrač i ozbiljno pojačanje.
Ostojić majko moja mila.
Šćepović još gori i iskreno se nadam da ide, zabole me i da je onaj Fofana 6 puta gori.
Kad odu Ivanov i Mitar od titule možemo da se oprostimo.

Kapiten Sale je odigrao jednu od najgorih utakmica od svog povratka u Partizan al i on čovek ima pravo da odigra jednu lošu, ne može ni on sve.
Realno me više brine blokada KKa od ovog, za mene više manje očekivanog, rezultata večeras.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Није се још преименовала тема у Лига Европе 2012/13, али ево могућих ривала, наравно, још нетачно скроз зато што се требају играти реванши и у ЛЕ и у ЛШ:

- Rapid Wien
- FC Nordsjćlland
- Metalurg Donetsk
- Estoril Praia
- OGC Nice
- Sheriff Tiraspol
- Chernomorets Odesa
- Vitesse Arnhem
- Kuban Krasnodar
- Hajduk Split
- Atromitos FC
- Grasshoppers
- Maccabi Tel-Aviv
- Molde FK
- IF Elfsborg
- FC Thun
- Zulte Waregem
- FK Jablonec
- Apollon Limassol
- Tromsø IL
- Esbjerg fB
- FC Sankt Gallen
- Garabag Agdam
- Dinamo Tbilisi
- FK Aktobe
- SV Pasching
- FK Minsk
- Astra Giurgiu
- FH Hafnarfjardar
- Kalju Nomme
- Skënderbeu
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Ne znam sto se proziva Rasovic za izmjene ?!
Lukac prinudna, Sale nije mogao da dise vise, a Luku umjesto Grbica nemam pojma sta drugo da uradi...
Zadnjeg veznog nije imao da uvede, Markovic je bio los tj. na svom nivou... Djemba je nespreman za vise od jednog poluvremena, ali nije bilo alternative.
ako ne prodamo Mitra, imacemo dobar tim, u suprotnom Fofana ce morati biti bingo!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Čemu pljuvanje?!

Igrali smo protiv bolje ekipe, borili se i ispali.
Sreću smo potrošili protiv Širaka (e ono je bila katastrofa od igre i zalaganja).

Igrali smo sa igračima koji su dovedeni u minut do 12 (da ne pominjem kartone).
Pola njih nije fizički spremno jer nisu ni bili na pripremama (bar ne celim).

Đemba i Marković su odigrali do kraja, jer jedan od njih ne bi mogao da odigra sam!
Grbić je fizički nespreman. Igrao je odlično dok je mogao.
Šćepović ko Šćepović (počinje da mi ga bude žao, kao Miljkovića). Nemam više snage da ga mrzim.
Obradović odličan, Ninković lepo odigrao.
Gulan nesrećni.

Ljudi, mi smo odigrali relativno dobro, na granicama svojih mogućnosti.
To što je ovo naš maksimum nije pitanje ni za Rašovića ni Ilića niti ima veze sa srećom.


Pederi koji nas odvedoše u ambis su u Upravi.

BRAVO! COVEK JE OBJASNIO!

I nemoj te da kenjate sada te ovo nevalja te ono te ovaj te onaj ...

Da se igraci nisu borili pa da im se sada i jebe keva zajedno sa trenerom ali nije tako...borili su se i ovo je nas maksimum trenutno.

Mozda bude bolje u plej ofu za LE jer cemo tada biti uigraniji ali kada u 4 utakmice postignes samo 2 gola (i to sasvim slucajno) onda nema sta da se trazi ni u bilo kojem takmicenju!
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Hteo sam svakog ponaosob da komentarišem ali ne mogu, muka mi je više od Ostojića, Šćepoovića, ali i velikih superstarova Ninkovića i Mitrovića. Svaka čast što se vratio u igru, al ko zna gde je njemu glava.

Zasto Ninkovica da ocrnis pobogu? Svaki prekid je odlicno izvodio, dosta je trcao i borio se. Zasto on da bude na tapetu?
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
MV23, postoji i nesto sto se zove promena formacije...Znam da je to za nase trenere necuveno, ali ne moras umesto zadnjeg veznog da uvodis novog zadnjeg veznog (posebno pred kraj tekme gde juris rezultat), ne moras umesto desnog krila drugo desno krilo, itd, itd, itd...Rasovic je Grobar i dobar covek, ali i jedna VELIKA VEZARA.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Ajde sad realno, ja sam prvi koji maksimalno devalvira vrednost domaceg fudbala, ali ovaj put su barem nesto odigrali, da se ne lazemo. Preslikana utakmica kao protiv cigana kad je Jojic dao gol, samo sto ovaj put Jojic nije dao gol. Da ga je neko dao sad biste pisali hvalospeve o igri i fudbalskim mogucnostima drvne gradje podno Topcidera, ali niti smo to zasluzili, niti bi bilo pravedno. Bugari su nam pokazali sta smo mi pokusavali tamo da odigramo, samo sto oni nemaju mrsomude koji su u stanju da sami popune TOP 5 najgluplje primljenih golova u sezoni. I opet, samo mi mozemo da ne dozvolimo protivniku da sutne celo poluvreme i da primimo gol...

da imamo 11 Djembi Djembi na terenu 90 minuta, mi bismo lagano usli u grupnu fazu, pa covek kao zadnji vezni bolje kreira igru od svih ostalih. Grbic jako prijatno iznenadio, konacno bocni napadac koji nema prijem poput salteruse i ne saplice se kad krene na trokorak na basketu.

Ostojic :pop stavite neke novine na njegovo mesto, bice cvrsce u duelu. I recite mu leba vam da treba da krlja njihove, a ne nase...
Ivanov ? Meni su ove dve utakmice protiv bugara kriminalne sa njegove strane. Kriv je za gol, trckara ka lopti koja je bila cista njegova, bugari je uzimaju i penal.

I fascinantno mi je da za 90 minuta niko, ali NIKO ne moze da pogodi bar radijus od 10 kvadrata u kojima se Mitar nalazi. decko celu utakmicu u neverici gleda kako lete lopte levo desno kao da je na finalu vimbldona jebote...

sto se tice scepovica, ajde sto je bezmud, nezainteresovan, ne ume da skoci i sramota je za kapitensku traku, ali sto ne dade rodjace bar onaj gol, sto mi izbi 100 evra iz dzepa?!

RTSu jebati majku sto se ukljucu...AAAA RADISA UROSEVIC U JEDNOJ PESMI JEDNOJ ZELJI OPAAAAAA!!!

EDIT:

PS: oni sto su zvizdali u 15om minutu kod vracanja lopte nek sledeci put kupe pistaljke i nabiju ih u bulju.
PPS: sto se mene tice, razocaran sam isto onoliko koliko sam i ocekivao pre meca - nimalo.
PPPS: kao i protiv Genka, Apoela i kojeg jos nemam pojma, zadnjih 20 minuta se videlo da nema nista od gola, a iskreno sam ocekivao i da ga primimo, to je tako u nasem stilu...
 
Последња измена:
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
За нас је и боље да играмо у ЛЕ можда убодемо који бод ако уђемо у групе, ЛШ би нас пунили сви. Вечарас не могу бити љут, разочаран једноставно некако сам мирно прихватио.
 

031pfc

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
86
Reaction score
3
Локација
Bajina Bašta
U celini zadovoljan sam igrom, malo je falilo za prolaz. Obradovic doktor, skidam mu kapu.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
ispao je jedan apoel iz takmicanja a sada mi kukamo ko neke babe.. kada svi budemo pevali 90 minuta UPRAVA NAPOLJE (ja sam zbog kurcobolje ljudi na stadionu i prestao da idem u hram) zasluzicemo i neki bolji partizan npr nesto kao maribor sada. do tada ova uprava navijacima partizana skroz lezi. i da , rasovic je ovde najmanje bitan,kako su mu dovodili igrace i kakvu postavu ima dobro je da prelazimo i pola terena.
 

Mangulica

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
108
Reaction score
3
Ne znam sto se proziva Rasovic za izmjene ?!
Lukac prinudna, Sale nije mogao da dise vise, a Luku umjesto Grbica nemam pojma sta drugo da uradi...
Zadnjeg veznog nije imao da uvede, Markovic je bio los tj. na svom nivou... Djemba je nespreman za vise od jednog poluvremena, ali nije bilo alternative.
ako ne prodamo Mitra, imacemo dobar tim, u suprotnom Fofana ce morati biti bingo!

Jel to u kamenu zapisano da mora zadnji vezni za zadnjeg veznog? Ne daj Bože da baciš sve karte na napad i zameniš Markovića ili Djembu sa Lukom ili Kojićem.

I još ovo. Sve stoji što ste rekli i za Ostojića i za Šćepovića, ali ja bezmudijeg, ako je to uopšte i reč, igrača od Saše Markovića nisam video. Da se igrač tokom svih 90 minuta krije od lopte, i tako iz utakmice u utakmicu se provlači, a najviše stradaju ovi koji imaju kakav takav kontakt sa njom. Čovek ne postoji u veznom redu kad se krene u napad.
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Ne dozvoljavam da niko pljuje Ilica, postoji "trener" koji na poluvremenu moze da ga zameni, jedno poluvreme moze da izgura. A i da ne moze da izgura, opet postoji "trener" koji ce da ga izostavi iz startne postave.

Igrati sa 2 zadnja vezna, u ovoj situaciji je izgledalo to kao da igramo sa 2 igraca manje, kad se juri rezultat?!

Ako odu, a govori se da ce da odu: Ivanov, Mitrovic, Scepovic, a otisli su Stojkovic, Smiljanic, Lazar Markovic, a nismo se dogovorili sa nasa 2 najveca talenta Andrijom Zivkovicem i Panticem, ako nismo dali nijedan domacinski gol iz akcije u 4 utakmice, ako smo dobili onoliko kartona, na kraju krajeva titulu nisu iskoristili i plasirali se u LS, onda sve treba da leti napolje, od uprave , preko Nadja, do Rasovica i ceo strucni stab.

Rasovic mora da ode, i da se dovede trener, bar da sezonu u JSL izguramo, stvarno ne mogu da ga razumem sta hoce...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top