Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Pa nema na osnovu čega da se bude optimista, ovaj put, objektivno gledano.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
ne ocekujem bruku, ali primicemo neki imbecilan gol, neko ce da napravi neki penal, a moguce i neko da dobije crveni. i tu se prica u evropi zavrsava. gol necemo dati, u to sam uveren.
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Apatija je posledica visegodisnjeg unistavanja kluba na svakom nivou. Nece vise ljudi da placaju i da gledaju generalnog sekretara kluba kao ih gadja flasom ili kriminalca na atletskoj stazi koji samara ili skida traku igracu sa ruke ili politicke parole placenika jedne stranke ili obracun ispred stadiona dve zavadjene navijacke grupacije.
Ocekujem desetak hiljada na stadionu i mucnu atmosferu.
Od Rasovica i ekipe nemam razloga da ocekujem bilo sta dobro.
Neka nam je Bog u pomoci.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Mi jesmo navijači, kao takvi smo pristrasni i neobjektivni, ALI nismo budale da ne vidimo na šta nam klub liči.

Igramo očajno, ne možemo da pobedimo nikoga, klub je u kanalu iz kog neće izaći.
Sad, posle svega ovoga, treba da se nadamo prolazu protiv Tuna?!

Da je jedna utakmica, pa da ih iznenadimo, oni da imaju loš dan, a mi da igramo utakmicu života.

Igraćemo borbeno, onoliko koliko igrači mogu da trče (pa kad u 65. minutu pola ekipe bude jedva disalo...).
Primićemo barem jedan kretenski gol, sav trud će pasti u vodu.
Možemo samo da se nadamo da će nas oni preceniti pa će se povući.

Šanse za prolaz minimalne... Ovo je jadno što pišem, ali ovo je jebena realnost, sve drugo je laganje samog sebe.
Što reče Dvoglavi, sramota me šta pišem.
Ali, ovo je realnost.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Svei da se plasiramo u LE ja ne vidim nikakvu korist od toga.
Pare će ionako ukrasti, a tamo nećemo imati šta da ponudimo već ćemo se blamirati u 6 termina. Više nemamo ni koga da ponudimo stranim ekipama, za Jojića će provaliti(ako već nisu) da dečko nema pojma,za Ninkovića se već zna da ima inteligencije taman toliko da ide u školu za normalne osobe. Ostali više nisu ni mladi, već samo loši.
Možda taj Lukač, ali kad smo dotle došli jasno je da više nemamo kud.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.042
Reaction score
26.213
Локација
ante portas
Када индивидуе и типуси промене своје понашање и однос према грбу и дресу можда ће и доћи неко да их гледа.
Све могу да истолеришем, и недостатак квалитета и лимитираност играчког кадра,али незалагање,неборбеност,курцобољу,јајарење,лелемуде, манекенисање то органски не могу да поднесем .
На стадион нећу доћи нити намеравам . Изгубио сам и жељу и мотивацију да гледам то.
Нада да ћу видети неки нови Партизан не постоји .
Апсолутно разумем људе који су дигли руке од свега овога. Чист мазохизам и мучење.
 
Последња измена:

Ilke

Početnik
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
153
Reaction score
2
Локација
Tamo gde su crno-beli...
Do pre par godina nestrpljivo smo cekali utakmice u Evropi, verovali da mozemo u LS i preko jednog Njukastla, Fenerbahcea, Anderlehta... i igrali smo fudbal protiv njih, u odnosu sta u ovom trenutku igramo, i ko sve igra za nas, bili smo licno Barsa za danasnji Partizan... jadno, bedno i tuzno...
U cetvrtak dolazi osrednji svajcarski prvoligas, idealna prilika za neki bivsi Partizan da bez po muke igra jesen u Evropi... ali, ne i za ovaj. Pa, kako kada imamo bukvalno 4-5 fudbalera, ovo ostalo je bukvalno sramota, ali nisu oni krivi sto su tu, nisu sami dosli...
Po prirodi optimista, ali od ovog dvomeca kao i vecina vas, ne ocekujem nista povoljno za nas. Ne znam sta moze da se promeni za 2-3 treninga, pa da u cetvrtak vidimo neku renesansu u nasoj igri...
Kaze meni jedan prijatelj Grobar zasto se ja stalno bunim, pa imamo 6 titula u nizu, grupe u Evropi igramo skoro svake sezone... da, to je tacno, ali za tih 5-6 sezona nikakav napredak u Evropi nije napravljen, ni najmanji, tj. svake sezone smo sve losiji sto se tice igre i u igrackom kadru. Pitam se samo sta bi bilo sa nama da smo bili na mestu cigan proteklih 6 sezona? Ne mislim na dugovanja, vec na rezultate... da ispadamo pocetkom avgusta iz Evrope, da ne mozemo titulu da uzmemo, pa mislim da bi nam ove sezone cilj bio titula u Kupu...
Hteo bih jos nesto da pomenem, ne znam da li je neko pisao o tome. Ova sezona je peta kako se igraju kvalifikacije za LS po novom sistemu takmicenja, zar ne? Od tih 5 puta samo jednom smo prosli famozno trece kolo kada smo izbacili Helsinki, pa preko Anderlehta usli u LS. Cetiri puta smo ispadali, APOEL, Genk, AEL i Ludogorec... Kada je bio stari sistem takmicenja koliko me secanje sluzi, uvek smo dosli do poslednje prepreke i tu su nas cekali Spartak Moskva, Bajern, Njukastl i Petrzalka... ali, tada smo lagano izbacivali Rijeku, Hamarbi, Djurgarden i Serif, a sada takve ekipe lagano nas izbacuju... eto, dokle smo dosli...
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Bagra da ima imalo obraza dala bi slobodan ulaz,pa za sta da se plati da se gleda?!Do skora sam se cudio i nervirali su me Grobari koji kazu da ne prate fkp samo kkp,sad i ja polako postajem takav,toliko je sve ljigavo i nikakvo u vezi fkp da su mi moral skroz ubili da ih gledam i nerviram se zbog beda...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Kako je samo providno što su smanjili cene karata...

Neka se niko ne uvredi, ali za mene je svako ko u četvrtak plati kartu i ode na stadion, budala.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.930
Jedva cekam cetvrtak i da vidim kako ce nasa odbranbena cetvorka da funkcionise:

Aksent - Ostojic - Obrad - Voja Brisel :D

Zalim ovog Obradovica,u svoje 36te godine,svaku utakmicu menja poziciju,desni bek,pa desni stoper,pa sad levi stoper....postali smo jako neozbiljan klub.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ja se ne nadam nicemu u cetvrtak a to bih toplo preporucio svakome!Mislim na ono lozenje rasturicemo ih, imam osecaj i to...

Kad radis nesto na isti nacin a ocekujes razlicit rezultat to je zajebana stvar.Ocekujem jos jedno "budzenje djunte sa sitnim nutom"u vidu pravog rkljusa kojim bi pokusavali da bukvalno uteramo gol na silu.A posto Mitar "nije glavom prisutan" a jedino preko njega budzimo djuntu, plan B je Stojketova ispucavanja.Sve je to Vuk lepo smislio jos na pripremama gde smo igrali "caroban prijateljski fudbal" koji nam se sad ne prima u takmicarski.

Jos ako bude vrucincina beogradska u cetvrtak a sva je prilika gledacemo jos jedan festival "dusa u nosu i ispustanje iste" oko 25. minuta nista novo?

Tun je Mancester za Pazar i Radnicki SNS znaci jedino da se samopobede a mi da gledamo to.Ali ko te pita mi smo "bankrot" bese fudbal je u "16 planu" sad vodimo politiku!
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Kako je samo providno što su smanjili cene karata...

Neka se niko ne uvredi, ali za mene je svako ko u četvrtak plati kartu i ode na stadion, budala.

Vise ovakvih postova treba.
(Ironija. Poruka ti je skandalozna, u delu vezanom za profil ljudi koji ce platiti kartu.
Ne pogadja me. Shvati ovo kao licno zapazanje).
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.266
Локација
Žrnov
E, jebi ga Nikola, ja sad treba da kažem da je svako ko ne kupi kartu i ode na stadio da jebe kevu upravi običan izdajnik?!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nisam mislio uopšte na ljude koji imaju besplatne karte, oni su u malom procentu. Nemojte sad da spinujete.

Jel nije providno spuštanje cena karata za "najvažniju" utakmicu? Kad je to Jug bio 400 dinara? Za derbi je bio 800...
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Eto taman prilike da navijači u jednoj bitnoj utakmici pokažu upravi a ne treneru šta misle o njoj i to po jeftinoj ceni:)D) uz direktan prenos na RTS. Bar će i malo šira javnost da čuje da navijači nisu tolike ovce kakvim se prave. :wink:
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
pa zar ti isti navijaci ne dekoncentrisu fudbalere i skrecu im paznju sa terena?Kazu da ih je i to omelo dosta u poslednjem mecu u Nisu,mozda bi pred praznim tribinama igrali mnogo bolje?Ako cemo iskreno,ovi kreteni na terenu[naravno cast izuzetcima kojih itekako ima] ne zasluzuju za par dana 10000-20000 hiljada navijaca,da neko predje hiljade i hiljade kilometra vozom,stopom,busom i da se na kraju toliko razocara u ovaj tim,a da su neki pojedinci ''teski'' 200 000e a pritom blage veze nemaju to mi nije jasno,bolje te pare dati u neki dom,obnoviti crkvu ,dati za lecenje ,opremiti igralista za decu nego sto ovi manekeni na terenu primaju pa i do 500 000e po pojedincu za 2-3god u klubu je zaista zalosno..

a jos zalosnije je sto balavac koji jos nije ni punoletan,nije zavrsio ni srednju skolu trazi 100 000e i jos im je i to malo,pa vecina u Srbiji toliko ne zaradi za ceo zivot koliko ce obican klinac koji visi po zurkama,mangupira se i pravi se ''faca''[iako svi znamo kako oni na kraju prolaze u danasnje vreme,pa posle polomljenog nosa i par zuba se ponasaju ko pcelica maja] ,ovde se moze pronaci i onaj Radonjic koji je verovali ili ne dok je jos zimus bio u stakama od povrede dolazio na zurke onako sa gipsom sto ne znam da li je smesno ili zalosno,ocigledno je neko trebao da mu sjebe i drugu nogu pa bi se naucio valjda pameti..
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Nisam mislio uopšte na ljude koji imaju besplatne karte, oni su u malom procentu. Nemojte sad da spinujete.

Jel nije providno spuštanje cena karata za "najvažniju" utakmicu? Kad je to Jug bio 400 dinara? Za derbi je bio 800...

Možda ima istine i u tome što ti pišeš....ali ja sam sklon da verujem da je ova utakmica ipak ima manju težinu od utakmice sa Ludogorecem, plus je naša igra takva da visoke cene karata zaista nemaju pokriće. Cene su po mom mišljenju korektne.
Što se mene tiče, imam godišnju i doći ću da podržim tim i jebem majku upravi.
Ali i da nemam godišnjak, svakako bi došao. Nadam se da ima dosta ljudi koji tako razmišljaju mada ne gajim iluzije da će biti puno ljudi.

Sve u svemu, idemo dalje! A đura može da ga dudla
 

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
Eto taman prilike da navijači u jednoj bitnoj utakmici pokažu upravi a ne treneru šta misle o njoj i to po jeftinoj ceni:)D) uz direktan prenos na RTS. Bar će i malo šira javnost da čuje da navijači nisu tolike ovce kakvim se prave. :wink:

Obzirom da uvek gledam iz loze, cu da im hebem mater kao insajder.
Ako vidite da nekoga mlate Djurine gorile znajte ko je :D
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Realno da su spustili karte na 100din ne bi bio pun stadion.. Ovako ce doci ljudi sa sezonskim i ljudi koji dobijaju karte za dz i skupice se nekih 15 soma.. Sto uopste nije lose ako pogledamo u kom je stanje fkp. Da me ne shvatite pogresno,tesko mi pada ovo ne odlazenje u hram poslednjih pola godine,kada se setim da sam ko ludak isao na sahtjor po snegu kada nas je bilo svega par hiljada,sada da mi daju soma eura ne bi dosao u hram. Upravo crkni !
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top