Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
ZA VIKEND SVI NA STADION I OD PRVOG DO POSLEDNJEG MINUTA SKANDIRATI PROTIV UPRAVE. PONEKI TVRD PREDMET U NJIHOVOM PRAVCU JE TAKOÐE POŽELJAN pogotovo ako je eksplozivan!
Daj Gazda i ti si naivan.Pa u navijackom smislu ti je ista slika kao i u igrackom. Stariji ljudi kisnu,lepe plakate,smisljaju akcije ,a mladji navijaci sede za tastaturom(cast izuzecima).Slika i prilika ti je Beograd.Ceo grad obojen u ciganske boje ,grafit na sakom zidu.Izgleda da mi od 40+ godina moramo po auto lak i opet ko pre 20 godina da pokazemo ko je ko i kakav
Kakav crni protest,pogotovo ako bude oblacno

Ovi su posebna prica.:pop:pop
Koliki debil treba da budes da useres svoj tim zato sto ti je bitnije da ukrades zastavu navijacima tuna koju im je baka sasila:popPazi kurca kakav podvig,marnuti onim nesrecnicima zastavu
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Pa daj ostavku Alberte kad se stidis.
Ima li tvoje odgovornosti za ovo?
Jesi deo sportskog sektora ili fikus?
Ha ha ha Uncle Albert da da ostavku, taj film necemo gledati, nije on kriv on samo koordinise izmedju Djure i sporCkog sektora znaci krivi su ili jedni ili drugi nek se dogovore a on ode zove ga izvesni Sestko da mu peva preko telefona "Indija, Pakistan":D

Evo ih pisaju vec ciganske buregdzije na portalu Mozzzartsport Zvezda-Srbija izvesni Joksic onako po zadatku kaze "samo lazni sampion u ovoj ligi".

Pu mamu ti jebem ako citas a prepisujete odavde govna buregdzijska mi smo tu Evropu bar igrali do zadnje dve godine dok nas uz asistencju ovih nasih prodanih dusa niste uvukli u blato a tvoja mezimica ga je pusila u "sezoni kupanja" redovno Joksicu pa niste pisali ove bljuvotine, crknite govna ciganska, uzecemo titulu sa petlicima i onda cemo da je bacimo jer "nismo za Evropu" a vi jeste smradovi odvratni!
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
ne znam zasto ste tuzni??? Imamo vece sanse sutra da nas izaberu od 30 timova da idemo u ligu evrope nego da ikome dadnemo gol za 30 godina. Ja sam za bolje sutra :)
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ми смо постали такав јад да више не вреди трошити речи. Каква је то пропаст кад пре 15 дана предвидиш шта ће се десити на трибинама, и баш то се и деси.

Ја се уздам и у гастосе и у "најверније", каква ће то симбиоза да буде...ако не убаце 5 бакљи на терен, рачунам као да се није ни играло. :D

Што се игра и резултата тиче, све је давно испричано. Криминалци из управе су организатори злочиначког подухвата на рушењу и пљачкању Партизана. Партизан је постао клуб нивоа некадашњег Графичара или Змаја. И стециште најгорег олоша, курветина и шљама.

Сви на ЈНА у недељу, не буде ли се 90 минута скандирало против олоша у ложи, онда и не заслужујемо бољи клуб.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Poslije ću da isčitam postove. Samo da vam kažem da su mi slomili srce danas. Razumijem ja da je to posao kao i svaki drugi, ali tip koji nam je danas opravljao klimu je tu uradio sa više elana nego ovi što su igrali lopte. Još se šalio, zviždao nešto.
Moja ponuda u podforumu "Navijači" na temi "Ima li neko kartu viška?" je još uvijek otvorena.
Napisaću nešto suvislo kasnije, kad se malo slegne.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Само не вјерујем да Вук нигдје није рекао како је била катастрофална игра цијелог тима, већ на питања одговара сасвим мирно и дипломатски. Један Марко Николић је послије ремија Војводине са Вождовцем изјавио сљедеће:

"Био је то грозан фудбал, одвратан. Фудбал? Ма, не може се то ни назвати тако. Није то ни био фудбал, већ једно велико и безвредно ништа. Ето, тако је играла Војводина против Вождовца."

А можда је игра Партизана данас била боља? Ма ни близу.
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Dosta smo se švercovali. Ovo je samo puka neminovnost. Drogirani Djura se sprda sa nama i našom istorijom, ali zaslužili smo.
Ako neko bude nekad imao želudac da pogleda snimak, mislim da se radi o 44.minutu, koji će vam reprezentovat na što smo spali. Naime, Jojić, uz S.Markovića i Aksenta konstantno najgori igrač, gubi duel, poslije kojeg njegov igrač prilazi šesnaestercu, a on staje i neće više da trči. Zbog toga bi mu Teleoptik trebao biti nagrada, a ne kazna, sram ga bilo. Mislim da imamo najgoru sredinu terena u našoj istoriji. Što je Vuk kriv? Ko da mu igra? Luka? Brašnjavi? Osim malog Živkovića, mi nemamo alternative ni za jednog igrača. Poštovanje odajem samo Obradoviću i donekle Stojketu. I nikom više. Dotle su nas doveli uprava i pička Nadj. A Tun kao i ostali u Evropi, prosao jer je imao sreće u žrijebu. Pi, pi, pička vam materina lopovska. Pi!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Ja ne mogu da verujem da se neki ovde hvataju za penal. :banghead pa sta i da je bio , mi smo danas trebali da primimo 5 gola da nismo imali toliko srece. Mene bi bilo sramota da pomenem sudiju u ovoj utakmici pa makar njihov igrac nosio loptu pod miskom kroz sesntesterac.
Mi smo jebeni raspad ,igraci su nam mlaki ,mlitavi ,mlohavi nema zestine u njima ,cvrstine ,o fudbalskom znanju dovboljno govori broj tacnih pasova i kada imas fizicki i tehnicki inferiornu sredinu sta mozes da ocekujes osim poraza ?
Sto se tice Rasovica njegova je krivica sto oni nisu naspanovani i cvrsci , sto vec do sada nisu uigrani ,sto je dozvolio da mu prodaju sve zivo ,sto ispada zrtveni jarac koga vuk jede, ja tog coveka ne zelim da vredjam niti hocu ,deluje mi kao pristojan i dobar momak a takav je idealan za JEBANJE ,nama treba PSIHO TRENER neko ko ce poput Fergusona na poluvremenu DA POKVARI NINKOVICU FRIZURU DERANJEM U FACU ,NEKO KO CE SUTIRATI JOJICA U GLAVU FLASOM,a Stankovica,Markovica,Aksentijevica javno prozvati da nisu za fudbal i zatraziti normalne igrace na njihovoj poziciji ili dici sidro.
Nada treba TRENER SA STAVOM I MUDIMA ,A NE DOBRICA DA GA JEBU I VRTE ,PRODAJU IGRACE I NA KRAJU ZAKOLJU KAO OBRED SEKTASKI.
EDIT: Ja sam inace mlad trener doduse vodio sam samo jedne omladince u beton ligi ,ali se jos uvek skolujem . :D Bez zezanja garantujem da barem ne bih dozvolio da prave budalu od mene ,izasao bih pred medije i rekao ocu igrace pre prve utakmice kvalifikacije ,ako nema para istresite dzepove mozda je ostalo nesto ili ja odoh i ne bih nikada dozvolio da igrac bude mlak i mlitav u duelu ili bi usao svom snagom svoga bica ili ne bi igrao i ne bih nikada dozvolio da sedim na klupi dok oni ne znaju gde udaraju nego bih skako vristao i cupao kosu .
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Shvatam da su strasti uzavrle, ali ljudi: od govana se pita ne pravi!
Jasno je kao dan da su u Partizanu ostali samo oni koji nemaju kuda!
Scepovic je kraju prosle sezone rekao da ide, pa sta bi? Pljuc..
Ninkovic i Jojic bi otisli da se neko zajebao pa ponudio kintu za njih, a nesto ne vidim da bi ovi govnari odbili. Sto? Da ne prave tim za Evropu mozda?
A taj Ninkovic bese sa Markecom promovisan u prvi tim?
Kojica i Luku, da je mogao, Ranko bi uvaljao u inostranstvo, nego zna i on da je to nemoguce.
Lukac sa 27 godina, odjednom postaje golmansko otkrovenje?
Aksentijevicu je kriv trener Vitesea, pa zato nije igrao?
Sasa Markovic je ostao jer obozava Partizan i Partizan je njegova kuca?

Ko god je vredeo, taj je otisao, makar kao Davidov, ali je otisao!
Ostao je samo onaj ko je morao i ko nema kuda da bezi!

Kakav trener, kada neznalice i bezobrazni splavari popunjavaju roster.
Nije ih Vuk dovodio, nije ih on prodavao. Ovo nije njegova ekipa!

Ja mu isto zameram sto nije javno kritikovao nekoga ili nesto i sto mu ekipa (pazi molim te ,,ekipa'') deluje nespremno i sto tunjavo deluje na KZS...
Ovi igraci nisu EKIPA, vec skup individualnih zabusanata (cast pojedincima).

Takve ljude ne mozes ni da uigras, ni da utreniras, ni da ih savetujes (on ce mene da savetuje) ni da ih preko pogledas... Dzaba Ilic, Stojkovic (hvala Bogu pa je ostao, ko zna kakva bi bruka tek onda bila), Obradovic (koji bi u paru sa Ivanovim bio unistitelj), kada pored sebe imaju umisljene vedete. Svaka cast Andriji, decko me je odusevio borbenoscu.


Voleo bih da smene Vuka, cisto da vidim koji to alhemicar pravi od govana zlato...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
neko je gore pomenuo, moguce bas ti Maticu, kako je veliki problem u evropi sto su nasi igraci navikli u JSL da igraju protiv duboko uvucene odbrane,bez presinga i cim nam se suprotstavi ekipa protiv koje treba umeti osvojiti,zadrzati pa tek onda proslediti saigracu loptu, na videlo izlazi sva nemoc ove ekipe,kako fizicka tako i psiholoska. to je konstanta u nasim igrama u evropi godinama, poslednja ekipa koja je mogla da parira u duelu je bila ona koja je igrala prvu ligu sampiona, sve posle je bilo mucenje. u modenom fudbalu je smrt imati vezni red kao nas, sa igracima koji su fizicki inferiorni u odnosu na kadete bilo kojeg ozbiljnog kluba. ocigledno je da se na pripremama nista ne radi, jos kad se to upari sa transfer politikom nakon koje u prvih 11 bude bar 5 igraca koji pripreme nisu ni prosli dobijemo igre kao sto je vecerasnja.
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Jebiga sta da napisem a sto do sad niste napisali... Kriminalna igra, jos kriminalniji odnos prema klubu, i nadasve kriminalni ljudi u upravi...

Rezultati i igraci su samo refleksija u ogledalu naseg stanja u klubu i ljudi u njemu...
Snezo kupovaces kurac, al u BG-u... Jedina ekskurzija koja ti sledi je verovatno do picinog parka, s obzirom da ste ojadili klub..
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
neko je gore pomenuo, moguce bas ti Maticu, kako je veliki problem u evropi sto su nasi igraci navikli u JSL da igraju protiv duboko uvucene odbrane,bez presinga i cim nam se suprotstavi ekipa protiv koje treba umeti osvojiti,zadrzati pa tek onda proslediti saigracu loptu, na videlo izlazi sva nemoc ove ekipe,kako fizicka tako i psiholoska. to je konstanta u nasim igrama u evropi godinama, poslednja ekipa koja je mogla da parira u duelu je bila ona koja je igrala prvu ligu sampiona, sve posle je bilo mucenje. u modenom fudbalu je smrt imati vezni red kao nas, sa igracima koji su fizicki inferiorni u odnosu na kadete bilo kojeg ozbiljnog kluba. ocigledno je da se na pripremama nista ne radi, jos kad se to upari sa transfer politikom nakon koje u prvih 11 bude bar 5 igraca koji pripreme nisu ni prosli dobijemo igre kao sto je vecerasnja.

Ja sam pomenuo.To i jeste najveci problem mi se NE PRIPREMAMO ZA EVROPU! Ova utakmica protiv Kragujevca je najbolja prilika onoga sto zelim da kazem ,mi imamo toliko prostora i vremena da igraci obrade loptu sa po 5 dodira pre nego sto je odigraju ,protivnici nam stoje u zonu 4-5 metra od igraca ,igraci su navikli na to da imaju prostora i vremena i otud njihova nonsalancija da im neko duva za vrat u nasoj ligi i vrsi pritisak ne bi oni bili ovako mlaki i mlitavi to se najbolje vidi na Ninkovicu decko prima loptu kao da prima sundjer poptuno opusteno ,zato sam napisao posle Kragujevca ovo.
I na kraju ulazi Djemba umesto Saleta i stajemo sa 2 zadnja vezna protiv Radnickog na JNA pri 3:1 za nas ,Partizan mora da bude Bajern za Srbiju igra na gol vise i melje protivnika 90 minuta iz takve igre se ne bi doslo do pada KONCENTRACIJE i TOLIKOG sebicluka i ne bi bilo potrebe da uvodimo drugog DMF,jakom igrom 90 minuta na gol vise bez obzira na rezultat u nasoj ligi ekipa dobija pobednicki mentalitet ,sigurnost i rutinu koja bi nam pomogla da bolje IGRAMO evropu .Sve sto igramo u evropi je posledica onoga sto radimo u jelen ligi..
I Bajernu se ekipe bunkerisu i povlace ,ali Bajern napada napada i melje ,ali ne iz zadnje linije kako mi to radimo nego osvaja taj prostor koji mu protivnici ostavljaju dolazi do sesnesterca i tu brzim pasovima ,sutevima konstantno napda bez obzira da li je 2:0 ili 5 : 0 kada usadimo takav mentalitet igracima da se nikada ne opustaju i da uvek napadaju mocicemo da ocekujemo nesto i u evropi ovako oni daju 1 gol KG Rasovic vadi Ilica stavlja djembu igramo sa 2 zadnja vezna jajarimo i branimo se ,ja to ne mogu nikako da shvatim .
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Svi mrs u picku materinu, ovo je bruka. Nemam drugi komentar.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ko god je vredeo, taj je otisao, makar kao Davidov, ali je otisao!
Ostao je samo onaj ko je morao i ko nema kuda da bezi!

Kakav trener, kada neznalice i bezobrazni splavari popunjavaju roster.
Nije ih Vuk dovodio, nije ih on prodavao. Ovo nije njegova ekipa!

Тако ствари стоје. Сав смрад долази од главе, а глава је коврџава, огрезла у лоповлук и воња на ужегли бурек, скупоцене сатове, јавашлук и курвалук.
Е па та глава је послала ово мало оваца овим олињалим вуковима из Швајцарске на једно фино клање и још треба да смо задовољни што је било тако мало крви.
Ово вечерас је ехо онога јуче, а оно јуче је оно што заборављамо сваки пут када аболирамо правог кривца питајући се што Вук није учинио ствари бољим, а онда истовремено и зашто није побегао главом без обзира када је постало јасно да се ништа не може урадити.
Овај тим селектовао је уз неке "мале пропусте" онај који је и имао потребу да стигне до ове несрећне вечери у некој тамо швајцарској периферији.
То је његов "успех", а неуспех је наш таман онолико колико смо били спремни да све поднесемо и све допустимо, тражећи кривце тамо где их нема.
Вечерас је играла ђурићева и ружићева екипа, вечерас смо гледали буреков и милетов Партизан, срамоту са укусом Албертовог снебивања и понижење у бојама снежине тоалете.
Вук је тек наивни жртвени јарац, колатерална штета читавог пројекта еутаназије, а играчи су тек карикатурална пројекција њихових стварних лица, дегенерисана од дугог стајања у овом глибу самозатирања који просто уништава све пред собом.
То је њихов "успех", а наш пораз, јер смо били спремни да стрпљиво амнестирамо ове године све отворенијег разарања и јер смо били спремни да гледамо за Станојем онда када је било нужно да злотворе погледамо у лице и кажемо да је доста.
Али увек постоји могућност да се грешка исправи. Прва је већ за који дан.
 

GNBG

Početnik
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
132
Reaction score
40
Локација
Novi Beograd
Da bar oni nesrecnici napravise neki skandal pa da nam stave jedno 2 do 3 godine bez evrope, da se ne brukamo bez veze.

A i kakve smo kurate srece, ima sutra da nas izvuku iz onih 30 ekipa.
 
Последња измена:

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Вечерас је играла ђурићева и ружићева екипа, вечерас смо гледали буреков и милетов Партизан, срамоту са укусом Албертовог снебивања и понижење у бојама снежине тоалете.
Вук је тек наивни жртвени јарац, колатерална штета читавог пројекта еутаназије, а играчи су тек карикатурална пројекција њихових стварних лица, дегенерисана од дугог стајања у овом глибу самозатирања који просто уништава све пред собом.

Ono sto je pocelo sa Jokanovicem, nastavljeno sa Stanojevicem, desava se i sa Vukom. Prodaja igraca radi sopstvene egzistencije i ostvarivanja svojih bolesnih zelja. Niko od ove trojice nije bezgresan, ali su dobijali tim kakav im serviraju ljudi koji se bave prodajom robova. Verujem da se svako od njih u pojedinim momentima pitao, koga li ce danas na treningu da zatekne?
Loknicasti je i dovodio i odvodio igrace bez znanja trenera.

Otici ce i Vuk, doci ce neko novi, i novi i novi a mi i buregdzijska banda ostajemo isti i na istoj poziciji.
Ponovicu hiljadu puta da Vuku svasta mozemo zameriti, ali ni Ferguson ne bi utrenirao umisljene fudbalere, koji misle da su Bogom dani, pa da ne moraju nijedan duel da dobiju, nijednom da uklizaju i nijednom da budu zustri.
Javice se neko da kaze- to treba trener da objasni, da podvikne, da vice...
Cemu to? Jeste li ikada pricali sa zidom?
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Ne smem da citam postove... nemam snage, ne smem da se suocim sa istinom
Prvo sam se napio da bih mogao da odgledam utakmicu, dok je trajala sam se dokusurio a posle poraza nastavio.... kad je moj otac, inace covek kome je Partizan bio na prvom mestu sve do pre X godina kada se suocio s bitnijim problemima rekao da je ovo strasno i da mu je nepojmljivo da ce igrati samo JSL ... upao sam u depresiju. Narednih dana od bendova samo Nirvana i Led cepelin prva dva albuma. Xanax pola miligrama dnevno minimum, pa ce valjda biti b olje.
eeeeeeeee crno beli volimo vas volimo vas volimoo
 

Mangulica

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
108
Reaction score
3
Hoho, milina što se fudbalska sekcija neće pratiti ove sezone. Naduvate mi se kurca i uprava i Rašović trenerčina Grobarčina, a fudbalere da i ne spominjem.

Kakav će to melem biti praćenje košarkaša, a sa ovim govnima, Toletom i ostalom žgadijom ni kontakt.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top