Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Трајковић је крив за ово, таман се вратили и кад смо требали да их докрајчимо он нас сахрани. Судији да је.ем све по списку због оног офсајда.
 

Duksi

Početnik
Учлањен(а)
07.06.2011
Порука
30
Reaction score
44
Ma, ne otkaz Trajkoviću, zabraniti mu prilaz na 2km, minimum.
Ne mogu da verujem kako neinteligentan igrač..
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Prvo smo kukavicki usli u mec, probudili se posle 0-2, izjednacili i onda na scenu stupa Trajkovic. Njega otpustiti, pokloniti ili bilo sta, samo da neigra vise. Nije mu prvi put i u najboljem momentu ostavlja ekipu. Neznam ni po cemu je Stankovic zasluzio kapitensku traku, ali to je najmanje bitno.

Tesko je bilo igrati celo poluvreme sa igracem manje. Jos kad se pogleda kakva nam bila kondicija, onda nema sta da trazimo u LS
 

StefanG

Početnik
Учлањен(а)
17.01.2014
Порука
136
Reaction score
4
Ostaje žal za play offom Lige Šampiona, Trajković je sirovina što smo odavno zaključili. Ostalim, manje-više svaka čast. Za igru od sredine prvog poluvremena pa do kraja skidam im kapu. Jasno je da je najveći krivac uprava koja ništa nije uradila da se tim pojača.

Škuntelar zapušio usta svima i pokazao da ko ne zna igrati zna iskoristiti ono što ima, snagu...

Najveći problem je, bojim se, rasprodaja igrača u najavi, i da uđemo u LE sa čim igrati? :confused :banghead

Srećno nam bilo u play offu za LE... :pop

EDIT: I Brašancu kapa do poda, pljuvali ga svi, pljuvao i ja, a on nam pokazao kako se bori za sveti dres poslednjih par mečeva, posebno večeras. A sve mi miriše da ćemo ga sad prodati, kad smo igrača napravili od njega...
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Ali svake godine mi imamo nekog samoubicu kojo nas kosta prolaza, ali svake jebene godine! Pa dokle vise jebo nas djura sve na kamaru? "Ono" koliko veceras najuriti govnjivom motkom iz kluba, klasican livadar, palanackog mentaliteta.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Nadam se da je Trajković već dobio ispinicu na poluvremenu. A možda je i obavljao kakav posao za onu mutavu spodobu, više me ništa ne može začuditi, možda nam nije u interesu da prođemo dalje, ufffffff :banghead
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Sramota !
Prvo UPRAVA NAPOLJE
Drugo :
Nikolicu , Lazovic ne moze da trci , izbaci njegaa a ne Brasanca ili Zivkovica , totalno neverovatne izmene.
Nema veze sto smo sa jednim igracem manje bili , zelje nigde nije bilo u drugom polu vremenu ! SRAMOTA !
Trece :
Kazniti Trajkovica za ovaj potez definitivno od strane kluba !
CETVRTO !
Treba kriviti prvo sve one koji odu na jug i podrze sve ovo sto se desava a onda Djurica i Upravu a igraci i Trajkovic su najmanje krivi jer se zna ko ih je doveo. A sve mi vise lici da neki igraci moraju da igraju .
UPRAVA NAPOLJE

EDIT : I one legende FKP koji gledaju ovo ! ODREKLI STE SE SAMI PARTIZANA !!!!!!!!!
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana
Jad i beda. A tek onaj Trajković... Šta reći?
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Lazovic,Trajkovic i Drincic nas usrali...Drincic mu jebo mamu sa stajanjem,Lazovic kenja po Skuleticu nesto u prosloj utakmici , a ustvari nema snage da se pokrene ... Trajkovic seljak..
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Prvo briga me za ligu šampiona, tu nam nije ni mesto, treba da strahujem da l će da primimo 3 5 ili 7 golova. Drugo izvanredna prilika da prebrinemo ligu evrope ali nije nam se dalo, zbog čega videli ste svi, mi sredinu nemamo. E sad, apsolutno mi se jebe šta će vlast ovoga foruma da kaže i da li će da kazni, još jednom jebe mi se, ali ono GOVNO od Trajkovića treba proterati još večeras, pa jeba nas u derbiju jeba nas i večeras, more marš u pičku lepu materinu govno iz Vojvodine. E tako...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Tako to obično biva kada više želiš da gledaš kako cigani pate nego da se raduješ prolasku Partizana. Tako nam je karina uterana protic Cedevite jer smo više želeli da cigani ne igraju Euroleague-u nego mi da igramo. Sad se više čekala reakcija mrtvih cigana nego da se gleda radost Grobara. Jebali vas cigani, sad će prvenstvo pa ih pratite i čitajte njihov forum a mi kad igramo bavite se nama! Eto je ta sreda, ubi se ciganska Srbija od plakanja.
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Nadam se da ce tokom sjutrasnjeg dana govnjenom metlom bit iscerana ova seljacka dzukela od trajkovica.
Poena mi nije zao.

Palanacki mentalitet palanacke dzukele. Ovog isutirati nogom u dupe i mars iz Humske.

FIZICKA SPREMNOST nam je u rangu sa ekipama iz 3. austrijske lige! Iskljucivo zbog toga smo ispali. Mrtvi smo vec od 2:2 i od 40min...

Bila je prica da nam je kondicija germanska. Od svega vidjenog mogu da zakljucim- germanska, ali za cetvrtu germansku ligu.
Manite se budalastina o germanskoj kondiciji, presmesno.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ako Trajković posle ovoga ne dobije ispisnicu, onda smo svetski debili. Taj čovek je glup ko' kurac. Što manje reći o Lazoviću to bolje. Odigrao je kriminalno. Ostali, borili su se koliko su mogli. Škuletić, da zna da igra sa obe noge igrao bi za Real!

Pozitivno, posle 0:2 vratiti se u igru je za pohvalu.
Negativno, nemamo snage za 60, kamo li 90+ minuta igre.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Tuzan li je ovaj nas fudbal i raspali fudbaleri..koji kurac i sljam danas igra u Partizanu..:banghead jebem ti zivot koliko trebas biti mazohista pa gledati svake godine jedno te isto...
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Trajkovic...to vam je igrac koji u sobi nosi sve karakteristike igraca Partizana:
- neverovatan nedostatak poznavanja fudbala
- neveorvatan nedostatak tehnike na svojoj poziciji
- fizicki pripada nekom drugom dobu fudbala, tamo negde pre 20-30-40 godina
- mentalno jednostavno mentalitet lika koji nista osim splava u zivotu nije video, a ne sportiste
- bezobrazan maksimalno
- nekulturan
- nezahvalan

Maltene sve ove karakteristike ima i dvostruki strelac danas, ne dajte da vam par golova zamaze oci. Lazovica necu ni da pominjen.

Na zentari Nikolicu je da pedalira Trajkovica iz Partizana za sva vremena.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.388
Odavno mi nismo nivo koji smo bar do negde drzali (evropska sredina po kvalitetu), a za to je kriva industrija belog roblja, u nasem kraju predvodjena siptarom i njegovim pajtasima.

Koga smo sve "trazili' na zrebu pre 7-8 godina, a koga se sada bojimo (sa punim pravom) je dovoljan odraz sunovrata kvaliteta Partizana i cele lige.

Dzaba meni srce preskace, kad ovi dole ne mogu da izdrze 70 minuta, prave crvene kartone svake druge bitne utakmice (jbm seljacki mentalitet naseg fudbala, gde svaki kreten misli da je baja u kraju ako polomi picku nekome), o igri je smesno i govoriti. Sveli smo se na sporadicne napade, slucajne pogotke, radovanju pobedama nad raspalom ciganijom, a jos nam na vrat sedi ceo drzavni aparat, ostavljajuci onog nesrecnog Sojica da broji dane na slobodi sitneci kusur od predstojecih prodaja igraca koji nesto malo vrede.

Jbm ti fudbal (odavno to nije sport, a posebno i zbog situacije u ovoj drzavi i sa mojim klubom), sto puta sam rekao, al jednom moram stvarno da ga batalim, zbog vlastitog zdravlja pre svega, ovo stvarno ne vredi.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Coek se osjeca svevisnjim,tako to biva kad ti se o karijeri brinu bivse placene ubice sdb-a.
 

Grobari Pg

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
59
Reaction score
0
Локација
Podgorica
Niko nista za upravu da kaze,zaboravljate koje glavni krivac....Stvarno nemam vise snage.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana
I posle ovog još mi je više žao za probleme u KKP :cry: Koja gospoda, koje face i likovi u usporedbi sa ovima :oops:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top