Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Šef ne voli pičkice, ali zato obožava budaletine.

Deža vi, već ustaljeno zadnjih godina, u ovom sportu ima previše igrača na terenu da se ne bi pojavio neki domaći kreten. Fudbal je igra u kojoj timovi treba da se nadigravaju, i nije sramota ispasti od boljeg, ali dati mu ovakvu foru u ovako bitnoj utakmici je sumanuto. Naš trener ga poznaje još iz Novoga Sada, zna kakvu je tempiranu bombu stavio u tim, iako je B. Ilić doveden zbog toga što imamo problema u odbrani sa štoperima.

Što se tiče igre naša sredina je za mene najveće razočaranje, onako lako ni Partizan protiv jsl ligaša ne dolazi pred šesnaest protivnika, ceo vezni red je katastrofalno odigrao u defanzivi, najbolji primer je drugi gol koji smo primili, gde niko nije ispratio onog malog Brazilca.

Šta god pisali, znamo da su mutavi i uprava najveći krivci, toliko loših strateških odluka donetih, uz već njihov poslovični lopovluk je realan pokazatelj ovoga večeras.
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Nikolic je imao i bolju ekipu, i ako je tesko zamisliti da moze gore od ovog.. Kazem imao, bolje mu je da se vrati u Vojvodinu, imace bolji igracki kadar 01.09.
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Posle iskljucenja, da je ostao Ilic, a Luka usao ranije, kao i Fofana, mozda bi i dobili.
Brasanac se trudi, ali nema taj kvalitet. Zivkovic izgubljen, Lazovic samo nervira sve. Kad sam video da je Nikolic uveo Ninkovica, a treba dati gol, sve mi se prevrnulo, i jasno bilo, da neki fudbaleri moraju da igraju da bi ih prodali lakse. Igrali su kao da su im zabranili da pobede. Dzaba svi mi verujemo u prolaz ko ludi, kad na terenu toga nema. Mnogi su odavno prihvatili to da je za nas LE, a ja i dalje LS neuspeh smatram tragedijom.
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Koliko god da mi je tesko, a nagledao sam se ja u svojih 48 godina dosta ovakvih i slicnih situacija, pa sam mozda bolje istreniran od mladjih, necu da pljujem nase igrace pa cak ni onog najbezobraznijeg.

Reci cu da je velika steta sto nemamo ljude sa vizijom koji vode ovaj veliki klub i da se iskreno nadam da cemo se kvalifikovati za Ligu Evrope u inat zemlji Smrdiji!

U ovom trenutku Partizan zaista ima SAMO NAS. Ciganska Smrdija sa svojim korumpiranim ciganima na rukovodecim mestima, ciganskim medijima i ciganskim zakonima (nista protiv gospode Roma), jedva ceka da smrvi ovaj nas jedini voljeni klub, a ja cu se protiv toga boriti do poslednjeg daha.

Volim Partizan kao svoju porodicu, volim ga vise od samog sebe, volim vas Grobare kao rodjenu bracu i ne postoji nista na ovom svetu sto ce me nagnati da na bilo koji nacin doprinesem rusenju moje svetinje.

Ciganima zelim samo smrt a Partizanu vecni zivot!

Idemo u Ligu Evrope! Slozno Grobarski! :pfc::BB:D:
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Nikolic je uz upravu koja je naravno najveci drugi najbitniji krivac.Trajkovic je nebitan u celoj prici.

Decko kukako na pojacanja,dobije stopera i ladno gura ovaj stoperski tandem?Pa sta moze da ocekuje nego da bude ''nagradjen'' za to?

Andrija Zivkovic je lazni talenat,onakva sramna igra nije skoro vidjenja.Koji je njegov kvalitet?
Srce nema pa sve ostalo.

Igrali smo bez krila,a sta tek reci o postavci u odbrani?

Recite mi molim vas,gde ima to da se igraci poredjaju u jedan red,tj deset igraca u dva reda po pet?Gde se tako igra odbrana?

Jedna lopta prodje izmedju dvojice i odmah ispadne njih 5-6.Pa u rukometu se tako ne igra odbrana....
Umesto da ih stiskamo mi stali pred 16 metara,a ovi pod pritiskom pas ne mogu da spoje....
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Dvostruki strelac za Partizan kaže da se Trajković izvinio saigračima zbog napravljene "gluposti" u revanšu protiv Ludogoreca. :buhaha

Jos su mu dozvolili da se izvine, Trajko i ako je debil, Mutavi zna znanje..
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ljudi ,nemoj bre da se nervirate !!!

Nije ovaj današnji Partizan vredan toga . Tuga u upravi, tuga na Jugu , tuga u državi.

Navijajte za svoj klub u JSL ,radujte se eventualno pobedi nad gurbetima i to je to .

Moramo sačekati neka bolja vremena . I da smo dali taj 3. gol ,šta , kao prošli bi u 4.kolu ? A ,zamislite Trajka i Stankovića kako se brane od nekog Arsenala, Barse, Reala !

Lukač očajan ,tek sad vidimo koliko je Stojke bio vredan.
Stanković očajan ,dečko jedino protiv BSK može da igra .
Drinčić očajan . Neprepoznatljiv od prošle sezone.
Trajković očajan, seljak je seljak ,nema tu šta da se priča .
Lazović očajan , prepotenko naduvani. Umesto da bude lider i hrabri mladje igrače ,on ih psuje i unosi nervozu .
Ninković očajan . Šta još to neiživljeno derište treba da uradi da bi dokazao da je samo bivši veliki talenat.
Nikolić ...hmmm... izgleda da je sa ovim timom morao da i u Beogradu odigra kao i Bugarskoj . Naša jedina šansa je bila da i kod kuće igramo totalni bunker ,pa da prolaz tražimo na penale .

Djurić,Ružić i ostala bagra iz uprave - BRAVO MAJSTORI !!! Treba biti veliki znalac i ovako upropastiti tim, pokrasti preko 50 miliona i sprečiti bilo kakvo nezadovoljstvo na vernom Jugu .

Ubili su u meni onaj grobarski žar i iako ću i dalje ,naravno, dolaziti na JNA , definitvno nisu više razlog za bilo kakvo nerviranje . Ima toliko lepih stvari u životu kojima se treba posvetiti ,a ovom današnjem Partizanu ...
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Ja bih samo kratko da cestitam seljaku trajkovicu i velemajstoru nikolicu sto su, ovaj prvi svojim bezobrazlukom a ovaj drugi neznanjem, omogucili Ludoj Sumi da prodje dalje. Tacno mi se smucio fudbalski klub partizan da je ne znam zbog cega odlazim na utakmice...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.434
Reaction score
11.910
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Nemam šta da zamerim igračima. Nadljudskim naporima izneli smo 55 minuta sa igračem manje. Čak i u drugom poluvremenu bili smo sigurni da nećemo primiti gol, a imali smo i tri šanse. Takođe, nismo imali ni sreće da ovi momci dobiju zasluženu nagradu. Ispali smo, iako nismo bili poraženi u tom dvomeču. Zaslužili smo više“.

Ako ni zbog čega drugog, zbog ovakvih izjava mi betonira stav koji sam napisao Grobaru92.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Posto sam poprilicno nervozan veceras eto da iskoristim priliku da jebem malo mater i komentatoru koji nije mogao da veruje sta su sve bugari promasili kod one dve stative samo sto nije zaplako od muke :pickaciganska , a tek teren u kakvom nam je stanju :prekrsti ... Opet kazem tesko cemo mi u LE , nisam verovao da mozemo u LS ali sam se nadao da cemo proci veceras jer bi na taj nacin obezbedili LE ovako mislim da su nam sanse mizerne. Zna se ko je glavni krivac za ovakvko stanje, crkni mutavo govedo !!!
 

KEPAKG

Početnik
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
137
Reaction score
9
Ja se samo nadam da nam Rijeka ne padne, to ce biti nova bruka za klub. Oprali bi nas sa 3-4 razlike lagano, a to bih tesko podneo. Znaci samo ne oni, za ostale mi se jebe ionako ispadamo jer nismo bolji ni od jedne ekipe u nepovlascenom delu.

Ono sto je zalosno jeste da smo jedino bolji od ovih farana, neke ekipe iz san marina, andore i to je to.
Onaj Helsinki kojeg smo izbacili pre 3 sezone bi nas oprao, pa i onaj Slovan koji je izbacio cigane kada smo se svi smejali...

Svi napreduju, samo kod nas sve gore i gore i bice gore dok je ovakva uprava.
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Уф

Ако нешто мрзим то је патетика после утакмице. Извињавам се...жао ми навијача...борили смо се...имамо шансе за утешну награду...обећавам да ће бити боље...урадили смо све што смо могли...честитам противнику на пролазу, а својим играчима на борбености и жељи... Боље ћутите, маните ме клишеа и патетике.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.780
Reaction score
29.684
Локација
Beograd
Lepo kaže naš narod - ne može šut sa rogatim...

Ko ne zna šta to znači, da mu pojasnim - nije tu u pitanju fudbalski šut, nego se tako zove ovan bez rogova - koji uvek strada kad pokuša da se odmerava sa onim bolje obdarenim - tj. rogatim...
Rogati mu razbije glavu...

E, tako, braćo, fudbal nije borba ovnova, i slabiji ponekad pobedi jačeg, ali vrlo retko mnogo slabiji pobedi mnogo jačeg...
Bugarski tim je za klasu ili dve bolji od našeg i tu nema šta da se priča...

Ja se uvek nadam pobedi i ne predajem se do kraja, izgledalo je da čak možemo i do pobede, i tužan sam i neraspoložen sada, ali realnost je da je za nas uspeh što smo dva puta odigrali nerešeno sa Ludogorecom...

Jači su, nema šta...

A posebno su jači kad mi ostanemo sa 10 igrača na terenu!

Bio sam na stadionu, i nemam ponovljeni snimak, ali ako je Trajko napravio neku nepotrebnu glupost - a sva je prilika da jeste, ne da bih ga poslao na klupu u sledećim utakmicama, nego i na tribine!
Idi bre čoveče na tribine pa, ako ne možeš da se središ u glavi dok si na terenu, možeš na tribinama da malo više luduješ...

Eto, ja sam recimo promukao večeras jer sam vikao neke stvari...

Kao prvo, ne mogu da verujem da su naši igrači tako malodušni - posle primljenog gola, kao da su im sve lađe potonule (ej bre, ko da je primljeni gol smak sveta?!), a posle drugog, ne znam ni kako da ih opišem...

Ipak, kada je Brus Vilis Škuletić proradio i izjednačio rezultat - živnuli su nam i igrači i publika...

Meni, zapravo, pored neuspeha Partizana jako teško pada i ovo strašno moralno posrnuće, pad i bezvoljnost našeg celog naroda - jaki smo samo kad je sve dobro, čim ne što ne ide, odmah ,,pada kita,, kako se to stručno kaže u umetničkom svetu...

Evo, gledao sam pijane klince u busu koliko samo urlaju o Partizanu pre utakmice, a kad se na utakmici primi gol - nigde ih nema...

Čestitka Jugu, ali samo na kraju utakmice, kada su pružili maksimalnu podršku igračima, Zapad i Istok, već su bili krenuli kući...(ne mislim na Zabranjene, nego na ,,obične,,...)

Čestitka i igračima - pružili su svoj maksimum - i po fudbalskim sposobnostima i nesposobnostima - i po fizičkim (ne)mogućnostima - neki su jedva stajali na nogama...

Lukač nesiguran, nije odbranio ništa bitno...

Bekovi i tako i ovako, Voja onako - obzirom da smo imali igrača manje, stalno je duvala promaja, crni Trajko, šta uradi (?!) - Ilić pokazao da zna fudbala...

Brašanac - igrač koji u najboljim godinama ne može da da uzastopno dva obična pasa - nikad od njega ništa bitno u fudbalu...
Zbog njega sam i promukao, Saša Ilić se lomi i uklizava, on gleda...
Drinčić o.k. za našu ligu, u Evropi ne može da donese prevagu...
Saša Ilić je (što pričamo već godinama) na zalasku karijere...

Žile se trudi, ali ne može protiv jačeg. bržeg i boljeg (onaj crnac na njegovoj strani), Danko se trudio više nego ikad, ali - rezultat toga nije naš prolaz dalje, Brus Vilis za orden i medalju i za trud i za dva gola...

Fofanomrzac je kod mene izgubio kredibilitet - nadimak govori zašto...

Mislim i da je moderni fudbal sviranje kurcu - naš protivnik umesto da nas, kad smo već bili razbijene vojska napuni do vrha - nešto drka loptu po sredini, čekajući da istekne vreme...
Naravno da bi mi takav poraz teže pao, ali, jbg, zato ja cenim Nemce - bato, ako možemo, daćemo ti 7 komada...

Ah, da, igrao je i Ninković - ako se ono može nazvati igrom...
I posle se pita, zašto češće ne igra...
E pa zato, što je igrao onoliko dobro isto ko i da nije ušao...
Luka, trudio se nešto, ali...očekivao sam više, iako svi znamo kakav je...

Može me neko nazvati Jugoslovenom, Balkancem, ili čime hoće, ali ja sam bezrezervno za neku regionalnu ligu!
Eto šta nam donosi konstantni vrh JSLige - nekonkurentnost u Evropi...

Samo redovno ,,izvlačenje ušiju,, koje nam rade jači od nas može da nam podigne kvalitet...

Naravno, i ja sam za 15 stranaca u Partizanu (a ne za poluproizvode i povretnike koji nigde ne mogu sem ovde) - ali tu već idem u temu Uprava (napolje!)...

Dakle, od mene za večeras toliko...
Nemojte da potonete, i sutra će svanuti novi dan, a imamo i još neke šanse za tu Evropu...

:napred Partizan
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Ako cemo pravo, i prvi i drugi gol su nam dali preko leve strane, tako da mozemo i Volkovu da "cestitamo" na neki nacin. Kad sve saberemo, Vulicevic nije zasluzio ovu trojicu do sebe..
 

Duksi

Početnik
Учлањен(а)
07.06.2011
Порука
30
Reaction score
44
Prosto je neverovatno da je ova lopovska uprava bez krajnje zle namere , uspela da ovoliko uništi mnogo toga. Može da neko bude i nesposoban i lopov, ali za ovo treba nešto više. Mi ovde kidamo živce, a negde tamo Djura referiše o ispunjenom zadatku.
Samo se jedno pitam, kako legende kluba spavaju. Kako mogu da tako ćutke posmatraju rušenje i njih samih!?
Dosta je rečeno o igračima večeras, o kondiciji, igri... Neka dublja analiza je nakon svega i izlišna, ali se još jedno pitanje postavlja. Ima li Nikolić kapacitet za trenera Partizana? Ili je Rad njegov nivo, raspala Vojvodina njegov vrhunac i krajnji domet. Čini mi se da jednostavno nema mentalitet da bude trener kluba od koga se uvek očekuju pobede.
I na kraju UPRAVA NAPOLJE!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top