Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ako su tolike budale da namestaju utakmicu na otvaranju prvenstva onda ne znam. Najavljivali su laganu pobedu , na kraju pukose od tima na koga je kvota bila 17 :D
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Nije bas najjaci sastav, Bezjak nije igrao, ocekivao sam prelaz, muljage su to opasne ne bi im bilo prvi put, ovako ko ce ga znati dal su namestili ili los dan ili sta, nije bilo streama nigde, cudno je da nisu izvrsili nijednu izmenu
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Izvrsili su sve tri izmene i Bezjak je usao u drugom .
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
gledao sam na poluvremenu ( kad sam i ostavio ovde komentar ) sastav i sem bezjaka su svi oni koje smo gledali prosle godine i koji po nekoj ceni cine prvi sastav.... al opet da kazem da su to bugari i da postoje ne crv nego citava kolonija crvi sumnje da ovo nije sve regularno ( zato je salcburg danas koga sam gledao celu utakmicu poslao finu poruku svom portivniku u kvalifikacijama - jbt kako su odigrali :eek: )
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
I mimo ovoga, ja očekujem prolaz u play off, a nadam se sa dvije pobjede. Mora se misliti i na koeficijent.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.933
Reaction score
7.319
Локација
Banja Luka
Danas gledam na kladzi... kvota 20 na ove nesrecnike i jos kazem "gledaj kad pobede ove, jebes mi sve"
i bi tako, kud ne odigrah...
Nego, jel im ovo najjaci sastav danas bio ili?
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nemam pojma kakve veze ima ova utakmica sa onom koju ce bugari sa nama da igraju. Ovo nije nikakav signal nama, nikakav.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.978
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
To bugarsko prvenstvo je sumnjivo kao i vlasnik Ludogoreca.
Maksa je u pravu.
Bice to druga dimenzija u utakmici sa nama.
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
I prošle sezone su izgubili prvu utakmicu u prvenstvu.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Blic:

1.jpg
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Realno nase sanse da prodjemo Ludogorec su male. Ali nadam se da ce proraditi inat kod nasih, vidim vec su nas svi otpisali, odlicna stavka za motivaciju igraca. Ako ispadnemo lopov ce biti jedini krivac, i ako cemo se mi ovdje obrusiti na trenera i nekog pojedinca a to itekako ide na ruku lopovu!
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.933
Reaction score
7.319
Локација
Banja Luka
Ja se nekako najvise u Drincica uzdam... Mada, kad ga je skauting onih mucenih farana prostudirao, pa ga saletali odmah cim dobije loptu, mogu misliti kako ce ovi legionari...

nego, prvo da prodjemo ove, nek Skuleta da 2-3 gola da mi samopouzdanje poraste, pa prolazimo u to nema zbora! :D

Bog da nas vidi! :pop
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
kaze moj kolega pre neki dan, grobari opet izvukli ludogorec pobedili ih prosle godine 2x pobedice ih i sad.. samo sam se nasmejao i rekao mu :pickaciganska prolazimo ih garant smem da se kladim u bilo sta da ce ovo godine da igramo LS opet :ziveli
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
Tesko da cemo upasti tek tako u LS,ali sam i ja 100% siguran da prolazimo Bugare + nas sreca ne prati uopste u tim 3. kolima ,prvo Genk gde smo ih ubili ali onaj maler Miljko i penal nas sjebase,posle AEL gde je bilo 50-50% ,pa ovi bugari prosle godine nista bolji nisu bili od nas,cak naprotiv dosta vise smo pokazali od njih u tom dvomecu
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
reci da sam lud ali mnogo verujem u nikolica ( podseca na stanoja po nekad ) tresace se musema ponovo u septembru:BB
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Лудогорец је боља екипа од нас, али можемо се нечему надати.
Наравно, шансе су на њиховој страни.

Прошле године су играли одлично у Европи.

Ми смо испали због мањег кавлитета и наших глупости.

''Замало''.
Наравно да не.

Кад неко константо понавља глупости као ми, то није случајно.

Да би смо прошли Бугаре, морамо се:
- појачати,
- уиграти,
- смањити број кардиналних грешака на минимум
- побољшати јебену завршницу напада или смо покојни.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Na čemu vi to bazirate taj ogroman optimizam, da ćemo proći Ludogorec?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top