Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.317
Reaction score
3.972
Локација
Kobasicarija "Venac".
nadao sam se pobedi, ne zbog puste cinjenice da "konacno dobijemo nekog u grupnoj fazi", vec zbog koeficijenta koji nam je itekako bitan na leto.
na zalost, to se nije desilo ponajvise zahvaljujuci prvo ninkovicu, pa onda i skuleticu. dzigijevi promasaji iz drugog i 47.minuta su da pocupas kosu sa glave(mislim ko je ima). skuletic me pak silno iznervirao kod onog pokusaja glavom. majstore, pobogu:banghead.
penal za nas??? ne znam, nisam pametan. vidi ovo:
mhttp://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/10705/totenhem-kaznjen-sa-15-000-evra-zbog-incidenata-protiv-partizana mozda iz ovakve jedne vesti prozilazi istina i kriterijumima sudija protiv nas.

danasnji asteras je bio na nivou vojvodine ili apgrejdovanog ofk beograda. gol smo morali postici.

EDIT: ublazicu ostrinu zbog cinjenice da nam danko nije igrao, a kapiten usao u poslednjih 15 min.
 
Последња измена:

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
@Стојанче Р.

Da smo doveli jos jednog dobrog napadaca i pojacali odbranu onako kako je to trebalo da se uradi letos, mi bi sada imali makar jednu pobedu u LE, titulu u dzepu sa 15tak bodova vise i mozda bi je uzeli sa jedno 20 bodova viska na kraju prvenstva.
Ali ko ce cele godine da placa tim koji pravi toliku razliku u kvalitetu u domacem prvenstvu bez obzira na razliku koju bi napravili sa rezultatima u Evropi? Dakle, trziste i kvalitet domace lige diktiraju nas (ne)kvalitet u Evropi, barem u slucaju kada klub nije tvoj i ne snosis ama bas nikakvu odgovornost a interesuju te samo pare od zarade na transferima. Svaki evro koji se zaradi i legne na racun od UEFA se kontrolise, to je taj nas problem. :( (ironija)
Izuzetak je ono sto radi Zlaja u Mariboru, on se ponasa i radi kao da je to njegov privatni klub i zato ima takav rezultat jer to se tako i radi sa privatnom svojinom, ne gleda se na kvalitet domace lige vec juris Evropu, bodove i pare tamo.
 
Последња измена:

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.083
Рекао сам после Борца, Грбић и Нинковић нису за стартних 11. Све што имам да кажем око дешавања на терену се десило око 50. минута, када је одличан почетак другог полувремена довео до ситуације када је само требало шутнути лопту у празан гол, али је Нинковић успео да засере све то. Дешавања на једној од трибина: не ваљају бурек, Нађ и Бјкеовић, али изгледа да свињар испуњава критеријуме.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Јако сам био заинтересован за добар исход ове утакмице. Прво, јер смо код њих одиграли недопустиво слабо и друго, јер иначе не могу да поднесем када килавимо против тако реномиранх тимова са дугом и богатом традицијом.
Ово вечерас је било штогод и права је штета што се не бодују упропаштене прилике, пропуштене шансе и испуштене утакмице, па би ствари мало другачије стајале.
Могла је утакмица да се заврши и овако и онако, могли смо и гол, па и пораз да попијемо, али ово је било зрело за победу и свакако да гости имају више рзлога да буду задовољнији ремијем.
Ипак, шта год пожелели да кажемо овом приликом или генерално поводом овосезонске европске авантуре, над сваком констатацијом, критиком или евентуалним незадовољством стоји сенка свих мука танталових којима смо већ годинама изложени.
У том смислу треба бити поштен и рећи да је већ мало чудо то што се уопште некако копрцамо и пробијамо кроз гужву овог озбиљног света, па тако нема друге него честитати Марку што је стрпљиво покушавао и углавном успевао да реши којекакве једначине са мноштвом непознатих и играчима што су успели да у себи пронађу довољно снаге, мотивације и умећа да све то некако изгурају и поред свих мана, проблема и недостатака.
Тешко је то рећи у правом смислу значења те речи, али треба бити задовољан после ове јесени, барем на начин на који то може бити задовољан осуђеник на смрт који је некако ипак померио властиту егзекуцију за мало касније и при томе још успео да понешто и створи.
Сад је мрачно, хладно и магловито, али биће боље, кад угреје и обасја сунце....барем тако песма каже.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
@akiopaki
mi izgleda nismo gledali isti mec, Ninkovic je veceras bio odlican, i taj zicer koji pominjes je sam sebi stvorio tako sto je ispratio akciju do kraja i pokupio odbitak. ne moze Sale igrati svaku utakmicu 90 minuta, treba neko da ga odmeni na prolece, a ako znamo da Zivkovic i ko zna jos ko odlazi, mislim da je Dzigi pravo resenje, poslednjih par meceva odlican otkad igra na svojoj poziciji.
Grbic koji mi je jedan od najmrskijih igraca ikada u Partizanu, takodje veceras vise nego dobar, npr. sjajno je izbacio Skuletica kod one velike sanse za gol...
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Kontao sam da cemo kao i obicno protiv ovih levata odigrati kilavo i da ce nam uvaljati neki smrdljiv gol, da cemo se posle otvoriti pa primiti jos jedan (ako cemo iskreno) Ono sto nisam ocekivao je da ih oducimo od fudbala :D Ali ipak ne dade nam se da udje makar jedna u gol... Jos da smo primili bas onako kao u gornjem opisu smrdljivi gol na kraju ne znam kako bi televizor preziveo to, bez obzira sto je nevazna utakmica... Jednostavno , kada smo ovoliko bolji bili zasluzili smo pobedu...

A to sto sanse nisu realizovane dolazi iz jednostavne cinjenice da igramo u karina ligi, u kojoj se dve trecine meceva zna unapred kako ce se zavrsiti, a onda slabo da mozes da tu pokazes pun kvalitet... Da se iz nedelje u nedelju igra protiv RIjeke, Sarajeva, Maribora... umesto Cacka, Lucana ne bi to tako bas bilo... I posle neko pljuje po ABA ligi...
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Posle ovakvih utakmica gde smo mogli a nismo, mutavom i lopovima u upravi poželim da umru u najvećim mukama.Iama ovde dosta mladih forumaša koji ne pamte neke generacije na primer Mancea, Milka, Mijata.
Bude mi teško i uvek se skenjam kada vidim na šta je naš voljeni Partizan spao!
Momci su večeras odigrali onoliko koliko znaju i umeju. Ništa ne mogu da im zamerim. Škuletić je vrhunski centarfor za našu ligu, ali zato u Evropi ako ćeš gol da daš od tri šanse moraš jednu da iskoristiš!

Imalo bi štofa i materijala da se od ove ekipe uz nadogradnju napravi tim koji bi mogao da se nosi u Evropi, ali otom po tom! Nadam se da će ostati na okupu do kraja sezone da osvojimo titulu a posle , što se mene tiče neka Škuletić, Volkov i pojedini idu! Marku Nikoliću svaka čast, izvukao je iz njih maksimum.

Sa kakvim ćemo timom ući u prolećni deo ostaje da se vidi posle predstojećih izbora! Ovom večerašnjom utakmicom se stavlja tačka na naše ovogodišnje bitisanje na Evro sceni. Živi bili, pa ako Bog da, da iduće godine zaigramo u Ligi Šampiona!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.766
Reaction score
55.413
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
@Стојанче Р.

Da smo doveli jos jednog dobrog napadaca i pojacali odbranu onako kako je to trebalo da se uradi letos, mi bi sada imali makar jednu pobedu u LE, titulu u dzepu sa 15tak bodova vise i mozda bi je uzeli sa jedno 20 bodova viska na kraju prvenstva.
Ali ko ce cele godine da placa tim koji pravi toliku razliku u kvalitetu u domacem prvenstvu bez obzira na razliku koju bi napravili sa rezultatima u Evropi? Dakle, trziste i kvalitet domace lige diktiraju nas (ne)kvalitet u Evropi, barem u slucaju kada klub nije tvoj i ne snosis ama bas nikakvu odgovornost a interesuju te samo pare od zarade na transferima. Svaki evro koji se zaradi i legne na racun od UEFA se kontrolise, to je taj nas problem. :( (ironija)
Izuzetak je ono sto radi Zlaja u Mariboru, on se ponasa i radi kao da je to njegov privatni klub i zato ima takav rezultat jer to se tako i radi sa privatnom svojinom, ne gleda se na kvalitet domace lige vec juris Evropu, bodove i pare tamo.

S obzirom da je jedan napadac dao 20 i kusur golova za polusezonu, a drugi da ne kazem toliko i namestio, ne bih rekao da imamo problem sa napadacem.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
odigrali smo odlicnu utakmicu, oducili ih od fudbala, medjutim ninkovic i skuletic ne moga da ga daju ni za zivu glavu.
sto kaze DVOGLAVI u kakvom smo sastavu igrali, plus neigranje vulicevica i danka, ovo je za nas puna kapa.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
!

@akiopaki
mi izgleda nismo gledali isti mec, Ninkovic je veceras bio odlican, i taj zicer koji pominjes je sam sebi stvorio tako sto je ispratio akciju do kraja i pokupio odbitak. ne moze Sale igrati svaku utakmicu 90 minuta, treba neko da ga odmeni na prolece, a ako znamo da Zivkovic i ko zna jos ko odlazi, mislim da je Dzigi pravo resenje, poslednjih par meceva odlican otkad igra na svojoj poziciji.
Grbic koji mi je jedan od najmrskijih igraca ikada u Partizanu, takodje veceras vise nego dobar, npr. sjajno je izbacio Skuletica kod one velike sanse za gol...

Pa zavisi iz kog ugla gledaš !
Ako gledaš iz ugla da igrač sa brojem 11 obično zasere 10-15 situacija ,ovaj put je bio odličan ,zasrao je samo 4-5 .
Ako gledaš iz ugla nekog ko poznaje i voli fudbal onda je tužno da takav lik i dalje obitava u našem FK .

Pri tome ,mislim, samo na fudbalske kvalitete,one moralne smo odavno upoznali !
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Dođoh sa utakmice i mogu da kažem da je po mom mišljenju poseta bila baš, baš slaba... Na zvaničnom sajtu su napisali 5 000, ali meni nije delovalo da nas ima više od 3 000. Šteta što nije malo više ljudi došlo da isprati Marka i ove momke na zimsku pauzu jer mislim da su zaslužili. Jeste da je bilo hladno, ali i govnari iz uprave nisu trebali da nabiju tako nenormalnu cenu karata kao da dolazi MUFC, ali da ne pišem o njima u ovoj temi jer nije mesto za to...

Što se tekme tiče, neću ništa specijalno da piskaram jer ste sve manje-više rekli... Nismo bili loši, mislim da smo trebali da pobedimo bez problema, ali šta sad da se radi. Na trenutke je igra bila lepa, bilo je lepih akcija u drugom poluvremenu, stvarale su se ozbiljne šanse, ali ta završnica... Džigi mi je bio dobar, ali nije mi jasno kako je pogodio onu stativu jer se ono realno ne maši, a što se Škuletića tiče, isto tako pojma nemam kako je on sa onom njegovom završnicom uspeo da da toliko golova. Ono što je on radio nije realno... Uđe u šansu, izbori se, a onda jbg... To se ponavlja iz tekme u tekmu... Posle nekoliko promašaja sam se plašio da će nas ovi šupci kazniti, a moglo je stvarno tako da bude da nije bilo Lukača. Stvarno, svaka čast za onu odbranu pred kraj (mada imao je jednu vrhunsku i u prvom poluvremenu)...

Ej, da... Još nešto što mi baš smeta...

P.S. Drinčiću, korner sme da se izvede i na drugu stativu!
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
S obzirom da je jedan napadac dao 20 i kusur golova za polusezonu, a drugi da ne kazem toliko i namestio, ne bih rekao da imamo problem sa napadacem.

Trebao nam je drugi napadac slicnog kvaliteta, analiziraj sa kojim smo timom pocinjali koje utakmice, da li je bilo kazni i hladjenja, da li je bilo povreda.
Postoje samo Marfijevi zakoni, postenje, poverenje, dobrota i faktor sreca su odavno iskljuceni u svakom planiranju u svakom ozbiljnom sistemu pa tako i u fudbalu. Stvari su racionalne i predvidive, planiraju se unapred.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Realno smo odigrali kada se sve sabere vrlo dobro, e sada sto je camuga zatvorio Skuletu to je drugo ..
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.766
Reaction score
55.413
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Trebao nam je drugi napadac slicnog kvaliteta, analiziraj sa kojim smo timom pocinjali koje utakmice, da li je bilo kazni i hladjenja, da li je bilo povreda.
Postoje samo Marfijevi zakoni, postenje, poverenje, dobrota i faktor sreca su odavno iskljuceni u svakom planiranju u svakom ozbiljnom sistemu pa tako i u fudbalu. Stvari su racionalne i predvidive, planiraju se unapred.

Cekaj u ekipi u kojoj su Voja, Volkov i Markovic starteri, ti bi 3 kvalitetna napadaca a pri tome sustinski igramo sa jednim napadacem i Lazovicem u free roll varijati, ono cisto da se nadje, ako se neko povredi ili dobije karton, si ozbiljan ti?
Pa i da nemamo lopovsku upravu to bi bilo nerealno s obzirom koliko su napadaci skupa roba.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Pa zavisi iz kog ugla gledaš !
Ako gledaš iz ugla da igrač sa brojem 11 obično zasere 10-15 situacija ,ovaj put je bio odličan ,zasrao je samo 4-5 .
Ako gledaš iz ugla nekog ko poznaje i voli fudbal onda je tužno da takav lik i dalje obitava u našem FK .

Pri tome ,mislim, samo na fudbalske kvalitete,one moralne smo odavno upoznali !

Bilo bi tuzno da obitava u nekom Celziju ili Realu, ali za Partizan (ovakav kakav je zadnjih 20+ godina) je sasvim dobar igrac, kojeg je samo retko luda glava sputala da napravi nesto vise.
Veceras je odigrao bas onako kako ocekujem da jedna moderna desetka igra, naravno morao je jednu od one 2 sanse bar da iskoristi i da gol, ali poenta moje price je da sa njim mora pazljivo i nadam se da ce Marko umeti da mu nadje zicu u drugoj polusezoni, Dzigi sa ovakvom igrom kao veceras je za nas blago.

@vratonja

Pa "camuga" ne da nije zatvorio Skuletu, nego je ispadao kao iz aviona. Obe Skuleticeve prilike su bile posle njegovog rutinskog ispadanja i laganog pretrcavanja od strane Skulete.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Faca, odnosno grimase koje je kapiten Ilić pravio pred kraj ove utakmice, najbolje odslikavaju naš učinak, kao što je i sam rekao pre neki dan mršavo u Evropi.
Pokazalo se da svi ti mnogobrojni postignuti golovi na našim livadama, nemaju nikakvu važnost u Evropi. Eto zašto ljude nervira toliki broj promašenih šansi, videlo se i večeras u izvedbi Ninkovića i Škuletića, gde smo po svemu trebali da pobedimo ovu solidnu ekipu iz Grčke, ali da bi pobedio treba dati gol, pa te silne cifre datih golova u sezoni kada se pretope u ligi Evrope dođemo do broja 1, a na našem stadionu okrugla 0, a nije da nismo imali šansi da ih damo.

S obzirom na stanje u klubu ne može se momcima ništa zameriti na zalaganju, ali ostaje taj neodoljiv utisak da smo ove Grke mogli pobediti u Beogradu, ili barem ne izgubiti tamo.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Ova utakmica je bila u fazonu: nisam jeb'o, al' sam treb'o. Generalno, bila je ovo dobra polusezona, uzimajući u vidu stanje u upravi i tribini.

A za ove "najvernije" samo jedan: :puke
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Kakva usrana utakmica. Na zalost Gazda je u pravu!
Skuleta je majstor za amaterski fudbal kakav se uostalom i igra na ovoj njiva ligi ,a sve preko toga je amaterizam.Da si sam i da ti lopta pada na trepavicu ,a ti u istom momentu da je promasis je za Riplija.
Dzigi bio odlican,a krilatica "pederi sa zapada" je dobila pravi svoj ciganski smisao veceras
Sljam
@
Peco,ne zasluzuju ni navodnike ,a kamoli najvernije!
TO JE CIGANSKI OLOS KOJI TRENUTNO OBITAVA NA JUGU
Bitno je da su razvili dubokoumnu parolu protiv Bjekovica ,Nadja i bureka!
A kamo Djura,kamo ciganin popovic????
Oni su im prava mera za celnike Partizana:puke:puke
Veceras sam ubedjen da su bas Bik i burek bolja kombinacija od ostalih samo zato sto ih oviaj cigansko-SNS-ovski sljam ne podrzava
 
Последња измена:

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Стојанче Р.

O odbrani ne vredi reci vise trositi, napisao sam da je to letos bilo prioritet, Markovic se kao nesto i popravio za razliku od prvopomenutog dvojca bez kormilara.
Lazovic nije klasican napadac, Kojic izasao iz povrede na terenu izgleda kao da se upravo iskrcao iz sonde sa medjunarodne svemirske stanice, Fofana..misterija. Umesto njih dvojice mogli smo imati jednog pristojnog napadaca koji bi se borio za 20-30 min na terenu.
Neki igraci su preoptereceni i potroseni, bez bilo kakve zamene na poziciji i pauze, posledica je acl Vuleta. Sve se to videlo iz aviona.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top