Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.831
Untitled111.png


Sacu eksploridam od srece! :pfc: Trcali smo kao ludi! :šal

Kad bi nas ovako htelo protiv slanine ili cigana...

Igra opet nista posebno, ali se pokazalo sta znaci kad ne kiksaju golman i napadac.

Abubakar brate, nadam se da nije nista ozbiljno.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Bobadilja je bio taj simulator. Nema šta.

Pobeda u gostima. Zaboravio sam šta je to, u košarci nam se ponekad i dešavalo.....Bravo Andrija majstore, da otkupe ugovor od onog govneta, i da mu daju milju ugovor. Bez njega ovaj tim je dupla nula, ali borba ne može da im se ospori!
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Bravo, bravo, bravo! Jedna od najvecih pobeda na strani u skorije vreme. :clap:clap:clap
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Babovic me standardno nervirao ali da je imao dobrih poteza moram priznati imao je ... Pas za Zivkovica savrsen...

Borili smo se kao lavovi, doduse bilo je malo haoticno ... ali izgurali smo i to je bitno ... Braoooo momcine
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.661
Локација
Beograd
БРАВО ПАРТИЗАНЕ!!! :clap :ziveli :respect

Али ови наши играчи који извојеваше победу усред Германије џигерицу ми изедоше...сваки пут исто...немојте да правите непотребне фаулове у зони шута, немојте да добијате глупе картоне, немојте да дозволимо да играмо са играчем мање...и они увек то изнова ураде...
Субића бих сад послао на трибине на следећих 5 утакмица да научи лекцију! Аман више бре децо, сваки пут исто?!

Дакле, тим који углавном не може да повеже три тачна паса, а мучи се и са два, тим у коме сваки играч уместо да бира наједноставније и најбрже решење бира најспорије и најпогрешније, тим у коме чим неки наш играч има потпуно празан простор и пут ка голу НИКАД од саиграча не добије лопту...е тај тим...тај наш Партизан односи бодове из Аугсбурга за Београд...

Било би интереснатно видети статистику, колико су пута шутнули они, а колико пута ми - али, децо, Е ТО ВАМ ЈЕ ФУДБАЛ!

Хвала држави и њеној Јавној кући, пардон сервису, која нам као баксуза увек удели Ковињала да серенда о свим нашим могућим неуспесима у историји (не помињући ниједан успех), док ми управо дељемо Швабе...
Слепче, иди на Романију, овце и овнови тамо вапе за тобом, државо, надај се и даље да ће на нашем месту једног дана бити онај други тим за кога ти навијаш, али ВЕЧЕРАС СЛАВИМО МИ, ГРАЂАНИ ДРУГОГ РЕДА!

СМРТ ФАШИЗМУ - ЖИВЕО ПАРТИЗАН, браћо Гробари, одлично сте се чули на ТВ преносу, свака част! :partizan_fan:

Ако неко може да постави снимак голова, баш би било лепо...хајде још једном да то погледамо и да проверимо нешто...
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Hvala ti dragi bože! Ovo je nešto najlepše što nam se desilo u poslednjih par godina. Svaka čast svima, izginuli su za dres koji nose. Sada bez stajanja, proleče miriše več u jesen. BRAVO JUNAČINE!!!
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Jbt zivot ko je verovao da cemo posle svih 6 kola imati 6 bodova a kamoli posle prve dve utakmice :O
Zile trenutno najbolji strelac LE, Partizan drugi najefikasniji klub....
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Колико ме нервира у првенству са дављењем лопте вечерас је то итекако помогло, одличан Бабовић. И кад се ослобађао лопте готово сваки какакв треба бити.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Ostaviše me bez teksta,3 gola na strani.Jebiga preslaba je ovo grupa za nas:D
Koji smo mi nekršten klub jebote:šal
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Šta dočekasmo sunce ti jebem! Pobeda sa 3 gola protiv bundesligaša u sred Bavarske! :pop:šal Ne možemo da dobijemo raspali Spartak na JNA, ali zato možemo Švabe u gostima. Klasičan Partizan!

Momci su se junački borili. Videlo se da imamo ideju u igri, pa kakva je da je, dans je prošla. Koliko smo nesreće imali, ovo nam se danas vratilo MOŽDA 10%.

Kad će žreb za 1/16 finala? :buhaha

P.S. Moderatori brišite postove i zaključavajte temu, da misle Švabe i gosti da smo očekivali ovo
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ko bi rekao?

Bravo momci

Babovic odigrao najzad krsten mec, odlican Andrija, dobri Zile jedan i drugi i Alen
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Cestitke svima koji su zasluzni za ovu pobjedu.
Bozinov je jedno obicno smece od igraca koje uzima mjesto nasem klincu, bas me zanima sta taj NEstrucni stab vidi u njemu, sta on to pozitivno radi za ekipu?
Sudije ga ne jebu ni 1% odprilike isto koliko i Kojica.

Ljudi morao sam da se osvrnem na ovog debelog penzosa pojeo mi je zivaca vise nego Babovic u tri utakmice.

Jos jednom svaka cast, crkavaj od muke ciganjska gamadi eto vam JSL.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.674
Cestitam momcima na pobedi i velikoj motivaciji.Naravno kad nema sta da izgubimo i kad se najmanje nadamo mi pobedimo_Ovo me podseca na sezonu kad smo pobedili Sporting u Lisabonu 1-3.I tada smo bili u krizi.Mislim da nam fali jos jedna pobeda ili jos dve neresene da bi prezimili u evropi.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.407
Локација
JNA
Bravo crno-beli.. Sad rad, rad i samo rad i vracamo se i u trku za titulu a prolece u Evropi je realno posle ovakve utakmice.. 3 gola u Nemackoj, 6 ukupno u dve utakmice, zvuci kao san.. Bravo bre!!!
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Dajte Bajern da se igramo :)

Bravo momci! Daleko od idealne utakmice, dosta panike i grešaka, ali opet rezultatski fantastično na kraju.

2 momenta. Nepotrebni žuti karton koji vodi do crvenog... Neverovatno je da se to godinama ponavlja. Ne kapiram efekat šutiranja lopte nakon sudijskog zvižduka.

I drugi momenat kada su naši skandirali auf widersehen. Ne znam da li se još neko štrecnuo u tom momentu. Tipa neki 86. ili 87. minut. Ne peva se to protiv Nemaca, barem ne dok utakmica traje :D
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Zasijaće, obasjaće, sunce iznad humske ulice...
Samo malo pozitive...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ne treba danas nikog prozivati, cestitke svim igracima na borbenosti. Hej ljudi dali smo tri gola svabama u Njemackoj.
Evo vam JSL cigani, radujte se spartaku i fantasticnoj atmosferi u blatu subotice.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
U evropi imamo bolje sudjenje neko u kokeza ligi..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top