Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Sve, sve, ali brate koliko Drula nema pojma...
Ovaj je zajebao deda Avrama.

:pop
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
mislim da je izveo abua jer je povredjen. to jedino ima logike.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Je li Abu nije mogao vise, povreda, ili sta je u pitanju?

Bagro napredna ciganska, majku li vam vasu izdajnicku, djubrad oloska :banghead
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
Filip Kljajic deluje kao kad klinci u osnovnoj skoli igraju zimi-zami-zum pa onaj ko ostane poslednji mora da stane na gol.

U nekim srecnijim vremenima sigurno ne, ali u ovom tuznom Partizanu Zivko i Bozinov moraju da budu u prvih 11 i nadam se da je ovom utakmicom zavrsena diskusija na tu temu.

Vulicevic.....sta se desava sa tim covekom?Dokle vise da se prica o povredi?Gde je Trujic?

Grbic u par navrata jos i pokusao nesto, ali to je covek koji zna jednu jedinu stvar da uradi sa loptom.S obzirom da je suvise nebitan faktor da bi bio unapred skautiran, neki put jos i prodje ali daleko je to od ozbiljnog fudbala.

Abubakaru kapa dole.Ljubinko me razocarao njegovim izvodjenjem na poluvremenu.Kakav je to stav - Dva razlike, znaci gotovo je.
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Sad kad vazura i vučelić opet zaključaju svlačionicu. Sisetine raspale, Drulović najveća.
 

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
Bolje nisam ocekivao. .sad jedino da nas usere protiv Njemaca ili Lala. .onda remont citave odbrane + golman + zadnji vezni + spic + plejmejker + 2 krila + novi trener i mozda budemo licili na Tim. .mada stvarno mislim da do Drulovica nije toliki problem,zao mi sto ce jos jedna legenda biti istrosena. .dabogda pomrli svi Iz uprave sve najgore u zivotu vam zelim
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Sve manje više očekivano ali jedna stvar. Da u ovom trenutnom Partizanu nema mesta za Trujića je nebulozno. Teraj dalje, petarda nam je u Evropi suđena s vremena na vreme. Naš nivo su AZ i Auzburg, mislim nisu ni oni al ajd da probamo da se skupimo i probamo da odemo dalje. Teraj dalje...
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Čestitke Bilbau na pobedi.

Što se tiče ovih naših, ja sam za to da se nekako ugovori da mi igramo ovakve utakmice jednom mesečno, pa i da platimo ako treba. Da nas neko otrese kao slinu i ubije od batina u granicama sporta i fudbalske igre, kao ovi večeras. Pa nek pucaju noge, ligamenti, zubi, kolena, vilice, lopatice i kičme, jednom rečju- ŠTO NE VALJA NEK` OTPADA! Smešno je kako naši izgledaju pored Španaca, i nikoga od njih mi nije žao.

Očekujem neku izjavu tipa ‚‚svaka čast momcima, ničega se ne stidimo‚‚ od govnara iz uprave. Smejanje u facu klasično.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
A, sto se vi nervirate zbog onih koji su prodali dusu djavolu? Ubedjen sam da nam je jedina nada za spas upravo ovo sto se desava, serije ubedljivih poraza, posle kojih ce i slepi progledati, pa ce se valjda napraviti neki front protiv nakaze koja je i osmislila sve ovo.
Zapamtite, ovo nije Partizan za koji ste svi navijali kad ste bili mali, ovo se samo tako zove. Partizan je klinicki mrtav i nece oziveti tako sto cemo da komentarisemo Drulovica, Kljajica i ostale pijune.
Mozda ja nisam u pravu i to sto predlazem ne da nikakav rezultat, ali nece ni ovo.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Oni su profesionalni igrač PESa.
Mi smo kompjuter na jednoj zvjezdici.

Sreća pa utakmica ne traje duže od 90 minuta.
 

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
Napadati igrace i ne vidim neku korist.Pola njih ne zna ni otkud ovde. Jedino ali jedino resenje je da se organizuje lincovanje uprave pa da sami pobjegnu a sledeci Vuckovi had dodju da se zapitaju. .drugog resenja nema
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.176
Reaction score
18.459
Локација
U Kinšasi
Sve sam video, ali da golman stoji iza zivog zida... Je li Radisa i dalje tu?
Kako ide, preguracemo valjda ovu sezonu. Dogodine borba za opstanak u superligi. Postarace se napredna uprava.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Jos jedna epizoda basne posvecene FK Partizanu pod nazivom '' Vucko i tri praseta sa imenima Vazura, Vucelic i Popovic''
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
I porazi su sastavni deo sporta.Nije sramota izgubiti od boljeg i to ubedljivo,jebiga nemozes nista ti od noge ne ide bolji su ko juce arsenal sa bajernom(samo rezultatski uporedzujem nikako drugacije),ja kao navijac mogu da razumem ovo.

Ali da napravis sprdnju od velikog kluba da navijac ko mene koji je more suza prolio sto u pobedama sto u porazima,nekoliko servisa za 12 osoba sjebao sto o pod sto o zid ,razne pepeljare isto u paramparcad,svadze sa najbliskijima kad te zezaju zbog Partizana, kad takvog navijaca ucinis ramnodusnim kad igra njegov klub da samo bleje bez ikakvih emocija i jos se zeza sa klubom i sve mu je jedno koji je rezultat onda stvarno nesto nije u redu sa VAMA BAGRO LOPOVSKA,CIGANSKA.Obogaljili ste klub PICKE CIGANSKE SRAM VAS BILO.

MARS SVI DO JEDNOG IZ MOG KLUBA.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Nama po 2 komada lagano daju Surdulica i Lucani tako da je ovo realan rezultat, Bilbao je ipak za dve klase jaca ekipa. Rezultat jedan od vrhunca raspadanja ove sezone, mada uvek moze gore. :banghead
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Sad će Vuchela politički komesar da drži mitinge po svlačionici.

Ма ако им дође Вучела да певају. Него, ако се опет разгоропади дебели хематом има зору да дочекају на Сан-Мамесу.
А тек шта их чека кад се врате....нема више свињаревог меса у ручку, има да се демонтира онај италијански тапацирунг на клупама па да седе на голим даскама и још Гашија замолити да војска никако више не пушта грејање...море, море...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top