Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Ja se, kao i svaki put kad igra Partizan, pre pa čak i za vreme utakmice, nadam pobedi...a onda posle oni na terenu potvrde ili opovrgnu moja nadanja, a ponekad odigraju i ,,x,,...

Logika uglavnom ne važi kada je u pitanju svaka vrsta kockanja, fudbal, neki ostali sportovi, a i život uopšte...
...ali ljudskim bićima je teško da se rukovode nelogikom, jer im je to još neshvatljivije nego logika...a uostalom, potrefi se ponekad da i logika bude merodavna i važeća u nekom konkretnom slučaju...

Elem, važeća logika u konkretnom, večerašnjem, slučaju utakmice Partizana je ovakva:
Uprava inako neće biti na terenu, tako da...ipak je važnije šta će ovi dole na travi da urade...
Svaki golman ponekad zablista, tako da...možda će večeras i taj naš...
Nemamo centarhalfove, poziciju ,,JUCA,, napadača...ali mi toliko solidno ,,guramo,, u Evropi i bez tih igrača i pozicija, osim u slučaju Atletiko puta dva, da se postavlja pitanje, zašto ne bismo i večeras ,,izgurali,, nešto povoljno? Atletiko je ipak jak klub, tako da naši porazi u utakmicama sa njim nisu bili samo odraz naših nedostataka nego i njihovih kvaliteta...AZ ipak NIJE Atletiko...
Po logici stvari, ako neko igra fudbal ceo život (kao Babović) moguće je i da mu se ,,omakne,, da fenomenalno odigra i reši bar neku važnu i bitnu utakmicu...ne kažem da će to biti večeras, ali nekad možda i hoće... Možda.

I, šta još?

Tja...i ja mislim da ti Holandezi vole da igraju fudbal i da se rastrče, napadaju...što se više budu rastrčavali, biće sve umorniji, što više budu napadali, ostavljaće sve više prostora za neke naše kontre...
Mi možda i ne znamo da ih izvedemo savršeno, ali pošto smo tim orjentisan na dovođenje što više krilnih igrača u prelaznom roku...ko bi ga znao, možda neko od tih naših krila večeras i reši utakmicu...

Ko bi ga znao?
Mene posao urniše, tako da rezultat utakmice neću znati do njenog kraja, čak neću moći ni da ga pratim...
Partizane, jedino što mogu da učinim za tebe je da odgledam negde prvih 15ak minuta...ali bolje je i to nego ništa!

Napred Partizan, smrt fašizmu!!!

:šal :napred Partizan :D:
Ovoga puta, Partizan je ispunio moja konstantna očekivanja pobede!
Uprava nije bila na terenu nego igrači, a AZ nije bio Atletiko...
Naš golman je nešto i odbranio...
Partizan i dalje solidno ,,gura,, u Evropi...
Babović večeras nije bio ključni igrač naše pobede, a ko bi ga znao, nekad možda i hoće. Možda.
Holandezi su se rastrčavali i napadali, ali naši manje-više krilni igrači Ninković, Živković i Abubakar rešili su utakmicu...
Ponekad i logika proradi, čak i moja...

Ja to ovako ,,iz glave pišem,, više na ,,nevišeno,, nego na ,,viđeno,,...jer...Sticajem okolnosti i mog posla odgledah čak (ili samo) prvih 25 minuta utakmice, a ne i ono posle...ali... moguće je da me RTS 2 časti reprizom noćas od 1i30 -naravno, nisu se udostojili ni da napišu da li se to ,,Liga Evrope,, u njihovoj programskoj šemi odnosi na Partizan ili ne...
Ta Javna Kuća Srbije, koja bi još i da joj plaćamo pretplatu i dalje nas (Partizan) šikanira (dovoljno je samo čuti glas Kovinjala ako ništa drugo), ali neka, neka...koliko god da se možda neću dovoljno naspavati do moje sledeće obaveze na poslu, ja ću bar zaspati srećan zbog Partizanove pobede...
A šta ja mogu onima koji su večeras nesrećni zbog Partizanove pobede i sad nas mrze još više i jače - to je njihov problem...

Hvala ti Partizane, meni si doneo nešto pozitivno u ovim mračnim danima!!!

Smrt fašizmu - živeo Partizan!!!

:šal :napred Partizan :D:

p.s.

Baš je lepo bilo videti ono mnoštvo naših navijača tamo u Alkmaru...ima nas još, još nismo izumrli...a biće nas još više 10.decembra u Beogradu, samo ko dođe (a dolazi jednom godišnje) nek ima malo poštovanja i za nas koji smo stalno tamo, ne mora baš da nas gazi, gura, kurči se, dolazi 30 sekundi pre početka i onda traži svoje mesto itd...
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Bravo momci, srce puno... Sve se odvijalo kako i treba, mislim tu na Aug-AtB.
Kako bi bilo lepo da neko snimi ovu tekmu i okaci ovde...
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Bravo momci, bravo Ljubinko!!!
Nisam se skoro ovako radovao nekoj pobedi u fudbalu...

:pfc: :partizan_fan: :BB
 

BIGcvare

Početnik
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
186
Reaction score
9
Локација
Fudbalski to je hram...
bravo momci, ne smem nista da komentarisem jer nisam verovao...jos samo neko da javi kovinjalu da je bilbao pobedio... :D::BB:pfc::partizan_fan:
 

kerkez

Grobar
Учлањен(а)
01.11.2006
Порука
397
Reaction score
24
Локација
Na ivici incidenta
SVaka cast momcima!
Bandalovski najbolji stoper u ekipi.
Babovicu,100x ti jebem_________________(dopisati sta ko zeli).
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
Ovoga puta, Partizan je ispunio moja konstantna očekivanja pobede!
Uprava nije bila na terenu nego igrači, a AZ nije bio Atletiko...
Naš golman je nešto i odbranio...
Partizan i dalje solidno ,,gura,, u Evropi...
Babović večeras nije bio ključni igrač naše pobede, a ko bi ga znao, nekad možda i hoće. Možda.
Holandezi su se rastrčavali i napadali, ali naši manje-više krilni igrači Ninković, Živković i Abubakar rešili su utakmicu...
Ponekad i logika proradi, čak i moja...

Ja to ovako ,,iz glave pišem,, više na ,,nevišeno,, nego na ,,viđeno,,...jer...Sticajem okolnosti i mog posla odgledah čak (ili samo) prvih 25 minuta utakmice, a ne i ono posle...ali... moguće je da me RTS 2 časti reprizom noćas od 1i30 -naravno, nisu se udostojili ni da napišu da li se to ,,Liga Evrope,, u njihovoj programskoj šemi odnosi na Partizan ili ne...
Ta Javna Kuća Srbije, koja bi još i da joj plaćamo pretplatu i dalje nas (Partizan) šikanira (dovoljno je samo čuti glas Kovinjala ako ništa drugo), ali neka, neka...koliko god da se možda neću dovoljno naspavati do moje sledeće obaveze na poslu, ja ću bar zaspati srećan zbog Partizanove pobede...
A šta ja mogu onima koji su večeras nesrećni zbog Partizanove pobede i sad nas mrze još više i jače - to je njihov problem...

Hvala ti Partizane, meni si doneo nešto pozitivno u ovim mračnim danima!!!

Smrt fašizmu - živeo Partizan!!!

:šal :napred Partizan :D:

p.s.

Baš je lepo bilo videti ono mnoštvo naših navijača tamo u Alkmaru...ima nas još, još nismo izumrli...a biće nas još više 10.decembra u Beogradu, samo ko dođe (a dolazi jednom godišnje) nek ima malo poštovanja i za nas koji smo stalno tamo, ne mora baš da nas gazi, gura, kurči se, dolazi 30 sekundi pre početka i onda traži svoje mesto itd...

jedan predlog za vas - posto mnogo volim da citam vase tekstove ovde predlazem ( ako vam vreme dozvoli a ako ne onda kad dodjete do penzije ) da napisete jednu knjigu gde bi na svoj nacin objasnili sta je partizan vama kao, ovako i sebe vidim , ROMANTICNOM NAVIJACU koji kad pise ( a verovatno i kad prica ali vas ne poznajem ) prosto mozes da osetis neku emociju , kao da "realnost nije briga na koju se mi obaziremo" , kao najbolja tragikomedija iliti poznati srpski crni humor
u seriji monografija i nekih cinjenica i sl. voleo bih da procitam knjigu navijaca Partizana sa povecim stazom pracenja utakmica kako dozivljava Partizan sada , kako u neka srecnija vremena i utopisticki deo kako bi Partizan po njemu trebao da izgleda
sto se tice danasnje utakmice kao i protiv augsburga u nemackoj - nije mi jasno kako smo ovo dobili posto uopste nije mirisalo na pobedu , iako sam osecao 2 dana pred utakmicu da cemo pobediti i mi i bilbao :D
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.319
Reaction score
3.976
Локација
Kobasicarija "Venac".
@stefanM:

a vidi lave, cak I meni kao dezurnom pesimisti, je ovo danas "smrduckalo" na nasu pobedu. tacno se videli da mozemo da im uvalimo iako su bili bolji I otresitiji u polu od nas. pricam o period igre posle naseg gola. a u pm, ne pamtim kad sam zadnji put pizdeo zbog toga sto vreme brzo prolazi, a mi imamo 1:1 na nekoj evro utakmici:D. vaistinu se osecalo da ih mozemo mrknuti.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Vidim da se polemise o Kljajicu, decko je u prvih 10 minuta bio pogubljen sa onim izbacivanjima... svaka u noge holandezima medjutim nakon toga bez greske.
Cinjenica je da u ovom momentu nemamo golmana renomea kluba ali pola tima je takvo zato neka decko brani.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.319
Reaction score
3.976
Локација
Kobasicarija "Venac".
ne bih da ispadnem baksuz ili statijaznam, samo malo da zagolicam mastu : evo ko bi nas mogao zapasti u zrebu ako prodjemo:

fener/molde
liverpul
borusija d
Napoli
viljareal
braga
lacio
besiktas/lokomotiva m./sporting l.
bazel
totenhem
salke

ovo je ipak samo okvirno. neki od ovih su vec obezbedili prvo mesto, a ima timova koji su bas blizu toga(nesto kao mi:D). u prvoj grupi situacija je fifti-fifti, a u jednoj cak tri tima imaju podjednake sanse da zavrse kao prvi.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.388
Pa, kad nas je vec Brezancic pustio (prica se tako po nekim krugovima, "njegovi" igraci su dali oba gola :buhaha), dajte stare duznike Bragu ili Fener da se igramo. Ove ostale ne bi dirao.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Cestitke igracima na pobedi, otvoren mec, slican onom u Augzburgu, kad se tako igra imamo sanse, jer realno bar gol-dva moramo primiti sa ovakvom odbranom.
Sto se tice Drulovica utakmica sa Augzburgom mu je prvi pravi test sto se mene tice, vara se svako ko misli da cemo lako do proleca, svabe primaju ali i daju krs golova, a imajuci u vidu koliko golova primamo u JSL, tu svasta moze da bude. I da skrenem paznju, jedini poraz od 2 gola razlike koji nas vodi dalje je 0:2. U slucaju 1:3, 2:4 itd ispadamo.
Specifican trenutak za ekipu, treba igracima namestiti glave za sve moguce razvoje situacije, opredeliti se za idealnu postavku..
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
Hehehe...kako se zgadija na poslu nervira:buhaha
"Da je onaj sutirao odmah ne bi Kljajic odbranio", "Koliko imate srece to nije normalno", "Onaj njihov golman je katastrofa", "Kako je onaj slepac pustio da ga Abubakar prodje kod drugog gola", "Augsburg ne moze da izdrzi protiv Bilbaa"...:buhaha crknite ciganski gadovi!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.359
Reaction score
37.679
Čestitke momcima na velikom uspehu :clap, ali još ništa nije gotovo.

Ne znam za druge, ja odavno nisam optimista po pitanju ovog i ovakvog Partizana, sa svim i svačim što se oko njega nakupilo, ali večeras sam čvrsto verovao u pobedu, čak i kada smo gubili 1-0.

A što se musavih tiče (kad je već kolega gore pomenuo, mada je možda više tema za Srpski fudbal), oni su ove godine "mukotrpno" nakupili 1.100 poena. Od toga 0.250 sami urnisanjem Borata, a 0.850 im je poklon od ostalih naših ekipa. E od tih 0.850 poena, Partizan im je sam doneo 0,525, znači skoro pa polovinu onoga što imaju.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Dobismo ih 1945 dobičemo ih i 2015

409714433704793367765110.jpg
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
uelmvp.uefa.com

Cisto da se ne propusti prilika da se glasa za igraca kola ;)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.117
Локација
Žrnov
Ja i dalje ne verujem sta se sinoc desilo?!?!?!

Da moj Partizan preokrene u gostima?!??!

'ajde valjda je vise taj djavo u nama povileneo!!!

Bravo za igrace, bravo za momke na tribinama!!!

:partizan_fan::napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top