Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ne znam sto se vecina ovde ukenjala kao da nama treba pobeda od 3:0 a ne njima.

Kao prvo, pobedili smo ih i u gostima, ne bitno kako smo dosli do pobede ali smo pobedili.
Kao drugo, ne igramo protiv Bajerna nego protiv Augsburga koji je na mestu ispadanja iz prve nemacke lige.
Kao trece, ako i pored svih tih cinjenica ispadnemo onda treba bukvalno svi znajedno da se spakuju, svi igraci, treneri, uprava itd. i tutanj na mars da ih nikada vise ne gledamo.

I ja sam cesto pesimista i mislim da nece biti lako, da prvo moramo odigrati 90min. ali ako nam ne krene bas sve naopako mi ovo prolazimo sigurno!

Pustite price o pritisku itd. pa kod nas je uvek pritisak, i kad je pobeda potrebna i kada je bod dovoljan pa cak i sad kada mozes izgubiti 2:0. Zajebi pritisak, to imamo svi svakodnevno i znate sami gde :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ukenjali su se jer znaju koja govna vode klub.

Verujem da ćemo proći dalje, ali biće čupavo do poslednje sekunde. Ako grešim, i ako ih pobedimo, onda je jasno da ovaj tim može da napravi nešto na proleće, osim ako ga gamad ne rasture tokom zime.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ukenjali su se jer znaju koja govna vode klub.

Verujem da ćemo proći dalje, ali biće čupavo do poslednje sekunde. Ako grešim, i ako ih pobedimo, onda je jasno da ovaj tim može da napravi nešto na proleće, osim ako ga gamad ne rasture tokom zime.

Mislim da je greska da se tako misli tj. da nije tacno. Da je nekoliko igraca umesano u govnare iz Uprave mi bi odavno oduvali i u evropi.

To sto imamo par igraca kvaliteta neke nize srpske lige, za to je uprava kriva ali sam siguran da ni jedan igrac koji igra nece igrati protiv svojih saigraca na terenu.


Za onaj drugi deo si na zalost u pravu i mislim da ce rasturiti ekipu u zimskoj pauzi...
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Mora se proći grupa. Nema alternative. U Evropi nam je očigledno dozvoljeno da pobeđujemo. Pa čak i da prođemo grupu. Ne verujem da će se "viša sila" predomisliti u vezi toga sad pred poslednju utakmicu. Pogotovo što treba i našoj upravi evropski uspeh, da se skrene nezadovoljstvo navijača sa sramotnog odnosa kluba prema ovogodišnjem domaćem prvenstvu. Ako obezbedimo evropsko proleće, to će stvarno biti ogroman uspeh, koliko god se neki trudili da ga obezvrede. Jednostavno, ne sme se ovo ispustiti. Ali prvenstvo je posebna priča. Tu je definitivno bilo sabotaže i od strane igrača na terenu. Koliko god teško bilo prihvatiti tako nešto. I meni je teško to da shvatim i prihvatim. Ali kad je tako. Sva druga "racionalna" objašnjenja ne piju vodu.
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Užasna uvertira za Evropu, sigurno loša posjeta, Njemci prvi daju gol i kreće šou...

Ne vjerujem u priče o namještanju, čim Augsburg povede igračima će se noge odsjeći... kakogod, ovakva prilika za prolazak grupne faze nekog evropskog takmičenja nam se neće pružiti još dugo vremena u budućnosti...
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
1_zpsuolm3tjn.png


Augzburg je pobedio Keln koji je trenutno 10ti i tako izašao iz zone ispadanja. Verujem da to prilično pozitivno utiče na njih. Da ne kačim opet sliku, ali Bobadilja ne sme da pogleda ka golu u četvrtak!!!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Kao sto sam pisao 20 puta u ovoj temi u cetvrtak je sve moguce ,od 4-1 pa do 0-5 .. Price o namestanju su bile i ostale smesne kada imas ovako losu ekipu kao sto je mi imamo.

Za razliku od nekih meni je titula mnogo bitnija od prolaza grupa uefa lige,tako da ako slucajno ispadnemo necu se previse stresirati. Oguglao sam na fkp posle sokova u kokeza ligi..
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
I ja bih radije titulu, ali pošto su je "predali" premijeru, onda ajde da bar prezimimo u Jevropi. Ipak, mislim da će nas, posle današnje blamaže, švabe pošteno isprašiti.

Jedina nada nam je da ne dozvolimo gol u prvom poluvremenu, pa makar ne izlazili iz našeg kaznenog prostora. Što ranije ga primimo to gore po nas.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Jedno je sigurno - ne prodjemo li u 1/16 finala sve tri pobede smo umazali govnima i sve sto je bilo iole dobro u ovoj polusezoni....ko bi se nadao da ce na kraju prvog dela prvenstva titula biti izgubljena, a u evropi sve osim evro-proleca neuspeh....ipak u evropi smo izgubili "samo" od prejakih baskijaca i belorusa koji su se predstavili u LS kao veoma opasan i konkurentan tim....
Do sada je nekako prvenstvo bilo ta slamcica spasa jer u evropi nije bilo bas sjajno....situacija se ove sezone preokrenula....ne bi me iznenadilo da zavrsimo kao 4-i na tabeli, a stignemo do cetvrtfinala LE kao sto me ne bi iznenadilo da nas svabe naduju 6-2.....
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Imamo fore da primimo po 1 gol u oba dela, valjda ćemo toliko uspeti.
Nemoguće mi je da izgubimo sa ogromnom razlikom od ekipe koju smo dobili tamo.

Oni će da napadaju od početka, treba im 3-0, nama odgovara kad timovi igraju otvoreno, otvara nam se prostor za Abua i Andriju. Tako smo i dobili ova dva gostovanja. Daćemo neki gol sigurno. Samo da ne primimo mnogo.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Kad vec necemo biti prvi u nasoj ligi, totalno je ne bitno dali si 2. ili 3.
Bicemo sigurno makar 3. pa taman i kupili to mesto. Samim tim je razmisljanje o tome da cemo ostati bez evrope totalno glupo. Pored toga imamo i kup.

Isto tako ne verujem da ce ova losa serija u ligi trajati dugo jer kada ispadnemo iz evrope onda cemo i u domacem prvenstvu igrati skroz drugacije.

Svi igraci (osim par njih) se cuvaju da bi mogli u evropi da blistaju pa samim tim i takvi rezultati. To je nesto normalno kod nas i meni to ne smeta jer se nasa liga igra zbog evrope i kada ovde vec imamo sansu da prodjemo dalje, posle ne znam koliko godina, onda sto da ne sve misli i svu snagu da ostavimo za evropu!

U cetvrtak cemo saznati dali je cela ova sezona bila ciljana na evropu i dali je to sve vredelo. Prakticno nam je u cetvrtak utakmica godine. Ili dobijamo sve ili gubimo sve!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Naša klasika. Kad je bez pritiska svi smo ubeđeni u pobede, jebemo im mame ako ne dobiju Barsu. Kad treba da se prođe i to ne da se pobedi nego možeš i da izgubiš sa 0:2, mi se useremo ko grlice ko da je nama potrebno da damo 3 gola, a ne njima.

Mogu misliti kako je igračima, kad se 90% foruma usralo 4 dana pred utakmicu da će nas švabe nakantati.

Niko nam nije ove godine na JNA strapo 3 komada, pa neće ni Švabe, nego ćemo mi njima strpati 3, a oni će nama maksimum jedan.

EVROPO, DRUŽENJE NASTAVLJAMO NA PROLEĆE SA 20 CM SNEGA (što bi zle žene rekle 10)

Koliko god da je očajna ova sezona u domaćoj ligi, biće upamćena po tome da smo uspeli da prezimimo, a posle kad nam vazura dovede pojačanja, ni finale LE neće biti daleko :D
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
To Tuljo, optizimam nam je sad preko potreban. I jedino tako i mozemo prezimiti. Ajde pa da se malo smrzavamo i po toj Evropi. U prilog nam ide sto moraju napadati. Iako smo malo popravili odbranu, ne sumnjam da cemo primiti neki. Navijam da bude 3:3 i super.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Upravo tako Tuljo!!! To i ja ovde pricam da nema potrebe da se bojimo. Oni su na mestu ispadanja u nemackoj a dobili smo ih i na strani.

Moja prognoza je u najgorem slucaju bice X uz opusteni tok utakmice a cak mislim da cemo pobediti glat, sa 2-3 razlike!
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Jeste, dobili smo ih na strani, al ako vec toliko potencirate tu utakmicu, onda treba biti posten i reci da su oni bili dosta bolji protivnik. Sto se tice toga na kojem su mjestu u domacem sampionatu, opet bi trebalo posteno reci da to mjesto, koje god da je, vrijedi duplo vise od cetvrtog mjesta u premijer ligi Srbije.

Imamo odlicnu situaciju, favoriti smo za prolaz i nemamo se cega bojati, ali nema razloga ni za bilo kakvo kurcenje i omalovazavanje protivnika koji je bar za klasu iznad nas.

Sve u svemu, puno vise se uzdam u nas napad, nego u to da ce odbrana primiti dovoljno malen broj golova...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kad vec necemo biti prvi u nasoj ligi, totalno je ne bitno dali si 2. ili 3.
Bicemo sigurno makar 3. pa taman i kupili to mesto. Samim tim je razmisljanje o tome da cemo ostati bez evrope totalno glupo. Pored toga imamo i kup.

Burazeru, u državi Smrdiji mi više ništa ne možemo da kupimo dok je "gospodar" tu. Ej bre, pa mi za pojačanja moramo da pitamo "da li smemo da... ..."! Ako se odozgo kaže da Partizan ne sme u Jevropu, bićemo peti! Što se Kupa tiče, pa i prošle godine je bio tu, pa izmakao!

Imamo fore da primimo po 1 gol u oba dela, valjda ćemo toliko uspeti.
Nemoguće mi je da izgubimo sa ogromnom razlikom od ekipe koju smo dobili tamo.

Jeste, dobili smo ih, ali bez problema smo mogli i da dobijemo bar 6 komada! Veoma je moguće da izgubimo od njih, pa čak i da nas petardiraju u sred Beograda, ali isto tako moguće je da ih pobedimo. Šta će biti, videćemo. Ako prvi damo gol, prolazimo 100%, ako oni daju gol u uvodnim minutama, najebali smo.

Što duže se držimo bez lopte u našoj mreži to bolje po nas. Eto otkrio sam toplu vodu. :D
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Sto rece dingospo pantela u jednoj strucnoj analizi, prakticno ekspertizi...fudbal je takva igra il das il primis gol
:D
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Golman Augsburga odbranio penal u subotu u pobedi nad Kelnom..
Ako budemo imali penal u cetvrtak bice pola Srbije na lekovima..

BROMAZEPAN..DIAZEPAM..PARTIZAN JE U 1/16 LIGI EVROPE...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top