Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Samo da vam javim da Partizan tek treba da igra protiv Malatije, a vi već pričate o Moldeu. Pre 15-20 minuta na RTS 1 išla najava utakmice Malatija - Partizan, kako Partizan treba da sačuva prednost u Turskoj!

Očekujmo da zacrne ekran kad im budu javili da je Partizan prošao dalje još prošle nedelje. :angry-smiley-002:
Smejemo se svi Zeljku Panticu da je lood on sve u pravu co'ek
 
  • Like
Reactions: Oki

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Arena Sport 1 Srbija, Arena Sport 1 BiH, RTS 1 i norveški MAX prenose našu utakmicu.
 

101st Airborne

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
70
Reaction score
77
Локација
Ne u Srbiji...
Uf, prazne tribine, baš loše uspomene, ali tu su klinci, pa šta bude. Ako ništa drugo, biće im stvarno jedinistvena uspomena (ljubaznošću UEFE i čika Stankele:gaah:

Molde sam samo ispratio golove protiv Čukaričkog, tu su delovali zajebano, ali nije to neki reper. Primili su lagano tri od Arisa, moglo je još, mogu vala i ovde da prime tri. Asano i mene brine, ali tu je Natho (kako se izgovara na kraju? Natko? Nato? Načo?) da bude faktor iznenadjenja.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.355
Reaction score
37.615
Sad gledam nešto. U vreme kad sam ja bio mali, bilo je u 9 u krevet, bez pogovora. A sad će ovi maloletni delikventi u 21h na utakmicu. Jebeš rezultat, samo da prođe bez incidenata. Zamislite izveštaj delegata: "Pomoćni sudija pogođen cuclom u oko." :D
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Od 7 jutros tresem nogom... Samo da počne!
Pominje se Asano, nadam se da je sve ok i da će igrati tonight. Razmišljam i ne znam šta je pametnije, da li on ili Stevanović da počnu od starta. Možda bih se pre opredelio za mališu a da Japanac uđe u nastavku.
U svakom slučaju ne sumnjam u naše momke, bilo ko da izađe na teren. Očekujem lep rezultat!
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Od 7 jutros tresem nogom... Samo da počne!
Pominje se Asano, nadam se da je sve ok i da će igrati tonight. Razmišljam i ne znam šta je pametnije, da li on ili Stevanović da počnu od starta. Možda bih se pre opredelio za mališu a da Japanac uđe u nastavku.
U svakom slučaju ne sumnjam u naše momke, bilo ko da izađe na teren. Očekujem lep rezultat!


Ја сматрам да са Стевановићем треба пажљиво, одиграо је одлично у неколико слабијих лигашких текми, док се на битнијим није видео (Малатија код куће), мислим да и даље нема снаге, било менталне, било физичке да одигра добро овако битну утакмицу. Асано би дефинитивно требао бити стартер вечерас.
Фићу још калити на лигашким утакмицама, и убацивати га са клупе у Европи. Уз такав рад са њим, мислим да би идуће сезоне могао да кида, не само у лиги, већ и у Европи.
То би била добитна комбинација у мом виђењу ствари.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Биће то хендикеп за нас, надам се да ће Вујачић баш да да свој апсолутни максимум, проблем код њега је што нема брзину.
Срећа у несрећи је то што свакако имамо Шћекића и Здјелара да пресеку неке њихове брзе контре.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Наравно да није забрањено, то је забрањено само у кокеза лиги, где се утакмице прекидају на свако скандирање против психа.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.448
Reaction score
40.981
Локација
Žrnov
moj najmlađi trenira u jednom beogradskom linglongašu. poslala sam juče treneru poziv našeg fk-a, i rekla da bi bilo lepo da deca gledaju jednu evopsku utakmicu. konsultovao se sa rukovodstvom omladinske škole i kao epilog - u toku je prijavljivanje dece sa večerašnju utakmicu.
pohvala za klub u kome moj klinac igra, što ne pate od prevelikih kompleksa.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top