Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Da l će biti 1000 ili 6000 ja bih koliko god ih dođe sutra ako uđemo u grupnu fazu častio utakmicom u grupnoj fazi LE. Tu klinci dobiju šansu em da gledaju klub koji vole a oni koji možda još ne navijaju da pređu i da se zaljube u naš klub a mi bi sa tim potezom ispali gospoda.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Brate, bar u tom Beogradu i okolini ima milion skoli fudbala. Mogla bi tu da se nabije dobra cifra malih Grobara.

Cak mislim da ne bi bio problem da se falsifikuju neki papiri za klince koji ne treniraju ali zele da gledaju Partizan.

Moze svasta da se sredi, samo treba volje.

Zamislite da bude pun stadion dece?

To bi bilo bas Grobarski.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Na žalost u pravilniku im jasno stoji do 14. Ostaje nada u neki eliksir mladosti pa da skinemo još koju godinu do četvrtka. :D
 

Прилози

  • uefa.png
    uefa.png
    43,5 KB · Прегледа: 38

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Ima djece 15-17 godina koja su manja rastom pa da ih prosvercujemo kao da imaju 14 :D . Nece uefa od 6000 djece svako provjeravati koliko ima godina:D
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Бамби има академију у Зрењанину, могао би да среди неке тренерске потврде па да сваки клинац има личног тренера да га прати :D
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Je l se Miša Tumbas računa kao dete? :D
Samo visok presing,nisu oni ništa posebno da bi se mi njih plašili pogotovo pred 6000 dece
Pa eto i našim fudbalerima dodatni motiv da idu na pobedu,bilo bi greota gledati svu tu decu sa tužnim izrazima na licu,ne daj Bože
Izgrmite klinčadijo!:pfc::šal:napred-partizan:
 
  • Like
Reactions: Oki
Статус
Затворена за писање одговора.
Top