Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
817
Reaction score
2.740
Локација
.
Iz cetvrtog mozda najzajebanija viktorija i trabzon,a AZ dosta slab ove sezone. I da dodam jos nesto nadam se da cemo dovesti spica nekog posto mi ocegledno spica nemamo.
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
Iz prvog sesira ne znam da li bi vise voleo neku atrakciju tipa man utd,arsenal, ili besiktas... Mislim da bi imali dobre sanse da im se revansiramo za ono od prosle godine.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Aj u kurac.Iskljucio sam tv pepeljarom(sreca pa bila od neke plastike)nakon gola moldea.
Hvala ti Partizane.Ostalo jos vrlo malo nerava.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос
Ипак, Енглези доста киксева направе у групи ЛЕ, то је готово као правило.
После се заиста уозбиље у нокаут фази, али у групи им је лакше откинути који бод него Швабама рецимо.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.479
Reaction score
41.317
Локација
Žrnov
Kad noćas nisam umrla, živeću bar do sledećih kvalifikacija Partizanovih :buhaha

Bravo momci! Ja ne znam šta hoćete? Lepo Teša rekao u Arena studiju pre utakmice, da je bitno da Partizan prođe, a lepota igre je nebitna. Pa najbolje da smo bili lepršavi i ispali. budi bog s nama. Ekipa je odigrala taktički očigleno ono što je traženo od nje tj šta je trener tražio.
Očekujem da Asano dođe do punog izražaja kad Natho počne da igra. On je igrač koga treba hraniti loptama u prostor.

Uživajte malo u pobedi, pustite te dubkoumne analize bar večeras.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.951
Reaction score
7.970
Da serazumemo:
1.Partizan
2.Roma
3.Celtic
4.Lugano


Nikako Spanci, Portugalci i Turci.
Znaci ovo je idealno.
Jos idealnije da posaljemo Asana u Arabiju a rikverc Leonardo da nam glumi Aguera u napadu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.811
Reaction score
29.794
Локација
Beograd
HVALA VAM ŠTO STE ULEPŠALI DAN NAŠEM PARTIZANOVCU ISAIJI!

Bravo za prolaz u LE!

@ kujblo70 ,drž' se matori, izdrži bez pljuge i piva!

Idemo dalje, šampioni, proslavite večeras ovo, ali ne zaboravite od sutra pa na dalje (do nedelje) da nam dolazi TSC u naletu, navijači Partizana svi na JNA!
Korak po korak, ali želimo daleko!
Vreme je.

:napred-partizan:
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Naravno da ih boli kurac. Zato su finale igrala njihova dva kluba...

Za LE je kurac boleo samo Zeca
Arsenal je protiv Cigana igrao sa podmlatkom, a mi smo ovde igrali 0:0 sa Totinhemom, dok nas je besiktas razduvao 4:0. Daj mi Mancester, daj mi Arsenal i to ti je x kuci, pogotovo sto ce se takve ekipe otvoriti protiv nas jer su arogantna engleska goveda i sa Asanom, Sumom, Natkom i napadacem bi im dar mar pravili
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Znao sam i pre pocetka meca kako ce se sve odvijati, zato nisam hteo da mracim, vec sam ubio brzinski par piva da se anesteziram.
Ono sto ova ekipa ima, a mnoge pre nje nisu, je da igra do zadnjeg minuta, da ne pada psihicki i fizicki. Na tome pretpostavljam treba cestitati Savu i strucnom stabu.
Necu kao inace da detaljisem i analiziram igrace, svi su manje-vise odigrali toplo-hladno veceras, ali dovoljno za prolaz, samo se nadam da cemo dovesti jebenog spica, bez njega je ovo vila od 1000 kvadrata kojoj prokisnjava krov...

Zelja za zreb: Bazel - Astana (Ludogorec) - Didelanz.
 

igor4202

Početnik
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
45
Reaction score
115
Локација
Beograd
Pohvale za Savin potez da krene sa Sadikom jer mi je 51 skratio pola života pred kraj utakmice. Iskreno sam priželjkivao da će 51 krenuti od starta posle onog telefonsog razgovora Sadika i kurcoboljske igri u prvom poluvremenu u Humskoj. To kako on odlučno daje šansu mladima ima velike uticaje.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.119
Reaction score
5.480
Локација
Beograd
zrebv.PNG

Ovo sam dobio kad sam radio onaj random zreb...

Bilo bi skroz otvoreno. Ja sam za to da vratimo APOEL-u za 2009, Romi za '89u, a Alkmar da tovarimo kao dvaput onomad.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.687
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Desilo se jednom da prezimimo sa napadackim kvartetom Boya, Odita, Radonjic (zvani Montela :)), Grubjesic. Oni svi da se skrpe nisu ko pola Ozegovica tako da se desi da prezimis bez napadaca pa onda jos izbacis Dnjepar
U kom svetu je iko od pomenutih lošiji igrač od Ožegovića a kamoli tek “svi da se skrpe ko pola”...
Aj još i za Grubjesica i Boju i da prodje da su iz te price, ova druga dvojica su Montela, Batistuta i Kasano za ovog.
Na stranu sto je bezobrazan ko ker, govorimo o njegovom neznanju...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top