Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Асано би дошао и раније да је знао да ће пре да заигра у Енглеској у Партизану него у Арсеналу :icon-lol:

Бамби да се освети Јунајтеду што није добио довољну шансу да се докаже, Милошевић ако хоће у лиге петице ускоро за почетак да уручи отказ Солскјеру на театру снова, Рукавину Урошевић и Стевановић да подсете да је хтео да заврши с фудбалом док је био у Бежанији па га Партизан уздигао до Немачке и Шпаније, а што се АЗ-а тиче, где је и шта ради Абубакар Оумару? :D
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
Nije lose, ali bas nismo imali srece sa Az-om, mislim da su nam realno malo manje sanse za prolaz nego pre dve sezone. Ali ipak ovo je premija kad pogledam ostale grupe.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.595
Reaction score
3.382
Локација
JNA
Dobra grupa, moze da se igra i da se nadamo prolasku ..steta sto na kraju nije izvucen Slovan , umalo da bude gostovanje u Bratislavi- lep mali grad , nema puno da se putuje, slabiji protivnik od Az Alkmara.. u svakom slucaju idemo dalje, gazite crno-beli!
P.S dajte neko pojacanje, tj dva :navijac
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.017
Reaction score
668
U principu jako dobra grupa, Mančester nije ono što je nekad bio, Astana je najslabija iz drugog šešira, AZ je jedini čupav, ali se u principu sa svima može igrati fudbal. To je ono što nama treba. Neko sa kim ćemo igrati. Sa navijačke strane mančester jako atraktivno gostovanje, az tu i tamo, Astana Bogu iza tregera...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Dobra grupa, atraktivno ime iz prvog šešira, jedan od najslabijih iz drugog i po meni jedan idealan po stilu igre iz četvrtog. Ja vidim bar pet timova iz četvrtog (Kluž, povampirene Rendžere,napaljeni Ferenc,odlični LASK,neugodan po stilu igre Slovan...) koji su po meni gore rešenje od Alkamara.

Pojačanja da se dovedu, uprava napolje.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.336
Reaction score
37.540
Sad kad uprava zasedne,pa posle 12 sati diskusije jednoglasno odluči "Prolazimo grupu i bez pojačanja"

Apsolutno legitimno, tim koji dobija ne menja se. Ili to ili dovesti Pogbu. I tako je nezadovoljan tamo. Da li je neko iskopao na kraju #51 na onoj fotografiji?

Šalu na stranu, mora 2-3 pojačanja, treba rotirati i za domaću ligu.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
AZ je jedva prosao protiv Antverpena, i to posle produzetaka, i dva crvena kartona za Antverpen. Oni su meni na rangu sa Malatijom, pozadi duva na sve strane, postoji razlog sto nijedan sjajan napadac u Holandiji nije nista uradio u Evropi, tamo se ne igra odbrana, i nasi napadaci mogu da igraju. Asano ce protiv njih biti kljucan
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
Mislim da je man utd idealan protivnik iz prvog sesira. Najvece ime u LE, a bas su u kurcu ove sezone. Cak i da ne igraju sa rezervama mislim da bi mogli da im otkinemo bar jedan bod iz 2 utakmice.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Bude li meč sa MUFC bio taj pod suspenzijom - prostite na izrazu, ali jebem mater svemu, i navijačima i upravi što su dozvolili da najveće gostovanje u poslednjih skoro petanest godina bude bez prisustva publike.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top