Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.384
Reaction score
37.823
Ja sam bukirao Transaviu 88€ povratna, ali 25.11 - 1.12. Karta dan pre utakmice je oko 150€ samo BG-Amsterdam.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
A zato je voz od Lutona do Mancestera 150 funti haha
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Evo 2 korisna linka.



I mene interesuje koju kartu da kupujem. Ja dolazim iz Svedske na utakmicu, i bilo bi dobro da kupim kartu koja odgovara nasem sektoru sto pre, nista mi odavde ne znaci kupovina preko kluba, nego koji sektor da uzimam...
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Lagano, ljudi, sta vam je, nece AZ napuniti stadion u Hagu, a ko god dodje na utakmicu ispred stadiona, sigurno ce doci do karte.
 

Bojan_pfc

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
67
Reaction score
35
Локација
Beograd
Zna li neko koliko bi otprilike kostalo da se gleda utakmica protiv Alkmara u Holandiji, nisam gledao cene karata, prevoza, smestaja jos, pa ako neko jeste nek napise, iz Beograda. Od Mancestera nista, za tamo treba i viza valjda..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.799
Reaction score
29.759
Локација
Beograd
A možda ga posle i Hag ljubazno pozove da produži svoj boravak u tom pitomom mestašcetu...ne neko vreme... :icon-lol:

 

Insomniac

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
59
Reaction score
167
Локација
Ražanj
Zna li neko kako najjeftinije stići do Holandije? Vidim da ove "ultra jeftine" opcije kada su u pitanju avionske karte podrazumevaju raspon od barem 7+ dana između letova.
 

choda_

Početnik
Учлањен(а)
23.07.2019
Порука
27
Reaction score
55
Локација
Novi Sad
@Insomniac i svi drugi koji zele u Alkmar, ne isplati se tu ici u cugu, vec je pametnije praviti "kruznu turu", kombinovati prevoze i tako dalje.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Zna li neko koliko bi otprilike kostalo da se gleda utakmica protiv Alkmara u Holandiji, nisam gledao cene karata, prevoza, smestaja jos, pa ako neko jeste nek napise, iz Beograda. Od Mancestera nista, za tamo treba i viza valjda..
Za avio karte najpovoljnije Transavia (Amsterdam) i Wizzair (Eindhoven), a smestaj je preskup kako god okrenes.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Prošlo gostovanje protiv Az su prodavali karte ispred ulaza na stadion.Sad igraju u Hagu, što je i bolja opcija za nas, blizu i Roterdam i Amsterdam i mislim da je stadion veći.Tako da možete lagano završavati prevoz a karata će biti kao i prošlog puta.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Ljudi Mačester gostima daje 7-8.000 karata tako da ne brinite.. Ako nas bude i 10% toga da smo presrecni. Što se Alkmara tiče oni ni u Alkmar ne rasprodaju stadion. Gledam sad protiv Mariupola im je u 3.kolu na stadionu u Hagu bilo 8.018 a u PO protiv Antverpa 4.014 (taj meč igrali na stadionu Tventea). Poslednji meč u prvenstvu su igrali u Hagu protiv Groningena pred 8.563. Sve u svemu karte ni u Holandiji nece bit problem. Što se prevoza tice ima milion načina (Wizz leti za Ajndhoven iz Beograda, Skoplja, Tuzle, Budimpeste, Easyjet ide Budimpesta-Amsterdam)
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Moj prijatelj iz Holandije koji je dolazio par puta da gleda nas ovde, preporučuje Wizzair do Eindhovena i smeštaj tamo. Mnogo, mnogo jeftinije. Wizzair karte su oko 2,500din u pravcu, tamo za smeštaj tražite Blue Collar hostele. Voz ide direktno za Den Haag iz Eindhovena, 50min do 1h10min, 10€ u jednom pravcu.

Ja ću verovatno ovako...
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Cene karata za Ligu Evrope:
Jug 6000
Istok i zapad bočno 9000
Istok i zapad centar 12000
To je cena za sve tri utakmice. Ako kazna ostane onda se cena smanjuje za trećinu. Vlasnici sezonskih karata imaju 50 posto popusta, piše u novostima
 

Krcko

Početnik
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
38
Reaction score
26
Локација
Bijeljina
Znaci za 3.000 se gleda LE, povoljno. Ocekivao sam malo jace cene ali ovo je extra.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Zasto nije pusten sever u prodaju? Kakve su to glave u upravi da je to neverovatno. Imas priliku da napunis stadion, bice sigurno veliko interesovanje, dosta drugova sto nisu redovni dodju jednom u godinu dana mi se javlja kako zele na Junajted i ti pustis u prodaju samo tri tribine. Verujem da bi sever planuo u odnosu na ove preko puta, al dobro eto mozda ovi sa juga konacno napune.

Ovo je dobro sto uefa ne dozvoljava u odnosu na rivala da klub povecava cene, za svakog protivnika mora biti ista ne sumnjam da bi ovi nasi za Junajted maksimalno podigli cene.

Ispadnite smekeri pa pozovite te klince oduzite im se, bar na jednu utakmicu ih dovedite.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.778
Reaction score
19.506
Локација
Nickname
Čekaju da se napuni jug da bi pustili sever. Ajde i to da "razumem", ali čim dođe više od 15 hiljada amateri ne umeju da organizuju utakmicu a da ne dođe do Uefine kazne.
Jebote sam sebi pakostiš, nakrcaš ljude na 3 tribine i stepenište, + frakcije...
:pop
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top