Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd
Komplet od dve karte? Vec vidim poluprazan stadion sa Astanom kad oni cobani koji idu na Mancester ne dodju na drugu utakmicu zbog loseg vremena na primer, karte malo skuplje nego sto sam ocekivao ali ok
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Moj prijatelj iz Holandije koji je dolazio par puta da gleda nas ovde, preporučuje Wizzair do Eindhovena i smeštaj tamo. Mnogo, mnogo jeftinije. Wizzair karte su oko 2,500din u pravcu, tamo za smeštaj tražite Blue Collar hostele. Voz ide direktno za Den Haag iz Eindhovena, 50min do 1h10min, 10€ u jednom pravcu.
Ja sam bas u Eindhovenu(onako na proputovanju do Belgije) bio prošle godine, decembar mesec(bio i do stadiona), veoma dobar smeštaj u centru grada je oko 50-60 € za 2 osobe. Avionske karte su malo skuplje, za 20 € jedino ako se kupi već danas ili sutra. Generalno, može dosta jeftino da se prođe. Kad bolje razmislim, meni je recimo jeftinije da gledam AZ u Holandiji, nego u Beogradu(valjda ce nam ukinuti onu kaznu).
 

Bojan_pfc

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
67
Reaction score
35
Локација
Beograd
Mi ako protiv Junajteda ne napunimo dubke stadion, trebaju svi da nam se smeju iskreno onda... Isto tako i protiv Alkmara i Astane minimum 20tak hiljada da dodje, bio bi red. Ne pamtim kad je stadion bio pun zadnji put.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Polako ali sigurno i fudbal postaje sport za burzuje. Da se razumemo nije ovo toliko skupo al kad bi plate bile malo vece :D Nista, na stadion protiv proletera, a le uz tv i kokice. Po nekom mom misljenu realno da bude jug sever 1000, istok zapad bocno 1500, centalni delovi 2, 2500.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.554
Reaction score
3.892
Локација
Beograd
Koliko sam razumeo to i jesu cene ali za vlasnike sezonskih.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Ako je ovo tačno što su prenijeli portali bok istoka i zapada će na 50% za sezonce biti ili 3.000. (dva meča) ili 4.500 (tri meca). Ko je kupio sezonsku proći ce odlicno (12-13e po meču) i već se isplatila.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
I bez popusta, cijene ovih paketa nisu preskupe. Nisu jeftine, ali nisu ni skupe, da se razumijemo. Ipak je ovo evropsko takmicenje, Liga Evrope ljudi, dolaze nam Mancester, AZ i Astana. Ako ja mogu da se iscimam, čupam, pozajmim, vozim, da predjem 450 km da odem na utakmicu, onda valjda i Beogradjani mogu da izdvoje 60ak eura da bodre Partizan u Evropi.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ako je ovo tačno što su prenijeli portali bok istoka i zapada će na 50% za sezonce biti ili 3.000. (dva meča) ili 4.500 (tri meca). Ko je kupio sezonsku proći ce odlicno (12-13e po meču) i već se isplatila.
Pa ovo je sasvim u redu. 25€ za 2 utakmice na Istoku... pa nema JEFTINIJE nigde. E sad, to što neke ljude mrzi da pomere dupe od Vrachara do JNA,to je njihov problem. PS Prošle godine je Vardar izbacio Fenerbahce, ušao u LE i gazda lupio karte od 50 € po utakmici. Normalno, prva utakmica prazan stadion koji sakuplja 36.700 ljudi. Prelep stadion. Posle je bila karta 5€.Hoću da kažem, mora se naći neka sredina, mi smo realno sirotinja i beda... Ali ne može Partizan da prodaje karte za 2€ za UEFA. Ako mogu ja da dajem za svaku utakmicu Partizana 150€(svi troškovi), možete i vi da dajete po 12.Ako ne možete, postoji TV.(Ovo se ne odnosi na tebe, iako sam te citirao). Pozdrav svima, pa se vidimo u Beogradu, Hagu.. ko zna mozda i u Astani...
 

doktormedicine

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2019
Порука
19
Reaction score
26
Локација
Beograd
Pa ovo je sasvim u redu. 25€ za 2 utakmice na Istoku... pa nema JEFTINIJE nigde. E sad, to što neke ljude mrzi da pomere dupe od Vrachara do JNA,to je njihov problem. PS Prošle godine je Vardar izbacio Fenerbahce, ušao u LE i gazda lupio karte od 50 € po utakmici. Normalno, prva utakmica prazan stadion koji sakuplja 36.700 ljudi. Prelep stadion. Posle je bila karta 5€.Hoću da kažem, mora se naći neka sredina, mi smo realno sirotinja i beda... Ali ne može Partizan da prodaje karte za 2€ za UEFA. Ako mogu ja da dajem za svaku utakmicu Partizana 150€(svi troškovi), možete i vi da dajete po 12.Ako ne možete, postoji TV.(Ovo se ne odnosi na tebe, iako sam te citirao). Pozdrav svima, pa se vidimo u Beogradu, Hagu.. ko zna mozda i u Astani...
Veoma je ruzno govoriti ovako cinicno o Beogradjanima pogotovo ovaj deo "Od VraCHara do JNA", moja porodica vec 60 godina ide na utakmice Partizana, a iz Beograda je. Ne radi se ovde uopste o tome, ja cu svakako kupiti paket ulaznica jer imam sezonsku ali i dalje mislim da je skupo da u drzavi u kojoj je prosecna plata 300 evra, ti naplacujes 80 evra tri karte.

Pogotovo ako se uzme u obzir da pretprosle godine u knockout fazi takmicenja protiv Plzena je karta za Zapad Bocno kostaala ili 1500 ili 1600 dinara. A sada ispada da je karta za grupnu fazu 3000. Da li je to logicno?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.799
Reaction score
29.757
Локација
Beograd
Mene ove socijalne teme baš ,,pogađaju,,...nekoliko puta sam hteo da iskomentarišem i da li su skupe ili ne sezonske za fudbal ili košarku...znate kako, za one koji imaju to je jeftino da jeftinije ne može biti, a za one koji nemaju, skupo je...

I kada se ,,podeli,, sezonska sa brojem utakmica to mu ,,dođe jeftino,, ali ne zaboravite da ljudi moraju odmah ,,u cugu,, da sve ,,iskeširaju,, jer nisu svi kod te banke koja daje ,,na rate,,...
Ako mi kažeš, dajem ti nešto za evro, to meni jeste jeftino, ali ako mi kažeš da, ali daj 100 evra odmah za 100 komada ,,jeftinog,, ja mogu samo da ti kažem, a ODAKLE meni 100 evra?
Shvatite ljudi, meni plata kad ,,legne,, na račun, ja odmah odem da platim od toga neki račun, ili ostavim za kredite...a onda meni lično za moja zadovoljstva (pa čak i za hranu) ne ostaje baš basnoslovna suma...

Mnogo ljudi ovde ima platu od samo 300 evra (o.k. ja imam više), a troškove...imaju ih sve ,,do zadnjeg evra,, i očekivati od takvog nekog da ima i za fudbalsku sezonsku (za sebe, sina, ćerku, decu), i za košarkašku sezonsku (za sebe, sina, ćerku, decu), i za Ligu Evrope, a da svi ti troškovi ,,staju,, nekako u 2-3 meseca za redom, e pa jbg...

Druga je stvar to što neki koji imaju, njih to ne interesuje, a i ovi što sad nemaju, pa da kojim slučajem nešto novca dobiju, pa nije njima do utakmice, ljudi žive godinama na jeftinom parizeru i jeftinom hlebu, možda bi prvo kupili nešto ,,konkretnije,, da pojedu, kakva utakmica...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.327
Reaction score
10.944
Локација
underground
Nekad se govorilo da fudbal igraju siromasni,a gledaju bogati.Onda se to promenilo,pa su igrali bogati,a gledali siromasni.Sad je trend da igraju bogati,a i gledaju bogati.A siromasnima ostaje da gledaju na tv,dok ne dodje vreme da se i to dodatno i skupo.placa.E kad dodje to vreme ,onda ce doci i revolucija,jer su jos stari rimljani rekli"hleba i igara",a kad ne bude jedno od to dvoje, nece izaci na dobro.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Ne znam sta da kazem sto se tice cijena. Dok sam bio blize kupovao sam sezonsku i onda smo mi imali samo pravo prece kupovine, nikakve dodatne popuste. Sad su tu oni koji kupe sezonske lijepo ispostovani, ali, s obzirom koliko cesto nas kazne, vjerujem da ima onih koji se zbog toga dvoume da li da je kupe.

Drugo, taj paket je valjda tu da bi se osigurao sto puniji stadion a ne da protiv MU bude pun a ostale poluprazan, a sad ispade da je duplo skuplja sto je, po meni, previse. Koliko li ce tek kostati pojedinacne, posto cisto sumnjam da ce se rasprodati sve...

@Zalosna Sova Pa vec se i na TV-u dodatno placa. Nekad je prenosio RTS ili neko sa nacionalnom frekvencijom a sad Arene koje moras dodatno kupiti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top