Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
Ma dajte ljudi... Ovi preko se iživljavaju, dovoze tenk T55 vučnim vozom direktno pred stadion i to u režiji države, sprdaju se sa UEFA-om... A nas prcaju zbog "Keltskog krsta"... Šta mislite da smo mi doterali tenk ispred JNA, izbacivanje na 5 godina kao englezi posle Hejsela 85'... Kakva bre pravda, kakva bre UEFA, sve je to otišlo u k...c, na šta liče samo ove njhove nazovi kvalifikacije za EP....
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Па ако је већ тај симбол јасно забрањен оним правилником, зашто изазивати, па после причати како си жртва УЕФА мафије.
Наравно да би они и без тога нашли повода да нам звекну барем новчану казну, али не би нам дали 2 текме без публике, верујем.

Зашто се то једноставно не регулише?

Сила Бога не моли, па зашто је онда изазивати?!
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
567
Reaction score
756
Ja video da pricamo o pravilima, ne znam da je neko pomenuo

Veoma je jednostavno za onog koji hoce da vidi:
- jel UEFA postavlja pravila takmicenja? DA
- jel UEFA kaznjava odstupanje od pravila? DA

Da FK ne bi bio kaznjen postoje 2 opcije:
- da se navijaci ne nadmudruju sa UEFA. Hoce li se to desiti? NE, zato sto uvek ima debila koji misle da tim nadmudrivanjem pokazuju ko zna sta, a ustvari samo stete klubu
- da uprava organizuje utakmicu po pravilima (nema ljudi na prolazima, nema zabranjenih znakova, pesama, itd.). Da li ce se to desiti? NE, zato sto svi znamo ko nam sedi u upravi.

E sada totalni apsurd za mene je sto ima navijaca koji znaju ko nam sedi u upravi i ocekuju nesto od iste...

EDIT: i ne treba uopste da gledamo sta rade cigani jer oni imaju podrsku i zastitu drzave. I to ce trajati dok se ne promeni vrhovni poglavar...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.357
Reaction score
37.660
Pa mi Srbi smo odavno poznati kao narod koji voli i ume da zajebe sistem, preskoči pravila... Pa kad na ne prođe nismo mi krivi, nego pokvareni kadija.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
Ljudi ne pričam o tome da nismo krivi, nego to da za 1000 puta jači prestup cigane UEFA još pohvaljuje maltene... Još jednom vas pitam šta bi se desilo da smo mi doterali tenk ispred JNA pred Molde? Pohvalili bi nas možda?
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Fora je sto cigani u UEFI imaju bitnog čoveka a to nije Stanković , a taj čovek duva kako mu veliki av kaže .. pa mi da se ponašamo kao oni već bi dobili zabranu na 3,4 godine.
Ali to ne smanjuje i naše ogromne greške koji kreću od uprave pa preko db pa do "navijača"
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.357
Reaction score
37.660
Šta nas boli uvo za musave na kraju krajeva? Mi pravimo greške, t.j. mi dozvoljavamo da nam se iste ponavljaju i to nikako nije slučajnost.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
Pa to nam govori da će nama naći uvek "nešto" ma kako se ponašali dok su ovakve političke prilike kakve su... A to da su cigani govna licemerna je konstanta oduvek...
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.800
Локација
"preko bare"
Pa hajde jednom da organizujemo utakmicu bez propusta, pa da vidimo hoće li nas kazniti. Ovako možemo samo nagađati šta bi se desilo. Uvijek nam je neko drugi kriv.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Dok su nam ovakvi likovi po tribinama tesko da ce se to desiti.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
Pa ti "likovi" po tribinama koji prave sva ta sranja zbog kojih nas kažnjavaju su 95% prešli direkt sa "severa" na jug pa ko nam garantuje da to ne rade po direktivi i da nas namerno sabotiraju a onda se mi koljemo izmedju sebe ko nam je kriv za sve što nam se dešava...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne mogu da se složim sa tobom. Ko ima sezonsku, ima popust 50%.
Ko nema plaća redovnu cenu, ima brdo ljudi koji će doći samo zato što igra Mančester. E ako hoće da gledaju samo Mančester neka plate. Kome je bitno da gleda Partizan, može da dodje i na domaću ligu, na Astanu...

Karte jesu preskupe za naše uslove, ali zbog punog stadionu protiv Mančestera i poluprazanog protiv Astane, treba da bude 100 eur za Mančester.
Neko nema u trenutku da da 5 hiljada ili 4500 još ako ima decu.. Imaš pogodnost veliku ako imaš sezonsku i slažem se ali ove cene nisu realne živimo u Srbiji gde ljudi sklapaju kraj sa krajem. 1000 ako idem autom 2000 ako idem busem ili nekim kombijem i plus 3000 za kartu i gde ti je da nešto popiješ pojedeš meni je lako ja sam momak još kako je onom ko ima klince?
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
@Taribo_West_72
Pa ni tu nam niko nije kriv do nas samih.
3 frakcije navijaca imamo. Sad da se pojavi 4-ta na zapadu mogla bi i ona da sljaka slobodno. Niko ih nebi dirao. Ko da ih dira (regulise, protjera, ugusi, prebije) jug ili istok? Pa oni rade zajedno, plus pickice i jedni i drugi! Kome to nije jasno posle prosle sezone i utakmice sa Vojvodinom u NS nema sta dalje da pricamo.

Lijepo jedna pjesma koju pjevaju crveni opisuje i jug i istok, laju reze a kad treba bjeze.
Dje su akcije sa ciganima?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top