Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.993
Reaction score
26.018
Локација
ante portas
Činjenice su sledeće.

1. Igramo protiv ekipe koja dolazi iz neuporedivo jačeg prvenstva/šampionata.

2.Igramo protiv ekipe koja sigurno ima više individualnog kvaliteta.

3.sa turskim ekipama nemamo skor za pohvalu tukli su nas i Fener i Bešiktaš.

Nismo favoriti.
Nismo autsajderi.
Moja procena.

60% -40 % u korist osmanlija
 
  • Like
Reactions: Zex

charlie sheen

Početnik
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
86
Reaction score
108
Локација
Србија
Kukali ste da ne dobijemo mađare, evo vam turci kad vam više odgovaraju :icon-biggrin:
Imaju dosta mlad tim, Danijel Aleksić im je bio jedan od ključnijih igrača za organizaciju igre. Početkom jula je otišao u Al Ahli.
Turci su ozbiljan klub ali ne i nepobediv. Samo se nadam da će žreb naterati našu upravu na dovođenje novih igrača :cool:
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Turcima ce utakmice protiv Olimpije biti debi u evropskim takmicenjima, a prvu ligu Turske igraju tek od 2017...nemaju nikakvo evropsko iskustvo.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
Јел може мало више речи о том индивидуалном квалитету који поседују? Сигурно су квалитетни, али нешто ми је сумњиво да су сви одједном експерти по питању турског првенства.
Ако смо рекли да идемо утакмицу по утакмицу, онда се држимо тога, нема кукања.
 

PitBull

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2012
Порука
214
Reaction score
211
Najbolji igrac im je Giljerme, klasa... Daleko najbolji igrac Legije pre dve-tri sezone kada su usli u Ligu sampiona. Stoper im je Arturo Mina, standardni reprezentativac Ekvadora i klasa npr. za sve nase stopere. Tu je i Donald, dobro poznato lice. Doveli su Gokana Torea, pre par sezona najboljeg igraca Besiktasa.

Ima tu jos dosta ozbiljnih igraca u odnosu na ono sto mi imamo.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Ma kakvi Turci, gazimo ih kao Nordsjeland prošle sezone, i to ako prođu Olimpiju. Čuj Malatjaspor...

Prvo kolo smo preskocili
Drugo kolo protivnik iz Velsa
Trece kolo moguci rival iz Turske, a nije Besiktas, Galata i Fenerbahce.

Poklon zreb
Ako se ovo ne prodje, samo je do nas samih, odnosno do uprave s jedne strane i momaka koji ce da izadju na teren.

Bas..cuj, Malatijaspor
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Pa ne treba biti filozof. Ljudi su bili peti na tabeli Turskog prvenstva, iza njih je ostaop Fenerbahce.

To je najzajebanija ekipa u Turskoj po pitanju domaceg terena, jer ne znam da li shvatate da mi ne idemo u Istanbul u metropolu, idemo u Malatyu grad na samoj granici sa Sirijom, od Istanbula udaljen preko 1000 km.

To i Gaziantep su najveci fanatici u Turskoj...

Ja ne kazem da mi necemo proci, ali kako da ne bude favorit ekipa koja dolazi iz lige koja je 7 puta jaca od nase, gde nam je ekipa na nivou prosle sezone, bez ijednog ozbiljnog pojacanja...

Mozda oni ne prodju Olimpiju, mozda ovo, mozda ono....mozda mi ne prodjemo ove konobare...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Јел може мало више речи о том индивидуалном квалитету који поседују? Сигурно су квалитетни, али нешто ми је сумњиво да су сви одједном експерти по питању турског првенства.
Ако смо рекли да идемо утакмицу по утакмицу, онда се држимо тога, нема кукања.
Imaju Torea, Bifumu, Giljermea, kvalitetne igrace. Solidna su ekipa. Ali daleko da sad treba da nam klecaju kolena.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.505
Reaction score
1.261
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Nemojte se uzdati u Olimpiju. Raspadaju se, prvu kuci izgube od Letonaca 2-3.
Posle preokrenuli 2-0 u gostima.

Bice tesko. Nismo bez sansi, ali tezak protivnik za 3.kolo.

Manite se te teze kako ne moze svako kolo sa autsajderima.
Ako u zrijebu postoji opcija sa slabijim timovima, onda postoji.
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Treba napomenuti i da je Malatya kao 5. u prvenstvu zaostajala 20ak bodova za vodecom cetvorkom, a sa po 1-3 boda vise od ekipa iza njih do sredine tabele. Dakle, ekipa sredine tabele Turske sa povecim nedostatkom kvaliteta u odnosu na vodece klubove :)
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Kako sam se radovao kad smo izvukli Njukasl, drugo vreme bilo, al' bagra je i tad bila u klubu.

Prolazimo ovo, jebeš turke, a i Olimpiju...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
Па чекај, јел је на нивоу прошле сезоне, или је нешто боље. Овде су људи углавном били задовољни (колико је могуће у тренутним околностима) приказаним до сада.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Najbolji igrac im je Giljerme, klasa... Daleko najbolji igrac Legije pre dve-tri sezone kada su usli u Ligu sampiona. Stoper im je Arturo Mina, standardni reprezentativac Ekvadora i klasa npr. za sve nase stopere. Tu je i Donald, dobro poznato lice. Doveli su Gokana Torea, pre par sezona najboljeg igraca Besiktasa.

Ima tu jos dosta ozbiljnih igraca u odnosu na ono sto mi imamo.

Imaju li onog Kamaru , pozajmljenog iz Fulama , što se koškao sa Mitrom, ne znam jel mu istekla pozajmica?
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Нзм шта је проблем написати да Малатија озбиљна екипа, и да су фаворити,а да су пролазни јесу.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top