Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.862
Локација
underground
Koliko sam ja upratio Turci su znali i da izgube u ovim kvalifikacijama i od autsajdera.Ako se ne varam i prvenstvo im kasnije pocinje
,sansi svakako imamo ali moramo se pojacati.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Mi bismo da uđemo u LE ali da igramo protiv Farana Gibraltara Letonaca. Prvo Velšani pa ona razmišljanje sledećem protivniku. Da smo mogli dobiti potencijalno lakšeg mnogo rivala jesmo ovo je verovatno i najjači mogući rival al šta da se radi.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
dajte ljudi koga mi smemo da podcenimo... mislim da ljudi nisu ni svesni koliko mi imamo slabu ekipu
nismo autsajderi jos manje favoriti...
bice povuci potegni, mozda i prodjemo ali sta cemo za 4 kolo :cekanje:
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Kamari je istekla pozajmica krajem sezone 2018/19 a u Fulamu vjerovatno nece vise igrati jer je suspendovan i prije pozajmice je trenirao sa mladim timom Fulama.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.522
Reaction score
1.317
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ovo je protivnik za plej of, a komotno i za grupnu fazu, ali dobro.
Daj makar da odradimo Komads Kvej, pa cemo nadam se dati sve od sebe protiv Turaka.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Mi ovakvi kakvi smo tesko da mozemo do ozbiljnog rezultata, sve i da danas dovedemo tog veznog igraca, lijevo krilo i napadaca, nema se bas nekog vremena za uigravanje. Ali posto smo doveli jos jednu kombinaciju iz domace lige, tesko nama. Taj Besiktas smo napali sa Jankovicem, Gomesom, Zakaric odigrao dobar mec, a sad cemo sa...ma muka mi je da se ponavljam.
Pusi ga Vazura, krme debelo.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.719
Što se kaže, više se plašim nas nego Turaka. Mada uopšte nisam siguran da će turci da prođu Olimpiju. Koliko sam našao, odigrali su 3 pripremne utakmice, dali 1 gol, što ne mora ništa da znači, ali im prvenstvo počinje 18.8. tako da verujem da su daleko od neke forme. 3 najbolja strelca iz prethodne godine, Aleksić, Bujuk i Sismanoglu nisu više u klubu; prosečna poseta u prethodnoj godini 8.800, učinak kod kuće 9 4 4, tako da nije baš da je pakao od atmosfere. Nije redak slučaj kod Turaka da tim koji je bio peti, sledeće godine ispadne, prošle godine se Fenerbahce dobar deo sezone nalazio na ivici ispadanja, vrlo čudna i ujednačena liga. Tako da za sada više strepim od Ivanovića, Uroševića, Sadika, ako njih rešimo, imamo dobre šanse.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.674
Pomiljemo turke a mozda budemo igrali sa slovencima.Tako je bilo i sa Kilmarnokom kad ono velsani.
 
  • Like
Reactions: Oki

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.751
Reaction score
11.449
Локација
.
Ako budemo igrali sa Turcima samo treba prebiti Giljermea i neutralisaćemo ih kao cigane u finalu kupa
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
I tanak tim Partizana koji je recimo jedva izbacio Nefci,onaj put kad je Skuletic ponizavao onog sabana ciganskog golmana je za ovaj sadasnji Juventus i to je glavni problem kvalifikacija. Da smo mi ono sto treba da budemo ne bi ja strepeo da nam slucajno ne zapadne Marko Nikolic i Fehervar jer uveren sam,ovaj put bi ispali od istog. Samo ovaj gore da nas pogleda do kraja kvalifikacija.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.979
@trivunelli

To je citav smisao moje price...

Sta smo mi to uradili u ovom prelaznom roku da nam daje nadu za bilo sta?

Pa jbt dajemo sansu onima koje smo jedva oterali tj nedajemo im sansu, jedan treba da bude nosilac ekipe...

Pa to je kao da Danilo Pantic zaigra na mestu Azara i da se ovi loze da ce da uzmu Premier Ligu
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@trivunelli

To je citav smisao moje price...

Sta smo mi to uradili u ovom prelaznom roku da nam daje nadu za bilo sta?

Pa jbt dajemo sansu onima koje smo jedva oterali tj nedajemo im sansu, jedan treba da bude nosilac ekipe...

Pa to je kao da Danilo Pantic zaigra na mestu Azara i da se ovi loze da ce da uzmu Premier Ligu

Uradili smo (tj Savo) strucni stab, i instantno se vidi ta promena - meni dovoljno za nadu.

Igraci koji nisu neki top liga5 kvalitet, imaju promenjive forme i rezultate pod drugacijim trenerima, i zamislima.

Ekipa koja je izborila prolece sa sve Djukicem (vs YB):
Stojkovic, oba Miletica, Mitrovic?? Vulicevic? Jevtovic?? Everton, Jankovic, Pantic, Ozegovic, Tawamba.
sa klupe: Sasa Ilic, Radin i Ostojic.

Uvek ima razloga za nadu, uvek!

Napred Partizan!
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.432
Reaction score
11.899
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Jebo te, kao onda kad se lik registrovao da pita za Subića, beše li?

Obrišite mu nalog i upis.

Admini su mogli da mu odgovore na mail, direktno.

Kao da je ovde malo sprdnje...
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.937
Reaction score
7.347
Локација
Banja Luka
Samo da ovim jahacima Partizana ne padne na pamet pa da pomisle, a necemo svakako proci ove, nema smisla nikoga ni da dovodimo. Pu krovom, kocili...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nisam religiozan čovek. Veliki sam protivnik svega što je izmislio čovek, fokus na izmislio, na temu nastanka sveta, porekla naše vrste, ispravnosti itd...
Što ne znači da ne verujem ni u šta.
Verujem u sile, dokazane u nauci, naročito u sile privlačenja i odbijanja.

Sreća mora da se zasluži. Partizan već nekoliko godina prolazi katastrofalno na žrebovima. Žreb je nakaradan i užasan.

Ne privlačimo sreću, jer je ni ne zaslužujemo, jer smo dozvolili da nam i državu i klub vode najgori ološi i lopovi. Ništa ne radimo po tom pitanju, stojimo u mestu, ćutimo i stojimo i gledamo. A hoćemo bolji žreb? Dobar nam je vučela, gmazura. Ok su nam kupljene diplome i doktorati. Ok nam je stadion, prelazni rok, igrački kadar, marketing, sve nam je ok.

Možda prođe Olimpija, možda prođu Turci, možda odigramo ko kurac pa nas usere i prođemo. Bez obzira da li ispadnemo ili uđemo u LE, sve je ovo nenormalno, trulo i bolesno.

Partizan nema grobare, nema jug, a mi se mlatimo sa žrebom, kao da je bitno s kim ćemo igrati i kao da će ulazak u LE ili neulazak nešto promeniti? Pa neće. Pozdrav.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
551
Reaction score
1.023
Imas zenu koju volis, ali koja ne moze da ostane u drugom stanju.
Treba da prestanes da je jebes?

Igrajmo taj tango smrti...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top