Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Koliko je jebeno puta Miletic primio loptu na desnoj strani a da oko njega u krugu od 20m nije bilo nikoga, i uvek isti osecaj da nema 'leba od tog napada.
Sramota da nam najbolji igrac na pocetku sezone bez ikakvog razloga ispada iz prvih 11, ali ajde na stranu to, on cak ne dobija ni sansu 10ak minuta, nego moramo da gledamo Asana kako se smeska posle svake promasene sanse.

Bice problem oporaviti Natka za derbi. :respect:respect:respect
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Ostojić je mnogo spor.
Trebao je Fića umjesto Asana od drugog poluvremena.
Natko!!!! Kako smo mi njega doveli, to meni uopšte nije jasno.
Prolazimo grupu!!!
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Previse stihijski, ko muve bez glave.Od danasnje utakmice dobar je samo rezultat.Ne smem da pomislim sta bi bilo da su ostali kompletni.Sebicnost Sume,Asana i Sadika
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ne mogu mnogo da pricam o nekim fudbalskim stvarima, ali sto neko rece ovo su one utakmice Partizana u Evropi od kojih me srce boli. Koliko sansi, cekaju da ih slomimo, i mi standardno onako, kako samo mi znamo, dozvoljavamo da na 2-1 umesto privodjenja kraju, poklanjamo im gol. Bas velika neverica, bar kod mene, posle vecerasnje utakmice.
Mozete da pricate da pljuvanje, ovo ono, moda da se pljuju itd. Ali cinjenica je jedna, da ovaj tim ima iole dobrog napadaca, pa mi bi veceras iz ovoliko sasni, dalibarem 4 komada. Na zalost to ce nas klati do polusezone. A ako ne budemo imali srece, onda i cele sezone.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.595
Reaction score
3.382
Локација
JNA
Stojke se u kontri Az za izjednacenje krsti, a da se usresredio kako treba za taj napad, odbranio bi sigurno, jer je ovom vec lopta pobegla i sutira u uklizavanju onako iz ocaja , i izgledao je u tom momentu kao neki debeli golman iz opstinske lige koji ne moze da se baci..steta, imali smo milion sansi za pobedu , nemam reci koliko indolentnosti u zavrsnici..to samo mi mozemo tako da prospemo, imali smo ih kako smo hteli..
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Ne moze Miletic na beku i do njega Ostoja na stoperu. Spori su mnogo i svaka ozbiljnija ekipa, sa brzim krilima ili spicem ce nas urnisati po toj strani.

Sadik, Asano i Lazar, brzina je tu, ali zavrsnica 0. Ovaj poslednji je ipak klasa za njih, pa ce i doprineti vise.

Savo mnogo kasnio sa izmenama. Scekic i Sadik/Asano morali znatno ranije iz igre.

Natho trenutno pola tima. Majstor. Kakve saigrace ima on bi mogao ove godine da postavi neki rekord u kreiranim, a neiskoriscenim sansama.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Sreca nasa sto je Alkmar dobio crveni, u suprotnom nikad ne bi dali gol.

Bekovi su nam veliki deficit. Urosevic svaku loptu nazad, Miletic nije bek, a i kao "defanzivni bek" uspio je da ispadne kod gola. Takodje veliki deficit je sto su nam stoperi izuzetno spori, ali to se znalo...

Ono sto ne mogu da vjerujem je da dopustimo sebi da se branimo sa 2 igraca i naravno primimo gol.

Svaka cast Natku, odavno nismo imali ovakvog majstora na sredini. Scekic i Zdjelar prekinuli dosta akcija, dobro izgledaju. Asano i Tosic ocaj, pogotovo Japanac. Sadik dobar, ali moze to jos mnogo bolje.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Sadik i Asano znaju sve osim da daju gol. Rekonstrukcija cele desne strane terena i napadaca da bi izgledali ozbiljno. Bilo bi lepo kad bi se Tosic povampirio do kraja godine pa da ga uvalimo nekim Arapima,Azerima ili ko god i dalje kupuje takvu robu i da se otvori prostor da igraju i kombinaciji Laki Markovic i Lutovac sa jednim krstenim desnim bekom. Ovo je bila utakmica nacrtana za Brezancica jer dobro centrira a Urosevic se vodio onom,ko centrira celava mu keva.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Da dodam i jos nesto, mi imamo jedan veliki problem koji je ne znam koje prirode, niti kako da ga nazovem. Ali mi trenutno od standardnih imamo Natha. A za 90% tima brinemo da li mu je dan, da li ce kiksnuti, da li ce mu danas trebati 40 sansi ili ga ubode iz prve, da li je deprimiran, da li ce biti motivisan da potrci i jos milion i jednu falinku za svakog od njih. Nemas standardnog igraca, za koga mozes da tvrdis, ne da ce odigrati kao Natho, vanserijiski, nego samo da li ce odigrati u okviru svojih mogucnosti, onako kako se ocekuje od njega.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ma nebuloza je da nije Suma ušao na poluvreme umesto u Šćekića, i sigurno bi rešili utakmicu do 70 minuta.Faktički smo imali prazan hod u igri od drugog gola do ulaska Sume, bez šansi takoreći.Asano izlazi jedan na jedan, ima samog Miletića i on šutira iz nepovoljne pozicije.Marković lobuje golmana koji je 2m od gol linije, umesto da šutne na 9m širok gol.Sadik jeste odigrao najbolju njegovu utakmicu večeras, al daleko je on od špica za Partizan.
Defitivno da se vidi šta ćemo na poziciji desnog štopera i beka i ko će umesto Ščekića, glupost je da Suma sedi na klupu i da gubimo kreaciju u napadu zbog nekog defanzivnog bloka kojeg uopšte i nemamo, što se videlo večeras kod drugog gola kad njihov igrač preskače loptu i ona prolazi pored Šćekića.Kritična je mnogo desna strana i zbog loše Tošićeve defanzive.Asano je tanak definitivno, skakuće, pada, ne sme u duel, sebičan, loš prijem.Jedino u špic da ga metnemo da ne uzima mesto Fići.Mi bi mnogo bolje izgledali sa Fićom i Lutovcem na krilima definitivno.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Vi skoro svi i pisete kao da smo izgubili.. Istina je da smo trebali upisati tri boda ali nastavlja se takmicenje. Ima jos 5 kola i treba ići u Astanu na tri boda.. Bibras je DOKTOR fudbala!!

Ma da,sta koji moj ispravicemo protiv Junajteda.E zivoteee...
Druze ovo je ravno porazu.Igras kuci,60+ minuta igrac vise,vodis,ne pobedis .Sutnuli su nam 4 puta na gol ,dali nam dva gola.Ako hoces da prodjes dalje ovo mora da se dobija i cao.
 

DzimiKG

Početnik
Учлањен(а)
15.08.2018
Порука
94
Reaction score
120
Локација
Kragujevac
Natko je definitivno zalutao ovde... covek je LS igram za ozbiljne ekipe. Mnogo smo naivni, prvi gol onakva kontra da se otvori u ranoj fazi napada, a i pre toga su imali zicer, isto iz kontre. Vratise nas ljudi svojim glupostima, i opet smo sami sve sje.bali. Asano uzasan, izvinjavam se ako se neko ne slaze, ali uzasan. Ne znam koliko coveku treba zicera da pretvori u gol. Miletic isto katastrofalan danas, 2 gola njemu na dusu. Bezveze izgubljeni bodovi. Tribine, nista lepse u zivotu nisam video.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Mi smo ovu utakmicu MORALI da dobijemo ali MORALI.

Nista, sad isto tako mora da se pravi neki brejk na strani ili Astana ili AZ.

Natho je majstor.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Prizeljkivali smo Dudelanz oni dadoše Apoelu 4 komada u gostima, Wolsberger dade 4 komada u gostima B. Menhengladbah, Ludogorec dade 5 komada CSKA kod kuće, Slovan dade 4 komada Besiktasu kod kuće... Mogli smo i mi AZ 4 al jbg..
Nije još sve tako crno, samo da nastavimo sa dobrim igrama.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Ćelavog volim kao brata, ali on ne sme da ide ovoliko na ta protrčavanja sa krliom ispred njega, i oba gola realno idu njemu na dušu.

Plašim se da je stručni štab mogao bolje pripremiti utkamicu. Rezultat kao takav i nije loš, ali okolnosti govore drugačije.

Urošević neumoran. Vezni red jako borben. Lako je baciti drvlje i kamenje na krila i Sumu zbog promašenih šansi, ali zato su ovde, a ne negde drugde. Ući će to nekim drugom prilikom.

Sadik sasvim korektan, iako je promašio par dobrih šansi.

O belom Moreiri je suvislo nešto reći... :clap:pfc::respectgarantujem da nema igrača u našoj ligi koji bi onako perfektno bocnuo drugi gol iz odbitka, čovek je sam namestio svaku šansu. Kao iz najboljih dana u Rubinu. Najbolje naše pojačanje u poslednjih deset godina sigurno, ako ne i od Tariba.

Šteta. Moglo je i bolje, ali i gore. Ako ovako igramo protiv Astane, sa ovakvim tempom, uveren sam da ćemo ih dobiti.

Izvinjavam se na izražavanju, ali javnom servisu i svim medijima javno ovde JEBEM MATER na njihovom izveštavanju... zli ste bre i pakosni, neki od vas, i to OPASNO pakosni! Puknite od zavisti i živite od crkavice, klošari jedni!!!

Zgaziti šizojeva čeljada kao marvu u nedelju!!

VOLIM GA KAO OKA DVA!!! :navijac:partizan-fan::partizan-fan::partizan-fan:
 

djolehaubica

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
86
Reaction score
598
Ovu kučku sa ciganskog servisa ni najmanje nije dotakla energija 20 hiljada novostvorenih Grobara, pa je pitanja usmerila na kritiku i taktiku?!

Deca su nam svima osvetlala obraz veceras! Klinci, hvala vama, a nista manje hvala i svima VAMA koji ste i najmanje doprineli da budem ovako obuzet ponosom veceras!

Igracima jedno veliko bravo, samo malo vise u meso za vikend i ni pickousta pedercina u ulozi (A)VAR asistenta im nece pomoci!

Cigani, jebacemo vam majke napredne u nedelju! Braco Grobari, dan G nam se primakao!

Neko jos KOPA!
 

JocaPfc1970

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
46
Reaction score
78
Локација
Beograd
Celavi i Ostoja katastrofalni veceras...
Ovo je moralo da se dobije. Imas igraca vise sa 2:1 na svom stadionu i odigras nereseno. Bibras Natko je doktor fudbala. Svaki pas tacan bez greske, pas za crveni, dva gola, neiskoriscene fenomenalne lopte koje je slao. Jebem sve upravi sto nije dovela spica. Sadik je ok bio ali decko nije golgeter i ne moze nista da realizuje. Tuga je nemati dobrog spica kad imas jednog Natka u ekipi. Asano jako los...
Nista jos nije izgubljeno...
IDEMO DALJE!!!
NAPRED PARTIZAN
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top