Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Bibras Natcho, gospodin se igra fudbala. Koliko odskace kvalitetom, jeza!! Svaka lopta ima smisao, svaki pas, uvek pravo resenje, bez straha i panike iznosi loptu. Majstor, odusevljen sam. Dobro je sto je trener AZ-a izveo Idrisija, odlican igrac, losa izmena. Dobijamo ako Bog da, ocekujem u drugom poluvremenu totalnu ofanzivu do gola, a onda rutinski da privedemo kraju. Bravo za decicu, da nisu vikali sudija pederu, ne bi bilo ni crvenog, a ni penala!!! :D
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Sami smo sebi zakuvali čorbu. Jbg. Neverovatno koliko šansi mašimo. :confused-smiley-013:I oba gola primamo na istu foru...
Natko je tatko, tu nema priče.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Kakvo razocarenje. Imamo amatersku odbranu, Celavi nije dosao na utakmicu a Ostojic je ipak samo JSL igrac. Doduse da imamo napadaca ovo bi bilo 4-1
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kad ovoliko promasujes kako da pobjedis? Ljut sam i razocaran kao da smo izgubili. Bolje nista da ne pisem vise.

Asano polako konkurise za mjesto ozegovica...

Jebo te Bog u picku....
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Zali Boze kakve golove mi primamo, sta je tu je. Ovo je moralo da se dobije, zicer situacija.

Spremaj se za derbi!
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Veze nema Milošević, njemu igra neupotrebljiv Šćekić 90 minuta a Suma greje klupu.Katastrofalni Miletić i Ostojić.Asano isto veoma tanak igrač i nema mesta za prvi 11, skakuće i ne sme da udje u duel, tako da treba da greje klupu.Sramota je da imamo celu utakmicu igrača više i da ne dobijemo ove, od 60 minut do ulaska Sume šansu nismo stvorili, jer stručnjak igra sa 2 zadnja vezna umesto da napadne i reši utakmicu.Iskidaše mi živce kao nikad do sad
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос
Ћелави није калибар за Европу.

Натхо доминира у сваком смислу.

Марковић ће бити појачање и по. Штета што ово нисмо добили.

Асано је вечерас био криминалан.
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Kakva kazna za fudbal ovaj Sadik.. Ne znam zašto ga forsira toliko, nadam se samo da nije neka klauzula po kojoj mora odigrati određen broj utakmica.
Još veća kazna je ta što ne pamtim kada smo imali ovako pismenog i taktični obučenog igrača kao što je Natho, a nemamo igrača koji može dati gol na njegovu asistenciju! Još jednom, hvala upravi što nije dovela tog nepotrebnog napadača.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Разочаран много заиста, коштаће ови промашаји много, проласка група вјероватно па чак и даље по питању коефицијента.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Nisam hteo ništa da pišem pre utakmice jer sam znao da je az možda i prvi favorit u ovoj našoj grupi .. da nisu dobili crveni mislim da bi nas nažalost lako pobedili.

Nama se otvorilo sve kako treba ali ne vredi kada nam ekipa ima 4 profesionalna fudbalera .. idemo dalje pa šta bude !!!

Cigane moramo karati makar nam to bilo poslednje
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.113
Reaction score
5.185
Локација
vezenemam
Ovo se moralo dobiti!
Ostojić/Miletić vrlo loši, Tošiću bih zabranio slobodnjake.
Asano mora bolje, možda je bilo mesta i za malog Stevanovića koji minut.
Falilo je i malo sreće na kraju.
Bravo za Natha, vođa/mozak ove ekipe!
Bravo za decu, prelep ambijent!
Idemo dalje!
:napred-partizan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top