Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

gtrisic

Početnik
Учлањен(а)
08.10.2019
Порука
1
Reaction score
0
Локација
Beograd
Tacno. Smatram to krajnje neozbiljnim i neodgovornim od strane Partizana. Ljudima kojima treba viza nije ni malo lako da sad sve uklope, plus sto im niko ne garantuje da ce vizu zaista i dobiti, a kartu moraju kupiti. Poprilicno se okasnilo sa ovim, i uopste nije odradjeno na nivou ozbiljnog kluba.
Evo info iz prve ruke vezano za OLD TRAFORD. Ja sam zvao klub više puta vezano za ulaznice za OLD TRAFORD i oni nisu imali ulaznice kod sebe jer su ih Englezi razvlačili u krug. Najavljeno je da ce prodaja ici preko Ticketline, predao sam za UK vizu pre mesec dana i cekao je 2 sedmice. Danas sam kupio ulaznicu za OLD TRAFORD u Ticketline.
Sto se tice Haga tamo je problem sa gradonacelnicom koja ne zarezuje ni UEFA ni AZ i bice problem za ulaznice. Partizan ce dobiti sasvim sigurno nedovoljan broj ulaznica
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ocekujem da izadje Savo sa Ficom Stevanovicem u postavi da se malo nadmece sa skoro vrsnjacima.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Ja ocekujem isti sastav kao protiv Astane s tom razlikom sto takodje prizeljkujem i verujem da ce Stevanovic vrlo verovatno poceti od pocetka na desnom krilu umesto Tosica pa da Tosic u nekoj kasnijoj fazi meca udje. Ne mogu da prezalim povredu Markovica ovo je utakmica gde sam ocekivao da bude nas glavni faktor. Njegovom povredom smo izgubili dosta u toj rotaciji ali se nadam da ce Lakcevic ili Pavlovic dobiti minute u cetvrtak.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Sa ovom utakmicom možemo dobiti mnogo, biće zanimljivo videti za koje igrače na sredini terena će se odlučiti Savo. Mislim da je ovo utakmica gde bih upario Šćekića-Zdjelara i dodao bih Natka kao ofanzivnog veznog uz to da prepustimo svesno posed Junajtedu na većem delu utakmice.

Mislim da je pogubno srljati u napad i ostaviti im prostor za kontre. Martial, Greenwood i Lingard cenim da će početi i da ne krene neko od ove trojice tu je opet James sličan tip igrača prodoran. Verovatno će i Rašford ući sa klupe tako da brzina im sigurno neće manjkati.

Naravno ne mislim da se nabijemo u 16, već pametnom igrom da ostvarimo svoj cilj. Uz krila mislim da će i zadnji vezni itekako morati pomagati bekovima i zato bih se odlučio za ovu defanzivniju varijantu.

Ne podcenjujem njihovu drugu postavu koja ima velikog talenta, kvaliteta i iskustva u vidu Mate ali ima nešto i u uigranosti, minutima na terenu, organizacija napada, kretanje saigrača i zbog toga tu vidim neku našu šansu barem za nerešeno. A za pobedu koju svi toliko priželjkujemo je potrebno dosta stvari da se poklopi na terenu, što da mi odigramo odličnu utakmicu što da oni odigraju malo lošije.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Slazem se, nisam ni mislio da cemo srljati sa kojom god postavkom da izadjemo vec da cemo im prepustiti inicijativu, a nece biti tesko naterati Mancester da preuzme inicijativu tako da ocekujem mnogo odlicnih prilika za kontre koje ce se zavrsavati sansama i golovima. Sa ovom ekipom Partizana nije pitanje da li cemo i koliko cemo sansi stvoriti vec koliko cemo ih realizovati. Centarsuteve treba da zaboravimo i da loptu stalno drzimo dole (Lakcevicevu naviku da vraca povratne lopte u 16 umesto da podize loptu nekome na glavu treba da usvoje i ostali igraci), Asano i Sadik odlicno otvaraju "dzepove" u protivnickoj odbrani svojim kretnjama i verujem da ce to engleskim govedima pozadi biti najveci problem jer kretanje Asana i Sadika nije po sablonu koji se lako prepoznaje i da ce jedna takva vrsta nadmudrivanja tesko pasti kuvanim glavama iz zadnje linije Mancestera pre svega mislim na njihove stopere. To su igraci koji su navikli na jake duele i agresivnu bezkompromisnu igru cak i u svom sesnaestercu tako da ce Sadik svojim kracima i neobicnim pokretima 100% iznuditi bar jedan penal u to sam apsolutno ubedjen.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.888
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Сад видим на Јунајтедовом сајту интервју са Матићем. Прича како је прешао из Звезде у Партизан, и како смо га отерали после годину дана јер није био довољно добар.

Partizan heard I was free and the coach asked me to go there, so I went from Red Star to Partizan. I was there one year and they told me I wasn’t good enough! When you keep getting told you’re not good enough, what else can you do? You prove everyone wrong. So I went back home to my first club, I spent some time there and then when I was 18, I moved to the Serbian third division. I spent six months there and went to the Slovakian first division with FC Kosice. After two-and-a-half years I went to Chelsea, then Benfica, back to Chelsea, then to Manchester United.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Za mene je dolazak SAF stvar postovanja fudbalske istorije! Zamislite gde je sve bio taj covek za Unitedom? Gde je sve gostovao kao trener? I zasto sad bas dolazi u Beograd, zato sto nije bio! Zato sto zna da je Partizan slavni klub, slavne tradicije! Zato sto zna da ce biti praznik fudbala! Svaka mu cast! Svaka nam cast! Neka gleda Ser Alex kako igra nas Partizan! Bez straha, bez respekta, napadacki, dirketno.. neka vidi malo Stevanovica, oba Pavlovica,, neka vidi i "svog" Tosica....

Napred Partizan!
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Zna li se, hoće li se u četvrtak ujutro moći kupiti karte na blagajni? Nebitno je da li je paket ili pojedinačna.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Не би било лоше ни да се каже да је Саво практично и учио занат, макар делимично од Фергусона ( заједно су радили аналитику у УЕФА).
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Zna li se, hoće li se u četvrtak ujutro moći kupiti karte na blagajni? Nebitno je da li je paket ili pojedinačna.
Sa ticketline-a:

Na dan utakmice, ulaznice se preuzimaju ISKLJUČIVO na blagajni broj 1 stadiona FK Partizan.

Nema pojedinacnih ulaznica, nisu se ni stampale, postoje samo kompleti.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Hvala, vidio sam to na ticketline-u, ali me interesuje da li je ostalo karata u prodaji pošto informacije govore da je većina stadiona rasprodata
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Ne znam koju tribinu zelis, ali juce je za jug i sever bilo dostupno mnogo, mnogo karata, zelenih sedista koliko hoces. Bilo je i za sve ostale sektore ostalih tribina da se nadje (ali retko gde spojenih ako te i to zanima). Sad su povukli tu mapu i mislim da je samo putem telefona moguca rezervacija do dana utakmice.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top