Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Ja opet u vezi sa kartama. Postoji li nekakva luda mogucnost da se na blagajni sutra zamijeni ulaznica? Drugari sa kojima idem idu na istok, a ja igrom slucaja dobio kartu za jug...

Dolazimo zajedno, svi idu na istok a ja sam moram na jug... Pa se nadam nekoj ludoj sreci da ce biti opcija da se nekako ulaznica zamijeni..

P.S Samo hrabro moj Partizane!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Koliko mi idu na zivce ovi englezi i ostali zapadni narodi pa debili jedni kod vas je zaziveo rasizam i dalje ga ima. Srbi nisu rasisti! U nasoj ekipi igra Japanac, igraci crne puti, kapiten Izraela ne razumem sta nam naturujete nesto sto nismo.

U vasim debilnim mozgovima je rasizam, to kod nas ne postoji! I ne razumem Savu Milosevica i ostale iz naseg kluba zasto se nekom pravdaju, treba da kazu jasno i glasno pa kod nas igra dosta razlicitih igraca to kod nas nema..
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.715
Reaction score
23.230
Локација
Академија
Овде можете пратити шта пишу њихови навијачи о сутрашњој утакмици.


Ово су њихове прогнозе резултата.

Untitled.png
 
Последња измена:

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Zanimljivo je kako se rasizam uvek spominje kada igraju englezi, oni jedini gde god igraju samo o tome pričaju. Zato naši navijači samo pametno, nama mogu natovariti rasizam zbog zvizdanja, koliko nas obožavaju.
Idemo sutra na pobedu, ako izvucemo bod i to je ok. Ipak igramo u našoj kući.
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Srecno sutra Grobariiii...
Puno srece nasim igracima...
Samo hrabro sve do pobede!

I ajde vise Asano ....
 

Pancevac

Početnik
Учлањен(а)
07.09.2019
Порука
2
Reaction score
6
Локација
Pancevo
My mate and I were backpacking eastern Europe once and got on the wrong train into Belgrade.....it was full of Partizan firm members en route to play Red Star. Most uncomfortable 2hrs of my life. If there was no police presence on the train I fear we'd have been in serious trouble. There were some satanic eyes staring us down the entire journey. Any fans going to the Game being fecking careful!
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Koliko mi idu na zivce ovi englezi i ostali zapadni narodi pa debili jedni kod vas je zaziveo rasizam i dalje ga ima. Srbi nisu rasisti! U nasoj ekipi igra Japanac, igraci crne puti, kapiten Izraela ne razumem sta nam naturujete nesto sto nismo.

U vasim debilnim mozgovima je rasizam, to kod nas ne postoji! I ne razumem Savu Milosevica i ostale iz naseg kluba zasto se nekom pravdaju, treba da kazu jasno i glasno pa kod nas igra dosta razlicitih igraca to kod nas nema..
Na zalost druze, to mozda vazi za vecinu navijaca Partizana, ali nikako za sve a posebno ne za vecinu ljudi u Srbiji. Koliko nas bi bilo ok da im se cerka uda za Roma, recimo? Ne za ciganina, to bi vec bilo uzasno... Ne kazem, ima mnogo gorih od nas po tom pitanju, ali ni mi nismo cvece. Pametno je sto se iz kluba o tome cuje, moramo nekako da se spasemo kazni. Inace, imali sam ortaka Roma na jugu i kad smo na derbijima urlali Cigani, cigani on je uvek bio najglasniji, svi su ga obozavali gore kod cetvrtog jarbola...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Tesko je nesto prognozirat, jedino se mogu zelje pisati. Kako bi i sta bi mi voljeli. Partizan i United su previse neuracunljive ekipe. Cim pomislim na United imam flash Van de Sara, Skolsa i Runija pred ocima :D Ono sto je odlika Uniteda ove godine je da dobro igra derbije a ostale utakmice slabo. Nadam se da su dosta potrosili za vikend protiv Liverpula. Nasa je odlika da u LE igramo dosta bolje nego domace takmicenje pa neka tako bude i sutra. Najvaznije kao i uvijek je dobro uci u utakmicu, ne dozvoliti rani gol. Kako utakmica bude odmicala bice lakse. Ne smijemo se zaletit napred ni sekundu jednu jer su mnogo brzi i kaznit ce nas lako.

Rekoh tesko je prognozirat ali jedno znam, 0-0 se nece zavrsiti i jedini nemoguc rezultat po kojem Partizan pobedjuje je 1-0. Nadam se barem nekom bodu koji bi nam bio nevidjeno vazan a i za to trebamo da odigramo prejebenu utakmicu i da imamo malo srece na nasoj strani.

Verujem u strucni stab i nase igrace da ce nam pruziti takvu igru da se smejem i kad Sidak promasi zicer jer eto razbijamo United na JNA :D

NAPADAJ! NAPADAJ PARTIZANE! NAPADAJ!
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Ovi nas ladno smatraju za rasiste kao one divljake iz Sofije,jel moguce ovo,pola konferencije posveceno rasizmu????
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.779
Reaction score
19.523
Локација
Nickname
Ništa ajde i mi da se žalimo što igramo protiv tima čije je glavno obeležje u grbu djavo. Ako ćemo već takve igrarije.
Povredili mi Donalda, povredjujuju i oni nas.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.747
Zanimljivo je kako se rasizam uvek spominje kada igraju englezi, oni jedini gde god igraju samo o tome pričaju. Zato naši navijači samo pametno, nama mogu natovariti rasizam zbog zvizdanja, koliko nas obožavaju.
Idemo sutra na pobedu, ako izvucemo bod i to je ok. Ipak igramo u našoj kući.
To je njihov nacin na koji podmuklo pokusavaju da smire atmosferu na gostovanju krijuci se iza price o rasizmu i to potenciraju gde god da gostuju. Tako da se nadam da cemo propisno da im jebemo mater, da ne povredimo pravila uefa vec samo njihov dusevni mir.
Nasi igraci nek zaborave svaki oblik respekta......direkt u meso i na gol vise ! Nek shvate od prve sekunde da nisu dosli ovde da budu atrakcija.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.633
Reaction score
8.807
Локација
"preko bare"

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Nema spavanja! Veliki dan sutra, veliki mec! Mogu zamisliti samo kako je nasim klincima.. 17 godina sam imao kad su ovi dobili Bajern u onom finalu, a mali Fica ili Pavlovici igraju sutra protiv tog kluba..

Imam neki umereni optimizam, neku pozitivnu tremu.. Nadam se samo da cemo uci dobro u mec!! Ukoliko se to desi, uz veliku pozrtvovanost, uz malo sportske srece, dace Bog povedemo brzim golom, ovi se otvore skroz a mi ne ukenjamo, nego odigramo profesionalni svetski fudbal, kao u Kazahstanu, svasta se moze desiti.

Neka bude velicanstveno! neka bude 3:2; 4:3, neka budu makaze, neka bude lob sa 16, volej sa 18, neka bude slobodnjak sa 25.. neka bude za pamcenje!

Neka bude velicanstveno za Cika Sholeta, koji ce mozda gledati uzivo! Neka bude velicanstveno za Vasovica, Jusufija, Bajica, Miladinovica, Kovacevica, Pirmajera, doktora Gegica.. gledace i oni ovo odozgo!

Neka bude Partizan onakav kakvim su ga oni pravili! Leprsavim, napadackim, borbenim, brzim, neustrasivim, svetskim!

Napred Partizan!
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
768
Reaction score
2.864
Локација
Banja Luka
Ocekujem da nam se sutra vrati za sve promasaje protiv AZ a,ocekujem 3 komada u mreži đavola,daće Bog:napred-partizan:
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
trcati mozemo, a sutra cemo videti da li umemo. pokrivati teren do iznemoglosti. ne sme biti kratera izmedju linija.

sve je moguce.

edit: osim arene, ko jos prenosi u regiji ex yu?
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Danas je praznik fudbala.
Svaki iskreni ljubiteli najvaznije sporedne stvari na svetu, imace priliku da uziva u mecu koji obecava dosta uzbudjenja.
Uopste ne sumnjam da ce nasi igraci odigrati dobro i biti na velicini zadatka koji ovaj istorijski trenutak zahteva.
Nadam se da ce i svi na JNA (gledaoci) biti na istom nivou, bez i najmanje mrlje, jer nas gledaju mikroskopom.
Ocekujem dobar fudbal, i naravno nasu pobedu, a ako bude nereseno ni to nece biti kraj sveta.
Vreme je za iskorak na velikoj sceni.....
Napred nas Partizan

:napred-partizan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top