Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Dobro su naši momci odigrali ali protiv sudije se nije moglo....

Užasno sam nezadovoljan, Partizan nije pobedio !
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Meni je ovaj poraz pao teže nego onaj od Voždovca.Pa jebem te srećo više,dokle bre.
Na igrače sam ponosan,od Stojketa do Sadika,ne mogu više ništa da napišem ubijen sam u pojam totalno.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.690
Reaction score
23.028
Локација
Академија
Ево шта кажу на форуму Јунајтеда. Навијачи углавном огорчени, кажу да смо били бољи, да су они у другом полувремену паркирали аутобус испред гола а на наш нису шутнули ниједном осним са пенала. Занимљиво је то да не спомињу недосуђене пенале за нас.

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

9.png
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Momci su ugazili jedan Mančester Junajted, branili su se ko seoski klub! Na govna iz uefe i džukelu s pištaljkom ne možemo da utičemo, ko im jebe mater. Jebeš i pobedu, nije sve u pobedi ili porazu. Ja sam ponosan! Evropa je večeras gledala kako naš Partizan melje Junajteda! Ponos!
 

БранимиРС

Početnik
Учлањен(а)
06.06.2017
Порука
69
Reaction score
97
И нападачка тактика.
И надигран велики Манчестер јунајтед.
И Сумин шмекерски лажњак.
И потреба да судија крађом спасава милијарду евра вриједaн тим.
И статива.
И дјечаци-бисери у тиму.
И феноменално навијање.
И пресинг.
Шта више тражити од нашег ПАРТИЗАНА!?
Не сјећам се кад сам ово написао: Свака част сваком члану стручног штаба, момцима на терену, на клупи и у просторијама Земунела.
И сваком нашем навијачу на стадиону, чак и већини навијача на друштвеним мрежама!:clap:clap :pfc:
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Partizane, hoćeš li pobediti jednom u Beogradu kada treba, jebote, od 66te na ovamo verovatno. Kad treba da pobedi odigra nerešeno kad zaslužuje bod, izgubi, kad je revijalna on pobedi 20-0.

Dokle jebote, Lacio, Fener, Porto (prvi put), Real, Apoel, elektro-šokovi poput tikve Tikve, kurci palci...Stalno se svi provlače, zadnji onaj AZ i ovi, sa drugim timom su došli, sabili ih, al džaba...
I jebe mi se jel igrao dobro ili loše. Umuvajte ga u kurac više. Dajte nam tu VELIKU pobedu jednom u Beogradu u Hramu, mamu mu jebem više!

Ovo je i meni u jednom trenutku prošlo kroz glavu. Dal će više da padne jednom taj veliki skalp.
Kao da smo ukleti od 66' i Hejsela.
Da se razumemo ne zameram ništa treneru , igračima,ali mi se već nekako sve skurčilo i nakupilo i to u kontinuitetu.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Ovo je i meni u jednom trenutku prošlo kroz glavu. Dal će više da padne jednom taj veliki skalp.
Kao da smo ukleti od 66' i Hejsela.
Da se razumemo ne zameram ništa treneru , igračima,ali mi se već nekako sve skurčilo i nakupilo i to u kontinuitetu.

Пашће на Олд Трафорду за две недеље. Ред је да прекинемо тај кошмар на тзв. Театру снова.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Zadovoljan sam igrom, a onom spanskom smradu zelim sve najgore.

9w6VzM.gif

Nazalost ovde je sudija bio u pravu jer lopta udara engleza u glavu pa tek onda u ruku i po pravilima to nije penal
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
u pobedi se ne ponesi, u porazu se ne ponizi..
a večeras, ja sam u porazu PONOSAN na moj PARTIZAN :respect
momci, jedno veliko BRAVO :clap za prikazano večeras protiv velikog protivnika i malog sudije
i da znate, pouzdana info je da im je keva kod kuće 7. novembra, znate šta vam je činiti.. :icon-twisted:
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Bas sam se smorio,dobro smo igrali,Mancester nista posebno,ljudi odradili posao i uzeli 3 nezasluzena boda. Bas velika steta,mogli smo vise,mogli smo cak i do sva tri boda ali nije se dalo. Bojim se da nas ovo ne kosta prolaska,a utiska sam da smo ga potpuno zasluzili na osnovu tri dosadasnja meca.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Kakve nebuloze pročitah ovde?Ko je došao sa drugim timom?Pa samo im golman nije branio i možda jos jedan igrac od tekme sa Liverpoolom, protiv Aza su igrali sa 2 timom.Tako, nemoj da se pišu gluposti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top