Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
Sto se tice zreba, ove sezone nema izgovora. Da nam je neko ponudio ovakav zreb, svi bi oberucke prihvatili.
Raduje i dobar pocetak sezone, verujem da cemo tako i nastaviti.
Nadam se da ce Miletic biti spreman, potreban nam je ko hleb nasusni. Za njega zamene nema. I tu ne mislim na "zamene".
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Turci nisu nista posebno i trebalo bi da ih prodjemo.
Treba da se plasimo Jahovica?
Taj strasni Tore vredi 300k.
Usralo ga prosli put.
Ima da ih nakantamo.
:pfc:
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Voleo bih da igra Pesukic pa neka bude ruski rulet,nisu ga valjda dovodili da igra protiv Kabela u kupu. Gde je sta radi brat Neca Mihajlovic i jel zadovoljan statusom u Herenvenu. Primetio sam da nam mucheni Rad nikad nije prodao shkart igracha,verujem da ce se sa Lutovcem nastaviti ta praksa. Mislim da cemo pregaziti Malataju iako smo realno tu negde jer smo realno prepaljeni u ovom momentu.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.305
Reaction score
10.824
Локација
underground
Mozda postoji sansa da licenciraju Vulicevica,cini mi se da imaju pravo nekog do 48 sati pre meca? Jest da bi to bilo neozbiljno, nije prosao pripreme,ali sad sta god uradis bilo bi neozbiljno.Bojim se da stave nekog ko to nikad nije igrao,ili Pesukica.Nisam nikad gledao ovog Pesukica,ne znam kakav je igrac,ali da debituje u ovakvom mecu,ne svidja mi se ni malo,to ti je odmah u najavi neki glupi crveni,ili ne daj boze penal ,nemam pojma sta bi ja uradio na Savinom mestu.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.749
Reaction score
11.414
Локација
.
Ma kakav crni Periša, daleko bilo. Ako Ćela ne bude igrao verovatno će Urošević na tu stranu, svakako je dešnjak.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Igrao je lijevog beka, a nije to tako jednostavno, jedan je Emeghara.
lepo je videti da neko zna da je npr Bambi bio bek.. Iefanija sam voleo bas! sad bi ga potpisao sa sve 35 godina.. bas mi bio bek po meri.. a setali ga levo desno..

u cetvrtak ce izgleda Urosevic desno, a Rajko levo.. jbt povredi nam se igrac bas gde smo najtanji!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.001
Reaction score
26.046
Локација
ante portas
Šteta što je Enake otpisan, značio bi nam u rotaciji kad iskrsne ovako nešto.
A i ubeđen sam da bi mu Savo našao ulogu prosto vidimo da mnogi igrači deluju drugačije od kako je došao.
Veliki hendikep je odsustvo Miletića za mečeve koji slede.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Veliki problem sa Miletićem.

Vujačić nikako ne može na beka on je klasičan štoper.

Ako već ne računaju na Pešukića, neka spuste Lutovca ili čak Ivanovića pošto je naprijed indisponiran, bar neka se krlja pozadi, ima ga.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ne znam kojom magijom Strahinja moze igrati desnog beka, al ajde...Urosevic je "kontrabek", ali zato Pavlovic moze lagano...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.658
Eh, da nam je sad tu Radiša bek, gde bi nam kraj bio. :D

More, razbiće ćela brat Turke na buljuke, ako treba i na jednoj nozi.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.719
Dajte ljudi... Prvo Bambi nikad nije bio pravi bek, bek, bio je možda u formaciji 3-5-2 u Banatu ofanzivni bek, više krilo, za nas je jednom iznuđeno to odigrao, čini mi se protiv Standarda i nije se srećno završilo. On i na poziciji ofanzivnog krila ima problema sa defanzivnim zadacima, a ne da se vrati na beka. Drugo, Urošević i Strahinja su izraziti levaci, tako da stvarno ne očekujem njih da vidim na desnoj strani. Problem je što su im krila nezgodna sa niskim težištem, tako da nam tu treba neka mačka da ih čuva, imamo li takvih na klupi, baš i ne. Tore je strašan potencijal, ali udaren u glavu, zbog toga je sa 27 godina umesto u top klubu iz engleske i španiije u Malatiji.
Mada realno, kad smo preživeli pokušaj sa Rankovićem i Miljkonom na desnom beku 2011. da uđemo u LŠ, ne može ni u četvrtak da bude gore bilo kakvo rešenje.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.699
Reaction score
23.129
Локација
Академија
Ваљда ћемо наћи неку комбинацију да закрпимо бековску позицију за тих 90 минута. Саво ми није деловао забринуто по том питању на оном праћењу жреба. Можда се Милетић опорави до тада па уђе у меч без тренинга. То је могуће пошто играмо кући а да гостујемо сигурно би остао у Београду. Знајући њега, стиснуће зубе и играће уколико буде имао и минималне шансе за то.
Да није тешко, не бисмо били Партизан.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Urosevic ima kakvu takvu desnu nogu, Rajko je bas izrazito levonog, pa ce tacno tako i biti..
Cela mozda bude sposoban za 20-30 min.. taman da se Urosevic vrati levo umesto Brezancica.. minimum cemu se nadam
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.305
Reaction score
10.824
Локација
underground
Tako je veseli Golac stavio Djurdjevica da igra beka protiv Groningena,decko nije znao gde udara,srecom tad smo imali tim,koji je mogao vise da da golova nego da primi.
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Otpisali Enakea iako je pristojna rezervna varijanta, doveli Pesukica koji izgleda da ce tesko i u Teleoptiku dobiti sansu, i onda se naravno povredi Miletic pred najbiitnije duele u Evropi.I sad da razbijamo glavu da li Bambi moze na desnog beka, a eventualno je i Sadik nekada na nekom poljancetu odigrao desnog beka.
Stvarno je tesko pratiti Partizan a ne poludeti.
Mada se meni to vec i desilo jos kada je gore pomenuti Djurdjevic izlazio tri puta jedan na jedan sa Zengom na Meaci, i naravno omasio sva tri puta.

Bez obzira na sve, ne napusta me neki dobar osecaj da ce Turci ili Kurdi ili svejedno sta su, dobiti po tamburi u cetvrtak.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top