Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.771
Reaction score
6.399
Jebali ih kurdi... i ako dolaze pravac kavez, nece ih biti vise od 100. Red je da napunimo stadion kao ljudi. I onako bi vecina pre isla na sever nego na jug. Ja prvi ako budu ostale tribine pune.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Postoji li negde info koliko je ulaznica prodato ? Tu leži i odgovor, ne verujem da su bilmezi toliko retardirani da zatvore tribinu tek tako.
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Vreme je da premasimo brojku od 20 hiljada ljudi. Zvati ga na pozajmicu, dati koliko trazi ako je pametan da prihvati imao bi zagarantovanu minutazu a nama bi i vise nego znacio.
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
On je i rekao da bi najvise zelio da ode na pozajmicu u klub gdje bi imao minute.
Da ne bude skroz off topic , ocekujem oko 25 hiljada navijaca u cetvrtak.
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Istok i zapad će biti puni,u to ne sumnjam,ali zato daj Bože da jug bude 60% kapaciteta pun...
Zato u četvrtak svi na stadion,izgovor ne postoji!
Kad ako ne sad???
Svim silama na turke,pa da slavimo do kasno :pfc: :šal :napred-partizan:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.811
Reaction score
29.804
Локација
Beograd
Vreme je da premasimo brojku od 20 hiljada ljudi
ocekujem oko 25 hiljada navijaca u cetvrtak.
Pa, ako je ceo Sever određen za Turke, onda teško da može da nas bude preko 20 000, jer na ova tri preostala sektora nisam siguran da može da stane toliko, pa onda imamo i tri frakcije ,,organizovanih,, a neko od ,,neutralnih,, i ne želi baš da sedne neposredno pored neke od njih, možda redari naprave i kao neki bar mali ,,međuprostor,, između, pa onda ima i onih ,,prolaza,, zbog kojih plaćamo kazne UEFI, itd...
Al' dobro, i ,,samo,, 20 000 je sasvim lepa cifra za nas ovakve kakvi smo, mislim na navijače...

A što se tiče fudbalera, mislim da znam otprilike kakvi smo, ali ne znam kakvi su Turci?
Pretpostavljam da su svakako ozbiljniji tim od Pingpong ligaša sa dna tabele koje smo pobedili, kao i od amatera iz Velsa...ali nismo ni mi mačiji kašalj, samo mislim da nećemo baš imati 14 šuteva ka golu, nego manje, i pitam se kakvu ćemo realizaciju imati na toliko šuteva koje budemo uputili...?
Za razliku od prethodnih utakmica tj. protivnika i oni će verovatno imati po koji šut ka nama, pa i neke napade...
Ali, zato će biti itekako prilike da Sadik, Asano, pa i ostali mogu da ,,razviju,, neki izuzetano brz kontranapad...
Tako da...

Videćemo. :D

Koncentrisani, jaki i ozbiljni pozadi moramo da budemo, ali napred ne smemo da se zadovoljavamo malim: pobeda od 1:0 nije tako loša, ali ako se pokaže da možemo da im damo 2, 3...onda, juriš!
Ako Asano Bolt i Sadik Gazela ne mogu da pobegnu bar 4 puta Turcima, e onda da ga jebeš, i fudbal i sve...
A ja mislim da mogu. :D

:napred-partizan:
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
232
Reaction score
581
Локација
Bijeljina
U prvoj utakmici najviše se uzdam u Pavlovića(i u odbrani sa bratom Ostojićem i u napadu solo), Fiću(naći će rupu ako je bude u odbrani Turaka), Asana(da trči ko lud i unese u go, ako treba), Lutovca (da se oslobodi) i da bar jedan bude raspoložen od dvojca (Suma i Tošić).
U drugoj utakmici - poslati Ožegovića, Šćekića, Zdjelara, pogotovo Ivanovića(da pokaže da zna da krlja i to možda u sredini, ne po strani) da udaraju Turke u prvom, a onda grogirane da ih dotuku ovi malo mekaniji igrači(Sadik, Tošić, Asano, Fićko,...) i mislim da neće biti problema.
Mislim da Ivanoviću nikako ne odgovara naša sadašnja formacija i da ne zna da igra po strani čak mislim da bi bio bolji zadnji vezni - ima snage za krljanje.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.401
Reaction score
4.637
Локација
Zemun
Sudijska 3jka je iz Rusije na celu sa Sergejom Ivanovim. Interesantan je podatak da je na 28 međunarodnih mečeva koje je sudio, a to su uglavnom bili susreti reprezentativnih mlađih kategorija, dosudio 12 penala za domaće ekipe, dok samo jedan za goste.

Ne treba da nam svira penal, dovoljno je da se ne ponovi ona kradja protiv Fenera.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.657
Ko stoji na putu Partizanu ka Ligi Evrope?

Drugu godinu zaredom Partizan put go grupne faze Lige Evrope traži preko turskog kluba. Prošle sezone Bešiktaš je bio poslednja, ali i neprelazna prepreka za crno bele, koji će sada za rivala u trećoj kvalifikacionoj rundi imati Malatiju, debitanta u evropskim takmičenjima.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Pa favoriti su jer kladionice ih procenjuju na oko 65% da ce proci. A kladionice su najrelevantnije za tako nesto, makar oko toga nema sumnje, jer ne idu kladionice protiv sebe gde se vrti novac.

A to sto su favoriti, ne znaci da ce i proci. Kao da je bitno uostalom ko je favorit na papiru...
Pa nije receno da su favoriti "na papiru" vec da je to realnost...

Ovi npr. nisu postojali ni "na papiru" kad je Mance zabo' parabolom QPRu.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.358
Reaction score
6.707
Локација
Tamo gde si ti!
Nama je sutrašnja utakmica veoma važna, moramo da obezbedimo povoljan rezultat i odemo mirni na revanš.

Momci na terenu će se svakako boriti, vidi se da žele i hoće. Zaigraće i Japanac i verujem ekslodirati :)

Vidim da pojedinci dižu frku iz razloga što nije pušten sever.

Hajde da nateramo klub da pusti i sever u prodaju, a nateraćemo ih tako što ćemo MI danas napasti blagajne i pokupovati sve preostale karte.

Nemojmo očekivati da neko uradi posao za nas.

Ponavaljam da sutra igramo veoma bitnu utakmicu i da svako od nas ko oseća crno-bele boje u srcu i živi za njih, treba da bude na JNA.

Povedi ludaka, brata, sestru, mamu, tatu, babu, dedu, zgodnu svastiku, debelog šuraka, komšiju, dedu ...

MI SUTRA MORAMO DA PREĐEMO CIFRU OD 20.000 CRNO-BELIH DUŠA!!!

Hrabro do pobede od 3-0.
 
Последња измена:

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Moze li idje da se nadje info ljudi, koliko je karata prodato?!
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Najviše će se prodati danas i sutra.
Na dan utakmice je najveća potražnja za karte,uvek.
Napred crno beli! :napred-partizan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top