Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.683

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.521
Reaction score
1.312
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Nas sastav kao i najavljen. Iznenadjen sam da su njima Tore i Giljerme na klupi. Hoce da nas hvataju na umor, a mi ipak fizicki spremniji nego ranije.


@ Grobar92

RTS i Arena.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Sve ne vezano za teren, treba da nas ne dotiče. Kad prodje tekma da ovi naši sa tribina organizuju jednu "tribinu" pred kamerama, pa da se bave činjenicama oko kosovskog boja.

Ajmo Crno-Beli!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.683
@Petar PFC U pravu si sve, neću više da ulazim u to zašto je van pameti pisati o Muratu na FK temi. Samo cepaj
 
Последња измена:
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Da ne pevamo pesmu da ne bi povredili osećanja milih nam gostiju iz Kurdistana?! Daj da im damo spisak svih pesama pa nek prekrižaju lepo svaku koja može da ih uznemiri, budimo dobri domaćini... Strašno o čemu mi pričamo i u šta se pretvorio fudbal....

Nego jebeš pesmu, bitno da im na terenu jebemo mater pa makar pevali repertoar kolibrija...

GAS OD PRVOG MINUTA!!

MRZIM KURDISTAN! :D
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.700
Reaction score
23.134
Локација
Академија
Ајде да отресемо Турке вечерас па да могу да уживам у Каравану најлепших народних песама на ртс-у као човек! :D
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Batalte turke i Obiliće, imal ko međ vama oko i unutar JNA kakva je atmosfera, jel otvoren sever itd ?
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Ja ne znam sta ste zapeli sa severnom tribinom, kada svaki put kada su je otvorili bude sto ljudi maksimum
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Daj da vidis kad u meni djavo povileni, djavo povileni, djevo povileni!!!!!!

JAKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Zapad i istok odlično popunjeni. Jug tužan. Sever nije pušten u prodaju. U kavezu na severu je 17 navijača Malatije.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
tacno ce po ko zna koji put vratiti ljude kuci, sve one koji nece na Jug (ili nikad i nisu isli na isti) a nema karata za istok i zapad... treba im jebati mater za ovo.. na istoku nema gde igla da padne, zapad moze primi najvise jos 1000 ljudi, a na blagajnama i oko stadiona ima bar 3-4000..

Miletic se zagreva ispred mene tacno, reklo bi se da je spreman (hvala Bogu)..

zastava japana je na zapadu, neki Sadikovi ortaci na istoku..

Napred Partizan!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top