Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
@fkloznica Jesu mozda norveski sampioni, ali i Kopenhagen je sampion Danske pa smo videli da veze nemaju...Samo ih se ne treba usrati, a mislim da necemo...Imam osecaj da od Turaka imamo neki usadjen strah, sto zbog atmosfere sto zbog straha da ce nas prebiti kao macke...Ovi naizgled nisu takvi i mislim da ce sa psihicke strane biti lakse sa takvom ekipom igrati fudbal...Opet, Aris mi, iako ih stvarno ne pratim, deluje mnogo slicnije Turcima...Ovo, ipak, govorim samo na osnovu nekog bazicnog poznavanja grcke lige i njihovog nacina fudbala, koji je dosta tvrd, fizicki zahtevan i ne tako lep za oci...Kad jos dodam navijacki faktor sve mi govori da treba bezati od njih...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nemojte te priče kad neko uđe u 85.minutu svež, a svi crkli, pa on kao nešto uradi i poredite igru sa onim koga je zamenio.

Ožegović je u Kruševcu pokazao svoje (ne)znanje, a ovo dete je talenat koji će nadam se dati nešto klubu.

Sadik je potrošio dosta vremena, gradio, nije imao kome ni da odigrava, a njiva od terena je usporavala igru.

Suma nije ratnik, on je nepredvidivi umetnik, koji bljesne nekim potezom, i na svim utakmicama ove sezone je ili dao gol ili asistirao, sramota je da ga pljujete sada.

Asano nije imao nekog prostora, ali nije bio ni tragičan.

Meni je Zdjelar defanzivno ok, ali u napadu je veliki minus. Šćekić isto.

Tošić je bruka. On igra kao da ima 42 godine.

Ćela Miletić je ozbiljna rupa, mnogo rizičan pozadi, napred neupotrebljiv. Dobar za jsl, borac.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Najbitniji je prolaz,trebalo nam je ovo ,jedino ostaje razocarenje sto se nije odigralo pametnije i hrabrije.Ne znam cemu taj strah na strani???
teraj dalje,pojacanja ozbiljno u odbrani skripi.Inace mislim da je Ostojic mogao da stigne da izbaci ono kad smo primili gol
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Partizanski!! Zasto lako kad moze komplikovano? Pa da.

Malatija je bezveze ekipa i jedino iz nase greske su i mogli da daju gol, inace nista posebno nisu odigrali. Turci su se nas prepali vise nego mi rano primljenog gola. Cekali su 92min da krenu naprijed svim silama i odmah sanse za nas.

Nebi nikog kritikovao, Sadik, Suma i Asano su odigrali kako su mogli. Sadik je dosta lopti pokupio al cesto udvoje i utrojen nije mogao da se okrene prema golu a opcija za dodavanje malo i nikako. Scekic i Zdjelar odlicni. Urosevic, Pavlovic i Ostojic odlicni.

Cekamo protivnika. Vise bi volio Molde sa njima se moze igrati fudbal.
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Kada malo bolje razmislim,...
odigrati malo losije i proci dalje, to uopste nije losa stvar....
Valjda smo nesto naucili i od ove utakmice....
Samo da se mi nekako dovucemo do Evrope, sve ce biti lakse....
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
Za razliku od prve utakmice u Beogradu, gde smo zaista odigrali za sve pohvale, ovde Savo kao da je primenio onu taktiku 'opa opa' Tako je sve delovalo večeras.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.232
bukvalno provukli smo se

ljudi mi napadaca nemamo, sadik to ocigledno nije, ozegovic jos manje o ivanovicu da ne trosim reci

vezni red je zbunjen ni tamo ni vamo nit je povezan sa napadom nit sa odbranom

odbrana mi je tek misterija, trude se, igraju, cak i urosevic je i vise nego podnosljiv) ali generalno slabo je to, kad se pogleda mnoooogo je tu slobodnog prostora izmedju njih, ne prate dovoljno jedne druge jednostavno nisu uigrani...

jbt bio sam siguran da ga do kraja primamo... ko na je*enim iglama :gaah:
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Ovaj Aris je bas ozbiljna ekipa,satrase ih ljudi,bas fino igraju,a vala imaju i dobru podrsku sa tribina. Ne bi me cudilo do kraja da prodju,bas su ih stisli.
 

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija
Sadik se mnogo troši na širenje i kupljenje lopte na 30 metara, ali to je do taktičke postavke, a ne do njega. Krila moraju da idu više i šire, tada će on moći da se mota po sredini i čeka dobru loptu, umesto što se izvlači.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Za razliku od mnogo puta, mi ovo veceras prodjosmo. Primili smo brz gol, i mislim da je to najvise uticalo na dalji razvoj situacije. Ipak je strah, da ako primis jos jedan-ispadas.
Takodje treba ovo gledati kao takmicenje. Pa tako i ovu vecerasnju treba sagledati zajedno sa onom prethodnom. Sve u svemu bilo je ok. Prolaz najbitniji. Valjalo bi samo kada bi cucnulo jos neko pojacanje ,i to pre svega u defanzivi. Danas su korektni bili Suma, Zdjelar, i do nekle Pavlovic.
Vidim da ovaj Aris kidise na Norvezane, ali ipak prizeljkujem Molde.
Da mi udjemo u grupu,pa onda koga izvucemo...

EDIT: Da ne zaboravim, kada god mogu da biram, Partizana ne gledam na RTS-u.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Mnogi zaboravljaju u kakvoj se bedi nalazi nas klub, nama su potrebne pare od UEFE, tih 8miliona za ulazak u grupe, da bi bili uopste zivi. Inace ce tek da bude mucno. Kako cemo se do tamo doteturati nije vazno. Nakon toga mi mozemo da disemo i da nesto planiramo u poboljsanju igrackog kadra. Ocekivati sa ovim timom neka cuda i renesansu je mazohizam.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Да нисмо примили онакав гол на почетку меча, ток истог би вероватно ишао у нашу корист. Не могу да се отмем утиску оног одвратног новинарског смрада Страјнића који ме је више изнервирао од свих грешака фудбалера које су вечерас направили!
Камо лепе среће да нас кометарише Милојко Пантић.
П.С: Могу дс се кладим да Страјнић (теле) не зна који је главни град Турске!
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Zasto slusate tog govnara Strajnica kad svi imate opciju "mute" na daljinskom, ja "srecom" imam Arenu ali isto je od 70og minuta radio "mute". Ko ih jebe tamo kad su retardi.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Пролази готово увијек Скандинавце и то је оно што ме плаши када би са њима. Они су избацили Чукарички па много би било 2 клуба из Србије. Што се Ариса тиче налетио сам на податак да утакмице у Европи не губе на свом стадиону, тако да све сем побједе на нашем терену вјероватно би значило испадање.
Наравно требају нам појачања у нападу и одбрани.
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Evo dopis iz UEFE, u vezi izrecene kazne:
Disciplinska komisija UEFA danas je Partizanu dostavila obrazloženje odluke o kazni. FK Partizan će učiniti tri paralelna koraka - prvi je da ćemo sutra poslati žalbu Žalbenom veću, drugi u skladu sa članom 63. disciplinskog pravilnika zahtevaćemo i usmeno saslušanje u Nionu i treće u skladu sa članom 62, stav 2, disciplinskog pravilnika daćemo obrazloženi zahtev predsedniku Žalbenog veća da do okončanja žalbenog postupka suspenduje odluku o kazni - izjavio je Vuletić, a prenose ''Novosti''.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top