Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
Nećemo bez razloga napadati. Dobro da i tih 7 minuta nije produžio još 2-3 minuta. Sasvim opravdano, više se nije igralo nego što se igralo. Sudija je sudio, po meni, sasvim korektno.
ja sam za tih 7 minuta dobila 17 sedih.. jbg...

inače, utakmica za mene kao ona naše nesrećna protiv apoela , kad smo dali gol u 6. minuta i onda ga izduvali.. pa red jednom bar nešto malo i nama da se vrati..
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.751
To je tako kad uvod u vecerasnju utakmicu bude kretenski remi u Krusevcu, zatim kazna uefe, i onda i ne cudi ovo veceras. Puce dobra atmosfera oko kluba kao sijalica.
Da mi je neko one veceri kad smo ove od veceras oducili od fudbala, rekao sta ce se sve izdesavati do revansa, ukljucujuci revans, rekao bi da nema sanse.
Moramo pod hitno da se trgnemo, rad mora biti pregazen, mora!

Ajde bre, ne padajte tako lako.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.968
Локација
Kobasicarija "Venac".
nekako prezivesmo!
mnogo smo slabi bili danas. isuvise malo agresije i ideje na sredini. turci nas dobro zatvarali, pa nije bilo prostora za neki pas napred. cak i kad smo imali fine situacije za tako nesto, bivali smo neprecizni. zadnja linija bila dobra i pored nekoliko propusta. fala kurcu da je malatija teska divljina od tima, i zavisi od ponekog individualnog bljeska par igraca. kavanagh bas, ba,s dobar danas. pomocnik nas umalo nije zaklao kad stojke skinu zicer mini.
nadam se da gresim, ali kao da smo u padu forme. kao da smo sve tempirali i izduvali u onoj prvoj tekmi na jna.

sve u svemu, jahovicu, popusis nam kurac!
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Jedino sto sam zakljucio nakon vecerasnje utakmice je to da ako ne dovedemo jos 3 dobra igraca, ima opet da bude borba za 3. mjesto u ligi.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Prvi put izbacili turke i računajući sve da imamo mladog i neiskusnog trenera ,kao i igrače koji nisu sugo imali kontinuitet igre ( Suma, Asono , Lutovac , Sadik ,pa i Ostoja- Pavlovic i Stevanovic malolrtni ) zadovoljan sam prolazom.

Sad upravo daj pojačanja i za evropu i za napad na titulu !!!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Kako kenjate jebote, kao da smo igrali protiv Cukarickog na Brdu, a mi smo Totenhem u najmanju ruku. Da se Stojkovic nije izglupirao, ne bi ovi videli gola. Usrali ste se svi kad smo izvukli Turke, a ispade da smo ih prosli bez problema.
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Sada ovako hladne glave mogu da kažm par stvari,dakle komunikacija u odbrani mora ali mora da bude bolja,i u Kruševcu i večeras zbog loše komunikacija primamo gol,mora to uigranije. Drugo sa Tošićem obaviti ozbiljan razgovor na temu odgovornosti i discilpine,on kao stariji umesto da bude primer igra fudbal bez obaveza,gubi lopte,sporo se vraća nazad,zaista je pitanje da li ga vredi trpeti samo da možda jednom pogodi slobodnjak. Sadik bi mogao malo ranije na klupu,trudi se on ali ne zna ništa,slabo se gradi,stalno pravi faul,o realizaciji da ne pričam,Ožegović zaslužuje bar 20 minuta. Inače momci su se borili sjajno,sem Tošića na momente niko drugi nije jajario i to je za svaku pohvalu.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Za mene kao navijaca Partizana je uvreda da Umar Sadik uopste putuje u Tursku. Ozegovic koji je kao puz spor bar je tri puta opasniji po gol protivnika. Ali sada moramo da jedemo govna jer smo doveli 'pojacanje iz Rome'.
Mali L.Pavlovic za 10 minuta na trerenu sastavio napadace sa loptom sto Suma nije za 80 minuta.
 

igor4202

Početnik
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
45
Reaction score
115
Локација
Beograd
Dajte ljudi da je Sadik dao gol sad pri kraju pricalo bi se kako je bila tvrda utakmica. Oni su preboleli 3 1 u Beogradu ko od sale i dali punu podrsku timu.
Nesretno primljen gol na pocetku nas je skroz dekoncentrisao. Mladi su momci. Po meni fali neki iskusan centarfor da olaksa posao krilima.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Kontam da su mislili da se zove Oganj pa su preveli fire hahahaha...inace ne znam za ostale ali licno ja bih pre video Ozegovica umesto Sadika daveza lopte na terenu. Ozegovic mozda ne zna ali ne palamudi na terenu nego cim dobije loptu omah gleda da opali na gol dok Sadik dok krene da napravi dribling vec je otisla mast u propast..Asano Ozegovic dva brza napadaca mislim da bi to trebalo probati..
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Ako se mi oslonimo da nam
Ozegovic igra umesto Sadika,onda tesko nama ..jedan cmf i jedan spic koji zna i ima iskustvo ,i to bi bilo sasvim pristojno
Ozegovoc i brzona,dva surptna pojma..pa
On decko na petama trci !?!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Kako kenjate jebote, kao da smo igrali protiv Cukarickog na Brdu, a mi smo Totenhem u najmanju ruku. Da se Stojkovic nije izglupirao, ne bi ovi videli gola. Usrali ste se svi kad smo izvukli Turke, a ispade da smo ih prosli bez problema.

Što je najgore, ubedjen sam da prvobitna zamisao nije bila da se ovako odigra. Vrlo ran gol, jos onakav, je ukanalio ekipu i odstupilo se verovatno od taktike, igrali smo obazrivije i u grču!
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Hvala majstore za sve sto si uradio u Partizanu , za te pare koje primas moras da pravis razliku . Dosta je bilo .
Tanak je ovaj Partizan jako ipak . Zavarale su nas utakmice protiv Macve i prva protiv turaka . Savo rece moci su bili na 70% , bojim se da su bili na 120% ipak .
Nemamo napadaca , nemamo kreatora !
Idemo dalje , to je Partizan .
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
X puta smo bili bolji pa ispadali, tako da cemo o igri tek kada udjemo u grupu, kad bude gotov nokaut deo..dobro je crno- beli, idemo da dobijemo Rad kuci, ovo mora biti sto pre arhivirano!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.742
Локација
underground
Mene je najvise zabrinula panika nasih igraca,posebno u prvom poluvremenu,ali prilicno vidljiva i u drugom,olicena u bespotrebnom napucavanju lopti,u situaciji kad su sami i treba organizovati napad.Druga stvar,verovatno opet zbog straha,nedovoljna agresivnost u duelima zbog cega smo izgubili vecinu duela na sredini.Naravno,tome u prilog je isla zaista skandalozna Tosiceva igra u fazi odbrane,taj nije osvojio nijednu loptu u zivotu.
Cestitke pre svega Urosevicu,koji je cini mi se jedini,pogotovo u drugom poluvremenu,istakao agresivnom i cvrstom igrom u duelima na nicijim loptama,i mnogo lopti oduzeo i tako nam olaksao
Pavlovic takodje cvrst,doduse cesto i uspanicen,sto je logicno za njegovo neiskustvo,ajd i Ostojic nekako,ovo ostalo nekako nedovoljno,premekano. Nadam se Moldeu,mada je mnogo ozbiljnija ekipa od ovih,Aris nikako jer se bojim izbacivanja iz Evrope na duzi rok,a i oni nisu naivni i vruc je teren .
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top