Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Pa ima i na sportskoj centrali, valjda su citirali vileticev tviter
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
To je sada definitivno!
Apelaciono veće UEFA odbilo je zahtev crno-belih da suspenduje kaznu dok traje žalbeni postupak.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Definitivna odluka nije donesena. Partizan ima pravo da aktivira taj clan Uefinog propisa kojim trazi da se odluka suspenduje do okoncanja zalbenog postupka. Tako je do sada bilo, i ocekujem pozitivnu odluku po nas. Mislim da se Vuletic zajebava sa medijima i da ce posle odluke biti sprdnja sa istima.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Koliko zapravo ova kazna odvlaci paznju sa onog najbitnijeg a to je teren. Umesto da se prica o terenu mediji nabijaju vesti o tome da l igramo sa publikom ili ne. Ja se nadam da je Savo izolovao igrace od medija i od toga da li igramo sa publikom ili bez.

Na nasem instagram nalogu je objavljeno da definitivno igramo bez publike.

Obratiti paznju na Ejkrema igraca sa brojem 7. Protiv Cuke je dao gol posle loseg ispucavanja odbrane i zatresao mrezu sa nekih 11 metara. Potom je asistirao u istoj utakmici za 2 0. Protiv Arisa je kuci dao gol pa je potom u drugom golu ucestvovao tako sto je pritiskom na golmana naterao na gresku i pao je gol. Na 2 0 je izbacio igraca sa brojem 10 koji biva srusen i stoper dobija crveni karton.
 
Последња измена:

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Kako mislis da ih izoluje od toga da li igraju sa publikom ili bez? Samo se nadam da ih to ne opterecuje toliko da ne pruze maksimum u cetvrtak.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Mislim na to da ih je spremio psihicki da je odluka takva da ce nastupiti bez podrske navijaca. Kao sto sam napisao u prethodnom postu zvanican instagram nalog kluba je objavio informaciju da nastupamo bez publike i da ce moci prisustvovati deca do 14 godina iz skole fudbala. E sad ova odluka mi govori da ce nam mozda, ako udjemo u grupe, ublaziti kaznu na jednu.

Nadam se da taj sto je nosio keltski krst uvideo kakvu je uslugu napravio svom klubu i da su oni ljudi sa zapada sto su skandirali Donaldu takodje shvatili sta su napravili.

Neki igraci iz ove ekipe imaju vec iskustva igranja plej ofa le i grupne faze le bez publike i stvarno je tesko igrati u takvom ambijentu koji vise podseca na neku zatvorenu prijateljsku utakmicu nego na utakmicu za grupe. Zato se nadam da ih je strucni stab dobro pripremio za ovu utakmicu.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.750
Reaction score
6.268
Jel su zasedala govna iz Uefe u 20:00? Postoji li zvanicna informacija oko publike i meca ili su sve samo twiter nagadjanja i dalje?
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Utakmica bez publike
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Ima na zvaničnoj stranici FK Partizan, gde pozivaju sve iz škola fudbala da dođu, tako da će biti bez publike, jedino se nadamo da će ublažiti kaznu na tu jednu, pa ako udjemo u LE igramo pred navijačima.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Kao sto rekoh... samo nekako da se dokopamo grupe...

Ova utakmica bez publike ovima iz Norveske ce doci kao 1 na 10...

Bas steta...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Jebena goveda iz uprave. Mogu da sprece unosenje transparenta protiv RTSa, a ne mogu sa keltskim krstom. Ne mogu da sklone ljude sa prolaza. Ne mogu nista. Najebem vam se majke svima, pocrkali dabogda.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Nas će da šutnu iz Evrope za sledeću glupost nisu ove dve utakmice bez publike ništa, pitaće se mnogi kako i zašto a stankela će biti glavni krivac...

Da su malo pametniji iz uprave mogli su već da organizuju masu dece sa strane i da pošalju neki ćirkularni mejl po tim akademijama ja bih im i putne troškove pokrio da sam na njihovom mestu. Ovi iz Beograda će se već snaći.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top