Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Slušala (i gledala) Sava juče na Gangreni sport (ne znam da li je neka repriza bila, možda), i što se tiče kazne i igranja bez publike rekao (prepričavam) da mu je neverovatno da se takve stvari ponavljaju, da on ima utisak da neko to namerno radi da bi oštetio klub i da, pošto nam je sledeće kazna 3 godine bez Evrope, možda i bolje da igramo bez publike.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
844
Reaction score
2.948
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Ne mora ni da se organizuje prodaja, neka puste samo ko ima godišnje jer vlasnici godišnjih bi ovu utakmicu gledali na konto godišnje karte koja važi i za ovaj meč.
Ja prvi put uzeo i za sina godišnju i šta sad, ko meni to da nadoknadi, uefa mafija.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.380
Reaction score
37.797
Vest je možda već bila:

Ali meni je vrhunac deo teksta:
"Naime, brzom reakcijom operativaca iz Humske obezbeđena je ITC licenca neophodna za igranje u Evropi. "

Sunce mu poljubim, da ne znam kakav ološ obitava u klubu još bih pomislio da su organizovaniji od Mosad-a. :D
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Inspektore Alakaraz, jebem li ti sve živo i mrtvo. Pogotovo ti se najebem cerke ako je imas. Govnari jedni smrdljivi, vazda na nas kurac šilje
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.941
Reaction score
21.740
Toliko smo puta kažnjavani, a samo se ide uz greške u novu grešku, tako da mi nije jasno zašto bismo očekivali da oni sad nama nešto čine. Osim ako ne mogu pravnim postupkom da se izbore sa njima, što nisam ispratio jer mi je mučno da čitam bilo šta što piše prof. Vuletić.
Nije mi jasan upis iznad
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ovde možeš da pratiš povremeno. Mi smo na vrhu strane.

 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Neće i ne može da bude preinačena kazna kada je utakmica tako blizu (2 dana), jer se tiče organizacije utakmice. Moguće da se smanji kazna ali za ovu prvu sumnjam...svakako bi bilo nelogično...
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
E sad kad deca zapevaju “moolderu ustaso” pa da vidis!!!

Upisujte ljudi decu u skolu fudbala danas vec!

Mamu im jebem ja licemernu mafijasku!
Sto ne pustise zene i devojke bar pa da se maskiram ko covek/zena.. kako da izvedem ovo da imam manje od 14?? :(
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.380
Reaction score
37.797
Ništa ja to ne verujem dok na sajtu UEFA ne izađe zvanično.
 

nemavise

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
124
Reaction score
583
Najavljeno je bilo u 20h, možda su "naši" pustili buvu sponzoru zvezdane.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Kakva je ovo glupost jebote, odma su se predali, a?! Odluka je u 20h !!!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne igramo za vikend u Surdulici, zbog dvomeča sa Moldeom.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.984
I definitivno bez navijaca... bas bezveze i lose jer se Molde tesko snalazi u tim situacijama, ako je slutiti po proslonedeljnom mecu iz Grcke...

Bas lose... i bojim se da se sad procenti za prolazak menjaju
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top