Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
@Goran Tomić Ma slažem se da nije dao gol ili asistenciju ali i njihov trener sam kaže da ni on ni Giljerme nisu spremni. Tačno se vidi kod njegovog prijema lopte dakle prvog kontakta da zna fudbala pravio nam je dosta problema, kao izmena u prvoj utakmici je mogao dati gol tresla se stativa.

Nemojte molim vas podpadati pod uticaj novinara vidim neki su već pisali kako je Stojković kriv za gol jeste kriv ali veći deo kiksa ide na dušu Pavloviću koji nije smeo da pravi ofsajd zamku ne pogledavši gde je ostatak odbrane tj gde je Ostojić i samim tim je dao lepu prednost Jahoviću kod koga je bio e sad Stojke u takvoj situaciji je trebao biti mnogo dalje od gol linije pa bi verovatno stigao loptu ili da ostane na gol liniji a Ostojić i Pavlović bi svejedno stigli Jahovića. Kad smo već kod Jahovića koji je to indijanac.

Dalje sad malo kad sam hladnije glave pa mi smo u prošloj utakmici i primili gol posle Tošićeve prodaje kontre usled čega je usledio klizeći start Uroševića i korner posle koga smo primili gol. Urošević danas da ponovim još jednom igrač utakmice uz dobru partiju Pavlovića u drugom poluvremenu.

Ono što bih zamerio sredini je to što se lopta čeka bez skipa ukopani su svi, samim tim i spora reakcija jer se očekuje lopta na petama, nema varke tela lažne kretnje, ne možeš danas fudbal igrati peške pa to ni u zoni više ne prolazi. Kretnja bez lopte konstatna mora biti. Gorane Suma tvoj ljubimac opet kao što sam ti i rekao u utakmici gde ga malo više nagaze on ne postoji iako je imao dobar voljni momenat za igru u odbrani.

Kapa dole stručnom štabu u kakvom ambijentu rade u i oko kluba faktički bez pojačanja sad i da dođu pojačanja sa aerodroma bi faktički ušli u dres na utakmicu mnogo neozbiljno. Ono što ljudi ovde greše porede neke pobede Malatije u prvenstvu dakle u punom ritmu sa ovom Malatijom kojoj prvenstvo počinje za vikend. Dobili smo konačno tursku ekipu to se piše idemo dalje.

Interesantno je kako se neki raduju što nam ne dolazi Maraš a mi igramo ling long i evropu sa biserom ekipe koji najverovatnije napušta klub posle kvalifikacija i igračem koji igra rovit. Centralni vezni i štoper kao pod obavezno i po mogućnosti desno krilo i desni bek od pojačanja.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ovaj tim i dalje place za pojacanjima, previse ispodprosecnih igraca imamo.
Mali Pavlovic je danas odigrao strasno dobru utakmicu, imao je par nebitnih greskica, ali i par izuzetnih intervencija. Miletic isto dobar, jednom ga je izbacio Bifuma i napravio ozbiljnu sansu i to je jedino sto mu se moze zameriti.

Prvo nam treba centralni vezni jer kad se desi da nam se zalepe za Sumu, bukvalno nema ko da prenese loptu. Zdjelar ima dobar pas, ali je sa razlogom zadnji vezni. Scekiceva tromost dolazi do izrazaja u ovakvim utakmicama, on moze da izdominira na snagu, visinu i agresivnost, ali cim ima ozbiljnije igrace naspram sebe pokaze zasto nije za Partizan. Mogli smo da najebemo i zbog toga sto je bio na granici crvenog, sreca pa je sudio englez koji pusta malo grublju igru.

Zatim nam trebaju stoper i levi bek. Ostojic je bio jako dobar u zadnje vreme ali mi se ozbiljno zavaravamo ako mislimo da je on vrhunski kvalitet. Malo okretniji stoper bi sprecio onu loptu da udje u gol. Generalno ce imati problema protiv ozbiljnijih i brzih igraca.
Urosevic je eksplodirao u zadnjih 15 minuta, verovatno zbog toga sto je fizicki dobro spreman, inace je bas kritican. Nikad od njega fudbaler.

Pisao sam vec da Sadik nece biti simpatican kao sto je bio kada promasi neku dobru sansu u bitnom trenutku. Covek nema zavrsnicu, to je jasno od prvog dana. Sa obzirom da je on neko od koga se pre svega ocekuje da daje golove, to je bas ozbiljan problem.

Asana je Savo morao da vadi iz igre, 20 minuta se setao po terenu jer nije imao snage. Inace mi se svidja sto je konkretan i sto je jedan od retkih koji igra licem. Posle Leonarda i neko vreme Nece Mihajlovica prvi nas igrac koga nije strah (i ume) da napadne igraca koji ga cuva.
 

igor4202

Početnik
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
45
Reaction score
115
Локација
Beograd
Ljudi pa Ćela ja morao da čuva one afrodizijake njihove u napadu koji su bežali od tigrova a zbog igre 1na1 su i dovedeni u Tursku. Još brat igrao sa jednom nogom. Pa zamislite da nam je tu igrao Aksentijević o kome se kao pričalo.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Grci pojeli norvezane .Definitivno bolje sto igramo protiv Moldea nego protiv Arisa.Mislim da je Aris bolji tim + domaci teren znatno jaci nego u Norveskoj.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
767
Reaction score
2.862
Локација
Banja Luka
Sad odgledah ovo,pa Grci su im trebali dati 10 komada,Norvezani nisu sansu napravili.I u prvoj utakmici je bilo egal sto se statistike tice jos su Grci imali pola sata igraca manje tako je je bolje sto idemo na Molde i mislim da smo blagi favoriti.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.320
Reaction score
3.981
Локација
Kobasicarija "Venac".
U svakom slucaju je bolje igrati sa ekipom koja je doslovce razmontirana u revansu, a ipak prosla dalje. Svakako, tradicija je na nasoj strani, ali vec mogu da potpisem da ce biti drame sa moldeom. Neka nama vikinga. Zajebi me grcke legije stranaca.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.354
Локација
Kej Republika
Molde nema vruć domaci teren, u Solunu bi svašta bilo.
Na jna nažalost kapije zatvorene, a utakmica kući nam ključna.

Treba nam lagana pobeda bez trzavica za vikend, da se polako i u dobrom raspoloženju dočekaju Norvežani.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Necu igru komemtarisati, momci su zasluzeno prosli i to je to. Prizeljkivao sam Molde, na guzove su prosli, ajde momci da ih istresete posteno pa da uzmemo i neku kintu. Steta sto je 99% bez publike.
Jos jedan bek hitno, Cela ce da lipse. I napadac i centralni vezni, bas se vidi da nema ko da poveze.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Molde nema vruć domaci teren, u Solunu bi svašta bilo.
Na jna nažalost kapije zatvorene, a utakmica kući nam ključna.

Treba nam lagana pobeda bez trzavica za vikend, da se polako i u dobrom raspoloženju dočekaju Norvežani.
Postoji mogućnost da kapije budu otključane, videćemo šta će se desiti do ponedeljka.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.270
Reaction score
7.001
Ono sto mi se svidjelo sinoc je borbenost, cvrstina i trcanje, sve ostalo za zaborav. Licno sam zadovoljan, obzirom da ovo gore nabrojano nismo imali jos od Nikolicevog mandata. Nismo nadigrani, nisu nas ubili, sto neko rece da nismo primili gol, rutinski bi ovo odradili, ali, ali... Ne znam kakvo su igraci Arisa pomracenje uma dozivjeli u Norveskoj, ali ja sam siguran da nam ne mogu dati 3 gola tamo, a da mi ne damo nijedan. Inace sto se tice gostovanja, jako nezahvalno. Daleko od svega, od Osla je 8 sati vozom, autobus preko 13 sati. Jedino neka varijanta avionom iz Osla. Karta avionska nekih 90 evra, Oslo - Molde, preko Norwegian air-a.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.226
Reaction score
4.038
Локација
Uvek uz Partizan
Početak je bio tako tipičan za nas. Rano i glupo primljen gol obično bi vodio u glatko ispadanje, međutim nismo im dozvolili ni šansu da naprave do kraja utakmice. "Šansi" Mine prethodio je ofsajd, a onom šetanju lopte kroz peterac faul nad Miletićem.

Nisam za to da se igrači kritikuju sada, kao što ni pre sedam dana nisam bio za hvalospeve. Ono što je sigurno je da ovoj ekipi nedostaju pojačanja i to u svim linijama.

Odlično je što ne igramo protiv Arisa i zbog domaćeg terena i zbog eventualnog sranja sa navijačima.

Verujem da ulazimo u grupe.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Posle nekoliko sati sna...

Zahvaljujuci prvoj utakmici protiv Malatije( sigurno jedna od najboljih u poslednjih par godina) malo smo poleteli i skoro pa ocekivali da cemo da ih rutiniramo sa dve kontre. Umesto toga, nicim izazvano Stojkovic otplivao na pucinu i promenila se utakmica.
Postaje klasicna nasa, gde moze svasta da se desi i nista da te iznenadi. U trenutku mi zalici da Malatije moze da nam bude Turski Tun..srecom i znanjem, nije.

Stojkovic, kiks pa bez nekog posla, do one rukometne odbrane pred kraj utakmice.
Odbrana, po meni iznenadjujuce dobra s obzirom na sve. Urosevic odigrao tako da opet pozelim da ga gledam u 11 a to sigurno nije mala stvar. Ostojic i celavi Miletic, vidi se da su s povredama i da su morali na teren. Stisli zube i izdrzali. Svaka cast. Hvala upravi sto nemamo zamena za njih, pogotovo za Ostoju, koga pokusavaju da se rese vec dve sezone- sreca, ne uspeva im!
Naplati Ostojicu svaki evro kad god budes odlazio. Imas podrsku svih.
Zdjelar, Scekic- Utakmica za njih, dosta duela, guzve, sitnih faulova. Nisu dozvolili Turcima da se razmasu posle gola, dobar posao odradili.
Asano, Sadik- pokusavali, trudili se, naravno nisu bili na nivou prve utakmice, to je bilo teako ponoviti..opet imali sanse, ona na kraju prvog dela igre, glavom, pa nogom. U svakom slucaju, za ovakav nas Partizan, obojica jesu pojacanja.
Tosic..jos jedna od utakmica za zaborav od njega. Tu je l, cekamo ga i dalje. Valjda cemo ga i docekamo. Druge nema.

S. Milosevic, ako sam dobro ispratio, ovo je prvi poraz s njim na klupi. Uz to, prosli smo, tako da nije bolan. Ubacuje u igru klince, vadi Tosica kad je bilo potrebno/neophodno. Ne "resava" utakmicu tako sto ce da ubaci jos jednog odbrambenog igraca u poslednjih 15min. Pokusao s malim Pavlovicem. Veliki plus.

Jos jedan korak blizi takmicenju po grupama. Molde, prava mera, bice zajebano.
2-0 u Beogradu
1-1 u Svedskoj :D

( izvinjavam se na Goran Tomic modu)
Odoh na trcanje
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.361
Reaction score
37.700
Miloševiću prvi poraz ove sezone, prošle je imao 3 čini mi se.

Protiv Moldea ponovo od nas sve zavisi. Mislim da je rival po meri, ni previše jak, a opet ni previše nepoznat da bi ga eventualno potcenili. Da svi budu zdravi, da se pobijemo pa šta bude. Ako njih ne možemo da prođemo, šta onda u grupi očekivati?

Idemo dalje!
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Nema samopouzanja i to je veceras bio glavni problem. Eto sta znaci remi u Krusevcu i dva gola od livadara u prvih pola sata.
Savina sramota protegla se do Turske
Zaplaseni, preplaseni bez vere u sebe i svoje mogucnosti.
Kao posledica dolazi utakmica koju smo gledali.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Zdjelar ima dobar pas, ali je sa razlogom zadnji vezni.

Velika zabluda. Mnogo ga idealizujemo jer je napokon krenuo da igra nesto, za razliku od perioda od njegovog dolaska pa do skoro.
Gledao sam reprizu prve utakmice pre neki dan, i, iako mi je delovalo u live prenosu da je pokidao, u tom ponovnom smirenom gledanju se u stvari videlo da je desetine lopti dao protivniku u noge.

Slicno je bilo i sinoc. Znatno je unapredio igru i defanzivno zatvara dosta, zna i da isceprka loptu, da napravi faul kad treba, voljni momenat je mnogo veci, ali kad treba dati loptu napred tad njegova neodlucnost i neeksplozivnost dodje do izrazaja i vrlo cesto gresi.
Ne znaci ovo, naravno, da ne ume uopste da odigra pas, asistirao je Asanu odlicno u Bg, ali on jednostavno nije igrac od koga treba ocekivati lopte u prostor krilima i spicu! On mora pored sebe da ima duplo boljeg igraca, koji zna da radi sve isto to i on ali i preko toga da ima bolju tehniku i da je upotrebljiv i ofanzivno! Jojic bi tu bas legao, nas je, dobar je, skupio i ineternacionalnog iskustva... mogli bi da nasi da ga iscimaju barem za pozajmicu, s obzirom da nije u planovima trenera Basaksehira.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Evo produzeni highlights od 12 min sa vecerasnje utakmice Aris-Molde, zanimljivo da su Grci primili gol slican kao i mi veceras :D
Bogami i Moldeov golman pliva i ceni ko naš, svaki drugi visok centaršut je bio neodlučan ko Stojković, to bi trebalo iskoristiti.
Mislim realno nema se tu šta ljutiti sinoć na Stojkovića to njegov minus, plus golovi sa distance i nekada leva strana koju ne pokrije zbog perifernog vida, zbog kojih nikada nije ni zaigrao u nekom boljem klubu i što smo mu mi kruna karijere.
Svaki sinoć balon je bio više njihova lopta nego naša, i kod onog zicera na kraju Mine, opet je zaplivao pre toga, ne sme da ostane na pola guza nit sam izleteo nit nisam.
Opet treba to smanjiti na neki drugi način, jer ove ekipe skandinavske maksimalno skautuju i gledaju statistike i verovatno će probati to da isforsiraju između svega ostalog...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Stojkovic, kiks pa bez nekog posla, do one rukometne odbrane pred kraj utakmice.
Stojkovic da je imao ovakve izlete i kikseve u reprezentaciji jeste ali sad ne moze se reci da je kompletni krivac.

Stoperski par zbog pogresno napravljene ofsajd zamke pa tek onda golman. Jedina zamerka Pavlovicu pored dobre partije sinoc je ta sto je napustio igraca ne videvsi gde mu je saigrac i kad je u finisu istrcao kontru ali stoper si ne igraj se kaznice nas jednom tako neko, sve ostalo perfektno odigrao.

Kakva je ono njiva od terena za neverovati kao nekad Napredak, Spartak u martu.
Scekara koliko god limitiran lepo je namestio lakat onoj pricalici tu mu je bilo bas drago.

Drago mi je takodje za drugog mladjanog Pavlovica kad je usao imao je jedan dobar pas ka Asanu u prostor.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top