Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Bravo bree monstrumi, Liga Evrope je tu!!! Ajmo sad jos pojacanja, sjutra se prati zrijeb i sledeci cilj je jesen u Evropi!!!
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
MMM2909
Pa gde to reče,sad će svi mediji preneti kako je Molde oštećen za faul.
A sad dajte taj Mančester da mu slomijemo nogu.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.881
Reaction score
11.014
Браво ћелави!
Потпуно заслужени пролазак у групе. За сада,Саво је препородио екипу, а резултат су куп и пролаз у ЛЕ. Током квалификација смо били бољи од свих и заслужено смо прошли даље. Од огромног значаја је било ући у групе из много разлога. Сада са уживањем да пратимо жреб. Каква је ситуација, је л смо у трећем шеширу и ако нисмо још увек, шта је потребно да будемо?

Ако до сада некоме није било јасно зашто Ожеговић не заслужује дрес Партизана, сада је лепо објаснио зашто га треба отерати што даље од клуба. Таман и аргумент: ,,Дао је Јанг Бојсу гол за пролазак даље" губи смисао после овог скандала вечерас.

Да славимо нећемо, јер Гробари не знају да славе :D

Страјнићу јебо ти Жигара матер!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.280
Reaction score
18.372
Локација
Kej Republika
Losa igra. Da ga ne celavi ne dade pamtili bi japanca po ruci i tu bi zavrsio karijeru kod mnogih nas navijaca. Od onog gola protiv turaka nista nije uradio. A napad nas,ne postoji,ne zna se koji je grdji od one dvojice. Prevara fudbala, jos sadik izlazi kod kornera na 0 0 kao da jurimo rezultat. Prosle nedelje salje telegram u zimbabve sa tribina a sad ovo. Kazna pod hitno. Ili dajte da se rastavimo ko ljudi,nisu se skoti snjim sprdalo bez razloga,tamo se postuje borba i zalaganje a od njega nista,apsolutno.
Klub ti udje u grupnu fazu takmicenja u Evropi, i tebi ovo bude upisna forumu, ti se ovako osecas posle prolaza dalje? Voljeni klub zabelezio uspeh, ni jedna jedina pozitivna rec.
A ispod nick-a GROBARCINA. :puke:
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Vrijeme je da kazemo da celavi mora nazad na stopera jer je najslabija karika od njih cetvorice. Gdje su oni silni bekovi koje pokupovasmo vec 3 godine.
Dobar napadac da se dovede i ova ekipa ima sta da pokaze jer imamo brzinu po bokovima a Natko ce da pakuje golove kao na traci. Sumu vidim u prvih 11 jos samo 3-4 sedmice.
Mislim da cemo dovesti centarfora u naredna 2-3 dana i da se cekao prolaz. Prilicno sam siguran.
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
458
Reaction score
1.249
Ponosna, pristojna, izmučena Srbijo, bravo!
Ima neke nebeske pravde što je meč rešio Miletić.
Bez promene obojice napadača, u grupama ćemo igrati epizodnu ulogu.
Savo izvlači maksimum iz ovog tima, potrebno je još Japancu da se pronađe prava uloga, ovako ne daje doprinos.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Ma tako jeeeeeeeeee breeee !!! Gazi, jebi,satri...
Placi crvena krezuba Srbijo !!!
Duckajte ga mediji....
Napred Partizan ,bravo celavi :šal
Upravo govnarska znate vi dobro sta je...napadac do ujutro.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Ne smem ni da zamislim ovaj tim sa napadačem... Ima sve da gazimo! Ostoja, Šćekić, Ćela, Urošević – no pasaran! Ratnički Partizan!
 

Icecool

Početnik
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
104
Reaction score
166
Treba te izbaciti sa foruma.
Umesto da slavis ti pljujes.
Gade mi se ljudi poput tebe!
:pfc:

Dakle prijatelju tebi se gade ljudi koji iskreno vole Partizan? Meni se u radost posle Celinog gola dobro usrao onaj sa druge strane brda svojim potezom pa smatram da nisam ni preterao. Uglavnom ostaj ti meni u zdravlju pa da se slavi i prezimljavanje u Evropi ako Bog da.

A Celavom hvala za gol i da sto duze ostane u Partizanu. Ljudi sa srcem nam uvek trebaju pa neka i nisu veliki znalci.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Hvala ti, crno-bela ljubavi... U INAT SVIMA

Losa igra. Da ga ne celavi ne dade pamtili bi japanca po ruci i tu bi zavrsio karijeru kod mnogih nas navijaca. Od onog gola protiv turaka nista nije uradio. A napad nas,ne postoji,ne zna se koji je grdji od one dvojice. Prevara fudbala, jos sadik izlazi kod kornera na 0 0 kao da jurimo rezultat. Prosle nedelje salje telegram u zimbabve sa tribina a sad ovo. Kazna pod hitno. Ili dajte da se rastavimo ko ljudi,nisu se skoti snjim sprdalo bez razloga,tamo se postuje borba i zalaganje a od njega nista,apsolutno.

Mislim da je od ove sezone pravilo da igrač koji se menja MORA da izađe tamogde mu je najbliže... zato je Sumai dobio žuti
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Bravo majstori!
Pijem i u ime Sadika i Ožegovića.
Bravo momci ,idemo sad polako ...
Definitivno sam siguran da i uz osrednje pojačanje na špicu mi možemo da prezimimo u evropi.
Hoću da verujem da Molde ima mnogo zajebano jake i brze napadače te je to razlog što je ćela imao mnogo problem sa njima kao nikad do sada.A možda se samo čuvao za 80 minut! Bravo Ćelo ulepšao si mi život.
Ne zameram večeras nikom ništa.
Tako se bori za Partizan majstori
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.368
Reaction score
37.739

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Čestitke ostatku tima i stručnom štabu na ulasku u LE i što nisu utpotpunili cigansku proslavu.

Treba biti realan i reći da je pola Miletićevog gola Šćekićeva zasluga čestitke obojici :clap
Сви су заслужни у овој акцији, зато је и акција. Али ово што причаш, баш сам коментарисао са буразером, и Шћекић и Остојић су савршено одрадили посао правећи блокове за Милету. Милети свака част за скок, а Тошићу за трепавицу.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top