Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Losa igra. Da ga ne celavi ne dade pamtili bi japanca po ruci i tu bi zavrsio karijeru kod mnogih nas navijaca. Od onog gola protiv turaka nista nije uradio. A napad nas,ne postoji,ne zna se koji je grdji od one dvojice. Prevara fudbala, jos sadik izlazi kod kornera na 0 0 kao da jurimo rezultat. Prosle nedelje salje telegram u zimbabve sa tribina a sad ovo. Kazna pod hitno. Ili dajte da se rastavimo ko ljudi,nisu se skoti snjim sprdalo bez razloga,tamo se postuje borba i zalaganje a od njega nista,apsolutno.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Cestitke timu i Savi na prolazu! Jbg, ovo je nas stil, kidaj zivce navijacima ali prodji dalje:D :napred-partizan:

Sadik i Fire su veceras sve rekli i pokazali sami za sebe. Definitivno potvrda da nemamo napadace. Sad je na upravi i Savi sta ce dalje.

M. Scepovic koji se pominjao neki dan je Marco Van Basten za obadvojicu. Asano nema ulogu u ovoj ekipi, djeluje izgubljeno.
Gdje je D. Dinga pobogu? Opet smo izgleda promasili sa jednim stoperom.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
zaglavih danas u bolnici.. iznenada.. koronografija, stent prvi (cekam i drugi), sve ok, odvedosem me na intenz..
kazu: “ne moze decko ovde telefon”
kazem: “ili gledam Partizan ovde veceras ili u najblizem kaficu, vi birate”

I gledao sam! i nisam mogao da se bas ni malo ne nerviram, ali sustinski tekma je trebala da izgleda 1:0 za nas do 15tog, 1:1 odma zatim i do kraja mrtvo.. bilo je obrnuto ali prosli smo i to je najbitnije!

sa Asanom se mora popricati ozbiljno!
za “neozbiljnu”. igru imamo klince od 16 god!
sa Ozegovicem se treba pozdraviti!

Savo izvodi Sumu, kad ono... zelen je jos ali uci i on!

Molde sigurno jaca ekipa nego mnoge koje su se plasirale u grupnu fazu.


Napred Partizan! (ubio bi za pivo i pljugu)
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
Porodjosmo dalje sto je bitno! Nemamo kvalitet za Evropu, ali sta je tu je. Nek nam je sa srecom.
Samo dva pojacanja i mi mozemo da prezimimo u LE ove godine. Spic koji je jak i moze da zadrzi loptu ili jedan koji je brz ko asano pa da pravim haos iz kontre. Onda jos i stoper; Ostojic je dao mnogo toga klubu ali svaki malo snazniji napadac prolazi kroz njega kao nemci kroz poljksu.

Inace nam je tim po meni super. Jeste da smo slabi u odbrani, ali za LE je ovo dovoljno. Nije to neki kalibar, sem 3-4 izuzetka.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Kakva agonija,kakvo mucenje... A sve je utoliko gore kad imamo u napadu Sadika i Ozegovica i Strajnica za komentatora.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Hej ljudi polako sa Asanom, decko je danas preorao sa Urosevicem po levoj strani, postoji razlog sto su nas konstantno napadali preko desne strane, sa Izraelcem bice Asano fenomenalan
PS.
Izgleda da su ljudi ovde naseli na ciganske price pa kao ovaj Molde kao kurac od ekipe, pa ovaj Molde je bolji od YB a da ne pricam o velikoj sili Kopenhagen koji je izgubio od Rige. Momci su odigrali dobar mec, i da su na vreme dovedena pojacanja mi bi ovo glatko prosli. Tako molim manje kenjanja po ekipi, nisu to zasluzili
 
Последња измена:

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Bravo Savo, bravo momci. Znao sam da je prvo poluvremene proslo previse lagano i da ne mozemo bez drame da prodjemo. Znamo svi da ne stima dosta toga ali batalite barem veceras. Dodjite u nedelju da proslavimo ulazak u LE, zasluzili su to igraci. Iskulirajte malo.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Da li ste nekada videli sebicnije stvorenje od ozegovica?Nama ne treba jedan spic nego dva i to da i od ovog Gigica moze da bude nesto. Celavi bravo,vratili smo se kad sam pomislio da cemo ono nase malokrvno i slepacki da ispadnemo. Zivi smo hvala bogu
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.145
Reaction score
4.609
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Apsolutno se slazem jako losa i jako tanka igra pogotovo za grupnu fazu LE. Mora ovo i na fizickom i na taktickom planu mnogo mnogo bolje. Veceras smo prosli (ne i pobedili) ekipu i osrednje evropske lige sa prilicno tankom igrom tako da ako Savo misli da napravi neki rezutat u evropi mora dosta toga da promeni i u strucnom stabu a i na terenu.
Dok uživam u pobedi stvarno me zanima koga bi ti to menjao u stručnom štabu???
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Hvala svakom igracu Partizana, Savi i njegovoj ekipi, svakom navijacu Partizana, upravi Partizana i svakom ko je i na najmanji nacin doprineo ovom ogromnom uspehu. Presrecan sam! Smrt fasizmu, ziveo Partizan!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.448
Reaction score
12.055
Локација
Beograd
Prvo poluvreme totalna kontrola igre i prijatno iznenađenje. Svi solidni osim smotanog Sadika koji je skoro sve zasrao. U drugom totalna suprotnost, povlačenje na svoju polovinu i naravno userski gol primamo kao po navici. Bibras mora više da igra, Sadik mora mnogo manje ako već ne može nazad da se pošalje. Špic pod hitno.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Статус
Затворена за писање одговора.
Top