Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Prvi utisak. Kolega koji je napisao da ce nas manje krasti nego u vucicevoj ligi nek trazi samoban na sedam dana.
Sudija jebem li ti mami cigansko-spansku. Jest da je jedno te isto.
Bravo momci na borbi i zalaganju?
Savo sta glumis sa izmjenom u 92.???
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Ne brinite braco, jebace ih Misa Tumbas na sred Old Traforda!
Svaka cast Partizane!
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Koliko god ga voleo...miletic nas je kostao az alkmar i ovu
Svaka cast momcima hrabro,muski....
Ako budemo imali ovakog znanja bod u mancesteru realan...posao kvari astana koja je odustala...pa i da izgube sledecu kod kuce nama samo dve pobede az i astana znace...
Az kod kuce nas skupo kostao
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.786
Strajnicu skini nam se s kurca vec jednom!!! :angry-smiley-002:
Mamicu ti jebem defetisticko pesimisticku. Dobio si onakvu utakmicu da prenosis u tvom usranom zivotu i ti se ponasas kao da ti je neko stiso jaja.

Pusi kurac mamu ti jebem, nemoj slucajno da si se dohvatio mikrofona kad igra Partizan. Sve ti jebem na svetu sto imas. Naduvaj mi jaja i serem ti se u usta defetisticka. :angry-smiley-002:

SPEKTAKL od utakmice je uspeo da svede na nivo prenosa prcanja zabe i labuda. Nosi se u 3 pi4ke materine!!! :gaah::gaah:
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
A protiv nas sa najjacim sastavom, protiv cigana iz Nizozemske sa drugim timom.Neka, jebaćemo vas u Manchesteru, isto ovako, sa tri maloletna deteta.Prvo nije bio penal, ovaj lik pada a Mileta jos nije uklizao.Ali gde su za nas PENALI?
Suma je odigrao doktorski, onaj od 100 miliona je padao na dupe, Suma mora svaku utakmicu da igra od početka kao i mali Stevanovic umesto Tosica koji je opet bio najgori.Bravo za igru.Sadik vrhunski odigrao
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Prvo bih se najebao majke onom spanskom konkvistadoru koji je dosao da glumi sudiju, a onda bi cestitao Savi i strucnom stabu na ovome sto su za kratko vreme napravili od Partizana - tim pred kojim svi beze u svoj sesnaesterac. Nesto vise ne bih govorio za sada posto mi je jebanje keve spanskom govedu prioritet i to mi bas onako okupira misli.
 

Tarantino

Početnik
Учлањен(а)
23.10.2019
Порука
118
Reaction score
336
Локација
Stara Pazova
Savo je hteo da doda jos 30 sekundi sa izmenom ali dzaba kad ono magate svira kraj I pre isteka nadoknade
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Ne znam šta da napiśem od muke...

Inter, Augsburg, Plzen... nastavite niz...

Momcima svaka čast što su sve odigrali savršeno sem realizacije.

Sabili smo jedan Mančester u 16 i imali dve stative i barem jedan ako ne dva penala poništena.

Idem da se bacim sa sprata.

Nadam se da ovaj sudija nikad ne bude sudio u Evropi. Ne bih da napišem nešto oštrije, komentar mi ne bi bio objavljen zbog vulgarnosti.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Partizane svaka cast!!! Razneli smo ih! Trebalo je da bude 4:1 za nas! Mnogo mi je krivo jer smo zasluzili makar bod ako nista drugo,ali u isto vreme mi je mnogo drago i ponosan sam na ovakav Partizan. Svaka cast Savu i strucnom stabu i svim igracima.
Sve je otvoreno u grupi,samo se bojim da ce nam x protiv Az-a sa igracem vise doci glave,to smo morali da pobedimo,ali sta je tu je.
Kako god bilo,imamo velike razloge za zadovoljstvo i prosto je uzivanje gledati ovakav Partizan.
 

pfc__

Početnik
Учлањен(а)
20.09.2019
Порука
16
Reaction score
37
Локација
Dijaspora voli Partizana
Ponosan sam na ovaj Partizan i na utakmice koje pruza u Evropi!!! Bravo crno beli, samo nastavite ovako, pa morace i ta sreca jednom na nasu stranu!

Nemamo srece ove sezone u LE i velika bi steta bila da ovaj tim ne prodje grupu...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ne znam sta napisati u ovakvoj situaciji. Sa jedne strane sam neizmerno ponosan na ovaj tim, a sa druge me dusa boli, sto smo upali u ovu, nimalo bezazlenu situaciju da u gostima sada moramo da se vadimo.
Sudija, slobodno mogu da napisem je poklonio pobedu djavolima. Mozda i ne toliko zbog dosudjenog penala njima, koliko zbog nedosudjenog penala nama. Zao mi je sto pored tog poklona, nas je uvalio u zivo blato LE.
A opet, gledati Partizan kako ce da melje Man Utd, do pre samo par meseci nisam mogao ni da sanjam.
I dalje nam fali golgeter!
I opet, kako posle ovakve utakmice, ne nadati se necemu u Engleskoj, Holandiji? Kako?
Partizan je neverovatan tim!!!
 

DzimiKG

Početnik
Учлањен(а)
15.08.2018
Порука
94
Reaction score
120
Локација
Kragujevac
Da l' cu jednom da docekam da napravimo neki veliki skalp u Evropi!? Besan sam da ne mogu da se smirim, eto toliko. Ovo je postalo normalno, luzeraj se uvukao, uvek smo mi bolji, uvek vise sansi, uvek sve na nasoj strani i na kraju izgubimo. Nije mi dobro, stvarno. Jos je ovo prva pobeda Junajteda u gostima posle 7 meseci.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top